Kategorie
Wydarzenia

Brytyjska F3: Snetterton

Seria BRDC British F3 Championship przemianowana na GB3 Championship wraca na Wyspy Brytyjskie i ścigać będzie się na torze Snetterton w konfiguracji 300. Na starcie zobaczymy:

  • Romana Biliński #4 z zespołem Arden Motorsport, który w poprzedniej rundzie pierwszy raz zwyciężył w wyścigu tej serii.

Harmonogram:

  • Piątek
    • 11:00 – Trening 1
    • 16:50 – Trening 2
  • Sobota
    • 11:40 – Kwalifikacje
    • 14:45 – Wyścig 1 (20 minut)
  • Niedziela
    • 12:55 – Wyścig 2 (20 minut)
    • 15:30 – Wyścig 3 (20 minut)

Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 30~01.08.2021

  • Kolejny świetny weekend dla duetu Karol Basz i Andrzej Lewandowski w Lamborghini Super Trofeo. Chłopaki do dwóch zwycięstw w klasyfikacji Pro-Am dorzucili w tym tygodniu również P2 w generale w drugim wyścigu, tym samym umacniają się na pozycji lidera mistrzostw w Pro-Am.
  • Udany weekend dla Romana Bilińskiego, który po zwycięstwie tydzień temu w brytyjskiej F3, w tym tygodniu zaliczył najlepsze wyniki sezonu w F4, w tym podium, tj. dojechał w wyścigach na: P3, P4 i P16 (w wyścigu z odwróconą kolejnością startu miał kolizję z innym zawodnikiem).
  • Powody do zadowolenia ma również Jerzy Spinkiewicz, który dwukrotnie stawał na podium klasyfikacji Challengers Cup w Clio Cup Europe. W generalce plasował się na P9 i P6.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Lamborghini Super Trofeo:

  • Łączna ilość samochodów: 30 w tym klas. Pro: 8, Pro-Am: 8, Am: 7, LC: 7.
  • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16:
    • Trening 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Trening 2: P3 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 1: P6 oraz P1 w Pro-Am (Basz)
    • Kwalifikacje 2: P13 oraz P5 w Pro-Am (Lewandowski)
    • Wyścig 1: P7 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w Pro-Am 
  • Grzegorz Moczulski i Nikolai Gadetskii #5:
    • Trening 1: P25 oraz P6 w Am
    • Trening 2: P26 oraz P7 w Am
    • Kwalifikacje 1: P21 oraz P6 w Am (Moczulski)
    • Kwalifikacje 2: P25 oraz P6 w Am (Gadetskii)
    • Wyścig 1: P19 oraz P5 w Am
    • Wyścig 2: P24 oraz P6 w Am 

Brytyjska F4:

  • Ilość samochodów: 19
  • Roman Biliński #31:
    • Trening 1: P6
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P16
    • Wyścig 3: P3

Renault Clio Cup Europe

  • Ilość samochodów: 21
  • Jerzy Spinkiewicz #125
    • Trening: P14
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Kwalifikacje 2: P10
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w Challengers Cup
    • Wyścig 2: P6 oraz P2 w Challengers Cup

Formuła 1

  • Ilość samochodów: 20
  • Robert Kubica #88
    • Trening 1: P18

GT4 European Series:

  • Łączna ilość samochodów: 38 w tym klas. Am: 11
  • Piotr i Antoni Chodzeń #33:
    • Trening 1: P32 oraz P5 w Am
    • Trening 2: P24 oraz P3 w Am
    • Kwalifikacje 1: P34 oraz P7 w Am (Piotr)
    • Kwalifikacje 2: P26 oraz P1 w Am (Antoni)
    • Wyścig 1: P24 oraz P4 w Am
    • Wyścig 2: P31 oraz P10 w Am

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Brytyjska F4 – Runda 4: Oulton Park

[Aktualizacja – wyniki]

Brytyjska F4:

  • Ilość samochodów: 19
  • Roman Biliński #31:
    • Trening 1: P6
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P16
    • Wyścig 3: P3

[Aktualizacja – wyniki]

Czwarta runda brytyjskiej formuły 4 odbędzie się na torze Oulton Park (w konfiguracji Island), ścigać będzie się w niej „powracający” z gościnnych występów w F3:

Harmonogram:

  • Piątek
    • 13:05 – Trening 1
    • 17:45 – Trening 2
  • Sobota
    • 10:05 – Kwalifikacje
    • 15:10 – Wyścig 1 (20 minut)
    • 18:35 – Wyścig 2 (20 minut)
  • Niedziela
    • 15:00 – Wyścig 3 (20 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 23~25.07.2021

  • Swój najlepszy weekend wyścigowy w całej dotychczasowej karierze zaliczył Roman Biliński w brytyjskiej formule 3, który nie dość, że w pierwszym wyścigu w bardzo trudnych, deszczowych warunkach dojechał na podium, w drugim okazał się najlepszy, to jeszcze w trzecim wyścigu po starcie z 12 pozycji (odwrócona kolejność startowa) awansował, aż na 4 miejsce. Wielkie gratulacje i wynik, jakiego dawno żaden Polak nie osiągnął w bolidach jednomiejscowych.
  • Świetny występ w ten weekend ma za sobą również Bartosz Groszek, który w TCR Eastern Europe dwukrotnie stawał na podium (2x P2) chorwackiego toru Grobnik, a jest to dopiero druga runda tego kierowcy w wyścigach na tym poziomie.
  • Wynikami na chorwackim torze mogą pochwalić się również startujący w ESET Cup: Jacek Zielonka, Jakub Litwin, Piotr Wira i Adam Rzepecki plasujący się w czołówce swoich kategorii i klasyfikacji generalnej.
  • Niestety weekend w FIM CEV Repsol zakończył się tragiczną śmiercią młodego 14 letniego motocyklisty: Hugo Millán, który po upadku z motocykla w trakcie wyścigu ETC został nieszczęśliwie potrącony przez startującego w tej serii Polaka – Milana Pawelec, który wyjeżdżając zza zakrętu uderzył w leżący na drodze motocykl Millana, który zasłonięty był przez omijających go innych zawodników. Więcej szczegółów.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 17
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P2
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P1
    • Wyścig 3: P4

Euroformula Open

  • Ilość samochodów: 14
  • Filip Kaminiarz #88:
    • Trening 1: P10
    • Trening 2: P14
    • Kwalifikacje: P11
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: DNF
    • Wyścig 3: P7

Włoska F4:

  • Ilość samochodów: 30 w tym 17 klas. Rookie:
  • Piotr Wiśnicki #24:
    • Trening 1: P15
    • Trening 2: P10
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Kwalifikacje 2: P17
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P20
    • Wyścig 3: P12
  • Kacper Sztuka #37:
    • Trening 1: P14 oraz P6 w Rookie
    • Trening 2: P16 oraz P8 w Rookie
    • Kwalifikacje 1: P20 oraz P10 w Rookie
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P4 w Rookie
    • Wyścig 1: P14 oraz P8 w Rookie
    • Wyścig 2: P12 oraz P5 w Rookie
    • Wyścig 3: DNF

BMW M2 Cup:

  • Ilość samochodów: 17
  • Mery Czepiel #19
    • Trening: P17
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig 1: P17
    • Wyścig 2: DNF

World SBK:

  • Ilość motocykli SSP: 30
  • Paweł Szopek #19
    • Trening 1: P23
    • Trening 2: P25
    • Kwalifikacje Superpole: P26
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: P22

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 23, ETC: grupa A – 23, grupa B – 23
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P10
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P11
    • Kwalifikacje 2: P12
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: Anulowano
  • Milan Pawelec #4
    • Trening 1: P5 w gr. B
    • Trening 2: P3 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P4 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P10 w gr. B
    • Wyścig 1: P9
    • Wyścig 2: Anulowano
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P15 w gr. A
    • Trening 2: P15 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P18 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P8 w gr. A
    • Wyścig 1: DNS
    • Wyścig 2: Anulowano
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P22 w gr. A
    • Trening 2: P22 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P23 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P23 w gr. A
    • Wyścig 1: DNS
    • Wyścig 2: Anulowano

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 14
  • Bartosz Groszek #1:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P7
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: DNF
  • Sebastian Kołakowski #55:
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig 1: P11
    • Wyścig 2: DNF

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 15
  • Jacek Zielonka #2:
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Piotr Wira #14:
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P4
  • Adam Rzepecki #34:
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P5

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 11
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Wyścig: P2

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Brytyjska F3: Spa

[Aktualizacja – wyniki]

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 17
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P2
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P1
    • Wyścig 3: P4

[Aktualizacja – wyniki]

Seria BRDC British F3 Championship opuszcza w ten weekend Wyspy Brytyjskie i ścigać będzie się na Belgijskim torze Spa. Na starcie zobaczymy ponownie:

  • Romana Biliński #4 z zespołem Arden Motorsport, który w poprzedniej rundzie udanie zadebiutował w bolidzie F3.

Harmonogram:

  • Piątek
    • 10:00 – Trening 1
    • 11:55 – Trening 2
    • 14:00 – Trening 3
    • 18:25 – Kwalifikacje
  • Sobota
    • 14:20 – Wyścig 1 (20 minut)
    • 18:40 – Wyścig 2 (20 minut)
  • Niedziela
    • 10:50 – Wyścig 3 (20 minut)

Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 09~11.07.2021

W ten weekend mieliśmy bardzo dużo pozytywnych wyników, a nawet całe podium wypełnione Polakami po wyścigu GT Cup Open.

Generalnie GT Cup Open to międzynarodowa seria, która w tym roku zdominowana jest przez polskie zespoły i polskich kierowców:

  • Maciej Błażek i Mateusz Lisowski z A&P Racing Team PTT Tech Support popisali się zwycięstwem w pierwszym wyścigu i P2 w drugim.
  • Maciej Darmetko i Artur Janosz z Q1 by EMG Motorsport zwyciężyli w drugim wyścigu, a w pierwszym byli na P3.
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl z Alda Motorsport kończyli na P2 i P4
  • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim natomiast na P3 i P4
  • W pierwszym wyścigu International GT Open w klasyfikacji Pro-AM podium (P3) zdobył polski duet Karol Basz i Marcin Jedliński z Olimp Racing.
  • W drugim wyścigu, w trakcie którego spadł krótki deszcz zespół Olimp Racing i JP-Motorsport z Patrykiem Krupińskim jechały na P1 i P2 po udanych kwalifikacjach i starcie, ale zdecydowali się na zjazd po deszczówki na czym niestety polskie zespoły mocno straciły w porównaniu do tych, które pozostały na torze na oponach typu slick i skończyły wyścig poza podium.
  • Na torze Poznań w Porsche Sprint Challenge CE w klasie GT4 świetnie pojechał Franz Dziwok z FA1 Racing, który wygrał oba wyścigi sprinterskie w klasyfikacji Pro-Am, a na dodatek jadąc z Florianem Janits wygrał wyścig „100 Miles of Poland” w klasyfikacji generalnej GT4.
  • Ponadto dobrze radziły sobie inne nasze ekipy, między innymi w klasyfikacji Am GT4 zwyciężył w obu wyścigach sprinterskich Błażej Mrugalski.
  • Super tempem na Nurburgringu popisał się Kuba Giermazak, który wywalczył Pole Position do pierwszego wyścigu weekendu NLS. Niestety w wyścigu zabrakło szczęścia samochód Polaka dopadła awaria i z prowadzenia w wyścigu musiał zjechać do boksów.
  • W drugim wyścigu udało się za to zdobyć czwarte miejsce w mocnej stawce samochodów GT3.
  • Z pewnością do pozytywów tego weekendu zaliczyć należy dobre tempo i wyniki Romana Bilińskiego w debiucie w brytyjskiej formule 3. Wszystkie trzy wyścigi ukończył w pierwszej piątce (P4 i 2x P5) i jest to świetna wiadomość po trudnym początku sezonu w formule 4.
  • Robert Kubica i jego zespół WRT zdobywając P4 w wyścigu na Monzy umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej ELMS i powiększył przewagę nad ekipą G-Drive do 11 punktów.
  • Mateusz Kaprzyk ukończył wyścig na P7 z ekipą #14 Inter Europol Competition w LMP3, podczas gdy #13-tka stanęła na podium zajmując P3.
  • W ADAC GT Masters Igor Waliłko z zespołem Zakspeed zdobył dwa puchary (P2 i P3) w klasyfikacji Junior w generalce plasując się na P5 i P8.
  • Jerzy Spinkiewicz z UNIQ Racing w Renaul Clio Cup zakończył oba wyścigi w pierwszej dziesiątce co przełożyło się na dwukrotne podium w klasyfikacji Challengers Cup (2x P3).
  • Z dobrej strony pokazał się również Robin Rogalski z zespołem Seyffarth Motorsport finiszując na P4 w pierwszym wyścigu. W drugim natomiast dopadł go pech: po awarii samochodu, który zapalił się w czasie jazdy Robin wypad z toru i nie ukończył wyścigu.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

European Le Mans Series

  • Ilość samochodów: 44 w tym klas. LMP2: 19, LMP3: 16, GTE: 9.
  • Robert Kubica #41 – LMP2:
    • Trening 1: P3
    • Trening 2: P1
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P4 (punkty za P3, bo Jota startowała gościnnie)
  • Mateusz Kaprzyk #14 – LMP3:
    • Trening 1: P13
    • Trening 2: P12
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig: P7

Euroformula Open

  • Ilość samochodów: 13
  • Filip Kaminiarz #88:
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P8
    • Wyścig 3: P10

GT Cup Open

  • Ilość samochodów: 6 w tym klas. Pro-Am: 5, Am: 1
  • Maciej Błażek i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P4 w Pro-Am (Błażek)
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
  • Maciej Daremko i Artur Janosz #26:
    • Kwalifikacje 1: P1 oraz P1 w Pro-Am (Janosz)
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P5 oraz P4 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P2 w Pro-Am (Magdziarz)
    • Wyścig 1: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P4 oraz P4 w Pro-Am
  • Jakub Dwernicki i Jan Antoszewski #100:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P3 w Pro-Am (Antoszewski)
    • Wyścig 1: P4 oraz P4 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P5 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P3 oraz P3 w Pro-Am

International GT Open

  • Ilość samochodów: 14 w tym klas. Pro: 4, Pro-Am: 6, Am: 4
  • Patryk Krupiński i Christian Klien #88:
    • Kwalifikacje 1: P9 oraz P6 w Pro-Am (Krupiński)
    • Wyścig 1: P9 oraz P5 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P8 oraz P5 w Pro-Am
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P8 oraz P5 w Pro-Am (Jedlińśki)
    • Wyścig 1: P6 oraz P3 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P9 oraz P6 w Pro-Am
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P14 oraz P4 w Am (Jedliński)
    • Wyścig 1: P12 oraz P3 w Am
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P2 w Am
    • Wyścig 2: DNF

NLS – Nürburgring Langstrecken-Serie

  • Ilość samochodów: 133 w tym klas. SP9: 16, SP9 Pro: 10
  • Kuba Giermaziak i  #7:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 1: P4
    • Wyścig 1: P4

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 17
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P2
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P5
    • Wyścig 3: P5

Renault Clio Cup Europe

  • Ilość samochodów: 23 w tym w Challengers Cup: 9
  • Jerzy Spinkiewicz #125
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P10 oraz P3 w Challengers Cup
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P8 oraz P3 w Challengers Cup

Porsche Sprint Challenge CE:

  • Łączna ilość samochodów: 9, w tym GT3-Cup: 2 , GT4: 7
  • Franz Dziwok #66 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig Endurance: P1 oraz P1 w Pro-Am (z Florianem Janits)
  • Maciej Walenda i Tomasz Lach #64 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P3 w Pro-Am (Walenda)
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P2 w Am (Lach)
    • Wyścig 1: P4 oraz P3 w Pro-Am (Walenda)
    • Wyścig 2: P7 oraz P3 w Am (Lach)
    • Wyścig Endurance: P7 oraz P1 w Am
  • Paweł Ziemian i Jakub Litwin #6 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P5 oraz P1 w Am (Ziemian)
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro (Litwin)
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w Am (Ziemian)
    • Wyścig 2: P3 oraz P2 w Pro (Litwin)
    • Wyścig Endurance: P8 oraz P4 w ProAm
  • Błażej Mrugalski #5 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P3 w Am
    • Kwalifikacje 2: P7 oraz P3 w Am
    • Wyścig 1: P5 oraz P1 w Am
    • Wyścig 2: P4 oraz P1 w Am
    • Wyścig Endurance: P6 oraz P3 w ProAm (z Marionek)

ADAC GT Masters

  • Ilość samochodów: 27 w tym klas. Junior: 12
  • Igor Waliłko i Jules Gounon #13
    • Trening 1: P4 oraz P1 w Junior
    • Trening 2: P9 oraz P6 w Junior
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P3 w Junior (Waliłko)
    • Wyścig 1: P8 oraz P3 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P2 w Junior (Gounon)
    • Wyścig 2: P5 oraz P2 w Junior

ADAC GT4 Germany

  • Ilość samochodów: 21
  • Robin Rogalski i Tim Reiter #32
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje 1: P6 (Reiter)
    • Wyścig 1: P4
    • Kwalifikacje 2: P5 (Rogalski)
    • Wyścig 2: DNF

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Brytyjska F3: Donington Park

[Aktualizacja – wyniki]

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 17
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P2
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P5
    • Wyścig 3: P5

[Aktualizacja – wyniki]

W najbliższy weekend w brytyjskiej formule 3 tj. w serii: BRDC British F3 Championship zadebiutuje:

Harmonogram:

  • Piątek
    • 11:45 – Trening 1
    • 16:30 – Trening 2
  • Sobota
    • 12:00 – Kwalifikacje
    • 15:20 – Wyścig 1 (20 minut)
  • Niedziela
    • 11:15 – Wyścig 2 (20 minut)
    • 16:40 – Wyścig 3 (20 minut)

Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 25~27.06.2021

  • Dwa razy na podium (P2 i P3) stawał w ten weekend Robin Rogalski, który ścigał się w ten weekend w Audi R8 LMS Cup.
  • Swoje najlepsze wyniki w tym sezonie wywalczyli chłopaki w bolidach formuły 4:
  • Na Nurburgingu jadący w najwyższej kategorii (SP9) Kuba Giermaziak i Frank Kechele dojechali na metę wyścigu NLS na P3, jednak doliczona kara 4 minut zepchnęła ich na P6. Ponadto Kuba wykręcił najlepszy czas okrążenia w wyścigu.
  • Gosia Rdest pokazała się z dobrej strony w wyścigu W Series – trzymałą się z daleka od kłopotów na torze i miała niezłe tempo, co pozwoliło wywalczyć 2 punkty za P9.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Formuła 1

  • Ilość samochodów: 20
  • Robert Kubica #88
    • Trening 1: P19

W Series:

  • Ilość samochodów: 18
  • Mateusz Molik #7
    • Trening: P16
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig: P9

NLS – Nürburgring Langstrecken-Serie

  • Ilość samochodów: 111 w tym klas. SP9: 16, SP9 Pro: 8
  • Kuba Giermaziak i Frank Kechele #2:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P3 w SP9 Pro
    • Wyścig: P6 oraz P5 w SP9 Pro (P3 na mecie, ale po doliczonej karze P6)

Włoska F4:

  • Ilość samochodów: 31 w tym 16 klas. Rookie:
  • Piotr Wiśnicki #24:
    • Trening 1: P18
    • Trening 2: P17
    • Kwalifikacje 1: P20
    • Kwalifikacje 2: P21
    • Wyścig 1: P17
    • Wyścig 2: P10
    • Wyścig 3: P17
  • Kacper Sztuka #37:
    • Trening 1: P26 oraz P11 w Rookie
    • Trening 2: P24 oraz P11 w Rookie
    • Kwalifikacje 1: P28 oraz P14 w Rookie
    • Kwalifikacje 2: P23 oraz P11 w Rookie
    • Wyścig 1: P23 oraz P10 w Rookie
    • Wyścig 2: P17 oraz P8 w Rookie
    • Wyścig 3: P20 oraz P10 w Rookie

Brytyjska F4:

  • Ilość samochodów: 16
  • Roman Biliński #31:
    • Kwalifikacje: P15 (nieuznane okrążenie za przekroczenie limitów toru)
    • Wyścig 1: P7
    • Wyścig 2: P5
    • Wyścig 3: P12

Audi R8 LMS Cup:

  • Ilość samochodów: 12
  • Robin Rogalski #77
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P2
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: P3
    • Kwalifikacje 2: P3
    • Wyścig 2: P2

Tourenwagen Classics

  • Ilość samochodów: 31
  • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
    • niestety awaria techniczna wykluczyła polski zespół ze zmagań.

NTC – Northern Talent Cup:

  • Ilość motocykli NTC: 25
  • Mateusz Molik #7
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: P17

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Brytyjska F4 – Runda 3: Brands Hatch

[Aktualizacja – wyniki]

Brytyjska F4:

  • Ilość samochodów: 16
  • Roman Biliński #31:
    • Kwalifikacje: P15 (nieuznane okrążenie za przekroczenie limitów toru)
    • Wyścig 1: P7
    • Wyścig 2: P5
    • Wyścig 3: P12

[Aktualizacja – wyniki]

Trzecia runda brytyjskiej formuły 4 odbędzie się na torze Brands Hatch (w konfiguracji Indy), ścigać będzie się w niej:

Harmonogram:

  • Piątek
    • 13:05 – Trening 1
    • 17:45 – Trening 2
  • Sobota
    • 11:55 – Kwalifikacje
    • 16:50 – Wyścig 1 (20 minut)
  • Niedziela
    • 11:00 – Wyścig 2 (20 minut)
    • 14:50 – Wyścig 3 (20 minut)

Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Brytyjska F4 – Runda 2: Snetterton

[Aktualizacja – wyniki]

Brytyjska F4

  • Ilość samochodów: 16
  • Roman Biliński #31:
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig 1: P10
    • Wyścig 2: DNF
    • Wyścig 3: P12

[Aktualizacja – wyniki]

W drugiej rundzie brytyjskiej formuły 4 na torze Snatterton 300, ścigać będzie się:

  • Roman Biliński #31 z zespołem Carlin. Roman zajmuje 9 miejsce w klasyfikacji generalnej serii po pierwszej rundzie.

Powtórka jednego z wyścigów z poprzedniej rundy:

Harmonogram:

  • Sobota
    • 10:05 – Kwalifikacje
    • 14:25 – Wyścig 1 (20 minut)
    • 18:20 – Wyścig 2 (20 minut)
  • Niedziela
    • 13:15 – Wyścig 3 (20 minut)

Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: