Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 24~26.09.2021

  • Pierwsze podium w tym sezonie Euroformula Open zaliczył Filip Kaminiarz, który dojechał na 3 miejscu w drugim wyścigu weekendu, ponadto w pierwszym wyścigu był piąty, a w trzecim dziewiąty, dzięki czemu awansował na 9 miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw.
  • Udany debiut w TCR Europe zaliczył Bartosz Groszek, który w pierwszym wyścigu był 11 i wygrał wśród debiutantów (Rookie), a w drugim był 14 na 28 zawodników. Ponadto w pierwszym wyścigu startujący z P28 Łukasz Stolarczyk wyprzedził, aż 10 zawodników i dojechał na P18.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Euroformula Open

  • Ilość samochodów: 14
  • Filip Kaminiarz #88:
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P13
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P3
    • Wyścig 3: P9

International GT Open

  • Ilość samochodów: 13 w tym klas. Pro: 4, Pro-Am: 8, Am: 1
  • Roman Ziemian i Axcil Jefferies #73:
    • Kwalifikacje 1: P16 oraz P7 w Pro-Am (Ziemian)
    • Wyścig 1: P11 oraz P5 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P2 w Pro-Am (Jefferies)
    • Wyścig 2: P17 oraz P6 w Pro-Am

GT Cup Open

  • Ilość samochodów: 6 w tym klas. Pro-Am: 7, Am: 3
  • Maciej Błażek i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje 1: P6 oraz P6 w Pro-Am (Błażek)
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P4 oraz P4 w Pro-Am
    • Wyścig 2: DNF
  • Maciej Daremko i Artur Janosz #26:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P4 w Pro-Am (Darmetko)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P4 oraz P4 w Pro-Am
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33:
    • Kwalifikacje 1: P5 oraz P5 w Pro-Am (Magdziarz)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
  • Jakub Dwernicki i Jan Antoszewski #100:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P7 w Pro-Am (Antoszewski)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P5 oraz P5 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P5 oraz P5 w Pro-Am

NLS – Nürburgring Langstrecken-Serie

  • Ilość samochodów: 115 w tym klas. V6: 2
  • Franz Dziwok i Jusuf Owega #435:
    • Kwalifikacje: P67 oraz P1 w V6
    • Wyścig: P85 oraz P1 w V6

TCR Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 28 w tym Rookie: 6
  • Bartosz Groszek #97:
    • Trening 1: P20
    • Trening 2: P15
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P11 oraz P1 w Rookie
    • Wyścig 2: P14 oraz P2 w Rookie
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Trening 1: P28
    • Trening 2: P26
    • Kwalifikacje: P26
    • Wyścig 1: P18 oraz P3 w Rookie
    • Wyścig 2: P23 oraz P5 w Rookie

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR Europe – Monza

[Aktualizacja – wyniki]

TCR Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 28 w tym Rookie: 6
  • Bartosz Groszek #97:
    • Trening 1: P20
    • Trening 2: P15
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P11 oraz P1 w Rookie
    • Wyścig 2: P14 oraz P2 w Rookie
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Trening 1: P28
    • Trening 2: P26
    • Kwalifikacje: P26
    • Wyścig 1: P18 oraz P3 w Rookie
    • Wyścig 2: P23 oraz P5 w Rookie

[Aktualizacja – wyniki]

Kolejny raz mamy polskich kierowców w serii TCR Europe. Na włoskim torze Monza będą się ścigać:

oraz debiutujący w serii:

  • Bartosz Groszek #97 za kierownicą Audi RS3 LMS TCR z zespołem Hornak-Aditis

Harmonogram:

Piątek:

  • 12:10 – TCR Europe – Trening 1
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97
  • 16:20 – TCR Europe – Trening 2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97

Sobota:

  • 09:00 – TCR Europe – Kwalifikacje 1 i 2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97
  • 13:05 – TCR Europe – Wyścig 1 (30 minut)
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97

Niedziela:

  • 13:30 – TCR Europe – Wyścig 2 (30 minut)
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR Europe – Nürburgring

[Aktualizacja – wyniki]

TCR Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 21
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Trening 1: P17
    • Trening 2: P21
    • Kwalifikacje: P21
    • Wyścig 1: P20
    • Wyścig 2: P18

[Aktualizacja – wyniki]

W Serii TCR Europe zadebiutuje w ten weekend:

Harmonogram:

Piątek:

  • 10:50 – TCR Europe – Trening 1
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 15:00 – TCR Europe – Trening 2
    • Łukasz Stolarczyk #53

Sobota:

  • 10:10 – TCR Europe – Kwalifikacje 1 i 2
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 14:55 – TCR Europe – Wyścig 1 (30 minut)
    • Łukasz Stolarczyk #53

Niedziela:

  • 12:50 – TCR Europe – Wyścig 2 (30 minut)
    • Łukasz Stolarczyk #53

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR Estern Europe – Runda 5: Slovakiaring

[Aktualizacja – wyniki]

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 13
  • Bartosz Groszek #1:
    • Trening: P9
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P3
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Trening: P12
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

Seria TCR Eastern Europe będzie się ścigać w ten weekend na słowackim Slovakiaringu. Wystartują:

  • Bartosz Groszek #1 za kierownicą Audi RS3 LMS TCR z zespołem Hornak-Aditis
  • Tomasz Rzepecki #2 za kierownicą VW Golfa GTI TCR z zespołem Basenhurt A&T Racing
  • Sebastian Kołakowski #55 za kierownicą Hondy Civic Type R FK2 TCR z zespołem Honda Wyszomirski Racing

Harmonogram:

Piątek:

  • 15:45 – TCR EE – Trening
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55

Sobota:

  • 10:50 – TCR EE – Kwalifikacje
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 14:10 – TCR EE – Wyścig 1 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55

Niedziela:

  • 12:35 – TCR EE – Wyścig 2 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR Estern Europe – Runda 4: Grobnik

[Aktualizacja – wyniki]

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 14
  • Bartosz Groszek #1:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P7
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: DNF
  • Sebastian Kołakowski #55:
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig 1: P11
    • Wyścig 2: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

Seria TCR Eastern Europe będzie się ścigać w ten weekend na chorwackim torze Grobnik. Wystąpią:

  • Bartosz Groszek #1 za kierownicą Audi RS3 LMS TCR z zespołem Hornak-Aditis
  • Tomasz Rzepecki #2 za kierownicą VW Golfa GTI TCR z zespołem Basenhurt A&T Racing
  • Sebastian Kołakowski #55 za kierownicą Hondy Civic Type R FK2 TCR z zespołem Honda Wyszomirski Racing
  • Jakub Wyszomirski #77 za kierownicą Hondy Civic Type R FK2 TCR z zespołem Honda Wyszomirski Racing

Harmonogram:

  • Piątek
    • 17:05 – Trening
  • Sobota
    • 10:00 – Kwalifikacje
    • 14:45 – Wyścig 1 (25 minut)
  • Niedziela
    • 11:50 – Wyścig 2 (25 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR Estern Europe – Runda 3: Poznań

[Aktualizacja – wyniki]

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 15
  • Bartosz Groszek #1:
    • Trening: P6
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P1
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Trening: DNS
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P7
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Trening: P4
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig 1: P7
    • Wyścig 2: DNF
  • Sebastian Kołakowski #55:
    • Trening: P8
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P15
    • Wyścig 2: P10
  • Szymon Jabłoński #66:
    • Trening: P3
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P4
  • Jakub Wyszomirski #77:
    • Trening: P5
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P14
    • Wyścig 2: P9

[Aktualizacja – wyniki]

Czas na domową rundę dla naszych kierowców w serii TCR Estern Europe, a to oznacza zwiększoną obecność polskich zawodników. Ścigać będą się:

  • Bartosz Groszek #1 za kierownicą Audi RS3 LMS TCR z zespołem Hornak-Aditis

Bardzo się cieszę z zaproszenia organizatorów serii do programu „ESET Race Star” i startu w TCR Eastern Europe. Będzie to dla mnie zupełnie nowe wyzwanie, zwłaszcza że stawka jest mocna, a ja będę współpracował z nowym zespołem – czeskim Hormak Aditis. Co prawda przepisy nakazują nowym kierowcom start z dodatkowym, 30 kilogramowym balastem, jednak tempo podczas poprzednich rund było dobre i zdecydowanie celuję w pozycje u góry tabeli. Poznański obiekt dobrze znam, jednak też czuję przed nim respekt, bo mały błąd może oznaczać poważne konsekwencje. Ostatni tydzień spędziłem na intensywnych treningach w symulatorze i mam nadzieję na dobry wynik. Trzymajcie kciuki! – powiedział Bartosz Groszek. 

  • Tomasz Rzepecki #2 za kierownicą VW Golfa GTI TCR z zespołem Basenhurt A&T Racing
  • Sebastian Kołakowski #55 za kierownicą Hondy Civic Type R FK2 TCR z zespołem Honda Wyszomirski Racing
  • Jakub Wyszomirski #77 za kierownicą Hondy Civic Type R FK2 TCR z zespołem Honda Wyszomirski Racing

Harmonogram:

  • Piątek
    • 09:45 – Trening
    • 13:35 – Kwalifikacje
  • Sobota
    • 11:35 – Wyścig 1 (25 minut)
  • Niedziela
    • 12:45 – Wyścig 2 (25 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR Estern Europe – Runda 2: Slovakiaring

[Aktualizacja – wyniki]

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 13
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Trening: P10
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P13
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Trening: P8
    • Kwalifikacje: P11
    • Wyścig 1: P7
    • Wyścig 2: P12

[Aktualizacja – wyniki]

W drugiej rundzie serii TCR Estern Europe przenosimy się do Słowacji na tor Slovakiaring. Wystartują:

  • Tomasz Rzepecki #2 za kierownicą VW Golfa GTI TCR z zespołem: Basenhurt A&T Racing

Harmonogram:

  • Piątek
    • 10:00 – Test
    • 13:35 – Trening
  • Sobota
    • 09:35 – Kwalifikacje
    • 12:15 – Wyścig 1 (25 minut)
  • Niedziela
    • 11:45 – Wyścig 2 (25 minut)
Transmisja:

Źródła: easterneurope.tcr-series.com

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR Estern Europe – Runda 1: Hungaroring

[Aktualizacja – wyniki]

TCR Estern Europe

  • Łączna ilość samochodów: 13
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Trening: P9
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig 1: P6
    • Wyścig 2: P8
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Trening: P4
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P2

[Aktualizacja – wyniki]

[Aktualizacja 1 – 16.04.2021]

Niestety wygląda na to, że nie ma na Hungaroringu zespołu Wyszomirski Racing Team, więc nie zobaczymy Sebastiana Kołakowskiego i Jakuba Wyszomirskiego na torze.

[Aktualizacja 1 – 16.04.2021]

Pierwsza runda serii TCR Estern Europe, czyli naszej regionalnej serii wyścigowej samochodów TCR (340 KM, 1300 kg, napęd na przednią oś) odbędzie się na Węgrzech na torze Hungaroring. Wystartują w niej:

  • Tomasz Rzepecki #2 za kierownicą VW Golfa GTI TCR z zespołem: Basenhurt A&T Racing
  • Sebastian Kołakowski #55 za kierownicą Hondy Civic Type R FK2 TCR z zespołem Honda Wyszomirski Racing
  • Jakub Wyszomirski #77 za kierownicą Hondy Civic Type R FK2 TCR z zespołem Honda Wyszomirski Racing

Harmonogram:

  • Piątek
    • 10:15 – Trening
    • 13:15 – Kwalifikacje
  • Sobota
    • 10:45 – Wyścig 1 (25 minut)
    • 14:00 – Wyścig 2 (25 minut)
Transmisja:

Źródła: easterneurope.tcr-series.com

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR EE, ESET V4 Cup, FIA CEZ – Hungaroring

[Aktualizacja – wyniki]

TCR EE:

  • Szymon Ładniak #21
    • Q – 7/10
    • R1 – 7/10
    • R2 – 5/10
  • Łukasz Stolarczyk #53
    • Q – 4/10
    • R1 – 9/10
    • R2 – 8/10
  • Szymon Jabłoński #66
    • Q – 10/10
    • R1 – 8/10
    • R2 – 6/10

ESET V4 Cup – Renault Clio Cup:

  • Tomasz Rzepecki #2
    • Q – 4/8
    • R1 – 5/8
    • R2 – 6/8
  • Paweł Wysmyk #22
    • Q – 2/8
    • R1 – 1/8
    • R2 – 4/8
  • Adam Rzepecki #34
    • Q – 3/8
    • R1 – 2/8
    • R2 – 2/8

ESET V4 Cup – GT:

  • Jacek Zielonka #2
    • Q1 – 4/17 (2/2 w D5)
    • R1 – DNS
    • Q2 – DNS
    • R2 – DNS
  • Stanisław Jedliński #5
    • Q – 6/17 (4/5 w GT3)
    • R1 – 5/17 (4/5 w GT3)
    • Q2 – 3/14 (2/5 w GT3)
    • R2 – 3/12 (3/5 w GT3)
  • Marcin Jedliński #77
    • Q1 – 2/17 (1/5 w GT3)
    • R1 – 2/17 (1/5 w GT3)
    • Q2 – 1/14 (1/5 w GT3)
    • R2 – 1/12 (1/5 w GT3)
  • Piotr Wira #14 – nie wystartował

ESET V4 Cup – Endurance:

  • Jacek Zielonka, Jakub Litwin #2
    • Q – 6/21 (3/3 w DN5)
    • R – DNS
  • Stanisław Jedliński #5
    • Q – 8/21 (5/6 w GT3)
    • R – 7/21 (5/6 w GT3)
  • Marcin Jedliński #77
    • Q – 3/21 (1/6 w GT3)
    • R – 3/21 (1/6 w GT3)
  • Mirecki Bartłomiej, Jabłoński Szymon #66
    • Q – 17/21 (5/7 w TCR)
    • R – 8/21 (1/7 w TCR)
  • Łukasz Stolarczyk, Bartosz Groszek #53
    • Q – 11/21 (1/7 w TCR)
    • R – 9/21 (2/7 w TCR)

[Aktualizacja – wyniki]

Kilkunastu polskich kierowców będzie się ścigać na węgierskim Hungaroringu w ostatniej rundzie pucharów: ESET V4, FIA CEZ oraz serii TCR Estern Europe.

  • TCR
    • #53 Łukasz Stolarczyk / Volkswagen Golf GTI TCR
    • #66 Szymon Jabłoński / Hyundai i30 N TCR
  • GT
    • #14 Piotr Wira / Good Speed Racing Team / Mercedes GT GT4
    • #5 Stanisław Jedliński / Olimp Racing / AMG Mercedes GT3
    • #77 Marcin Jedliński / Olimp Racing / AMG Mercedes GT3
    • #2 Jacek Zielonka / BM Racing Team / Radical SR8
  • Clio
  • Endurance
    • #2 Jacek Zielonka, Jakub Litwin / Radical SR8
    • #5 Stanisław Jedliński / Olimp Racing / AMG Mercedes GT3
    • #77 Marcin Jedliński / Olimp Racing / AMG Mercedes GT3
    • #66 Mirecki Bartłomiej, Jabłoński Szymon / BM RACING TEAM / Hyundai i30 N TCR
    • #53 Stolarczyk Łukasz / BTC MASZYNY / VW Golf GTI TCR

Harmonogram:

  • Piątek
    • 10:45 – GT – Q1
    • 11:20 – Clio Cup – Q
    • 13:05 – TCR EE – Q
    • 15:10 – Clio Cup – R1
    • 16:00 – Endurance – Q
  • Sobota
    • 10:40 – GT – R1
    • 11:30 – TCR EE – R1
    • 13:30 – Endurance – R (60 minut)
    • 16:55 – GT – Q2
  • Niedziela
    • 10:40 – GT – R2
    • 12:20 – TCR EE – R2
    • 13:30 – Clio Cup – R2
Transmisja:

Źródła: cez-motorsport.com, eset-v4.com, easterneurope.tcr-series.com

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR EE, ESET V4 Cup, FIA CEZ – Brno

[Aktualizacja – Wyniki]

  • TCR
    • #53 Łukasz Stolarczyk
      • Q – 11/16
      • R1 – 14/16
      • R2 – 9/16
    • #66 Szymon Jabłoński
      • Q – 6/16
      • R1 – 3/16
      • R2 – 3/16
    • #55 Sebastian Kołakowski
      • Q – 16/16
      • R1 – 13/16
      • R2 – 12/16
    • #77 Jakub Wyszomirski
      • Q – 12/16
      • R1 – 9/16
      • R2 – 16/16
    • #21 Szymon Ładniak
      • Q – 13/16
      • R1 – 11/16
      • R2 – 7/16
  • GT
    • #14 Piotr Wira
      • R1 – 20/28 (4/5 w GT4)
      • R2 – 20/27 (4/5 w GT4)
    • #206 Franz Dziwok
      • R1 – 24/28 (5/5 GT4)
      • R2 – jechał Benjamin Cartery
  • Clio
    • #22 Paweł Wysmyk
      • R1 – 7/11
      • R2 – 7/11
    • #2 Tomasz Rzepecki
      • R1 – 3/11
      • R2 – 4/11
    • #34 Adam Rzepecki
      • R1 – 2/11
      • R2 – 3/11
  • Endurance
    • #66 Mirecki Bartłomiej, Jabłoński Szymon
      • 21/23 w generalce i 7/8 w klasie TCR
    • #53 Łukasz Stolarczyk
      • 14/23 w generalce i 4/8 w klasie TCR
    • #206 Franz Dziwok, Benjamin Cartery
      • 11/23 w generalce i 2/4 w klasie GT4

[Aktualizacja – Wyniki]

12 polskich kierowców weźmie udział w wyścigach różnych klas samochodów w ramach pucharu ESET V4, FIA CEZ oraz serii TCR Estern Europe tym razem na czeskim torze Brno:

  • TCR
    • #53 Łukasz Stolarczyk / Volkswagen Golf GTI TCR
    • #66 Szymon Jabłoński / Hyundai i30 N TCR
    • #55 Sebastian Kołakowski / Honda Civic Type R TCR FK2
    • #77 Jakub Wyszomirski / Honda Civic Type R TCR FK2
    • #21 Szymon Ładniak / Volkswagen Golf GTI TCR
  • GT
    • #14 Piotr Wira / Good Speed Racing Team / Mercedes GT GT4
    • #206 Franz Dziwok / HP RACING INTERNATIONAL / Porsche Cayman GT4
  • Clio
  • Endurance

Harmonogram:

  • Sobota
    • 11:00 Clio Cup Race 1
    • 12:45 TCR Eastern Europe Race 1
    • 13:35 GT Race 1
    • 17:25 Endurance Race
  • Niedziela
    • 13:10 GT Race 2
    • 14:00 TCR Eastern Europe Race 2
    • 14:50 Clio Cup Race 2
Transmisja:

Źródła: cez-motorsport.com, eset-v4.com, easterneurope.tcr-series.com