Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup – R3: Poznań

>>> Wyniki <<<

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 17
    • Klas. GT3: 6
    • Klas. GTC: 3
  • Jędrzej Szczęśniak #7:
    • Kwalifikacje 1: P3
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 2: P3 oraz P1 w GTC
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P7
    • Wyścig 1: P8 oraz P5 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Marcin Kaczmarski #24:
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P7 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P10
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P7
    • Wyścig 2: P8 oraz P2 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Jacek Zielonka #88:
    • Kwalifikacje 1: P6
    • Wyścig 1: P4
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P4
  • Stanisław Jedliński #555:
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Wyścig 1: P12 oraz P6 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P9 oraz P4 w GT3
  • Robin Rogalski #777:
    • Kwalifikacje 1: P2
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P1
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 9
    • Klas. GT3: 5
    • Klas. GTC: 3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig: DNF
  • Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig: P4 oraz P1 w GTC
  • Andrzej i Adrian Lewandowski #55:
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig: DNS
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #88:
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig: P5
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #555:
    • Kwalifikacje: P1
    • Wyścig: P6 oraz P4 w GT3
  • Robin Rogalski #777:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P1 oraz P1 w GT3

Seria: ESET Cup Series

Kraj: Austria

Tor: Red Bull Ring

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińśkiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 555
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Piotr Wira
    • Numer: 14
    • Samochód: Mercedes AMG GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Good-Speed Racing Team
  • Marcin KaczmarskiMateusz Lisowski
    • Numer: 24
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: PTT Racing
  • Adam Rzepecki
    • Numer: 34
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing
  • Andrzej Lewandowski
    • Numer: 55
    • Samochód: Lamborghini Super Trofeo
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: GT3 Poland
  • Marcin Jedlińśki
    • Numer: 77
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Jacek ZielonkaJakub Litwin
    • Numer: 88
    • Samochód: Radical SR10
    • Klasyfikacja: D5
    • Zespół: Psofix
  • Robin Rogalski
    • Numer: 777
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Seffarth Motorsport

Ponadto:

  • #5 Adrian Lewandowski
  • #7 Jędrzej Szczęśniak
  • #21 Jakub Franek
  • #31 Podoba Piotr
  • #51 Artur Paziewski

Harmonogram:

Piątek:

  • 12:05 – ESET Cup – Kwalifikacje 1 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 13:35 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #555 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski
    • #55 Andrzej Lewandowski i Adrian Lewandowski
    • #777 Robin Rogalski
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin

Sobota:

  • 10:45 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #555 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski
    • #55 Andrzej Lewandowski i Adrian Lewandowski
    • #777 Robin Rogalski
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin

Niedziela:

  • 08:35 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 12:15 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

GT Open – R3: Spa

>>> Wyniki <<<

International GT Open:

  • Ilość samochodów: 19
    • Pro-Am: 9
    • Am: 6
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P8 (Korzeniowski)
    • Kwalifikacje 2: P19 (Jedliński)
    • Wyścig: P14 oraz P6 w Am
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P11 (Jedliński)
    • Kwalifikacje 2: P5 (Basz)
    • Wyścig: P4 oraz P1 w Pro-Am

Seria: International GT Open

Kraj: Belgia

Tor: Spa-Francorchamps

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińskiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: AM
    • Zespół: Olimp Racing

Harmonogram:

Piątek:

  • 11:30 – GT Open – Trening 1
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 16:00 – GT Open – Trening 2
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Sobota:

  • 11:25 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 13:10 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Niedziela:

  • 12:30 – GT Open – Wyścig (140 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup – R2: Red Bull Ring

>>> Wyniki <<<

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 33
    • Klas. GT3: 6
    • Klas. GTC: 9
    • Klas. GTX: 7
    • Klas. GTC-X: 7
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P17
    • Wyścig 1: P18 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P7 oraz P4 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P11
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P8
    • Wyścig 2: P9 oraz P5 w GT3
  • Marcin Kaczmarski #24:
    • Kwalifikacje 1: P13
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P20
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Jacek Zielonka #88:
    • Kwalifikacje 1: P8
    • Wyścig 1: P26 oraz P6 w GTC-X
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Artur Chwist #845:
    • Kwalifikacje 1: P3
    • Wyścig 1: P15 oraz P6 w GTX
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 42
    • Klas. GT3: 5
    • Klas. GTC: 7
    • Klas. GTC-X: 6
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Wyścig: DNF
  • Piotr Wira #14:
    • Wyścig: P6 oraz P4 w GT3
  • Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski #24:
    • Wyścig: P5 oraz P1 w GTC
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #24:
    • Wyścig: P22 oraz P4 w GTC-X

Seria: ESET Cup Series

Kraj: Austria

Tor: Red Bull Ring

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińśkiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Piotr Wira
    • Numer: 14
    • Samochód: Mercedes AMG GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Good-Speed Racing Team
  • Marcin Kaczmarski
    • Numer: 24
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: PTT Racing
  • Adam Rzepecki
    • Numer: 34
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing
  • Marcin Jedlińśki
    • Numer: 77
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Jacek ZielonkaJakub Litwin
    • Numer: 88
    • Samochód: Radical SR10
    • Klasyfikacja: D5 / D4 – GT – GTX
    • Zespół: Psofix
  • Artur Chwist
    • Numer: 845
    • Samochód: KTM GT2
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTX
    • Zespół: PTT Racing

Harmonogram:

Sobota:

  • 08:30 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin
    • #845 Artur Chwist
  • 11:35 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #845 Artur Chwist
  • 17:25 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin
    • #845 Artur Chwist

Niedziela:

  • 08:30 – ESET Cup – Kwalifikacje Sprint 2
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #845 Artur Chwist
  • 11:35 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #845 Artur Chwist

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

GT Open – R2: Paul Ricard

>>> Wyniki <<<

International GT Open:

  • Ilość samochodów: 20
    • Pro-Am: 9
    • Am: 8
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P20 (Jedliński)
    • Wyścig 1: P15 oraz P5 w Am
    • Kwalifikacje 2: P9 (Korzeniowski)
    • Wyścig 2: P17 oraz P7 w Am
  • Roman Ziemian #73:
    • Kwalifikacje 1: P2 (Jefferies), ale DSQ za nieregulaminowe elementy nadwozia
    • Wyścig 1: P13 oraz P7 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P16 (Ziemian)
    • Wyścig 2: P5 oraz P3 w Pro-Am
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P12 (Jedliński)
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P3 (Basz)
    • Wyścig 2: P8 oraz P5 w Pro-Am

Seria: International GT Open

Kraj: Francja, Le Castellet

Tor: Circuit Paul Ricard

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińskiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: AM
    • Zespół: Olimp Racing
  • Roman Ziemian
    • Numer: 73
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: Pro-Am
    • Zespół: Kessel Racing
    • Partner zepołowy:
      • Axil Jefferies (Zimbabwe)

Harmonogram:

Sobota:

  • 11:20 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 16:45 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Niedziela:

  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 14:05 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

GT Open – R1: Estoril

>>> Wyniki <<<

International GT Open:

  • Ilość samochodów: 18
    • Pro-Am: 8
    • Am: 6
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P18 (Jedliński)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P10 (Korzeniowski)
    • Wyścig 2: P14 oraz P4 w Am
  • Roman Ziemian #73:
    • Kwalifikacje 1: P16 (Ziemian)
    • Wyścig 1: P5 oraz P2 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 (Jefferies)
    • Wyścig 2: P10 oraz P5 w Pro-Am
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P13 (Jedliński)
    • Wyścig 1: P6 oraz P3 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P1 (Basz)
    • Wyścig 2: P5 oraz P2 w Pro-Am

Seria: International GT Open

Kraj: Portugalia

Tor: Circuito de Estoril

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińskiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: AM
    • Zespół: Olimp Racing
  • Roman Ziemian
    • Numer: 73
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: Pro-Am
    • Zespół: Kessel Racing
    • Partner zepołowy:
      • Axil Jefferies (Zimbabwe)

Harmonogram:

Piątek:

  • 11:15 – GT Open – Trening 1
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 14:15 – GT Open – Trening 2
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Sobota:

  • 11:35 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 16:30 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Niedziela:

  • 10:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 14:30 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup – Runda 1: Hungaroring

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 26
    • Klas. GT3: 6
    • Klas. GTC: 8
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P8
    • Wyścig 1: P7 oraz P2 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P5 oraz P3 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P4
    • Wyścig 1: P5 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P10
    • Wyścig 2: P7 oraz P2 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: DNS
    • Wyścig 1: DNS
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 29
    • Klas. GT3:
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje: P1
    • Wyścig: P1 oraz P1 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: DNS
    • Wyścig: DNS

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

Seria: ESET Cup Series

Kraj: Węgry

Tor: Hungaroring

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińśkiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Adam Rzepecki
    • Numer: 34
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing
  • Marcin Jedlińśki
    • Numer: 77
    • Samochód: Mercedes AMG GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing

Harmonogram:

Sobota:

  • 10:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Sprint 1
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 11:30 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #77 Marcin Jedliński
  • 15:10 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 17:40 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #77 Marcin Jedliński

Niedziela:

  • 10:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Sprint 2
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 13:40 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 11~13.02.2022

  • W azjatyckiej serii Le Mans z pucharów cieszyć może się po weekendzie Roman Ziemian, który wraz z ekipą Ferrari nr #57 zajął w obu wyścigach 2 miejsce w klasyfikacji GT-AM.
  • Sporo pecha miał polski zespół Inter Europol Competition, którego samochód nr #13 w pierwszym wyścigu musiał zatrzymać się na długi postój potrzebny na naprawę oświetlenia. Natomiast w drugim praktycznie cały wyścig przejechał z uszkodzeniami po kontakcie a do tego dwa razy tracił na tym, że zjeżdżał na pitstop, a zaraz po tym pojawiała się na torze żółta flaga FCY z ograniczeniem prędkości.
  • Niestety najwięcej pecha miał Michał Broniszewski, który z powodu choroby nie był w stanie wystartować w żądnym z wyścigów, a szkoda, bo zespół #74 pokazał się z dobrej strony w kwalifikacjach.
  • W serii GT Winter Series w ramach rozgrzewki przed sezonem starowały dwa samochody Olimp Racing (tym razem Mercedes-AMG GT3 i Audi R8 LMS GT3) oraz jeden Mercedes zespołu Good Speed.
  • Na drugim miejscu podium zameldował się w obu wyścigach sprinterskich duet Karol BaszMarcin Jedliński oraz na 3 miejscu w drugim wyścigu sprinterskim Piotr Wira.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Asian Le Mans Series:

  • Ilość samochodów: 36 w tym w LMP2: 4, LMP3: 9, GT: 23, GT-Am: 5
  • Inter Europol Competition #13:
    • Kwalifikacje 1: P3 w LMP3
    • Kwalifikacje 2: P4 w LMP3
    • Wyścig 1: P28 oraz P5 w LMP3
    • Wyścig 2: P13 oraz P5 w LMP3
  • Roman Ziemian #57:
    • Kwalifikacje 1: P3 w GT
    • Kwalifikacje 2: P5 w GT
    • Wyścig 1: P24, P16 w GT oraz P2 w GT-AM
    • Wyścig 2: P27, P16 w GT oraz P2 w GT-AM
  • Michał Broniszewski #74:
    • Kwalifikacje 1: P8 w GT
    • Kwalifikacje 2: P2 w GT
    • Wyścig 1: DNS
    • Wyścig 2: DNS

GT Winter Series:

  • Ilość samochodów: 26 w tym w GTR: 7
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P10
    • Kwalifikacje 2: P6
    • Wyścig 1: P10 oraz P6 w GTR
    • Wyścig 2: P17 oraz P7 w GTR
    • Wyścig Endurane: DNS
  • Piotr Wira i Piotr Bednarek #36:
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Kwalifikacje 2: P3
    • Wyścig 1: P7 oraz P5 w GTR
    • Wyścig 2: P3 oraz P3 w GTR
    • Wyścig Endurane: P19
  • Karol Basz i Marcin Jedlińśki #77:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 1: P2 oraz P2 w GTR
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w GTR
    • Wyścig Endurane: P20

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

GT Winter Series: Jerez

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

GT Winter Series:

  • Ilość samochodów: 26 w tym w GTR: 7
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P10
    • Kwalifikacje 2: P6
    • Wyścig 1: P10 oraz P6 w GTR
    • Wyścig 2: P17 oraz P7 w GTR
    • Wyścig Endurane: DNS
  • Piotr Wira i Piotr Bednarek #36:
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Kwalifikacje 2: P3
    • Wyścig 1: P7 oraz P5 w GTR
    • Wyścig 2: P3 oraz P3 w GTR
    • Wyścig Endurane: P19
  • Karol Basz i Marcin Jedlińśki #77:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 1: P2 oraz P2 w GTR
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w GTR
    • Wyścig Endurane: P20

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

Seria: GT Winter Series

Tor: Circuito de Jerez

Kraj: Hiszpania (Jerez de la Frontera)

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińskiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: GTR
    • Zespół: Olimp Racing (Polska)
  • Piotr WiraPiotr Bednarek
    • Numer: 36
    • Samochód: Mercedes-AMG GT3
    • Klasyfikacja: GTR
    • Zespół: Good Speed Racing (Polska)

Harmonogram:

Sobota:

  • 09:00 – Treningi

Niedziela:

  • 09:00 – Kwalifikacje 1
  • 09:20 – Kwalifikacje 2
  • 12:20 – Wyścig 1 (25 min)
  • 14:50 – Wyścig 2 (25 min)
  • 17:10 – Wyścig Endurance (45 min)

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

International GT Open – Runda 7: Barcelona

[Aktualizacja – wyniki]

International GT Open

  • Ilość samochodów: 18 w tym klas. Pro: 6, Pro-Am: 9, Am: 3
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P11 oraz P6 w Pro-Am (Jedlińśki)
    • Wyścig 1: P15 oraz P8 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P7 oraz P4 w Pro-Am (Basz)
    • Wyścig 2: P11 oraz P5 w Pro-Am
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P17 oraz P2 w Am (Jedliński)
    • Wyścig 1: P18 oraz P3 w Am
    • Kwalifikacje 2: P13 oraz P1 w Am (Korzeniowski)
    • Wyścig 2: P17 oraz P3 w Am

[Aktualizacja – wyniki]

Finalna runda International GT Open odbędzie się na hiszpańskim torze Barcelona-Catalunya. Ścigać będą się:

Harmonogram:

Piątek:

  • 09:55 – GT Open – Trening 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 14:20 – GT Open – Trening 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 17:15 – GT Open – Trening 3 (kierowcy Bronze)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5

Sobota:

  • 10:40 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 14:55 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5

Niedziela:

  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 13:25 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 10~12.09.2021

  • W brytyjskiej F3 tj. w serii GB3 Chamionship kolejny raz zwyciężył Roman Biliński, który w trzecim wyścigu weekendu na pierwszym okrążeniu odważnym manewrem wyprzedził lidera i nie oddał prowadzenia aż do mety.
  • W drugim wyścigu weekendu ADAC GT Masters zwycięstwo odniósł Igor Waliłko, jadący w zespole z Jules-em Gounon. Jest to pierwsze zwycięstwo Polaka w tej prestiżowej serii od ponad 10 lat.
  • Nikodem Wierzbicki zdominował weekend wyścigowy serii Ford Fiesta Sprint Cup – zwyciężył w obu wyścigach.
  • Polski zespół ARH+ startujący w serii Tourenwagen Classics w składzie Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski wygrali wyścig w swojej klasie (Classic) i objęli prowadzenie w klasyfikacji generalnej całego sezonu.
  • Zespół Olimp Racing w składzie: Karol BaszMarcin Jedliński zajęli drugie miejsce w klas. Pro-Am wyścigu International GT Open.
  • Jerzy Spinkiewicz stanął na podium pierwszego wyścigu Clio Cup Europe w klasyfikacji Challenger Cup.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Formuła 1:

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Robert Kubica #88:
    • Trening 1: P16 
    • Kwalifikacje: P19
    • Trening 2: P6
    • Sprint kwalifikacyjny: P18
    • Wyścig: P14

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 17
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P11
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P11
    • Wyścig 2: P13
    • Wyścig 3: P1

Euroformula Open

  • Ilość samochodów: 14
  • Filip Kaminiarz #88:
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P14
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P13
    • Wyścig 2: P12
    • Wyścig 3: P11

Włoska F4:

  • Ilość samochodów: 32 w tym klas. Rookie: 17
  • Piotr Wiśnicki #24:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P14
    • Kwalifikacje 1: P17
    • Kwalifikacje 2: P29
    • Wyścig 1: P12
    • Wyścig 2: P16
    • Wyścig 3: P23
  • Kacper Sztuka #37:
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P16
    • Kwalifikacje 1: P13
    • Kwalifikacje 2: P21
    • Wyścig 1: P18 oraz P7 w Rookie
    • Wyścig 2: P18 oraz P8 w Rookie
    • Wyścig 3: P19 oraz P11 w Rookie

Renault Clio Cup Europe

  • Ilość samochodów: 35 w tym Challengers Cup: 13
  • Jerzy Spinkiewicz #125
    • Trening: P17
    • Kwalifikacje 1: P6
    • Kwalifikacje 2: P11
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w Challengers Cup
    • Wyścig 2: P33 oraz P13 w Challengers Cup

International GT Open

  • Ilość samochodów: 13 w tym klas. Pro: 4, Pro-Am: 8, Am: 1
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P9 oraz P5 w Pro-Am (Jedlińśki)
    • Wyścig 1: P7 oraz P4 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P1 w Pro-Am (Basz)
    • Wyścig 2: P5 oraz P2 w Pro-Am
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P1 w Am (Jedliński)
    • Wyścig 1: P13 oraz P1 w Am
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P1 w Am (Korzeniowski)
    • Wyścig 2: P13 oraz P1 w Am

ADAC GT Masters

  • Ilość samochodów: 26 w tym klas. Junior: 12
  • Igor Waliłko i Jules Gounon #13
    • Trening 1: P24
    • Trening 2: P5
    • Kwalifikacje 1: P9 (Waliłko)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P1 (Gounon)
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w Junior

ADAC TCR Germany

  • Ilość samochodów: 19 w tym klas. Junior: 6
  • Albert Legutko #17
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P10
    • Kwalifikacje 1: P14
    • Wyścig 1: P16 oraz P4 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P17
    • Wyścig 2: P14 oraz P4 w Junior
  • Szymon Ładniak #21
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P17 oraz P5 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P10
    • Wyścig 2: DNF

Tourenwagen Classics:

  • Ilość samochodów: 17 w tym w Classic: 4
  • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
    • Kwalifikacje: P12 oraz P2 w Classic
    • Wyścig: P9 oraz P1 w Classic

Ford Fiesta Sprint Cup

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Nikodem Wierzbicki #33:
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w DIV1
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w DIV1
  • Aleksander Olejniczak #77:
    • Wyścig 1: P8 oraz P2 w DIV2
    • Wyścig 2: P7 oraz P2 w DIV2

Ferrari Challenge Europe:

  • Ilość samochodów: 24 w tym klasyfikacja Pro: 6, Pro-Am: 18.
  • Roman Ziemian #73:
    • Trening: P9
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Wyścig 1: P11 oraz P5 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P11
    • Wyścig 2: P14 oraz P8 w Pro-Am

MotoGP – Moto2:

  • Ilość motocykli: 32
  • Piotr Biesieskirski #74:
    • Trening 1: P31
    • Trening 2: P32
    • Trening 3: P30
    • Kwalifikacje: P32
    • Wyścig: DNF

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo