Kategorie
Zakończone wydarzenia

Regionalna Formuła 3 – R2: Imola

>>> Wyniki <<<

Regionalna Formuła 3:

  • Ilość samochodów: 36
    • Rookie: 20
  • Roman Biliński #4:
    • Test 1: P15
    • Test 2: P13
    • Kwalifikacje 1: P15
    • Wyścig 1: P14 oraz P7 w klas. Rookie
    • Kwalifikacje 2: P16
    • Wyścig 2: P15 oraz P7 w klas. Rookie

Seria: Formula Regional European Championship by Alpine – FRECA

Kraj: Włochy (Imola)

Tor: Autodromo Enzo e Dino Ferrari

Polscy kierowcy:

  • Piotr Wiśnicki (z powodu egzaminu maturalnego nie weźmie udziału w tym weekendzie wyścigowym)
    • Numer: 21
    • Samochód: Tatuus F.3 T-318
    • Zespół: KIC Motorsport

Harmonogram:

Piątek:

  • 11:05 – FRECA – Trening 1
    • #4 Roman Biliński
  • 14:50 – FRECA – Trening 2
    • #4 Roman Biliński

Sobota:

  • 11:35 – FRECA – Kwalifikacje 1
    • #4 Roman Biliński
  • 18:05 – FRECA – Wyścig 1 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński

Poniedziałek:

  • 09:00 – FRECA – Kwalifikacje 2
    • #4 Roman Biliński
  • 15:20 – FRECA – Wyścig 2 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Regionalna Formuła 3 – R1: Monza

>>> Wyniki <<<

  • Ilość samochodów: 37
    • klas. Rookie: 20
  • Roman Biliński #4:
    • Trening 1: P19
    • Trening 2: P23
    • Kwalifikacje 1: P15
    • Wyścig 1: P13 oraz P6 w Rookie
    • Kwalifikacje 2: P15
    • Wyścig 2: P18 oraz P9 w Rookie
  • Piotr Wiśnicki #21:
    • Trening 1: P18
    • Trening 2: P31
    • Kwalifikacje 1: P29
    • Wyścig 1: P24 oraz P15 w Rookie
    • Kwalifikacje 2: P26
    • Wyścig 2: P21 oraz P10 w Rookie

Seria: Formula Regional European Championship by Alpine – FRECA

Kraj: Włochy

Tor: Autodromo Nazionale Monza

Polscy kierowcy:

  • Piotr Wiśnicki
    • Numer: 21
    • Samochód: Tatuus F.3 T-318
    • Zespół: KIC Motorsport

Harmonogram:

Piątek:

  • 10:15 – FRECA – Trening 1
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 15:20 – FRECA – Trening 2
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki

Sobota:

  • 09:40 – FRECA – Kwalifikacje 1
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 15:55 – FRECA – Wyścig 1 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki

Poniedziałek:

  • 09:25 – FRECA – Kwalifikacje 2
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 14:05 – FRECA – Wyścig 2 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 15~17.10.2021

  • Udany ostatni weekend wyścigowy sezonu za Romanem Bilińskim. Polak zakwalifikował się na piątej pozycji, w pierwszym wyścigu wywalczył podium (P3), w drugim szóste miejsce jednak dostał karę 6 sekund (za niebezpieczną jazdę) przez co spadł na 9 miejsce, natomiast w trzecim wyścigu, w którym startował z 17 miejsca (reversed grid) wyprzedził aż 8 rywali i awansował na P9. Roman zakończył sezon na wysokim 7 miejscu w klasyfikacji generalnej nie biorąc udziału w dwóch rundach (6 wyścigów), sześć razy stawał na podium w tym 3 razy zwyciężał.
  • Również Nikodem Wierzbicki ma za sobą bardzo udany weekend z dwiema wygranymi w swojej kategorii DIV1 oraz wysokimi miejscami w generalce. Do tego przypieczętował już tytuł Mistrza w serii Dutch Ford Fiesta Sprint Cup Division 1.
  • Podium w ten weekend zdobyli również chłopaki w BMW tj. duet Tomasz Magdziarz i Daan Pijl.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 21
  • Roman Biliński #4:
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P9 (P6 na mecie + kara 6 sekund)
    • Wyścig 3: P9

Ford Fiesta Sprint Cup

  • Łączna ilość samochodów: 21
  • Nikodem Wierzbicki #33:
    • Trening 1: P4
    • Trening 2: P7
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig 1: P6 oraz P1 w DIV1
    • Wyścig 2: P4 oraz P1 w DIV1
  • Aleksander Olejniczak #77:
    • Trening 1: P6
    • Trening 2: P6
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P20 oraz P4 w DIV2
    • Wyścig 2: P7 oraz P2 w DIV2

VRM BMW M2 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 13
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7:
    • Trening 1: P6
    • Trening 2: P6
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P6

Mazda Mx-5 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 14 w tym klasyfikacja Junior: 4, Gold: 4.
  • Filip Wójtowicz #23:
    • Trening 1: P7
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig 1: P8 oraz P4 w Junior
    • Wyścig 2: P4 oraz P2 w Junior

Radical Challenge

  • Łączna ilość samochodów: 18 w tym SR3
  • Jacek Zielonka #88:
    • Trening 1: P5
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig 1: P10 oraz P5 w SR3
    • Wyścig 2: P10 oraz P5 w SR3
    • Wyścig 3: DNF

KRAMP Endurance

  • Łączna ilość samochodów w klasie „1+2”: 9
  • SUPER S CUP DRIVE SQUAD #11:
    • Wyścig: P6
  • SUPER S CUP DRIVE SQUAD #12:
    • Wyścig: P4 (P1 w klasie MINI)
  • UNITEL Motorsport #15
    • Wyścig: P3
  • GO4RACE #46:
    • Wyścig: P5
  • ECUMASTER RACING TEAM #99
    • Wyścig: P8

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Brytyjska F3: Donington Park

[Aktualizacja – wyniki]

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 21
  • Roman Biliński #4:
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P9 (P6 na mecie + kara 6 sekund)
    • Wyścig 3: P9

[Aktualizacja – wyniki]

Ostatnia runda serii GB3 Championship odbędzie się na torze Donington Park. Ścigać będzie się w niej:

  • Romana Biliński #4 wraz z zespołem Arden Motorsport. Aktualnie Roman zajmuje ósme miejsce w klasyfikacji generalnej serii i ma na koncie dwa zwycięstwa.

Harmonogram:

Czwartek:

  • 10:35 – Brytyjska F3 – Test 1
    • Romana Biliński #4
  • 11:45 – Brytyjska F3 – Test 2
    • Romana Biliński #4
  • 14:20 – Brytyjska F3 – Test 3
    • Romana Biliński #4
  • 16:30 – Brytyjska F3 – Test 4
    • Romana Biliński #4

Piątek:

  • 11:10 – Brytyjska F3 – Test 1
    • Romana Biliński #4
  • 12:55 – Brytyjska F3 – Test 2
    • Romana Biliński #4
  • 15:40 – Brytyjska F3 – Test 3
    • Romana Biliński #4
  • 17:25 – Brytyjska F3 – Test 4
    • Romana Biliński #4

Sobota:

  • 11:50 – Brytyjska F3 – Kwalifikacje
    • Romana Biliński #4
  • 16:00 – Brytyjska F3 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Romana Biliński #4

Niedziela:

  • 11:10 – Brytyjska F3 – Wyścig 2 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 17:00 – Brytyjska F3 – Wyścig 3 (20 minut)
    • Romana Biliński #4

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 10~12.09.2021

  • W brytyjskiej F3 tj. w serii GB3 Chamionship kolejny raz zwyciężył Roman Biliński, który w trzecim wyścigu weekendu na pierwszym okrążeniu odważnym manewrem wyprzedził lidera i nie oddał prowadzenia aż do mety.
  • W drugim wyścigu weekendu ADAC GT Masters zwycięstwo odniósł Igor Waliłko, jadący w zespole z Jules-em Gounon. Jest to pierwsze zwycięstwo Polaka w tej prestiżowej serii od ponad 10 lat.
  • Nikodem Wierzbicki zdominował weekend wyścigowy serii Ford Fiesta Sprint Cup – zwyciężył w obu wyścigach.
  • Polski zespół ARH+ startujący w serii Tourenwagen Classics w składzie Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski wygrali wyścig w swojej klasie (Classic) i objęli prowadzenie w klasyfikacji generalnej całego sezonu.
  • Zespół Olimp Racing w składzie: Karol BaszMarcin Jedliński zajęli drugie miejsce w klas. Pro-Am wyścigu International GT Open.
  • Jerzy Spinkiewicz stanął na podium pierwszego wyścigu Clio Cup Europe w klasyfikacji Challenger Cup.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Formuła 1:

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Robert Kubica #88:
    • Trening 1: P16 
    • Kwalifikacje: P19
    • Trening 2: P6
    • Sprint kwalifikacyjny: P18
    • Wyścig: P14

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 17
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P11
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P11
    • Wyścig 2: P13
    • Wyścig 3: P1

Euroformula Open

  • Ilość samochodów: 14
  • Filip Kaminiarz #88:
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P14
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P13
    • Wyścig 2: P12
    • Wyścig 3: P11

Włoska F4:

  • Ilość samochodów: 32 w tym klas. Rookie: 17
  • Piotr Wiśnicki #24:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P14
    • Kwalifikacje 1: P17
    • Kwalifikacje 2: P29
    • Wyścig 1: P12
    • Wyścig 2: P16
    • Wyścig 3: P23
  • Kacper Sztuka #37:
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P16
    • Kwalifikacje 1: P13
    • Kwalifikacje 2: P21
    • Wyścig 1: P18 oraz P7 w Rookie
    • Wyścig 2: P18 oraz P8 w Rookie
    • Wyścig 3: P19 oraz P11 w Rookie

Renault Clio Cup Europe

  • Ilość samochodów: 35 w tym Challengers Cup: 13
  • Jerzy Spinkiewicz #125
    • Trening: P17
    • Kwalifikacje 1: P6
    • Kwalifikacje 2: P11
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w Challengers Cup
    • Wyścig 2: P33 oraz P13 w Challengers Cup

International GT Open

  • Ilość samochodów: 13 w tym klas. Pro: 4, Pro-Am: 8, Am: 1
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P9 oraz P5 w Pro-Am (Jedlińśki)
    • Wyścig 1: P7 oraz P4 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P1 w Pro-Am (Basz)
    • Wyścig 2: P5 oraz P2 w Pro-Am
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P1 w Am (Jedliński)
    • Wyścig 1: P13 oraz P1 w Am
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P1 w Am (Korzeniowski)
    • Wyścig 2: P13 oraz P1 w Am

ADAC GT Masters

  • Ilość samochodów: 26 w tym klas. Junior: 12
  • Igor Waliłko i Jules Gounon #13
    • Trening 1: P24
    • Trening 2: P5
    • Kwalifikacje 1: P9 (Waliłko)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P1 (Gounon)
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w Junior

ADAC TCR Germany

  • Ilość samochodów: 19 w tym klas. Junior: 6
  • Albert Legutko #17
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P10
    • Kwalifikacje 1: P14
    • Wyścig 1: P16 oraz P4 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P17
    • Wyścig 2: P14 oraz P4 w Junior
  • Szymon Ładniak #21
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P17 oraz P5 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P10
    • Wyścig 2: DNF

Tourenwagen Classics:

  • Ilość samochodów: 17 w tym w Classic: 4
  • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
    • Kwalifikacje: P12 oraz P2 w Classic
    • Wyścig: P9 oraz P1 w Classic

Ford Fiesta Sprint Cup

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Nikodem Wierzbicki #33:
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w DIV1
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w DIV1
  • Aleksander Olejniczak #77:
    • Wyścig 1: P8 oraz P2 w DIV2
    • Wyścig 2: P7 oraz P2 w DIV2

Ferrari Challenge Europe:

  • Ilość samochodów: 24 w tym klasyfikacja Pro: 6, Pro-Am: 18.
  • Roman Ziemian #73:
    • Trening: P9
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Wyścig 1: P11 oraz P5 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P11
    • Wyścig 2: P14 oraz P8 w Pro-Am

MotoGP – Moto2:

  • Ilość motocykli: 32
  • Piotr Biesieskirski #74:
    • Trening 1: P31
    • Trening 2: P32
    • Trening 3: P30
    • Kwalifikacje: P32
    • Wyścig: DNF

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Brytyjska F3: Oulton Park

[Aktualizacja – wyniki]

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 17
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P11
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P11
    • Wyścig 2: P13
    • Wyścig 3: P1

[Aktualizacja – wyniki]

W kolejnej rundzie serii GB3 Championship na torze Oulton Park powalczy o jak najlepsze rezultaty i swoją dalszą karierę:

  • Romana Biliński #4 wraz z zespołem Arden Motorsport. Aktualnie Roman zajmuje ósme miejsce w klasyfikacji generalnej serii i ma na koncie dwa zwycięstwa.

Harmonogram:

Piątek:

  • Treningi

Sobota:

  • 12:15 – Brytyjska F3 – Kwalifikacje
    • Romana Biliński #4
  • 15:25 – Brytyjska F3 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Romana Biliński #4

Niedziela:

  • 13:25 – Brytyjska F3 – Wyścig 2 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 16:40 – Brytyjska F3 – Wyścig 3 (20 minut)
    • Romana Biliński #4

Transmisja:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 13~15.08.2021

Nasi kierowcy w pucharach Porsche nie zawiedli w ten weekend:

  • Franz Dziwok już przyzwyczaił nas do świetnych rezultatów w Porsche Sprint Challenge CE, ale tym razem oprócz dwóch zwycięstw w swojej klasyfikacji Pro-Am w wyścigach sprinterskich, zwyciężył również w klasyfikacji generalnej samochodów GT4 w długodystansowym wyścigu „100 Miles of Hungary” jadąc wraz z Florianem Janits.
  • Dobrze spisała się również nasza druga ekipa w tej serii Maciej Walenda zdobył P2 w pierwszym wyścigu sprinterskim w Pro-Am, natomiast Tomasz Lach w drugim wyścigu zwyciężył w klasyfikacji Am.
  • Natomiast w serii Porsche Sports Cup podwójne zwycięstwo w klasie 5c odniósł Robert Lukas w wyścigach Sprint Challenge, a w Sprint GT na podium z P2 w klasie 2f zameldował się w drugim wyścigu Mariusz Górecki.
  • Nasza reprezentacja w Suzuki Swift Cup, także spisała się świetnie, notując solidne wyniki do tego na podium w swoich klasyfikacjach stawał zarówno Maciej Banaś jak i Aleks Sówka (klas. FIA), w tym Maciej Banaś zaliczył podium (P2) w generalce drugiego wyścigu.
  • Ogromnego pecha w ten weekend miał nasz zawodnik w brytyjskiej F3 (GB3 Chamiopnship) – Roman Biliński. Wszystko zaczęło się od nieudanych kwalifikacji w trakcie których został zablokowany na szybkim kółku. Następnie w drugim wyścigu został uderzony w walce o pozycję w pierwszej piątce, co skutkowało nieukończeniem wyścigu. A na dodatek jadąc na prowadzeniu trzeciego wyścigu wjechał w niego rywal, przez co również nie ukończył wyścigu (inicjator tego wypadku Branden Oxley został zdyskwalifikowany, ale to marne pocieszenie).

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 19
  • Roman Biliński #4:
    • Test 1: P1
    • Test 2: P3
    • Test 3: P2
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: DNF
    • Wyścig 3: DNF

Porsche Sprint Challenge CE:

  • Łączna ilość samochodów: 11, w tym GT3-Cup: 3 , GT4: 8 ( Pro: 1, ProAm: 5, Am: 2)
  • Franz Dziwok #66 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P4 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P3 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig Endurance: P1 oraz P1 w Pro-Am (z Florianem Janits)
  • Maciej Walenda i Tomasz Lach #64 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P2 w Pro-Am (Walenda)
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P1 w Am (Lach)
    • Wyścig 1: P3 oraz P2 w Pro-Am (Walenda)
    • Wyścig 2: P4 oraz P1 w Am (Lach)
    • Wyścig Endurance: P9 oraz P2 w Am

Swift Cup Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 23, w tym klas. 1.4T: 17, 1.6: 6
  • Kamil Serafin #510:
    • Trening: P1
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P10
  • Banaś Maciej #587:
    • Trening: P12
    • Kwalifikacje: P15
    • Wyścig 1: P7
    • Wyścig 2: P2
  • Aleks Sówka #586:
    • Trening: P5
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P4

Porsche Sports Cup

  • Porsche Sprint Challenge:
  • Ilość samochodów: 31 w tym 21 w klas. 5c
    • Robert Lukas #20:
      • Trening: P4 oraz P2 w 5c
      • Kwalifikacje: P4 oraz P2 w 5c
      • Wyścig 1: P2 oraz P1 w 5c
      • Wyścig 2: P3 oraz P1 w 5c
  • Porsche Sprint GT:
  • Ilość samochodów: 25 w tym 11 w klas. 2f
    • Mariusz Górecki #69:
      • Trening: P2 oraz P2 w 2f
      • Kwalifikacje: P6 oraz P5 w 2f
      • Wyścig 1: P6 oraz P5 w 2f
      • Wyścig 2: P3 oraz P2 w 2f
    • Wojciech Karwan #87:
      • Trening: P11 oraz P9 w 2f
      • Kwalifikacje: P15 oraz P11 w 2f
      • Wyścig 1: P15 oraz P11 w 2f
      • Wyścig 2: P17 oraz P8 w 2f

IDM:

  • Ilość motocykli Superbike 1000: 27
  • Kamil Krzemień #7
    • Kwalifikacje 1: P20
    • Kwalifikacje 2: P19
    • Wyścig 1: P14
    • Wyścig 1: P11
  • Bartłomiej Lewandowski #90
    • Kwalifikacje 1: P26
    • Kwalifikacje 2: P27
    • Wyścig 1: P20
    • Wyścig 1: DNF

NTC – Northern Talent Cup:

  • Ilość motocykli NTC: 24
  • Mateusz Molik #7
    • Kwalifikacje 1: P10
    • Kwalifikacje 2: P17
    • Wyścig 1: P12
    • Wyścig 1: DNF

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Brytyjska F3: Silverstone

[Aktualizacja – wyniki]

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 19
  • Roman Biliński #4:
    • Test 1: P1
    • Test 2: P3
    • Test 3: P2
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: DNF
    • Wyścig 3: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

W kolejnej rundzie serii GB3 Championship na torze Silverstone powalczy o dobre rezultaty ponownie:

  • Romana Biliński #4 z zespołem Arden Motorsport, który tym samym rezygnuje z udziału w odbywającej się również w ten weekend rundzie Brytyjskiej Formuły 4. Aktualnie Roman zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji generalnej serii.

Harmonogram:

Piątek:

  • Treningi

Sobota:

  • 12:50 – Brytyjska F3 – Kwalifikacje
    • Romana Biliński #4
  • 15:45 – Brytyjska F3 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Romana Biliński #4

Niedziela:

  • 12:35 – Brytyjska F3 – Wyścig 2 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 15:55 – Brytyjska F3 – Wyścig 3 (20 minut)
    • Romana Biliński #4

Transmisja:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 06~08.08.2021

  • Kolejny świetny weekend w wykonaniu Romana Bilińskiego, który trzy razy stawał na podium w tym na jego najwyższym stopniu po trzecim wyścigu. Aktualnie Roman zajmuje już 5 miejsce w klasyfikacji generalnej serii GB3 Championship.
  • Robin Rogalski zaliczył perfekcyjny weekend zwyciężając w obu wyścigach Audi R8 LMS Cup. Gościnnie w pucharze Audi R8 brał udział również Tomasz Magdziarz który w pierwszym wyścigu dojechał na 3 miejscu.
  • Udany weekend również dla Nikodema Wierzbickiego, który zwyciężył w swojej klasyfikacji DIV1 w obu wyścigach pucharu Forda Fiesty i do tego zajął dwa razy piąte miejsce w generalce.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 18
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P6
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P3
    • Wyścig 3: P1

Audi R8 LMS Cup:

  • Ilość samochodów: 10
  • Robin Rogalski #77
    • Trening 1: P1
    • Trening 2: P2
    • Kwalifikacje 1: P2
    • Wyścig 1: P1
    • Kwalifikacje 2: P1
    • Wyścig 2: P1
  • Tomasz Magdziarz #19
    • Trening 1: DNS
    • Trening 2: DNS
    • Kwalifikacje 1: P5
    • Wyścig 1: P3
    • Kwalifikacje 2: P4
    • Wyścig 2: P5

Ford Fiesta Sprint Cup

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Nikodem Wierzbicki #33:
    • Trening 1: P7 oraz P1 w DIV1
    • Trening 2: P7 oraz P1 w DIV1
    • Kwalifikacje: P12 oraz P3 w DIV1
    • Wyścig 1: P5 oraz P1 w DIV1
    • Wyścig 2: P5 oraz P1 w DIV1
  • Aleksander Olejniczak #77:
    • Trening 1: P10 oraz P3 w DIV2
    • Trening 2: P8 oraz P3 w DIV2
    • Kwalifikacje: P6 oraz P3 w DIV2
    • Wyścig 1: P20 oraz P4 w DIV2
    • Wyścig 2: P10 oraz P3 w DIV2

Mazda Mx-5 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 12 w tym klasyfikacja Junior: 2, Gold: 6.
  • Filip Wójtowicz #23:
    • Trening 1: P2 oraz P1 w Junior
    • Trening 2: P3 oraz P1 w Junior
    • Kwalifikacje: P3 oraz P2 w Junior
    • Wyścig 1: P11 oraz P2 w Junior
    • Wyścig 2: P4 oraz P2 w Junior

VRM BMW M2 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 12
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7:
    • Trening 1: P1
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P9
    • Wyścig 2: P6

World SBK:

  • Ilość motocykli SSP: 34
  • Paweł Szopek #19
    • Trening 1: P26
    • Trening 2: P27
    • Kwalifikacje Superpole: P31
    • Wyścig 1: P26
    • Wyścig 2: P22

BMW M2 Cup:

  • Ilość samochodów: 16
  • Mery Czepiel #4
    • Trening: P14
    • Kwalifikacje: P15
    • Wyścig 1: P14
    • Wyścig 2: P13

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Brytyjska F3: Snetterton

[Aktualizacja – wyniki]

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 18
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P6
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P3
    • Wyścig 3: P1

[Aktualizacja – wyniki]

Seria BRDC British F3 Championship przemianowana na GB3 Championship wraca na Wyspy Brytyjskie i ścigać będzie się na torze Snetterton w konfiguracji 300. Na starcie zobaczymy:

  • Romana Biliński #4 z zespołem Arden Motorsport, który w poprzedniej rundzie pierwszy raz zwyciężył w wyścigu tej serii.

Harmonogram:

  • Piątek
    • 11:00 – Trening 1
    • 16:50 – Trening 2
  • Sobota
    • 11:40 – Kwalifikacje
    • 14:45 – Wyścig 1 (20 minut)
  • Niedziela
    • 12:55 – Wyścig 2 (20 minut)
    • 15:30 – Wyścig 3 (20 minut)

Transmisja:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo