Kategorie
Zakończone wydarzenia

VRM BMW M2 Cup – Runda 6: Assen

[Aktualizacja – wyniki]

VRM BMW M2 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 16
  • Tomasz Magdziarz #7:
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P6
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig 1: P14
    • Wyścig 2: P10

[Aktualizacja – wyniki]

Przed ostania runda sezonu pucharu BMW M2 odbędzie się na holenderskim torze Assen. Weźmie w niej udział:

  • Tomasz Magdziarz razem z polsko-holenderskim kierowcą Daan Pijl, w BMW M2 z nr #7 zespołu Team Bleekemolen.

Harmonogram:

Piątek:

  • 09:45 – VRM BMW M2 – Trening 1
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 14:15 – VRM BMW M2 – Trening 2
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 16:00 – VRM BMW M2 – Kwalifikacje
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7

Sobota:

  • 14:55 – VRM BMW M2 – Wyścig 1 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7

Niedziela:

  • 11:55 – VRM BMW M2 – Wyścig 2 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

GT Cup Open – Runda 5: Barcelona

[Aktualizacja – wyniki]

GT Cup Open

  • Ilość samochodów: 11 w tym klas. Pro-Am: 8, Am: 3
  • Maciej Błażek i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P3 w Pro-Am (Błażek)
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P4 oraz P4 w Pro-Am
    • Wyścig 2: DNS
  • Maciej Daremko i Artur Janosz #26:
    • Kwalifikacje 1: P8 oraz P7 w Pro-Am (Darmetko)
    • Wyścig 1:  P9 oraz P6 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Jan Antoszewski #45:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P6 w Pro-Am (Antoszewski)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P8 oraz P6 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P5 oraz P4 w Pro-Am

[Aktualizacja – wyniki]

Ostania runda tego roku w serii GT Cup Open na hiszpańskim torze pod Barceloną przed nami. Wezmą w niej udział:

W klasyfikacji Pro-Am:

  • Maciej DarmetkoArturem Janoszem #26 samochodem Porsche 991 GT3 Cup belgijskiego zespołu Q1 by EMG Motorsport.
  • Jan Antoszewski z Markiem Speakerwas (Włochy) #45 samochodem Porsche 991 GT3 Cup zespołu CAME Racing

Harmonogram:

Piątek:

  • 09:00 – GT Cup Open – Trening 1
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski  i Mark Speakerwas #45
  • 14:20 – GT Cup Open – Trening 2
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski  i Mark Speakerwas #45
  • 17:15 – GT Cup Open – Trening 3
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski  i Mark Speakerwas #45

Sobota:

  • 10:40 – GT Cup Open – Kwalifikacje 1
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski  i Mark Speakerwas #45
  • 14:55 – GT Cup Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski  i Mark Speakerwas #45

Niedziela:

  • 09:00 – GT Cup Open – Kwalifikacje 2
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski  i Mark Speakerwas #45
  • 13:25 – GT Cup Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 15~17.10.2021

  • Udany ostatni weekend wyścigowy sezonu za Romanem Bilińskim. Polak zakwalifikował się na piątej pozycji, w pierwszym wyścigu wywalczył podium (P3), w drugim szóste miejsce jednak dostał karę 6 sekund (za niebezpieczną jazdę) przez co spadł na 9 miejsce, natomiast w trzecim wyścigu, w którym startował z 17 miejsca (reversed grid) wyprzedził aż 8 rywali i awansował na P9. Roman zakończył sezon na wysokim 7 miejscu w klasyfikacji generalnej nie biorąc udziału w dwóch rundach (6 wyścigów), sześć razy stawał na podium w tym 3 razy zwyciężał.
  • Również Nikodem Wierzbicki ma za sobą bardzo udany weekend z dwiema wygranymi w swojej kategorii DIV1 oraz wysokimi miejscami w generalce. Do tego przypieczętował już tytuł Mistrza w serii Dutch Ford Fiesta Sprint Cup Division 1.
  • Podium w ten weekend zdobyli również chłopaki w BMW tj. duet Tomasz Magdziarz i Daan Pijl.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 21
  • Roman Biliński #4:
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P9 (P6 na mecie + kara 6 sekund)
    • Wyścig 3: P9

Ford Fiesta Sprint Cup

  • Łączna ilość samochodów: 21
  • Nikodem Wierzbicki #33:
    • Trening 1: P4
    • Trening 2: P7
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig 1: P6 oraz P1 w DIV1
    • Wyścig 2: P4 oraz P1 w DIV1
  • Aleksander Olejniczak #77:
    • Trening 1: P6
    • Trening 2: P6
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P20 oraz P4 w DIV2
    • Wyścig 2: P7 oraz P2 w DIV2

VRM BMW M2 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 13
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7:
    • Trening 1: P6
    • Trening 2: P6
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P6

Mazda Mx-5 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 14 w tym klasyfikacja Junior: 4, Gold: 4.
  • Filip Wójtowicz #23:
    • Trening 1: P7
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig 1: P8 oraz P4 w Junior
    • Wyścig 2: P4 oraz P2 w Junior

Radical Challenge

  • Łączna ilość samochodów: 18 w tym SR3
  • Jacek Zielonka #88:
    • Trening 1: P5
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig 1: P10 oraz P5 w SR3
    • Wyścig 2: P10 oraz P5 w SR3
    • Wyścig 3: DNF

KRAMP Endurance

  • Łączna ilość samochodów w klasie „1+2”: 9
  • SUPER S CUP DRIVE SQUAD #11:
    • Wyścig: P6
  • SUPER S CUP DRIVE SQUAD #12:
    • Wyścig: P4 (P1 w klasie MINI)
  • UNITEL Motorsport #15
    • Wyścig: P3
  • GO4RACE #46:
    • Wyścig: P5
  • ECUMASTER RACING TEAM #99
    • Wyścig: P8

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

VRM BMW M2 Cup – Runda 5: Spa

[Aktualizacja – wyniki]

VRM BMW M2 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 13
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7:
    • Trening 1: P6
    • Trening 2: P6
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P6

[Aktualizacja – wyniki]

Piąta runda sezonu pucharu BMW M2 odbędzie się na belgijskim torze Spa. Weźmie w niej udział:

  • Tomasz Magdziarz razem z polsko-holenderskim kierowcą Daan Pijl, w BMW M2 z nr #7 zespołu Team Bleekemolen.

Harmonogram:

Sobota:

  • 09:50 – VRM BMW M2 – Trening 1
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 12:50 – VRM BMW M2 – Trening 2
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 16:10 – VRM BMW M2 – Kwalifikacje
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7

Niedziela:

  • 10:35 – VRM BMW M2 – Wyścig 1 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 15:50 – VRM BMW M2 – Wyścig 2 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 24~26.09.2021

  • Pierwsze podium w tym sezonie Euroformula Open zaliczył Filip Kaminiarz, który dojechał na 3 miejscu w drugim wyścigu weekendu, ponadto w pierwszym wyścigu był piąty, a w trzecim dziewiąty, dzięki czemu awansował na 9 miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw.
  • Udany debiut w TCR Europe zaliczył Bartosz Groszek, który w pierwszym wyścigu był 11 i wygrał wśród debiutantów (Rookie), a w drugim był 14 na 28 zawodników. Ponadto w pierwszym wyścigu startujący z P28 Łukasz Stolarczyk wyprzedził, aż 10 zawodników i dojechał na P18.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Euroformula Open

  • Ilość samochodów: 14
  • Filip Kaminiarz #88:
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P13
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P3
    • Wyścig 3: P9

International GT Open

  • Ilość samochodów: 13 w tym klas. Pro: 4, Pro-Am: 8, Am: 1
  • Roman Ziemian i Axcil Jefferies #73:
    • Kwalifikacje 1: P16 oraz P7 w Pro-Am (Ziemian)
    • Wyścig 1: P11 oraz P5 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P2 w Pro-Am (Jefferies)
    • Wyścig 2: P17 oraz P6 w Pro-Am

GT Cup Open

  • Ilość samochodów: 6 w tym klas. Pro-Am: 7, Am: 3
  • Maciej Błażek i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje 1: P6 oraz P6 w Pro-Am (Błażek)
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P4 oraz P4 w Pro-Am
    • Wyścig 2: DNF
  • Maciej Daremko i Artur Janosz #26:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P4 w Pro-Am (Darmetko)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P4 oraz P4 w Pro-Am
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33:
    • Kwalifikacje 1: P5 oraz P5 w Pro-Am (Magdziarz)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
  • Jakub Dwernicki i Jan Antoszewski #100:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P7 w Pro-Am (Antoszewski)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P5 oraz P5 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P5 oraz P5 w Pro-Am

NLS – Nürburgring Langstrecken-Serie

  • Ilość samochodów: 115 w tym klas. V6: 2
  • Franz Dziwok i Jusuf Owega #435:
    • Kwalifikacje: P67 oraz P1 w V6
    • Wyścig: P85 oraz P1 w V6

TCR Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 28 w tym Rookie: 6
  • Bartosz Groszek #97:
    • Trening 1: P20
    • Trening 2: P15
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P11 oraz P1 w Rookie
    • Wyścig 2: P14 oraz P2 w Rookie
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Trening 1: P28
    • Trening 2: P26
    • Kwalifikacje: P26
    • Wyścig 1: P18 oraz P3 w Rookie
    • Wyścig 2: P23 oraz P5 w Rookie

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

GT Cup Open – Runda 4: Monza

[Aktualizacja – wyniki]

GT Cup Open

  • Ilość samochodów: 6 w tym klas. Pro-Am: 7, Am: 3
  • Maciej Błażek i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje 1: P6 oraz P6 w Pro-Am (Błażek)
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P4 oraz P4 w Pro-Am
    • Wyścig 2: DNF
  • Maciej Daremko i Artur Janosz #26:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P4 w Pro-Am (Darmetko)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P4 oraz P4 w Pro-Am
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33:
    • Kwalifikacje 1: P5 oraz P5 w Pro-Am (Magdziarz)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
  • Jakub Dwernicki i Jan Antoszewski #100:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P7 w Pro-Am (Antoszewski)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P5 oraz P5 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P5 oraz P5 w Pro-Am

[Aktualizacja – wyniki]

Czwarta i zarazem przedostania runda serii GT Cup Open na włoskim torze Monza przed nami. Wezmą w niej udział:

W klasyfikacji Pro-Am:

  • Maciej DarmetkoArturem Janoszem #26 samochodem Porsche 991 GT3 Cup belgijskiego zespołu Q1 by EMG Motorsport.
  • Jakub DwernickiJanem Antoszewskim #100 samochodem Porsche 991 GT3 Cup polskiego zespołu Alda Motorsport.
  • Tomasz MagdziarzDaan-em Pijl #33 również samochodem Porsche 991 GT3 Cup polskiego zespołu Alda Motorsport.

Harmonogram:

Czwartek:

  • 13:00 – GT Cup Open – Test 1
  • 15:05 – GT Cup Open – Test 2
  • 17:10 – GT Cup Open – Trening 1 (kierowcy Bronze)
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100

Piątek:

  • 11:00 – GT Cup Open – Trening 2
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 15:10 – GT Cup Open – Trening 3
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100

Sobota:

  • 10:55 – GT Cup Open – Kwalifikacje 1
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 16:55 – GT Cup Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100

Niedziela:

  • 09:00 – GT Cup Open – Kwalifikacje 2
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 14:30 – GT Cup Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

VRM BMW M2 Cup – Runda 4: Assen

[Aktualizacja – wyniki]

VRM BMW M2 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 12
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7:
    • Trening 1: P5
    • Trening 2: P6
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P6
    • Wyścig 2: P7

[Aktualizacja – wyniki]

Czwarta runda sezonu pucharu BMW M2 odbędzie się na holenderskim torze Assen. Weźmie w niej udział:

  • Tomasz Magdziarz razem z polsko-holenderskim kierowcą Daan Pijl, w BMW M2 z nr #7 zespołu Team Bleekemolen.

Harmonogram:

Piątek:

  • 08:30 – VRM BMW M2 – Trening 1
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 13:40 – VRM BMW M2 – Trening 2
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 17:45 – VRM BMW M2 – Kwalifikacje
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7

Sobota:

  • 17:50 – VRM BMW M2 – Wyścig 1 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7

Niedziela:

  • 17:00 – VRM BMW M2 – Wyścig 2 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

VRM BMW M2 Cup – Runda 4: Assen

[Aktualizacja – wyniki]

VRM BMW M2 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 12
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7:
    • Trening 1: P1
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P9
    • Wyścig 2: P6

[Aktualizacja – wyniki]

Czwarta runda sezonu pucharu BMW M2 odbędzie się na holenderskim torze Assen. Weźmie w niej udział:

  • Tomasz Magdziarz razem z polsko-holenderskim kierowcą Daan Pijl, w BMW M2 z nr #7 zespołu Team Bleekemolen.

Harmonogram:

  • Piątek
    • 09:00 – Trening 1
    • 11:30 – Trening 2
    • 17:30 – Kwalifikacje
  • Sobota
    • 14:15 – Wyścig 1 (60 minut)
  • Niedziela
    • 16:35 – Wyścig 2 (60 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 16~18.07.2021

  • Zwycięstwo w pierwszym i podium w drugim wyścigu VRM BMW M2 Cup zdobył duet Tomasz Magdziarz i Daan Pijl z zespołu Bleekemolen.
  • Z dobrej strony pokazali się również nasi kierowcy w pucharze Fiesty. Nikodem Wierzbicki kończył wyścigi na P4 i P5 w generalce co dawało P1 i P2 w klasyfikacji DIV1, natomiast Aleksander Olejniczak dojechał w obu wyścigach zaraz za Nikodemem co oznaczało dla niego 2x P2 w DIV2.
  • Na podium stawał również Filip Wójtowicz, który uplasował się na P3 i P5 w generalce (P2 i P3 w Junior).
  • W Porsche Sports Cup rywalizację w pierwszym wyścigu Sprint Challenge zdominował Robert Lukas (zwycięstwo w klasie i w generlace), natomiast w drugim wyścigu był czwarty w swojej klasie.
  • W Sprint GT dobrze poszło również Mariuszowi Góreckiemu – P4 i P5 w klasie. Wojciech Karwan w pierwszym wyścigu dojechał na P6 a w drugim miał kolizję i musiał zjechać do boxu.
  • Nasz zespół ARH+ w serii Turenwagen Classic w składzie Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski zwyciężyli w swojej klasie i dojechali na wysokim 15 miejscu w klasyfikacji generalnej wyścigu.
  • Kuba Śmiechowski z ekipą nr 34 Inter Europol Competition zajęli najlepsze miejsce w tym sezonie w WEC dojeżdżając na P4 w 6-godzinnym wyścigu na Mozny.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

World Endurance Chamionship

  • Ilość samochodów: w tym klas. HyperCar: 5, LMP2: 12
  • Kuba Śmiechowski #34:
    • Trening 1: P13 oraz P8 w LMP2
    • Trening 2: P13 oraz P8 w LMP2
    • Trening 3: P11 oraz P6 w LMP2
    • Kwalifikacje: P13 oraz P6 w LMP2
    • Wyścig: P7 oraz P4 w LMP2

VRM BMW M2 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 15
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P6
    • Kwalifikacje: P2
    • Wyścig 1: P1
    • Wyścig 2: P3

Mazda Mx-5 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 17 w tym klasyfikacja Junior: 6, Gold: 6.
  • Filip Wójtowicz #23:
    • Trening 1: P4 oraz P2 w Junior
    • Trening 2: P6 oraz P3 w Junior
    • Kwalifikacje: P7 oraz P4 w Junior
    • Wyścig 1: P3 oraz P2 w Junior
    • Wyścig 2: P5 oraz P3 w Junior

Ford Fiesta Sprint Cup

  • Łączna ilość samochodów: 22
  • Nikodem Wierzbicki #33:
    • Trening 1: DNS
    • Trening 2: P2 oraz P1 w DIV1
    • Kwalifikacje: P5 oraz P1 w DIV1
    • Wyścig 1: P5 oraz P2 w DIV1
    • Wyścig 2: P4 oraz P1w DIV1
  • Aleksander Olejniczak #77:
    • Trening 1: P5 oraz P2 w DIV2
    • Trening 2: P7 oraz P2 w DIV2
    • Kwalifikacje: P7 oraz P2 w DIV2
    • Wyścig 1: P6 oraz P2 w DIV2
    • Wyścig 2: P5 oraz P2 w DIV2

FIM EWC – 12h Estoril

  • Ilość motocykli: 30, w tym EWC: 14, SST: 16
  • Wójcik Racing Team #77
    • Kwalifikacje: P15 oraz P11 w EWC
    • Wyścig: P11 oraz P9 w EWC
  • Team LRP Poland #90
    • Kwalifikacje: P14 oraz P10 w EWC
    • Wyścig: P16 oraz P11 w EWC
  • Wójcik Racing Team 2 #777
    • Kwalifikacje: P12 oraz P3 w SST
    • Wyścig: P25 oraz P13 w SST

Porsche Sports Cup

  • Porsche Sprint Challenge:
  • Ilość samochodów: 38 w tym 27 w klas. 5c
    • Robert Lukas #20:
      • Trening: P1 oraz P1 w 5c
      • Kwalifikacje: P1 oraz P1 w 5c
      • Wyścig 1: P1 oraz P1 w 5c
      • Wyścig 2: P5 oraz P4 w 5c
  • Porsche Sprint GT:
  • Ilość samochodów: 26 w tym 12 w klas. 2f
    • Mariusz Górecki #69:
      • Trening: P7 oraz P6 w 2f
      • Kwalifikacje: P4 oraz P4 w 2f
      • Wyścig 1: P4 oraz P4 w 2f
      • Wyścig 2: P7 oraz P5 w 2f
    • Wojciech Karwan #87:
      • Trening: P6 oraz P5 w 2f
      • Kwalifikacje: P8 oraz P7 w 2f
      • Wyścig 1: P7 oraz P6 w 2f
      • Wyścig 2: P23 oraz P9 w 2f

Tourenwagen Classics

  • Ilość samochodów: 25 w tym w Classic: 3
  • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
    • Kwalifikacje 1: P19 oraz P2 w Classic
    • Kwalifikacje 2: P18 oraz P1 w Classic
    • Wyścig: P15 oraz P1 w Classic

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

VRM BMW M2 Cup – Runda 3: Zolder

[Aktualizacja – wyniki]

VRM BMW M2 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 15
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P6
    • Kwalifikacje: P2
    • Wyścig 1: P1
    • Wyścig 2: P3

[Aktualizacja – wyniki]

Trzecia runda sezonu pucharu BMW M2 odbędzie się na belgijskim torze Zolder. Weźmie w niej udział:

  • Tomasz Magdziarz razem z polsko-holenderskim kierowcą Daan Pijl, w BMW M2 z nr #7 zespołu Team Bleekemolen.

Harmonogram:

  • Piątek
    • 13:05 – Trening 1
    • 14:40 – Trening 2
  • Sobota
    • 10:15 – Kwalifikacje
    • 14:50 – Wyścig 1 (60 minut)
  • Niedziela
    • 12:10 – Wyścig 2 (60 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: