Kategorie
Zakończone wydarzenia

International GT Open – Runda 5: Red Bull Ring

[Aktualizacja – wyniki]

International GT Open

  • Ilość samochodów: 13 w tym klas. Pro: 4, Pro-Am: 8, Am: 1
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P9 oraz P5 w Pro-Am (Jedlińśki)
    • Wyścig 1: P7 oraz P4 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P1 w Pro-Am (Basz)
    • Wyścig 2: P5 oraz P2 w Pro-Am
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P1 w Am (Jedliński)
    • Wyścig 1: P13 oraz P1 w Am
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P1 w Am (Korzeniowski)
    • Wyścig 2: P13 oraz P1 w Am

[Aktualizacja – wyniki]

Trzecia runda International GT Open zawita na austriacki Red Bull Ring. Ścigać będą się:

Harmonogram:

Piątek:

  • 10:35 – GT Open – Trening 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 15:10 – GT Open – Trening 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 17:10 – GT Open – Trening 3 (kierowcy Bronze)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5

Sobota:

  • 10:55 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 16:30 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5

Niedziela:

  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 13:50 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 6: Brno

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 31, w tym klas. D5: 3, GT3: 5, GTC: 2
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P16 oraz P3 w D5
    • Wyścig 1: P5 oraz P3 w D5
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P2 w D5
    • Wyścig 2: P4 oraz P3 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P11 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 1: P12 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 2: P12 oraz P3 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 1: P14 oraz P2 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P13 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: P10 oraz P1 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P18 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 1: P15 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P14 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 2: P13 oraz P1 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P5 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P6 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: P28 oraz P5 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 14, w tym klas. D5: 2, GT3: 3
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Kwalifikacje: P6 oraz P2 w D5
    • Wyścig: P16 oraz P2 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P10 oraz P3 w GT3
    • Wyścig: P7 oraz P3 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P1 w GT3
    • Wyścig: P4 oraz P1 w GT3

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami również finał serii ESET Cup Series która zawita w ten weekend na czeskim torze Brno. W wyścigach wystartują:

W klasie GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W klasie GTC:

  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing

W klasie D5:

  • Jacek ZielonkaJakub Litwin #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix
  • Błażej Wojciechowski #93 samochodem: Radical SR8

Harmonogram:

Piątek:

  • 14:35 – ESET Cup – Trening
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 17:30 – ESET Cup – Kwalifikacje 1
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93

Sobota:

  • 11:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Jedliński #77
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 16:55 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Marcin Jedliński #77

Niedziela:

  • 10:10 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 13:30 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 5: Slovakiaring

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 20, w tym klas. D5: 1, GT3: 6, GTC: 5
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P15 oraz P1 w D5
    • Wyścig 1: P4 oraz P1 w D5
    • Kwalifikacje 2: P5 oraz P1 w D5
    • Wyścig 2: P5 oraz P1 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P4 w GT3
    • Wyścig 1: P8 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P7 oraz P4 w GT3
    • Wyścig 2: P8 oraz P4 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P8 oraz P5 w GT3
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: DNF
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P10 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 1: P9 oraz P3 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 2: P10 oraz P3 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 14, w tym klas. D5: 1, GT3: 4
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P1 w D5
    • Wyścig: P2 oraz P1 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P6 oraz P4 w GT3
    • Wyścig: P4 oraz P2 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P5 oraz P3 w GT3
    • Wyścig: P9 oraz P3 w GT3

[Aktualizacja – wyniki]

[Aktualizacja – piątek]

Wygląda na to że zespół A&P Racing Team PTT Tech Support, nie przyjechał na Słowacje, więc nie zobaczymy Macieja Błażka i Martina Kaczmarskiego w wyścigach ESET Cup.

[Aktualizacja – piątek]

Seria ESET Cup Series zawita w ten weekend na słowackim torze Slovakiaring. W wyścigach wystartują:

W klasie GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W klasie GTC:

  • Martin Kaczmarski #25 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem A&P PTT Tech Support.
  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing
  • Maciej Błażek #124 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem A&P PTT Tech Support.

W klasie D5:

  • Jacek Zielonka #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix

W klasie TWC1:

  • Damian Stachowiak #124 samochodem: Mini Cooper S z zespołem ECUMASTER SUPER S CUP.

Harmonogram:

Piątek:

  • 14:35 – ESET Cup – Trening
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124
  • 17:30 – ESET Cup – Kwalifikacje 1
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124

Sobota:

  • 11:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Marcin Jedliński #77
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124
  • 16:55 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Marcin Jedliński #77

Niedziela:

  • 10:10 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124
  • 13:30 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 4: Grobnik

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 15
  • Jacek Zielonka #2:
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Piotr Wira #14:
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P4
  • Adam Rzepecki #34:
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P5

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 11
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Wyścig: P2

[Aktualizacja – wyniki]

Seria ESET Cup Series zawita w ten weekend na Chorwscji na torze Grobnik. Wystartują w niej:

W klasie GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W klasie GTC:

  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing

W klasie D5:

  • Jacek Zielonka #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix

Harmonogram:

  • Sobota
    • 10:00 – Kwalifikacje 1
    • 11:00 – Kwalifikacje Endurance
    • 13:05 – Wyścig 1 (25 minut)
    • 16:25 – Wyścig Endurance (60 minut)
  • Niedziela
    • 08:00 – Kwalifikacje 2
    • 13:05 – Wyścig 2 (25 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

International GT Open – Runda 3: Hungaroring

[Aktualizacja – wyniki]

International GT Open

  • Ilość samochodów: 14 w tym klas. Pro: 4, Pro-Am: 6, Am: 4
  • Patryk Krupiński i Christian Klien #88:
    • Kwalifikacje 1: P9 oraz P6 w Pro-Am (Krupiński)
    • Wyścig 1: P9 oraz P5 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P8 oraz P5 w Pro-Am
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P8 oraz P5 w Pro-Am (Jedlińśki)
    • Wyścig 1: P6 oraz P3 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P9 oraz P6 w Pro-Am
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P14 oraz P4 w Am (Jedliński)
    • Wyścig 1: P12 oraz P3 w Am
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P2 w Am
    • Wyścig 2: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

Trzecia runda International GT Open zawita na węgierski Hungaroring. Ścigać będą się:

  • Patryk Krupiński #88 wraz z Christian-em Klien (Austria) w złoto-czarnym McLarenie 720S GT3 polskiego zespołu JP-Motorsport.

Harmonogram:

  • Piątek
    • 09:50 – Trening 1
    • 13:20 – Trening 2
    • 16:00 – Trening 3 (kierowcy Bronze)
  • Sobota
    • 10:15 – Kwalifikacje 1
    • 15:10 – Wyścig 1 (70 minut)
  • Niedziela
    • 09:00 – Kwalifikacje 2
    • 13:00 – Wyścig 2 (60 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 3: Poznań

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

Niestety oficjalnie udostępnione wyniki są niepełne i zostały podane w taki sposób, że nie nie można stwierdzić kto startował w jakiej serii (jechało również WSMP) i w jakiej klasie… Poniżej jedynie skrócone wyniki:

  • Piotr Wira #14:
    • Wyścig 1: P3 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 2: P3 oraz P2 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 2: P4 oraz P3 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Marcin Jedliński #77:
    • Wyścig: P1

[Aktualizacja – wyniki]

Seria ESET Cup Series zawita w ten weekend w naszym kraju na torze w Poznaniu. Wystartują w niej:

W klasie GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W klasie GTC:

  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing
  • Piotr Wójcik #20 za kierownicą Porsche GT3 Cup z zespołem Forch Racing

W klasie D5:

  • Jacek Zielonka #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix

Harmonogram:

  • Piątek
    • 12:10 – Kwalifikacje 1
  • Sobota
    • 10:45 – Wyścig 1 (25 minut)
    • 15:30 – Wyścig Endurance (60 minut)
  • Niedziela
    • 10:00 – Kwalifikacje 2
    • 14:25 – Wyścig 2 (25 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 2: Slovakiaring

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 15, w tym klas. D5: 3, GT3: 7, GTC: 4
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P3 w D5
    • Wyścig 1: P5 oraz P3 w D5
    • Kwalifikacje 2: P4 oraz P3 w D5
    • Wyścig 2: P5 oraz P3 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P9 oraz P5 w GT3
    • Wyścig 1: DNS
    • Kwalifikacje 2: P8 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: P9 oraz P4 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P11 oraz P6 w GT3
    • Wyścig 1: P9 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P6 w GT3
    • Wyścig 2: P7 oraz P2 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 1: P12 oraz P3 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 2: P13 oraz P3 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P3 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 2: P3 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 16, w tym klas. D5: 2, GT3: 5, TCR: 2
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P7 oraz P4 w GT3
    • Wyścig: P5 oraz P3 w GT3
  • Bartosz Groszek #53:
    • Kwalifikacje: P12 oraz P1 w TCR
    • Wyścig: P9 oraz P1 w TCR
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P2 oraz P1 w GT3
    • Wyścig: P2 oraz P1 w GT3

[Aktualizacja – wyniki]

Na słowackim torze odbędzie się w ten weekend również druga runda ESET Cup Series. Wystartują w niej:

W kategorii GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W kategorii GTC:

  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing

W kategorii D5:

  • Jacek Zielonka #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix

Harmonogram:

  • Piątek
    • 11:30 – Trening
  • Sobota
    • 09:00 – Kwalifikacje 1
    • 11:00 – Kwalifikacje Endurance
    • 13:10 – Wyścig 1 (25 minut)
    • 17:40 – Wyścig Endurance (60 minut)
  • Niedziela
    • 09:40 – Kwalifikacje 2
    • 14:50 – Wyścig 2 (25 minut)
Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 1: Hungaroring

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series:

  • Łączna ilość samochodów: 35, w tym klas. D5: 3, GT3: 6, GTC: 4
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P9 oraz P3 w D5
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w D5
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P3 w D5
    • Wyścig 2: P8 oraz P3 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 1: P4 oraz P2 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P5 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: P9 oraz P4 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P11 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P10 oraz P2 w GTC
    • Wyścig 2: P5 oraz P1 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 2: DNF
  • Maciej Błażek #991:
    • Kwalifikacje 1: P10 oraz P2 w GTC
    • Wyścig 1: P6 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: nie brał udziału
    • Wyścig 2: nie brał udziału

ESET Cup Series – Endurance:

  • Łączna ilość samochodów: 17, w tym klas. D5: 3, GT3: 5, TCR: 4
  • Jacek Zielonka i J. Litwin #2:
    • Kwalifikacje: P7 oraz P3 w D5
    • Wyścig: P6 oraz P3 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P5 oraz P3 w GT3
    • Wyścig: P7 oraz P4 w GT3
  • Bartosz Groszek #53:
    • Kwalifikacje: P11 oraz P2 w TCR
    • Wyścig: P10 oraz P1 w TCR
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P2 oraz P1 w GT3
    • Wyścig: P2 oraz P1 w GT3

Swift Cup Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 24, w tym klas. 1.4T: 20, 1.6: 4
  • Kamil Serafin #510:
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: P12
    • Wyścig3: P5
  • Banas Maciej #587:
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig 1: P6
    • Wyścig 2: P3
    • Wyścig3: P9
  • Sówka Aleks #586:
    • Kwalifikacje: P10
    • Wyścig 1: P9
    • Wyścig 2: P7
    • Wyścig3: P3
  • Szablewski Jakub #566:
    • Kwalifikacje: P22 oraz P2 w 1.6
    • Wyścig 1: P21 oraz P3 w 1.6
    • Wyścig 2: P20 oraz P2 w 1.6
    • Wyścig3: P20 oraz P3 w 1.6
  • Schayer Julia #516:
    • Kwalifikacje: P24 oraz P4 w 1.6
    • Wyścig 1: P22 oraz P4 w 1.6
    • Wyścig 2: P23 oraz P4 w 1.6
    • Wyścig3: P22 oraz P4 w 1.6

[Aktualizacja – wyniki]

[Aktualizacja – sobota]

Wygląda na to, że Maciej Błażek startował jedynie treningowo w piątkowych sesjach, przygotowując się do sezonu GT Cup Open. Ładny trening zakończony pucharem za zwycięstwo w wyścigu w klas. GTC 😉

Natomiast Piotra Wiry #14 nie ma na Hungaroringu.

[Aktualizacja – sobota]

Zaczynamy również sezon z serią regionalnych wyścigów ESET Cup samochodów różnych kategorii zaliczanych do FIA CEZ. Oprócz wyścigów sprinterskich w poszczególnych kategoriach rozrywane są również wieloklasowe wyścigi długodystansowe. Pierwsza runda odbędzie się na węgierskim Hungaroringu. Wystartują w niej:

W kategorii GT:

  • Maciej Błażek samochodem: Porsche 991.2 Cup z zespołem A&P Racing Team by PTT Tech Support
  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team
  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing

W kategorii D5:

  • Jacek Zielonka #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix

W kategorii SCE (Swift Cup Europe):

  • Kamil Serafin #510 samochodem: Suzuki Swift 1.4 Turbo z zespołem Serafin Racing
  • Aleks Sówka #586 samochodem: Suzuki Swift 1.4 Turbo z zespołem Darek Nowicki Racing
  • Maciej Banaś #587 samochodem: Suzuki Swift 1.4 Turbo z zespołem GFS Racing Team
  • Julia Schayer #516 samochodem: Suzuki Swift 1.6 z zespołem Darek Nowicki Racing
  • Jakub Szablewski #566 samochodem: Suzuki Swift 1.6 z zespołem Darek Nowicki Racing

Harmonogram:

  • Piątek
    • 10:55 – Kwalifikacje 1 – GT, D5
    • 12:05 – Kwalifikacje – Swift Cup Europe
    • 13:55 – Wyścig 1 – GT, D5 (25 minut)
    • 17:50 – Wyścig 1 – Swift Cup Europe (25 minut)
    • 18:40 – Kwalifikacje – Endurance
  • Sobota
    • 08:30 – Kwalifikacje 2 – GT, D5
    • 11:35 – Wyścig 2 – Swift Cup Europe (25 minut)
    • 12:25 – Wyścig 2 – GT, D5 (25 minut)
    • 16:35 – Wyścig 3 – Swift Cup Europe (25 minut)
    • 17:25 – Wyścig – Endurance (60 minut)
Transmisja:

Źródła: easterneurope.tcr-series.com

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR EE, ESET V4 Cup, FIA CEZ – Hungaroring

[Aktualizacja – wyniki]

TCR EE:

  • Szymon Ładniak #21
    • Q – 7/10
    • R1 – 7/10
    • R2 – 5/10
  • Łukasz Stolarczyk #53
    • Q – 4/10
    • R1 – 9/10
    • R2 – 8/10
  • Szymon Jabłoński #66
    • Q – 10/10
    • R1 – 8/10
    • R2 – 6/10

ESET V4 Cup – Renault Clio Cup:

  • Tomasz Rzepecki #2
    • Q – 4/8
    • R1 – 5/8
    • R2 – 6/8
  • Paweł Wysmyk #22
    • Q – 2/8
    • R1 – 1/8
    • R2 – 4/8
  • Adam Rzepecki #34
    • Q – 3/8
    • R1 – 2/8
    • R2 – 2/8

ESET V4 Cup – GT:

  • Jacek Zielonka #2
    • Q1 – 4/17 (2/2 w D5)
    • R1 – DNS
    • Q2 – DNS
    • R2 – DNS
  • Stanisław Jedliński #5
    • Q – 6/17 (4/5 w GT3)
    • R1 – 5/17 (4/5 w GT3)
    • Q2 – 3/14 (2/5 w GT3)
    • R2 – 3/12 (3/5 w GT3)
  • Marcin Jedliński #77
    • Q1 – 2/17 (1/5 w GT3)
    • R1 – 2/17 (1/5 w GT3)
    • Q2 – 1/14 (1/5 w GT3)
    • R2 – 1/12 (1/5 w GT3)
  • Piotr Wira #14 – nie wystartował

ESET V4 Cup – Endurance:

  • Jacek Zielonka, Jakub Litwin #2
    • Q – 6/21 (3/3 w DN5)
    • R – DNS
  • Stanisław Jedliński #5
    • Q – 8/21 (5/6 w GT3)
    • R – 7/21 (5/6 w GT3)
  • Marcin Jedliński #77
    • Q – 3/21 (1/6 w GT3)
    • R – 3/21 (1/6 w GT3)
  • Mirecki Bartłomiej, Jabłoński Szymon #66
    • Q – 17/21 (5/7 w TCR)
    • R – 8/21 (1/7 w TCR)
  • Łukasz Stolarczyk, Bartosz Groszek #53
    • Q – 11/21 (1/7 w TCR)
    • R – 9/21 (2/7 w TCR)

[Aktualizacja – wyniki]

Kilkunastu polskich kierowców będzie się ścigać na węgierskim Hungaroringu w ostatniej rundzie pucharów: ESET V4, FIA CEZ oraz serii TCR Estern Europe.

  • TCR
    • #53 Łukasz Stolarczyk / Volkswagen Golf GTI TCR
    • #66 Szymon Jabłoński / Hyundai i30 N TCR
  • GT
    • #14 Piotr Wira / Good Speed Racing Team / Mercedes GT GT4
    • #5 Stanisław Jedliński / Olimp Racing / AMG Mercedes GT3
    • #77 Marcin Jedliński / Olimp Racing / AMG Mercedes GT3
    • #2 Jacek Zielonka / BM Racing Team / Radical SR8
  • Clio
  • Endurance
    • #2 Jacek Zielonka, Jakub Litwin / Radical SR8
    • #5 Stanisław Jedliński / Olimp Racing / AMG Mercedes GT3
    • #77 Marcin Jedliński / Olimp Racing / AMG Mercedes GT3
    • #66 Mirecki Bartłomiej, Jabłoński Szymon / BM RACING TEAM / Hyundai i30 N TCR
    • #53 Stolarczyk Łukasz / BTC MASZYNY / VW Golf GTI TCR

Harmonogram:

  • Piątek
    • 10:45 – GT – Q1
    • 11:20 – Clio Cup – Q
    • 13:05 – TCR EE – Q
    • 15:10 – Clio Cup – R1
    • 16:00 – Endurance – Q
  • Sobota
    • 10:40 – GT – R1
    • 11:30 – TCR EE – R1
    • 13:30 – Endurance – R (60 minut)
    • 16:55 – GT – Q2
  • Niedziela
    • 10:40 – GT – R2
    • 12:20 – TCR EE – R2
    • 13:30 – Clio Cup – R2
Transmisja:

Źródła: cez-motorsport.com, eset-v4.com, easterneurope.tcr-series.com

Kategorie
Zakończone wydarzenia

International GT Open – Runda 3: Red Bull Ring

[ Aktualizacja – wyniki ]

  • Patryk Krupiński #88
    • Q1 – 10/14 Patryk Krupiński (6/6 w ProAm)
    • R1 – 11/14
    • Q2 – 3/14 Christian Klien (1/6 w ProAm)
    • R2 – 3/14 (1/6 w ProAm)

[ Aktualizacja – wyniki ]

W trzeciej rundzie sezonu 2020 serii International GT Open na austriackim torze Red Bull Ring weźmie udział:

Niestety nie zobaczymy w ten weekend zespołu Olimp Racing z Mateuszem Lisowskim oraz Marcinem i Stanisławem Jedlińskimi.

Harmonogram:

  • Sobota
    • 11:15 Kwalifikacje 1
    • 16:25 Wyścig 1
  • Niedziela
    • 09:05 Kwalifikacje 2
    • 13:30 Wyścig 2

Transmisja:

Wydarzenie można śledzić na stronie GTOpen na kanale YouTube.

Live Timing

Źródła: www.gtopen.net, facebook.com/jpmotorsportcom, facebook.com/olimpracing