Kategorie
Wydarzenia

Audi R8 LMS Cup – Runda 2: Assen

Na holenderskim torze Assen odbędzie się druga runda Audi Sport Seyffarth R8 LMS Cup sezonu 2021, w której wystartuje:

Harmonogram:

  • Piątek
    • 10:15 – Trening 1
    • 15:10 – Trening 2
  • Sobota
    • 10:05 – Kwalifikacje 1
    • 15:35 – Wyścig 1
  • Niedziela
    • 08:00 – Kwalifikacje 2
    • 14:15 – Wyścig 2

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 09~11.07.2021

W ten weekend mieliśmy bardzo dużo pozytywnych wyników, a nawet całe podium wypełnione Polakami po wyścigu GT Cup Open.

Generalnie GT Cup Open to międzynarodowa seria, która w tym roku zdominowana jest przez polskie zespoły i polskich kierowców:

  • Maciej Błażek i Mateusz Lisowski z A&P Racing Team PTT Tech Support popisali się zwycięstwem w pierwszym wyścigu i P2 w drugim.
  • Maciej Darmetko i Artur Janosz z Q1 by EMG Motorsport zwyciężyli w drugim wyścigu, a w pierwszym byli na P3.
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl z Alda Motorsport kończyli na P2 i P4
  • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim natomiast na P3 i P4
  • W pierwszym wyścigu International GT Open w klasyfikacji Pro-AM podium (P3) zdobył polski duet Karol Basz i Marcin Jedliński z Olimp Racing.
  • W drugim wyścigu, w trakcie którego spadł krótki deszcz zespół Olimp Racing i JP-Motorsport z Patrykiem Krupińskim jechały na P1 i P2 po udanych kwalifikacjach i starcie, ale zdecydowali się na zjazd po deszczówki na czym niestety polskie zespoły mocno straciły w porównaniu do tych, które pozostały na torze na oponach typu slick i skończyły wyścig poza podium.
  • Na torze Poznań w Porsche Sprint Challenge CE w klasie GT4 świetnie pojechał Franz Dziwok z FA1 Racing, który wygrał oba wyścigi sprinterskie w klasyfikacji Pro-Am, a na dodatek jadąc z Florianem Janits wygrał wyścig „100 Miles of Poland” w klasyfikacji generalnej GT4.
  • Ponadto dobrze radziły sobie inne nasze ekipy, między innymi w klasyfikacji Am GT4 zwyciężył w obu wyścigach sprinterskich Błażej Mrugalski.
  • Super tempem na Nurburgringu popisał się Kuba Giermazak, który wywalczył Pole Position do pierwszego wyścigu weekendu NLS. Niestety w wyścigu zabrakło szczęścia samochód Polaka dopadła awaria i z prowadzenia w wyścigu musiał zjechać do boksów.
  • W drugim wyścigu udało się za to zdobyć czwarte miejsce w mocnej stawce samochodów GT3.
  • Z pewnością do pozytywów tego weekendu zaliczyć należy dobre tempo i wyniki Romana Bilińskiego w debiucie w brytyjskiej formule 3. Wszystkie trzy wyścigi ukończył w pierwszej piątce (P4 i 2x P5) i jest to świetna wiadomość po trudnym początku sezonu w formule 4.
  • Robert Kubica i jego zespół WRT zdobywając P4 w wyścigu na Monzy umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej ELMS i powiększył przewagę nad ekipą G-Drive do 11 punktów.
  • Mateusz Kaprzyk ukończył wyścig na P7 z ekipą #14 Inter Europol Competition w LMP3, podczas gdy #13-tka stanęła na podium zajmując P3.
  • W ADAC GT Masters Igor Waliłko z zespołem Zakspeed zdobył dwa puchary (P2 i P3) w klasyfikacji Junior w generalce plasując się na P5 i P8.
  • Jerzy Spinkiewicz z UNIQ Racing w Renaul Clio Cup zakończył oba wyścigi w pierwszej dziesiątce co przełożyło się na dwukrotne podium w klasyfikacji Challengers Cup (2x P3).
  • Z dobrej strony pokazał się również Robin Rogalski z zespołem Seyffarth Motorsport finiszując na P4 w pierwszym wyścigu. W drugim natomiast dopadł go pech: po awarii samochodu, który zapalił się w czasie jazdy Robin wypad z toru i nie ukończył wyścigu.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

European Le Mans Series

  • Ilość samochodów: 44 w tym klas. LMP2: 19, LMP3: 16, GTE: 9.
  • Robert Kubica #41 – LMP2:
    • Trening 1: P3
    • Trening 2: P1
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P4 (punkty za P3, bo Jota startowała gościnnie)
  • Mateusz Kaprzyk #14 – LMP3:
    • Trening 1: P13
    • Trening 2: P12
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig: P7

Euroformula Open

  • Ilość samochodów: 13
  • Filip Kaminiarz #88:
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P8
    • Wyścig 3: P10

GT Cup Open

  • Ilość samochodów: 6 w tym klas. Pro-Am: 5, Am: 1
  • Maciej Błażek i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P4 w Pro-Am (Błażek)
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
  • Maciej Daremko i Artur Janosz #26:
    • Kwalifikacje 1: P1 oraz P1 w Pro-Am (Janosz)
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P5 oraz P4 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P2 w Pro-Am (Magdziarz)
    • Wyścig 1: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P4 oraz P4 w Pro-Am
  • Jakub Dwernicki i Jan Antoszewski #100:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P3 w Pro-Am (Antoszewski)
    • Wyścig 1: P4 oraz P4 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P5 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P3 oraz P3 w Pro-Am

International GT Open

  • Ilość samochodów: 14 w tym klas. Pro: 4, Pro-Am: 6, Am: 4
  • Patryk Krupiński i Christian Klien #88:
    • Kwalifikacje 1: P9 oraz P6 w Pro-Am (Krupiński)
    • Wyścig 1: P9 oraz P5 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P8 oraz P5 w Pro-Am
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P8 oraz P5 w Pro-Am (Jedlińśki)
    • Wyścig 1: P6 oraz P3 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P9 oraz P6 w Pro-Am
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P14 oraz P4 w Am (Jedliński)
    • Wyścig 1: P12 oraz P3 w Am
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P2 w Am
    • Wyścig 2: DNF

NLS – Nürburgring Langstrecken-Serie

  • Ilość samochodów: 133 w tym klas. SP9: 16, SP9 Pro: 10
  • Kuba Giermaziak i  #7:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 1: P4
    • Wyścig 1: P4

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 17
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P2
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P5
    • Wyścig 3: P5

Renault Clio Cup Europe

  • Ilość samochodów: 23 w tym w Challengers Cup: 9
  • Jerzy Spinkiewicz #125
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P10 oraz P3 w Challengers Cup
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P8 oraz P3 w Challengers Cup

Porsche Sprint Challenge CE:

  • Łączna ilość samochodów: 9, w tym GT3-Cup: 2 , GT4: 7
  • Franz Dziwok #66 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig Endurance: P1 oraz P1 w Pro-Am (z Florianem Janits)
  • Maciej Walenda i Tomasz Lach #64 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P3 w Pro-Am (Walenda)
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P2 w Am (Lach)
    • Wyścig 1: P4 oraz P3 w Pro-Am (Walenda)
    • Wyścig 2: P7 oraz P3 w Am (Lach)
    • Wyścig Endurance: P7 oraz P1 w Am
  • Paweł Ziemian i Jakub Litwin #6 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P5 oraz P1 w Am (Ziemian)
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro (Litwin)
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w Am (Ziemian)
    • Wyścig 2: P3 oraz P2 w Pro (Litwin)
    • Wyścig Endurance: P8 oraz P4 w ProAm
  • Błażej Mrugalski #5 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P3 w Am
    • Kwalifikacje 2: P7 oraz P3 w Am
    • Wyścig 1: P5 oraz P1 w Am
    • Wyścig 2: P4 oraz P1 w Am
    • Wyścig Endurance: P6 oraz P3 w ProAm (z Marionek)

ADAC GT Masters

  • Ilość samochodów: 27 w tym klas. Junior: 12
  • Igor Waliłko i Jules Gounon #13
    • Trening 1: P4 oraz P1 w Junior
    • Trening 2: P9 oraz P6 w Junior
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P3 w Junior (Waliłko)
    • Wyścig 1: P8 oraz P3 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P2 w Junior (Gounon)
    • Wyścig 2: P5 oraz P2 w Junior

ADAC GT4 Germany

  • Ilość samochodów: 21
  • Robin Rogalski i Tim Reiter #32
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje 1: P6 (Reiter)
    • Wyścig 1: P4
    • Kwalifikacje 2: P5 (Rogalski)
    • Wyścig 2: DNF

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ADAC GT4 Germany – Runda 3: Zandvoort

[Aktualizacja – wyniki]

ADAC GT4 Germany

  • Ilość samochodów: 21
  • Robin Rogalski i Tim Reiter #32
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje 1: P6 (Reiter)
    • Wyścig 1: P4
    • Kwalifikacje 2: P5 (Rogalski)
    • Wyścig 2: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

Trzecia runda ADAC GT4 Germany odbędzie się na holenderskim torze Zandvoort i wystartuje w niej:

  • Robin Rogalski #32 wraz z Tim-em Reiter-em (Niemcy) samochodem Audi R8 LMS GT4 zespołu Seyffarth Motorsport

Harmonogram:

  • Piątek
    • 08:20 – Trening 1
    • 14:15 – Trening 2
  • Sobota
    • 09:35 – Kwalifikacje 1
    • 13:40 – Wyścig 1 (60 minut)
  • Niedziela
    • 11:00 – Kwalifikacje 2
    • 14:40 – Wyścig 2 (60 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 25~27.06.2021

  • Dwa razy na podium (P2 i P3) stawał w ten weekend Robin Rogalski, który ścigał się w ten weekend w Audi R8 LMS Cup.
  • Swoje najlepsze wyniki w tym sezonie wywalczyli chłopaki w bolidach formuły 4:
  • Na Nurburgingu jadący w najwyższej kategorii (SP9) Kuba Giermaziak i Frank Kechele dojechali na metę wyścigu NLS na P3, jednak doliczona kara 4 minut zepchnęła ich na P6. Ponadto Kuba wykręcił najlepszy czas okrążenia w wyścigu.
  • Gosia Rdest pokazała się z dobrej strony w wyścigu W Series – trzymałą się z daleka od kłopotów na torze i miała niezłe tempo, co pozwoliło wywalczyć 2 punkty za P9.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Formuła 1

  • Ilość samochodów: 20
  • Robert Kubica #88
    • Trening 1: P19

W Series:

  • Ilość samochodów: 18
  • Mateusz Molik #7
    • Trening: P16
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig: P9

NLS – Nürburgring Langstrecken-Serie

  • Ilość samochodów: 111 w tym klas. SP9: 16, SP9 Pro: 8
  • Kuba Giermaziak i Frank Kechele #2:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P3 w SP9 Pro
    • Wyścig: P6 oraz P5 w SP9 Pro (P3 na mecie, ale po doliczonej karze P6)

Włoska F4:

  • Ilość samochodów: 31 w tym 16 klas. Rookie:
  • Piotr Wiśnicki #24:
    • Trening 1: P18
    • Trening 2: P17
    • Kwalifikacje 1: P20
    • Kwalifikacje 2: P21
    • Wyścig 1: P17
    • Wyścig 2: P10
    • Wyścig 3: P17
  • Kacper Sztuka #37:
    • Trening 1: P26 oraz P11 w Rookie
    • Trening 2: P24 oraz P11 w Rookie
    • Kwalifikacje 1: P28 oraz P14 w Rookie
    • Kwalifikacje 2: P23 oraz P11 w Rookie
    • Wyścig 1: P23 oraz P10 w Rookie
    • Wyścig 2: P17 oraz P8 w Rookie
    • Wyścig 3: P20 oraz P10 w Rookie

Brytyjska F4:

  • Ilość samochodów: 16
  • Roman Biliński #31:
    • Kwalifikacje: P15 (nieuznane okrążenie za przekroczenie limitów toru)
    • Wyścig 1: P7
    • Wyścig 2: P5
    • Wyścig 3: P12

Audi R8 LMS Cup:

  • Ilość samochodów: 12
  • Robin Rogalski #77
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P2
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: P3
    • Kwalifikacje 2: P3
    • Wyścig 2: P2

Tourenwagen Classics

  • Ilość samochodów: 31
  • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
    • niestety awaria techniczna wykluczyła polski zespół ze zmagań.

NTC – Northern Talent Cup:

  • Ilość motocykli NTC: 25
  • Mateusz Molik #7
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: P17

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Audi R8 LMS Cup – Runda 1: Oschersleben

[Aktualizacja – wyniki]

Audi R8 LMS Cup:

  • Ilość samochodów: 12
  • Robin Rogalski #77
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P2
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: P3
    • Kwalifikacje 2: P3
    • Wyścig 2: P2

[Aktualizacja – wyniki]

Na niemieckim torze Oschersleben odbędzie się pierwsza runda Audi Sport Seyffarth R8 LMS Cup sezonu 2021, w której wystartuje:

Harmonogram:

  • Sobota
    • 10:30 – Kwalifikacje 1
    • 13:10 – Wyścig 1
  • Niedziela
    • 10:30 – Kwalifikacje 2
    • 13:10 – Wyścig 2

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ADAC GT4 Germany – Runda 2: Red Bull Ring

[Aktualizacja – wyniki]

ADAC GT4 Germany

  • Ilość samochodów: 23
  • Robin Rogalski i Tim Reiter #32
    • Trening 1: P5
    • Trening 2: P12
    • Kwalifikacje 1: P8 (Rogalski)
    • Wyścig 1: P16
    • Kwalifikacje 2: P14 (Reiter)
    • Wyścig 2: P13

[Aktualizacja – wyniki]

Druga runda ADAC GT4 Germany odbędzie się na austriackim torze Red Bull Ring i wystartuje w niej:

  • Robin Rogalski #32 wraz z Tim-em Reiter-em (Niemcy) samochodem Audi R8 LMS GT4 zespołu Seyffarth Motorsport

Harmonogram:

  • Piątek
    • 08:30 – Trening 1
    • 15:30 – Trening 2
  • Sobota
    • 10:30 – Kwalifikacje 1
    • 16:05 – Wyścig 1 (60 minut)
  • Niedziela
    • 10:20 – Kwalifikacje 2
    • 16:00 – Wyścig 2 (60 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ADAC GT4 Germany – Runda 1: Oschersleben

[Aktualizacja – wyniki]

ADAC GT4 Germany

  • Ilość samochodów: 23
  • Robin Rogalski i Tim Reiter #32
    • Trening 1: P7
    • Trening 2: P13
    • Kwalifikacje 1: P6
    • Wyścig 1: P18
    • Kwalifikacje 2: P7
    • Wyścig 2: P12

[Aktualizacja – wyniki]

Pierwsza runda sezonu ADAC GT4 Germany odbędzie się na niemieckim torze Oschersleben i wystartuje w niej:

  • Robin Rogalski #32 wraz z Tim-em Reiter-em (Niemcy) samochodem Audi R8 LMS GT4 zespołu Seyffarth Motorsport

Harmonogram:

  • Piątek
    • 09:00 – Trening 1
    • 15:55 – Trening 2
  • Sobota
    • 09:35 – Kwalifikacje 1
    • 13:40 – Wyścig 1
  • Niedziela
    • 09:00 – Kwalifikacje 2
    • 12:40 – Wyścig 2

Transmisja:

Źródła: adac-motorsport.de

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 24~25.04.2021

  • Nasi kierowcy zaliczyli świetny dzień na Nordschleife – w wyścigu RCN, wszyscy trzej stanęli na podium w swoich klasach. Jakub Glasse – P2, Jacek Pydys – P3, Bartosz Palusko – P3.
  • Solidny wyścig długodystansowy zaliczył Robin Rogalski, którego zespół w samochodzie nr 88 uplasował się po 12-godzinnej rywalizacji na czwartym miejscu .
  • Piotr Biesiekierski #74 w pierwszym wyścigu weekendu wywalczył P5, czym wyrównał swój najlepszy wynik w Mistrzostwach Europy: FIM CEV Repsol, niestety w drugim wyścigu zaliczył wywrotkę i nie ukończył wyścigu.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

RCN

  • Łączna ilość samochodów: 150 w tym klasie V6: 8, V4: 18
  • Jacek Pydys #56
    • Wyścig: P3 w klas. V6
  • Jakub Glasse #341
    • Wyścig: P2 w klas. V4
  • Bartosz Palusko # 344
    • Wyścig: P3 w klas. V4

24h Series: 12h Paul Richard

  • Łączna ilość samochodów: 25 w tym klasie GT3: 8, GTX: 4
  • Robin Rogalski #88
    • Trening: P7
    • Kwalifikacje: P7
    • Trening nocny: P8
    • Wyścig: P4

FIM CEV Repsol:

  • Łączna ilość motocykli Moto2: 29, ETC: grupa A – 25, grupa B 24
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P16
    • Trening kwalifikacyjny 1: P9
    • Trening kwalifikacyjny 2: P6
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: DNF
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P14 w gr. A
    • Trening 2: P6 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P14 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P12 w gr. A
    • Wyścig 1: P18
    • Wyścig 2: P23
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P24 w gr. B
    • Trening 2: P23 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P24 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P24 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: P11 na 13 zawodników

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

12H Paul Ricard

[Aktualizacja – wyniki]

24h Series: 12h Paul Richard

  • Łączna ilość samochodów: 25 w tym klasie GT3: 8, GTX: 4
  • Robin Rogalski #88
    • Trening: P7
    • Kwalifikacje: P7
    • Trening nocny: P8
    • Wyścig: P4

[Aktualizacja – wyniki]

W 12-godzinnym wyścigu z serii: 24H Series, na francuskim torze Paul Ricard, wystartuje:

  • Robin Rogalski #88 w Audi R8 LMS GT3 zespołu Car Collection Motorsport wraz z Milan Dontje (Francja), Tim Müller (Niemcy), Pierre-Yves Paque (Belgia).
Harmonogram:
  • Sobota
    • 10:00 – Wyścig (12 godzin)
Transmisja:

Źródła: www.24hseries.com

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

GT World Challenge Europe: Barcelona

[Aktualizacja]

Niestety Robin Rogalski nie jedzie w ten weekend, jego nazwisko i samochód zniknęły z listy startowej.

[Aktualizacja]

Robin Rogalski #6 ponownie zasiądzie za kierownicą Mercedesa AMG GT3 zespołu TokSport WRT w wyścigach sprinterskich serii GT World Challenge na torze w Hiszpanii. Partner zespołowy Robina nie został wskazany na liście startowej więc zapewne będzie to znów inny kierowca.

Harmonogram:

  • Piątek
    • 10:00 – FP1
    • 14:50 – FP2
  • Sobota
    • 09:15 – PreQ
    • 12:50 – Q
    • 17:15 – R1
  • Niedziela
    • 12:25 – R2
    • 16:30 – R3

Transmisja:

Wydarzenie można śledzić na stronie organizatora: GTWorld oraz na kanale YouTube.

Źródła: www.gt-world-challenge-europe.com