Kategorie
Zakończone wydarzenia

MotoGP: Aragón

[Aktualizacja – wyniki]

MotoGP – Moto2:

  • Ilość motocykli: 32
  • Piotr Biesieskirski #74:
    • Trening 1: P31
    • Trening 2: P32
    • Trening 3: P30
    • Kwalifikacje: P32
    • Wyścig: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

W wyścigu kategorii Moto2 w nadchodzącej rundzie Motocyklowych Mistrzostw Świata na hiszpańskim torze Aragón wystartuje z tzw. dziką kartą:

Harmonogram:

Piątek:

  • 10:55 – Trening 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:10 – Trening 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74

Sobota:

  • 10:55 – Trening 3 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:10 – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:35 – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74

Niedziela:

  • 12:20 – Wyścig – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74

Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM CEV Repsol – Runda 6: Jerez

[Aktualizacja – wyniki]

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 28
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P7
    • Kwalifikacje 1: P11
    • Kwalifikacje 2: P11
    • Wyścig 1: P9
    • Wyścig 2: P11

[Aktualizacja – wyniki]

Szósta runda motocyklowych mistrzostw Europy – serii FIM CEV Repsol odbędzie się na hiszpańskim torze Jerez. W kategorii Moto2 wystąpi:

Harmonogram:

Piątek:

  • 11:30 – FIM CEV Moto2 – Trening 1
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 14:50 – FIM CEV Moto2 – Trening 2
    • Piotr Biesieskirski #74

Sobota:

  • 11:30 – FIM CEV Moto2 – Kwalifikacje 1
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 14:50 – FIM CEV Moto2 – Kwalifikacje 2
    • Piotr Biesieskirski #74

Niedziela:

  • 13:00 – FIM CEV Moto2 – Wyścig 1
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 16:00 – FIM CEV Moto2 – Wyścig 2
    • Piotr Biesieskirski #74

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM CEV Repsol – Runda 5: Aragón

[Aktualizacja – wyniki]

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 23, ETC: grupa A – 23, grupa B – 23
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P10
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P11
    • Kwalifikacje 2: P12
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: Anulowano
  • Milan Pawelec #4
    • Trening 1: P5 w gr. B
    • Trening 2: P3 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P4 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P10 w gr. B
    • Wyścig 1: P9
    • Wyścig 2: Anulowano
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P15 w gr. A
    • Trening 2: P15 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P18 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P8 w gr. A
    • Wyścig 1: DNS
    • Wyścig 2: Anulowano
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P22 w gr. A
    • Trening 2: P22 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P23 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P23 w gr. A
    • Wyścig 1: DNS
    • Wyścig 2: Anulowano

[Aktualizacja – wyniki]

Piąta runda motocyklowych mistrzostw Europy – serii FIM CEV Repsol odbędzie się na hiszpańskim torze MotorLand Aragón. W kategorii Moto2 i European Talent Cup wystąpią:

W Moto2:

W ETC (European Talent Cup):

  • Milan Pawelec #4 z zespołem Wójcik Junior Racing Team
  • Oleg Pawelec #5 z zespołem Wójcik Junior Racing Team
  • Jeremiasz Wojciechowski #52 z zespołem Motormania KidzGP Team

Harmonogram:

  • Piątek
    • 09:50 – Trening 1 – Moto2
    • 10:40 – Trening 1 – ETC
    • 14:35 – Trening 2 – Moto2
    • 15:25 – Trening 2 – ETC
  • Sobota
    • 09:50 – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • 10:40 – Kwalifikacje 1 – ETC
    • 13:45 – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • 14:35 – Kwalifikacje 2 – ETC
  • Niedziela
    • 11:00 – Wyścig 1 – Moto2
    • 12:00 – Wyścig 1 – ETC
    • 14:00 – Wyścig 2 – Moto2
    • 15:00 – Wyścig 2 – ETC

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 02~04.07.2021

Z pozytywnych akcentów weekendu:

  • Maciej Banaś w pierwszym wyścigu weekendu Swift Cup Europe zdobył podium przebijając się z P7 na P2. Kolejne wyścigi kończył na P13 i P5.
  • W tej samej serii Aleks Sówka zaliczył solidny weekend kończąc wysoko wszystkie trzy wyścigi na P6, P5 i P6.

Niestety inni polscy kierowcy mieli sporo pecha w ten weekend, miejmy nadzieję, że jego limit się wyczerpał:

  • Karol Basz i jego zespół Audi Sport Italia dojechali w 3-godzinnym wyścigu długodystansowym na pierwszym miejscu, jednak kara za wykroczenie na ostatnim z pit-stopów przesunęła ich poza podium na P4.
  • Gosia Rdest po starcie awansowała o kilka pozycji, niestety pechowa kolizja z koleżanką z zespołu PUMA (Marta Garcia), powodująca obrót na torze zepchnęła ją na koniec stawki.
  • Jacek Pydys w wyścigu RCN jadący na prowadzeniu w swojej klasie V6, trafił na nieoznaczoną flagami plamę oleju i uderzył w bandę (na szczęście niezbyt mocno), przez co nie ukończył wyścigu.
  • Jakub Glasse zakończył wyścig na P4 w V4 (po karach) a Bartosz Palusko na P16 po kolizji z innym zawodnikiem.

Do tego jeszcze:

  • Piotr Biesiekirski musiał wycofać się z weekendu przez stan zdrowia (angina).
  • Kamil Serafin po awarii układu chłodzenia i silnika wystartował w zaledwie jednym z trzech wyścigów.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

W Series:

  • Ilość samochodów: 18
  • Gosia Rdest #3
    • Trening: P16
    • Kwalifikacje: P16
    • Wyścig: P17

Mistrzostwa Włoch GT:

  • Łączna ilość samochodów: 12
  • Karol Basz #14:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P4 (P1 na mecie, ale doliczono 14 sekund kary za nieregulaminowy pit stop)

RCN

  • Ilość samochodów: 148 w tym klasie V6: 3, V4: 25
  • Jacek Pydys #56
    • Wyścig: DNF
  • Jakub Glasse #341
    • Wyścig: P4 w klas. V4
  • Bartosz Palusko #344
    • Wyścig: P14 w klas. V4

Swift Cup Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 21, w tym klas. 1.4T: 16, 1.6: 5
  • Kamil Serafin #510:
    • Trening 1: DNS
    • Trening 2: P5
    • Kwalifikacje: P2
    • Wyścig 1: DNS
    • Wyścig 2: DNS
    • Wyścig 3: P10
  • Julia Schayer #516
    • Trening 1: P18 oraz P3 w 1.6
    • Trening 2: P20 oraz P4 w 1.6
    • Kwalifikacje: P20 oraz P4 w 1.6
    • Wyścig 1: P18 oraz P4 w 1.6
    • Wyścig 2: P19 oraz P4 w 1.6
    • Wyścig 3: P19 oraz P4 w 1.6
  • Jakub Szablewski #566
    • Trening 1: P5
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P11
    • Wyścig 2: P10
    • Wyścig 3: P9
  • Banaś Maciej #587:
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P2
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P13
    • Wyścig 3: P5
  • Aleks Sówka #586:
    • Trening 1: P4
    • Trening 2: P8
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig 1: P6
    • Wyścig 2: P5
    • Wyścig 3: P6

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 30, ETC: grupa A – 24, grupa B – 24
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P10
    • Trening 2: P8
    • Niestety po treningach stan zdrowia Piotra nie pozwolił kontynuować weekendu (angina)..
  • Milan Pawelec #4
    • Trening 1: P13 w gr. B
    • Trening 2: P11 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: DNC
    • Trening kwalifikacyjny 2: P17 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: DNF
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P17 w gr. A
    • Trening 2: P11 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P16 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P13 w gr. A
    • Wyścig: P20
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P24 w gr. A
    • Trening 2: P24 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P22 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P24 w gr. A
    • Wyścig ostatniej szansy: P9 na 12 zawodników
  • Mateusz Pasiuk #58
    • Trening 1: P24 w gr. B
    • Trening 2: P20 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P19 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P23 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: DNF

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM CEV Repsol – Runda 4: Algarve

[Aktualizacja – wyniki]

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 30, ETC: grupa A – 24, grupa B – 24
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P10
    • Trening 2: P8
    • Niestety po treningach stan zdrowia Piotra nie pozwolił kontynuować weekendu (angina)..
  • Milan Pawelec #4
    • Trening 1: P13 w gr. B
    • Trening 2: P11 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: DNC
    • Trening kwalifikacyjny 2: P17 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: DNF
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P17 w gr. A
    • Trening 2: P11 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P16 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P13 w gr. A
    • Wyścig: P20
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P24 w gr. A
    • Trening 2: P24 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P22 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P24 w gr. A
    • Wyścig ostatniej szansy: P9 na 12 zawodników
  • Mateusz Pasiuk #58
    • Trening 1: P24 w gr. B
    • Trening 2: P20 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P19 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P23 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

[Aktualizacja – czwartek]

  • Niestety Jeremiasz Wojciechowski nie weźmie udziału w weekendzie z uwagi na permanentną awarię silnika.

[Aktualizacja – czwartek]

Czwarta runda motocyklowych mistrzostw Europy – serii FIM CEV Repsol odbędzie się na portugalskim torze Algarve w Portimao. W kategorii Moto2 i European Talent Cup wystąpią:

W Moto2:

W ETC (European Talent Cup):

  • Milan Pawelec #4 z zespołem Wójcik Junior Racing Team
  • Oleg Pawelec #5 z zespołem Wójcik Junior Racing Team
  • Jeremiasz Wojciechowski #52 z zespołem Motormania KidzGP Team
  • Mateusz Pasiuk #58 z zespołem H43 TEAM NOBBY

Zapowiedź wideo:

Harmonogram:

  • Czwartek
    • 10:00 – Trening 1 – ETC
    • 12:15 – Trening 1 – Moto2
    • 13:00 – Trening 2 – ETC
    • 15:15 – Trening 2 – Moto2
    • 16:00 – Trening 3 – ETC
    • 18:15 – Trening 3 – Moto2
  • Piątek
    • 10:00 – Trening 1 – ETC
    • 12:30 – Trening 1 – Moto2
    • 13:20 – Trening 2 – ETC
    • 15:50 – Trening 2 – Moto2
  • Sobota
    • 10:00 – Kwalifikacje 1 – ETC
    • 12:30 – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • 13:20 – Kwalifikacje 2 – ETC
    • 15:50 – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • 17:00 – Wyścig ETC Last Chance
  • Niedziela
    • 12:00 – Wyścig 1 – Moto2
    • 13:00 – Wyścig – ETC
    • 15:00 – Wyścig 2 – Moto2

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM CEV Repsol – Runda 3: Barcelona-Cataluña

[Aktualizacja – wyniki]

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 30, ETC: grupa A – 26, grupa B – 25
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P5
    • Trening 2: P5
    • Trening kwalifikacyjny 1: P7
    • Trening kwalifikacyjny 2: P8
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: DNF
  • Milan Pawelec #4
    • Trening 1: P9 w gr. A
    • Trening 2: P13 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P12 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P5 w gr. A
    • Wyścig: P12
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P9 w gr. B
    • Trening 2: P12 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P8 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P18 w gr. B
    • Wyścig: P16
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P23 w gr. A
    • Trening 2: P25 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P24 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P24 w gr. A
    • Wyścig ostatniej szansy: P12 na 15 zawodników
  • Mateusz Pasiuk #58
    • Trening 1: P25 w gr. B
    • Trening 2: P26 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P25 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P23 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami trzecia runda motocyklowych mistrzostw Europy – serii FIM CEV Repsol. W kategorii Moto2 i European Talent Cup na torze pod Barceloną wystąpią:

W klasie Moto2:

W klasie ETC (European Talent Cup):

  • Milan Pawelec #4 z zespołem Wójcik Junior Racing Team
  • Oleg Pawelec #5 z zespołem Wójcik Junior Racing Team
  • Jeremiasz Wojciechowski #52 z zespołem Motormania KidzGP Team
  • Mateusz Pasiuk #58 z zespołem H43 TEAM NOBBY

Zapowiedź wideo:

Harmonogram:

  • Piątek
    • 09:00 – Trening 1 – ETC
    • 11:30 – Trening 1 – Moto2
    • 12:20 – Trening 2 – ETC
    • 15:40 – Trening 2 – Moto2
  • Sobota
    • 09:00 – Kwalifikacje 1 – ETC
    • 11:30 – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • 12:20 – Kwalifikacje 2 – ETC
    • 15:25 – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • 16:35 – Wyścig ETC Last Chance
  • Niedziela
    • 12:00 – Wyścig 1 – Moto2
    • 13:00 – Wyścig – ETC
    • 15:00 – Wyścig 2 – Moto2

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

MotoGP: Barcelona

[Aktualizacja – wyniki]

MotoGP – Moto2

  • Ilość motocykli: 32
  • Piotr Biesieskirski #74:
    • Trening 1: P32
    • Trening 2: P32
    • Trening 3: P30
    • Kwalifikacje: P31
    • Wyścig: P25

[Aktualizacja – wyniki]

W wyścigu kategorii Moto2 w nadchodzącej rundzie Motocyklowych Mistrzostw Świata na torze w Barcelonie wystartuje z tzw. dziką kartą:

Harmonogram:
  • Piątek
    • 10:55 – Trening 1 – Moto2
    • 15:10 – Trening 2 – Moto2
  • Sobota
    • 10:55 – Trening 3 – Moto2
    • 15:10 – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • 15:35 – Kwalifikacje 2 – Moto2
  • Niedziela
    • 14:30 – Wyścig – Moto2
Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM CEV Repsol – Runda 2: Circuit Ricardo Tormo

[Aktualizacja – wyniki]

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 30, ETC: grupa A – 25, grupa B – 24
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P9
    • Trening kwalifikacyjny 1: P9
    • Trening kwalifikacyjny 2: P11
    • Wyścig: DNF
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P15 w gr. A
    • Trening 2: P25 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P14 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P10 w gr. A
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: P19
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P24 w gr. B
    • Trening 2: P23 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P23 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P23 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: P9 na 11 zawodników

[Aktualizacja – wyniki]

W drugiej rundzie Motocyklowych Mistrzostw Europy tj. serii FIM CEV Repsol na torze Circuit Ricardo Tormo pojadą:

W klasie Moto2:

W klasie ETC (European Talent Cup):

  • Oleg Pawelec #5 z zespołem Wójcik Junior Racing Team
  • Jeremiasz Wojciechowski #52 z zespołem Motormania KidzGP Team
Harmonogram:
  • Piątek
    • 09:00 – Trening 1 – Moto2
    • 10:40 – Trening 1 – ETC
    • 12:55 – Trening 2 – Moto2
    • 14:35 – Trening 2 – ETC
  • Sobota
    • 09:00 – Trening kwalifikacyjny 1 – Moto2
    • 10:40 – Trening kwalifikacyjny 1 – ETC
    • 12:55 – Trening kwalifikacyjny 2 – Moto2
    • 14:35 – Trening kwalifikacyjny 2 – ETC
  • Niedziela
    • 12:00 – Wyścig 1 – ETC
    • 13:00 – Wyścig – Moto2
    • 15:00 – Wyścig 2 – ETC
Transmisja:

Źródła: www.fimcevrepsol.com, pbk74.com

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 24~25.04.2021

  • Nasi kierowcy zaliczyli świetny dzień na Nordschleife – w wyścigu RCN, wszyscy trzej stanęli na podium w swoich klasach. Jakub Glasse – P2, Jacek Pydys – P3, Bartosz Palusko – P3.
  • Solidny wyścig długodystansowy zaliczył Robin Rogalski, którego zespół w samochodzie nr 88 uplasował się po 12-godzinnej rywalizacji na czwartym miejscu .
  • Piotr Biesiekierski #74 w pierwszym wyścigu weekendu wywalczył P5, czym wyrównał swój najlepszy wynik w Mistrzostwach Europy: FIM CEV Repsol, niestety w drugim wyścigu zaliczył wywrotkę i nie ukończył wyścigu.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

RCN

  • Łączna ilość samochodów: 150 w tym klasie V6: 8, V4: 18
  • Jacek Pydys #56
    • Wyścig: P3 w klas. V6
  • Jakub Glasse #341
    • Wyścig: P2 w klas. V4
  • Bartosz Palusko # 344
    • Wyścig: P3 w klas. V4

24h Series: 12h Paul Richard

  • Łączna ilość samochodów: 25 w tym klasie GT3: 8, GTX: 4
  • Robin Rogalski #88
    • Trening: P7
    • Kwalifikacje: P7
    • Trening nocny: P8
    • Wyścig: P4

FIM CEV Repsol:

  • Łączna ilość motocykli Moto2: 29, ETC: grupa A – 25, grupa B 24
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P16
    • Trening kwalifikacyjny 1: P9
    • Trening kwalifikacyjny 2: P6
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: DNF
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P14 w gr. A
    • Trening 2: P6 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P14 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P12 w gr. A
    • Wyścig 1: P18
    • Wyścig 2: P23
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P24 w gr. B
    • Trening 2: P23 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P24 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P24 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: P11 na 13 zawodników

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM CEV Repsol: Runda 1

[Aktualizacja – wyniki]

FIM CEV Repsol:

  • Łączna ilość motocykli Moto2: 29, ETC: grupa A – 25, grupa B 24
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P16
    • Trening kwalifikacyjny 1: P9
    • Trening kwalifikacyjny 2: P6
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: DNF
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P14 w gr. A
    • Trening 2: P6 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P14 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P12 w gr. A
    • Wyścig 1: P18
    • Wyścig 2: P23
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P24 w gr. B
    • Trening 2: P23 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P24 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P24 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: P11 na 13 zawodników

[Aktualizacja – wyniki]

Rozpoczyna się sezon Motocyklowych Mistrzostw Europy tj. serii FIM CEV Repsol. Pierwsza runda zostanie rozegrana na portugalskim torze Estoril. Pojadą w niej:

W klasie Moto2:

W klasie ETC (European Talent Cup):

  • Oleg Pawelec #5 z zespołem Wójcik Junior Racing Team
  • Jeremiasz Wojciechowski #52 z zespołem Motormania KidzGP Team
Harmonogram:
  • Piątek
    • 10:25 – Trening 1 – ETC
    • 12:05 – Trening 1 – Moto2
    • 14:20 – Trening 2 – ETC
    • 16:00 – Trening 2 – Moto2
  • Sobota
    • 10:25 – Trening Kwalifikacyjny 1 – ETC
    • 12:05 – Trening Kwalifikacyjny 1 – Moto2
    • 14:20 – Trening Kwalifikacyjny 2 – ETC
    • 16:00 – Trening Kwalifikacyjny 2 – Moto2
  • Niedziela
    • 11:00 – Wyścig 1 – ETC
    • 12:00 – Wyścig 1 – Moto2
    • 14:00 – Wyścig 2 – ETC
    • 15:00 – Wyścig 2 – Moto2
Transmisja:

Źródła: www.fimcevrepsol.com, pbk74.com

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: