Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup – R4: Grobnik

>>> Wyniki <<<

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 15
    • Klas. GT3: 3
    • Klas. GTC: 4
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P3
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: Wyścig odwołano
  • Igor Klaja #26:
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig 1: P8 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 2: Wyścig odwołano
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig 1: P6 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 2: Wyścig odwołano

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 13
    • Klas. GT3: 3
    • Klas. GTC: 2
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig: wyścig przerwano z uwagi na wypadek, w wyniku którego zmarł porządkowy
  • Igor Klaja i Mateusz Lisowski #26:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: wyścig przerwano z uwagi na wypadek, w wyniku którego zmarł porządkowy

Seria: ESET Cup Series

Kraj: Chorwacja

Tor: Grobnik

Polscy kierowcy:

  • Piotr Wira
    • Numer: 14
    • Samochód: Mercedes AMG GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Good-Speed Racing Team
  • Igor Klaja
    • Numer: 26
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: PTT Racing
  • Adam Rzepecki
    • Numer: 34
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing

Harmonogram:

Sobota:

  • 08:00 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • #14 Piotr Wira
    • #26 Igor Klaja
    • #34 Adam Rzepecki
  • 10:10 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #14 Piotr Wira
    • #26 Igor Klaja
  • 13:25 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #14 Piotr Wira
    • #26 Igor Klaja
    • #34 Adam Rzepecki
  • 18:25 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #14 Piotr Wira
    • #26 Igor Klaja

Niedziela:

  • 12:45 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #14 Piotr Wira
    • #26 Igor Klaja
    • #34 Adam Rzepecki

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup – R3: Poznań

>>> Wyniki <<<

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 17
    • Klas. GT3: 6
    • Klas. GTC: 3
  • Jędrzej Szczęśniak #7:
    • Kwalifikacje 1: P3
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 2: P3 oraz P1 w GTC
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P7
    • Wyścig 1: P8 oraz P5 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Marcin Kaczmarski #24:
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P7 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P10
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P7
    • Wyścig 2: P8 oraz P2 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Jacek Zielonka #88:
    • Kwalifikacje 1: P6
    • Wyścig 1: P4
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P4
  • Stanisław Jedliński #555:
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Wyścig 1: P12 oraz P6 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P9 oraz P4 w GT3
  • Robin Rogalski #777:
    • Kwalifikacje 1: P2
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P1
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 9
    • Klas. GT3: 5
    • Klas. GTC: 3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig: DNF
  • Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig: P4 oraz P1 w GTC
  • Andrzej i Adrian Lewandowski #55:
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig: DNS
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #88:
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig: P5
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #555:
    • Kwalifikacje: P1
    • Wyścig: P6 oraz P4 w GT3
  • Robin Rogalski #777:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P1 oraz P1 w GT3

Seria: ESET Cup Series

Kraj: Austria

Tor: Red Bull Ring

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińśkiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 555
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Piotr Wira
    • Numer: 14
    • Samochód: Mercedes AMG GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Good-Speed Racing Team
  • Marcin KaczmarskiMateusz Lisowski
    • Numer: 24
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: PTT Racing
  • Adam Rzepecki
    • Numer: 34
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing
  • Andrzej Lewandowski
    • Numer: 55
    • Samochód: Lamborghini Super Trofeo
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: GT3 Poland
  • Marcin Jedlińśki
    • Numer: 77
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Jacek ZielonkaJakub Litwin
    • Numer: 88
    • Samochód: Radical SR10
    • Klasyfikacja: D5
    • Zespół: Psofix
  • Robin Rogalski
    • Numer: 777
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Seffarth Motorsport

Ponadto:

  • #5 Adrian Lewandowski
  • #7 Jędrzej Szczęśniak
  • #21 Jakub Franek
  • #31 Podoba Piotr
  • #51 Artur Paziewski

Harmonogram:

Piątek:

  • 12:05 – ESET Cup – Kwalifikacje 1 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 13:35 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #555 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski
    • #55 Andrzej Lewandowski i Adrian Lewandowski
    • #777 Robin Rogalski
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin

Sobota:

  • 10:45 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #555 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski
    • #55 Andrzej Lewandowski i Adrian Lewandowski
    • #777 Robin Rogalski
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin

Niedziela:

  • 08:35 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 12:15 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup – R2: Red Bull Ring

>>> Wyniki <<<

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 33
    • Klas. GT3: 6
    • Klas. GTC: 9
    • Klas. GTX: 7
    • Klas. GTC-X: 7
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P17
    • Wyścig 1: P18 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P7 oraz P4 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P11
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P8
    • Wyścig 2: P9 oraz P5 w GT3
  • Marcin Kaczmarski #24:
    • Kwalifikacje 1: P13
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P20
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Jacek Zielonka #88:
    • Kwalifikacje 1: P8
    • Wyścig 1: P26 oraz P6 w GTC-X
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Artur Chwist #845:
    • Kwalifikacje 1: P3
    • Wyścig 1: P15 oraz P6 w GTX
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 42
    • Klas. GT3: 5
    • Klas. GTC: 7
    • Klas. GTC-X: 6
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Wyścig: DNF
  • Piotr Wira #14:
    • Wyścig: P6 oraz P4 w GT3
  • Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski #24:
    • Wyścig: P5 oraz P1 w GTC
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #24:
    • Wyścig: P22 oraz P4 w GTC-X

Seria: ESET Cup Series

Kraj: Austria

Tor: Red Bull Ring

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińśkiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Piotr Wira
    • Numer: 14
    • Samochód: Mercedes AMG GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Good-Speed Racing Team
  • Marcin Kaczmarski
    • Numer: 24
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: PTT Racing
  • Adam Rzepecki
    • Numer: 34
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing
  • Marcin Jedlińśki
    • Numer: 77
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Jacek ZielonkaJakub Litwin
    • Numer: 88
    • Samochód: Radical SR10
    • Klasyfikacja: D5 / D4 – GT – GTX
    • Zespół: Psofix
  • Artur Chwist
    • Numer: 845
    • Samochód: KTM GT2
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTX
    • Zespół: PTT Racing

Harmonogram:

Sobota:

  • 08:30 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin
    • #845 Artur Chwist
  • 11:35 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #845 Artur Chwist
  • 17:25 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin
    • #845 Artur Chwist

Niedziela:

  • 08:30 – ESET Cup – Kwalifikacje Sprint 2
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #845 Artur Chwist
  • 11:35 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #845 Artur Chwist

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup – Runda 1: Hungaroring

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 26
    • Klas. GT3: 6
    • Klas. GTC: 8
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P8
    • Wyścig 1: P7 oraz P2 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P5 oraz P3 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P4
    • Wyścig 1: P5 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P10
    • Wyścig 2: P7 oraz P2 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: DNS
    • Wyścig 1: DNS
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 29
    • Klas. GT3:
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje: P1
    • Wyścig: P1 oraz P1 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: DNS
    • Wyścig: DNS

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

Seria: ESET Cup Series

Kraj: Węgry

Tor: Hungaroring

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińśkiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Adam Rzepecki
    • Numer: 34
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing
  • Marcin Jedlińśki
    • Numer: 77
    • Samochód: Mercedes AMG GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing

Harmonogram:

Sobota:

  • 10:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Sprint 1
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 11:30 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #77 Marcin Jedliński
  • 15:10 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 17:40 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #77 Marcin Jedliński

Niedziela:

  • 10:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Sprint 2
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 13:40 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 11~13.02.2022

  • W azjatyckiej serii Le Mans z pucharów cieszyć może się po weekendzie Roman Ziemian, który wraz z ekipą Ferrari nr #57 zajął w obu wyścigach 2 miejsce w klasyfikacji GT-AM.
  • Sporo pecha miał polski zespół Inter Europol Competition, którego samochód nr #13 w pierwszym wyścigu musiał zatrzymać się na długi postój potrzebny na naprawę oświetlenia. Natomiast w drugim praktycznie cały wyścig przejechał z uszkodzeniami po kontakcie a do tego dwa razy tracił na tym, że zjeżdżał na pitstop, a zaraz po tym pojawiała się na torze żółta flaga FCY z ograniczeniem prędkości.
  • Niestety najwięcej pecha miał Michał Broniszewski, który z powodu choroby nie był w stanie wystartować w żądnym z wyścigów, a szkoda, bo zespół #74 pokazał się z dobrej strony w kwalifikacjach.
  • W serii GT Winter Series w ramach rozgrzewki przed sezonem starowały dwa samochody Olimp Racing (tym razem Mercedes-AMG GT3 i Audi R8 LMS GT3) oraz jeden Mercedes zespołu Good Speed.
  • Na drugim miejscu podium zameldował się w obu wyścigach sprinterskich duet Karol BaszMarcin Jedliński oraz na 3 miejscu w drugim wyścigu sprinterskim Piotr Wira.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Asian Le Mans Series:

  • Ilość samochodów: 36 w tym w LMP2: 4, LMP3: 9, GT: 23, GT-Am: 5
  • Inter Europol Competition #13:
    • Kwalifikacje 1: P3 w LMP3
    • Kwalifikacje 2: P4 w LMP3
    • Wyścig 1: P28 oraz P5 w LMP3
    • Wyścig 2: P13 oraz P5 w LMP3
  • Roman Ziemian #57:
    • Kwalifikacje 1: P3 w GT
    • Kwalifikacje 2: P5 w GT
    • Wyścig 1: P24, P16 w GT oraz P2 w GT-AM
    • Wyścig 2: P27, P16 w GT oraz P2 w GT-AM
  • Michał Broniszewski #74:
    • Kwalifikacje 1: P8 w GT
    • Kwalifikacje 2: P2 w GT
    • Wyścig 1: DNS
    • Wyścig 2: DNS

GT Winter Series:

  • Ilość samochodów: 26 w tym w GTR: 7
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P10
    • Kwalifikacje 2: P6
    • Wyścig 1: P10 oraz P6 w GTR
    • Wyścig 2: P17 oraz P7 w GTR
    • Wyścig Endurane: DNS
  • Piotr Wira i Piotr Bednarek #36:
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Kwalifikacje 2: P3
    • Wyścig 1: P7 oraz P5 w GTR
    • Wyścig 2: P3 oraz P3 w GTR
    • Wyścig Endurane: P19
  • Karol Basz i Marcin Jedlińśki #77:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 1: P2 oraz P2 w GTR
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w GTR
    • Wyścig Endurane: P20

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

GT Winter Series: Jerez

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

GT Winter Series:

  • Ilość samochodów: 26 w tym w GTR: 7
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P10
    • Kwalifikacje 2: P6
    • Wyścig 1: P10 oraz P6 w GTR
    • Wyścig 2: P17 oraz P7 w GTR
    • Wyścig Endurane: DNS
  • Piotr Wira i Piotr Bednarek #36:
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Kwalifikacje 2: P3
    • Wyścig 1: P7 oraz P5 w GTR
    • Wyścig 2: P3 oraz P3 w GTR
    • Wyścig Endurane: P19
  • Karol Basz i Marcin Jedlińśki #77:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 1: P2 oraz P2 w GTR
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w GTR
    • Wyścig Endurane: P20

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

Seria: GT Winter Series

Tor: Circuito de Jerez

Kraj: Hiszpania (Jerez de la Frontera)

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińskiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: GTR
    • Zespół: Olimp Racing (Polska)
  • Piotr WiraPiotr Bednarek
    • Numer: 36
    • Samochód: Mercedes-AMG GT3
    • Klasyfikacja: GTR
    • Zespół: Good Speed Racing (Polska)

Harmonogram:

Sobota:

  • 09:00 – Treningi

Niedziela:

  • 09:00 – Kwalifikacje 1
  • 09:20 – Kwalifikacje 2
  • 12:20 – Wyścig 1 (25 min)
  • 14:50 – Wyścig 2 (25 min)
  • 17:10 – Wyścig Endurance (45 min)

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 03~05.09.2021

Mnóstwo bardzo dobrych wyników w ten weekend dla polskich kierowców:

  • W Lamborghini Super Trofeo na podium stawał zarówno Andrzej Lewandowski (w ten weekend startujący bez Karola Basza) w klasyfikacji Pro-Am, jak i polski duet Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut z polskiego zespołu GT3 Poland.
  • W GT4 European Series na podium w klasyfikacji Am stawał dwukrotnie na P2 Antoni Chodzeń.
  • W Porsche Sprint Challenge CE ponownie z podium nie schodził Franz Dziwok, który zapewnił sobie tytuł mistrzowski w klasyfikacji GT4 Pro-Am oraz duet Tomasz LachMaciej Walenda w klasyfikacji GT4 Am. Ponadto do stałych zawodników tej serii dołączył gościnnie Patryk Krupiński, który wygrywał w klasyfikacji GT3.
  • W Swift Cup Europe na drugim miejscu podium zameldował się Aleks Sówka, który dzięki solidnej jeździe przez cały sezon został II V-ce Mistrzem serii.
  • W TCR Estern Europe na dwa razy na drugim miejscu stawał Bartosz Groszek, który pomimo rozpoczęcia sezonu dopiero od 3 rundy zakończył go na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej.
  • W ESET Cup Series oprócz stałej dominacji Marcina Jedlińskiego w GT3 na wyróżnienie zasługują również m.in.: Piotr Wira który wygrał w tej klasie w drugim wyścigu oraz Adam Rzepecki, który oprócz wygrania swojej klasy GTC walczył zacięcie z szybszymi samochodami GT3.
  • Oczywiście świetną robotę w Formule 1 wykonał w ten weekend również Robert Kubica, który wyścig zakończył na P15, jednak nie będziemy się na ten temat rozpisywać z uwagi na szerokie omawianie tego tematu przez wszystkie inne media.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Formuła 1:

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Robert Kubica #88:
    • Trening 3: P19 
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig: P15

Lamborghini Super Trofeo:

  • Łączna ilość samochodów: 31 w tym klas. Pro: 9, Pro-Am: 7, Am: 8, LC: 7.
  • Andrzej Lewandowski i E. Liberati #16:
    • Kwalifikacje 1: DNC
    • Kwalifikacje 2: P16 oraz P7 w Pro-Am (Lewandowski)
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P10 oraz P3 w Pro-Am 
  • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5:
    • Kwalifikacje 1: P18 oraz P3 w Am (Mikrut)
    • Kwalifikacje 2: P24 oraz P7 w Am (Moczulski)
    • Wyścig 1: P19 oraz P3 w Am
    • Wyścig 2: P29 oraz P7 w Am 

GT4 European Series:

  • Łączna ilość samochodów: 41 w tym klas. Am: 11
  • Antoni Chodzeń i P. Zamparini #33:
    • Trening 1: P36 oraz P9 w Am
    • Trening 2: P35 oraz P9 w Am
    • Kwalifikacje 1: P36 oraz P7 w Am (Piotr)
    • Kwalifikacje 2: P37 oraz P6 w Am (Antoni)
    • Wyścig 1: P23 oraz P2 w Am
    • Wyścig 2: P20 oraz P2 w Am

Swift Cup Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Aleks Sówka #586:
    • Trening: P1
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P2
  • Banaś Maciej #587:
    • Trening: P7
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P10
    • Wyścig 2: P6

TCR Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 21
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Trening 1: P17
    • Trening 2: P21
    • Kwalifikacje: P21
    • Wyścig 1: P20
    • Wyścig 2: P18

Alpine Elf Europa Cup

  • Ilość samochodów: 16
  • Gosia Rdest #3
    • Trening 1: P8
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P15
    • Wyścig 1: P8
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P10

BMW M2 Cup:

  • Ilość samochodów: 16
  • Mery Czepiel #4
    • Trening: P12
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P14
    • Wyścig 2: P11

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 13
  • Bartosz Groszek #1:
    • Trening: P9
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Trening: P10
    • Kwalifikacje: P10
    • Wyścig 1: P7
    • Wyścig 2: P8

Porsche Sprint Challenge CE:

  • Łączna ilość samochodów: 11, w tym GT3-Cup: 3 , GT4: 6
  • Patryk Krupiński #32 GT3:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Kwalifikacje 2: P1
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P1
    • Wyścig Endurance: P1
  • Franz Dziwok #66 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig Endurance: P2 oraz P1 w Pro-Am (z Florianem Janits)
  • Maciej Walenda i Tomasz Lach #64 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P1 w Am (Lach)
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w  (Walenda)
    • Wyścig 1: P3 oraz P1 w Am (Lach)
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w Pro-Am (Walenda)
    • Wyścig Endurance: P3 oraz P1 w Am

Porsche Sports Cup

  • Porsche Sprint Challenge:
  • Ilość samochodów: 28 w tym 20 w klas. 5c
    • Wójcik Piotr #20:
      • Trening: P12 oraz P10 w 5c
      • Kwalifikacje: P13 oraz P11 w 5c
      • Wyścig 1: P12 oraz P10 w 5c
      • Wyścig 2: P7 oraz P7 w 5c
  • Porsche Sprint GT:
  • Ilość samochodów: 25 w tym 11 w klas. 2f
    • Mariusz Górecki #69:
      • Trening: P2 oraz P2 w 2f
      • Kwalifikacje: P3 oraz P2 w 2f
      • Wyścig 1: P3 oraz P2 w 2f
      • Wyścig 2: P4 oraz P3 w 2f
    • Wojciech Karwan #87:
      • Trening: P7 oraz P5 w 2f
      • Kwalifikacje: P7 oraz P5 w 2f
      • Wyścig 1: P10 oraz P6 w 2f
      • Wyścig 2: P5 oraz P4 w 2f
    • Paweł Ziemian #233:
      • Trening: P12 oraz P9 w 2f
      • Kwalifikacje: P9 oraz P7 w 2f
      • Wyścig 1: P13 oraz P7 w 2f
      • Wyścig 2: P7 oraz P6 w 2f

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 31, w tym klas. D5: 3, GT3: 5, GTC: 2
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P16 oraz P3 w D5
    • Wyścig 1: P5 oraz P3 w D5
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P2 w D5
    • Wyścig 2: P4 oraz P3 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P11 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 1: P12 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 2: P12 oraz P3 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 1: P14 oraz P2 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P13 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: P10 oraz P1 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P18 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 1: P15 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P14 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 2: P13 oraz P1 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P5 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P6 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: P28 oraz P5 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 14, w tym klas. D5: 2, GT3: 3
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Kwalifikacje: P6 oraz P2 w D5
    • Wyścig: P16 oraz P2 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P10 oraz P3 w GT3
    • Wyścig: P7 oraz P3 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P1 w GT3
    • Wyścig: P4 oraz P1 w GT3

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 6: Brno

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 31, w tym klas. D5: 3, GT3: 5, GTC: 2
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P16 oraz P3 w D5
    • Wyścig 1: P5 oraz P3 w D5
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P2 w D5
    • Wyścig 2: P4 oraz P3 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P11 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 1: P12 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 2: P12 oraz P3 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 1: P14 oraz P2 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P13 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: P10 oraz P1 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P18 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 1: P15 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P14 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 2: P13 oraz P1 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P5 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P6 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: P28 oraz P5 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 14, w tym klas. D5: 2, GT3: 3
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Kwalifikacje: P6 oraz P2 w D5
    • Wyścig: P16 oraz P2 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P10 oraz P3 w GT3
    • Wyścig: P7 oraz P3 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P1 w GT3
    • Wyścig: P4 oraz P1 w GT3

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami również finał serii ESET Cup Series która zawita w ten weekend na czeskim torze Brno. W wyścigach wystartują:

W klasie GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W klasie GTC:

  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing

W klasie D5:

  • Jacek ZielonkaJakub Litwin #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix
  • Błażej Wojciechowski #93 samochodem: Radical SR8

Harmonogram:

Piątek:

  • 14:35 – ESET Cup – Trening
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 17:30 – ESET Cup – Kwalifikacje 1
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93

Sobota:

  • 11:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Jedliński #77
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 16:55 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Marcin Jedliński #77

Niedziela:

  • 10:10 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 13:30 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 5: Slovakiaring

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 20, w tym klas. D5: 1, GT3: 6, GTC: 5
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P15 oraz P1 w D5
    • Wyścig 1: P4 oraz P1 w D5
    • Kwalifikacje 2: P5 oraz P1 w D5
    • Wyścig 2: P5 oraz P1 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P4 w GT3
    • Wyścig 1: P8 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P7 oraz P4 w GT3
    • Wyścig 2: P8 oraz P4 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P8 oraz P5 w GT3
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: DNF
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P10 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 1: P9 oraz P3 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 2: P10 oraz P3 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 14, w tym klas. D5: 1, GT3: 4
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P1 w D5
    • Wyścig: P2 oraz P1 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P6 oraz P4 w GT3
    • Wyścig: P4 oraz P2 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P5 oraz P3 w GT3
    • Wyścig: P9 oraz P3 w GT3

[Aktualizacja – wyniki]

[Aktualizacja – piątek]

Wygląda na to że zespół A&P Racing Team PTT Tech Support, nie przyjechał na Słowacje, więc nie zobaczymy Macieja Błażka i Martina Kaczmarskiego w wyścigach ESET Cup.

[Aktualizacja – piątek]

Seria ESET Cup Series zawita w ten weekend na słowackim torze Slovakiaring. W wyścigach wystartują:

W klasie GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W klasie GTC:

  • Martin Kaczmarski #25 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem A&P PTT Tech Support.
  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing
  • Maciej Błażek #124 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem A&P PTT Tech Support.

W klasie D5:

  • Jacek Zielonka #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix

W klasie TWC1:

  • Damian Stachowiak #124 samochodem: Mini Cooper S z zespołem ECUMASTER SUPER S CUP.

Harmonogram:

Piątek:

  • 14:35 – ESET Cup – Trening
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124
  • 17:30 – ESET Cup – Kwalifikacje 1
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124

Sobota:

  • 11:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Marcin Jedliński #77
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124
  • 16:55 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Marcin Jedliński #77

Niedziela:

  • 10:10 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124
  • 13:30 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 4: Grobnik

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 15
  • Jacek Zielonka #2:
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Piotr Wira #14:
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P4
  • Adam Rzepecki #34:
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P5

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 11
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Wyścig: P2

[Aktualizacja – wyniki]

Seria ESET Cup Series zawita w ten weekend na Chorwscji na torze Grobnik. Wystartują w niej:

W klasie GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W klasie GTC:

  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing

W klasie D5:

  • Jacek Zielonka #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix

Harmonogram:

  • Sobota
    • 10:00 – Kwalifikacje 1
    • 11:00 – Kwalifikacje Endurance
    • 13:05 – Wyścig 1 (25 minut)
    • 16:25 – Wyścig Endurance (60 minut)
  • Niedziela
    • 08:00 – Kwalifikacje 2
    • 13:05 – Wyścig 2 (25 minut)

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo