Kategorie
Zakończone wydarzenia

NLS: Runda 4

>>> Wyniki <<<

NLS:

  • Ilość samochodów: 120
    • klas. SP9: 14
  • Kuba Giermaziak #16:
  • Kwalifikacje: P4
  • Wyścig: P1

Seria: Nürburgring Langstrecken-Serie

Wyścig: 45. RCM DMV Grenzlandrennen

Kraj: Niemcy

Tor: Nürburgring – Nordschleife

Polscy kierowcy:

  • Jakub Giermaziak
    • Numer: 16
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: SP9 Pro
    • Zespół: Scherer Sport Team Phoenix
    • Partner zespołowy:
      • Rene Rast (Niemcy)

Harmonogram:

Sobota:

  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje
    • #16 Kuba Giermaziak
  • 12:00 – NLS – Wyścig (4 godziny)
    • #16 Kuba Giermaziak

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

24h Nürburgring

>>> Wyniki <<<

24h Nurburgring:

  • Ilość samochodów: 134
    • SP9: 33
    • SP 4T: 2
  • Kuba Giermaziak #16:
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig: P5
  • Jacek Pydys #181:
    • Kwalifikacje: P95 oraz P2 w SP 4T
    • Wyścig: DNF

Wyścig: ADAC TotalEnergies 24h Nürburgring

Kraj: Niemcy

Tor: Nürburgring – Nordschleife

Polscy kierowcy:

  • Jakub Giermaziak
    • Numer: 16
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3 Evo2
    • Klasyfikacja: SP9 Pro
    • Zespół: Scherer Sport Team Phoenix
    • Partner zespołowy:
      • Michele Beretta (Włochy)
      • Kim Luis Schramm (Niemcy)
      • Markus Winkelhock (Niemcy)
  • Jacek Pydys
    • Numer: 181
    • Samochód: Porsche Cayman 718 GTS
    • Klasyfikacja: SP 4T
    • Partnerzy zespołowi:
      • Alexander Köppen (Niemcy)
      • Andreas Schaflitzl (Niemcy)

Ponadto w towarzyszącym wyścigu serii RCN wystartuje:

  • Jacek Pydys
    • Numer: 56
    • Samochód: Porsche Cayman S
    • Klasyfikacja: V6

Harmonogram:

Piątek:

  • 14:10 – 24h Nürburgring – Kwalifikacje 3
    • #16 Kuba Giermaziak
    • #181 Jacek Pydys
  • 17:50 – 24h Nürburgring – Kwalifikacje TOP
    • #16 Kuba Giermaziak
    • #181 Jacek Pydys

Sobota:

  • 16:00 – 24h Nürburgring – Wyścig – Start (24 godziny)
    • #16 Kuba Giermaziak
    • #181 Jacek Pydys

Niedziela:

  • 16:00 – 24h Nürburgring – Wyścig – Meta
    • #16 Kuba Giermaziak
    • #181 Jacek Pydys

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

24h Nürburgring – Wyścigi Kwalifikacyjne i RCN

>>> Wyniki <<<

24h Nurburgring – wyścigi kwalifikacyjne:

  • Ilość samochodów: 91
    • SP9: 30
    • Cup 3: 11
  • Kuba Giermaziak #16:
    • Kwalifikacje: P19
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P7
  • Franz Dziwok #261:
    • Kwalifikacje: P10 w Cup3
    • Wyścig 1: P7 w Cup3
    • Wyścig 2: P6 w Cup3

>>> Aktualizacja <<<

Niestety z powodów zdrowotnych Jacek Pydys nie bierze udziału w ten weekend w wyścigach.


Wyścig: ADAC 24h Nürburgring Qualifiers 2022

Kraj: Niemcy

Tor: Nürburgring – Nordschleife

Polscy kierowcy:

  • Jakub Giermaziak
    • Numer: 16
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3 Evo2
    • Klasyfikacja: SP9 Pro
    • Zespół: Scherer Sport Team Phoenix
    • Partner zespołowy:
      • Michele Beretta (Włochy)
      • Kim Luis Schramm (Niemcy)
      • Markus Winkelhock (Niemcy)
  • Franz Dziwok
    • Numer: 261
    • Samochód: Porsche Cayman 718 GT4 CS
    • Klasyfikacja: Cup 3
    • Zespół: Team Mathol Racing e.V.
    • Partnerzy zespołowi:
      • Arjun Maini (Indie)
  • Jacek Pydys
    • Numer: 397
    • Samochód: Porsche 911
    • Klasyfikacja: V6
    • Zespół: Rings
    • Partnerzy zespołowi:
      • Sebastian Rings (Niemcy)
      • Lukas Pickard (Niemcy)
      • Alain Pier (Luxenburg)

Ponadto w towarzyszącym wyścigu serii RCN wystartuje:

  • Jacek Pydys
    • Numer: 56
    • Samochód: Porsche Cayman S
    • Klasyfikacja: V6

Harmonogram:

Sobota:

  • 08:15 – RCN – Kwalifikacje
    • #56 Jacek Pydys
  • 13:45 – RCN– Wyścig (3,5 godziny)
    • #56 Jacek Pydys
  • 18:30 – 24h Nürburgring – Wyścig Kwalifikacyjny 1 (3 godziny)
    • #16 Kuba Giermaziak
    • #261 Franz Dziwok
    • #397 Jacek Pydys

Niedziela:

  • 09:15 – 24h Nürburgring – Kwalifikacje TOP
  • 14:00 – 24h Nürburgring – Wyścig Kwalifikacyjny 2 (3 godziny)
    • #16 Kuba Giermaziak
    • #261 Franz Dziwok
    • #397 Jacek Pydys

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

NLS: Runda 2

>>> Wyniki <<<

  • Ilość samochodów: 160
    • klas. SP9: 25
    • klas. V6: 7
    • klas. VT3: 2
  • Kuba Giermaziak #16:
    • Kwalifikacje: P11
    • Wyścig: P6 oraz P6 w SP9
  • Jacek Pydys #411:
    • Kwalifikacje: P124
    • Wyścig: P90 oraz P2 w V6
  • Franz Dziwok #434:
    • Kwalifikacje: P87
    • Wyścig: DNS
  • Franz Dziwok #474:
    • Kwalifikacje: P154
    • Wyścig: DNS

Seria: Nürburgring Langstrecken-Serie

Wyścig: 53. Adenauer ADAC Rundstrecken-Trophy

Kraj: Niemcy

Tor: Nürburgring – Nordschleife

Polscy kierowcy:

  • Jakub Giermaziak
    • Numer: 16
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: SP9 Pro
    • Zespół: Scherer Sport Team Phoenix
    • Partner zespołowy:
      • Michele Beretta (Włochy)
  • Jacek Pydys
    • Numer: 411
    • Samochód: Porsche 911
    • Klasyfikacja: V6
    • Zespół: Rings
    • Partnerzy zespołowi:
      • Sebastian Rings (Niemcy)
      • Alexander Köppen (Niemcy)
  • Franz Dziwok
    • Numer: 434 i 474
    • Samochód: Porsche Cayman R
    • Klasyfikacja: V6
    • Zespół: Team Mathol Racing e.V.
    • Partnerzy zespołowi:
      • Erik Braun (Niemcy)
      • Marcos Adolfo Vazquez (Argentyna)
      • Peter Cate (Wielka Brytania)

Harmonogram:

Sobota:

  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje
    • #16 Kuba Giermaziak
    • #411 Jacek Pydys
    • #434, 474 Franz Dziwok
  • 12:00 – NLS – Wyścig (4 godziny)
    • #16 Kuba Giermaziak
    • #411 Jacek Pydys
    • #434, 474 Franz Dziwok

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

NLS: Runda 1

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

NLS:

  • Jakub Giermaziak #16:
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig: P4 na mecie i P7 po doliczeniu 35 sekund kary za wyprzedzanie przy żółtej fladze (code 60)
  • Franz Dziwok
    • Kwalifikacje: P2 w VT3
    • Wyścig: DNF po problemach technicznych z samochodem

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

Seria: Nürburgring Langstrecken-Serie

Wyścig: 67. ADAC Westfalenfahrt (4 godziny)

Kraj: Niemcy

Tor: Nürburgring – Nordschleife

Polscy kierowcy:

  • Jakub Giermaziak
    • Numer: 16
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: SP9 Pro
    • Zespół: Scherer Sport Team Phoenix
    • Partnerzy zespołowi:
      • Kim-Luis Schramm (Niemcy)
      • Ricardo Feller (Szwajcaria)
  • Franz Dziwok
    • Numer: 474
    • Samochód: Porsche 718 Cayman S
    • Klasyfikacja: VT3
    • Zespół: Team Mathol Racing e.V.
    • Sponsor: Zimmermann-Brake-Parts
    • Partner zespołowy:
      • Erik Braun (Niemcy)

Harmonogram:

Sobota:

  • 08:30 – Kwalifikacje
  • 12:00 – Wyścig (4 godziny)

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

NLS: Runda 9

[Aktualizacja – wyniki]

NLS – Nürburgring Langstrecken-Serie

  • Ilość samochodów: 114 w tym klas. SP9: 13, V6: 2
  • Kuba Giermaziak i Kim Luis Schramm #11:
    • Kwalifikacje: P8 oraz P8 w SP9
    • Wyścig: DNF
  • Franz Dziwok i Jusuf Owega #435:
    • Kwalifikacje: P45 oraz P1 w V6
    • Wyścig: DNS

[Aktualizacja – wyniki]

W dziewiątej i zarazem ostatniej rundzie sezonu Nürburgring Langstrecken-Serie (dawniej VLN) pod nazwą: „45. DMV Münsterlandpokal” wystartują:

  • Kuba Giermaziak wraz z Kim Luis Schramm (Niemcy) w najwyższej klasie SP9-Pro (GT3) samochodem Audi R8 LMS GT3 z nr 11 zespołu Phoenix Racing.
  • Franz Dziwok wraz z Patrick-iem Steinmetz (Niemcy) w klasie V6 samochodem Porsche Cayman S z nr 435 zespołu Team Mathol Racing.

Harmonogram:

Sobota:

  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje (90 minut)
    • Kuba Giermaziak #11
    • Franz Dziwok #435
  • 12:00 – NLS – Wyścig (4 godziny)
    • Kuba Giermaziak #11
    • Franz Dziwok #435

Transmisja:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 09~11.07.2021

W ten weekend mieliśmy bardzo dużo pozytywnych wyników, a nawet całe podium wypełnione Polakami po wyścigu GT Cup Open.

Generalnie GT Cup Open to międzynarodowa seria, która w tym roku zdominowana jest przez polskie zespoły i polskich kierowców:

  • Maciej Błażek i Mateusz Lisowski z A&P Racing Team PTT Tech Support popisali się zwycięstwem w pierwszym wyścigu i P2 w drugim.
  • Maciej Darmetko i Artur Janosz z Q1 by EMG Motorsport zwyciężyli w drugim wyścigu, a w pierwszym byli na P3.
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl z Alda Motorsport kończyli na P2 i P4
  • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim natomiast na P3 i P4
  • W pierwszym wyścigu International GT Open w klasyfikacji Pro-AM podium (P3) zdobył polski duet Karol Basz i Marcin Jedliński z Olimp Racing.
  • W drugim wyścigu, w trakcie którego spadł krótki deszcz zespół Olimp Racing i JP-Motorsport z Patrykiem Krupińskim jechały na P1 i P2 po udanych kwalifikacjach i starcie, ale zdecydowali się na zjazd po deszczówki na czym niestety polskie zespoły mocno straciły w porównaniu do tych, które pozostały na torze na oponach typu slick i skończyły wyścig poza podium.
  • Na torze Poznań w Porsche Sprint Challenge CE w klasie GT4 świetnie pojechał Franz Dziwok z FA1 Racing, który wygrał oba wyścigi sprinterskie w klasyfikacji Pro-Am, a na dodatek jadąc z Florianem Janits wygrał wyścig „100 Miles of Poland” w klasyfikacji generalnej GT4.
  • Ponadto dobrze radziły sobie inne nasze ekipy, między innymi w klasyfikacji Am GT4 zwyciężył w obu wyścigach sprinterskich Błażej Mrugalski.
  • Super tempem na Nurburgringu popisał się Kuba Giermazak, który wywalczył Pole Position do pierwszego wyścigu weekendu NLS. Niestety w wyścigu zabrakło szczęścia samochód Polaka dopadła awaria i z prowadzenia w wyścigu musiał zjechać do boksów.
  • W drugim wyścigu udało się za to zdobyć czwarte miejsce w mocnej stawce samochodów GT3.
  • Z pewnością do pozytywów tego weekendu zaliczyć należy dobre tempo i wyniki Romana Bilińskiego w debiucie w brytyjskiej formule 3. Wszystkie trzy wyścigi ukończył w pierwszej piątce (P4 i 2x P5) i jest to świetna wiadomość po trudnym początku sezonu w formule 4.
  • Robert Kubica i jego zespół WRT zdobywając P4 w wyścigu na Monzy umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej ELMS i powiększył przewagę nad ekipą G-Drive do 11 punktów.
  • Mateusz Kaprzyk ukończył wyścig na P7 z ekipą #14 Inter Europol Competition w LMP3, podczas gdy #13-tka stanęła na podium zajmując P3.
  • W ADAC GT Masters Igor Waliłko z zespołem Zakspeed zdobył dwa puchary (P2 i P3) w klasyfikacji Junior w generalce plasując się na P5 i P8.
  • Jerzy Spinkiewicz z UNIQ Racing w Renaul Clio Cup zakończył oba wyścigi w pierwszej dziesiątce co przełożyło się na dwukrotne podium w klasyfikacji Challengers Cup (2x P3).
  • Z dobrej strony pokazał się również Robin Rogalski z zespołem Seyffarth Motorsport finiszując na P4 w pierwszym wyścigu. W drugim natomiast dopadł go pech: po awarii samochodu, który zapalił się w czasie jazdy Robin wypad z toru i nie ukończył wyścigu.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

European Le Mans Series

  • Ilość samochodów: 44 w tym klas. LMP2: 19, LMP3: 16, GTE: 9.
  • Robert Kubica #41 – LMP2:
    • Trening 1: P3
    • Trening 2: P1
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P4 (punkty za P3, bo Jota startowała gościnnie)
  • Mateusz Kaprzyk #14 – LMP3:
    • Trening 1: P13
    • Trening 2: P12
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig: P7

Euroformula Open

  • Ilość samochodów: 13
  • Filip Kaminiarz #88:
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P8
    • Wyścig 3: P10

GT Cup Open

  • Ilość samochodów: 6 w tym klas. Pro-Am: 5, Am: 1
  • Maciej Błażek i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P4 w Pro-Am (Błażek)
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
  • Maciej Daremko i Artur Janosz #26:
    • Kwalifikacje 1: P1 oraz P1 w Pro-Am (Janosz)
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P5 oraz P4 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P2 w Pro-Am (Magdziarz)
    • Wyścig 1: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P4 oraz P4 w Pro-Am
  • Jakub Dwernicki i Jan Antoszewski #100:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P3 w Pro-Am (Antoszewski)
    • Wyścig 1: P4 oraz P4 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P5 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P3 oraz P3 w Pro-Am

International GT Open

  • Ilość samochodów: 14 w tym klas. Pro: 4, Pro-Am: 6, Am: 4
  • Patryk Krupiński i Christian Klien #88:
    • Kwalifikacje 1: P9 oraz P6 w Pro-Am (Krupiński)
    • Wyścig 1: P9 oraz P5 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P8 oraz P5 w Pro-Am
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P8 oraz P5 w Pro-Am (Jedlińśki)
    • Wyścig 1: P6 oraz P3 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P9 oraz P6 w Pro-Am
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P14 oraz P4 w Am (Jedliński)
    • Wyścig 1: P12 oraz P3 w Am
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P2 w Am
    • Wyścig 2: DNF

NLS – Nürburgring Langstrecken-Serie

  • Ilość samochodów: 133 w tym klas. SP9: 16, SP9 Pro: 10
  • Kuba Giermaziak i  #7:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 1: P4
    • Wyścig 1: P4

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 17
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P2
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P5
    • Wyścig 3: P5

Renault Clio Cup Europe

  • Ilość samochodów: 23 w tym w Challengers Cup: 9
  • Jerzy Spinkiewicz #125
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P10 oraz P3 w Challengers Cup
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P8 oraz P3 w Challengers Cup

Porsche Sprint Challenge CE:

  • Łączna ilość samochodów: 9, w tym GT3-Cup: 2 , GT4: 7
  • Franz Dziwok #66 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig Endurance: P1 oraz P1 w Pro-Am (z Florianem Janits)
  • Maciej Walenda i Tomasz Lach #64 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P3 w Pro-Am (Walenda)
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P2 w Am (Lach)
    • Wyścig 1: P4 oraz P3 w Pro-Am (Walenda)
    • Wyścig 2: P7 oraz P3 w Am (Lach)
    • Wyścig Endurance: P7 oraz P1 w Am
  • Paweł Ziemian i Jakub Litwin #6 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P5 oraz P1 w Am (Ziemian)
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro (Litwin)
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w Am (Ziemian)
    • Wyścig 2: P3 oraz P2 w Pro (Litwin)
    • Wyścig Endurance: P8 oraz P4 w ProAm
  • Błażej Mrugalski #5 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P3 w Am 
    • Kwalifikacje 2: P7 oraz P3 w Am 
    • Wyścig 1: P5 oraz P1 w Am 
    • Wyścig 2: P4 oraz P1 w Am
    • Wyścig Endurance: P6 oraz P3 w ProAm (z Marionek)

ADAC GT Masters

  • Ilość samochodów: 27 w tym klas. Junior: 12
  • Igor Waliłko i Jules Gounon #13
    • Trening 1: P4 oraz P1 w Junior
    • Trening 2: P9 oraz P6 w Junior
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P3 w Junior (Waliłko)
    • Wyścig 1: P8 oraz P3 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P2 w Junior (Gounon)
    • Wyścig 2: P5 oraz P2 w Junior

ADAC GT4 Germany

  • Ilość samochodów: 21
  • Robin Rogalski i Tim Reiter #32
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje 1: P6 (Reiter)
    • Wyścig 1: P4
    • Kwalifikacje 2: P5 (Rogalski)
    • Wyścig 2: DNF

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

NLS: Runda 5 & 6

[Aktualizacja – wyniki]

NLS – Nürburgring Langstrecken-Serie

  • Ilość samochodów: 133 w tym klas. SP9: 16, SP9 Pro: 10
  • Kuba Giermaziak i  #7:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 1: P4
    • Wyścig 1: P4

[Aktualizacja – wyniki]

W najbliższy weekend czekają nas dwa wyścigi serii Nürburgring Langstrecken-Serie (dawniej VLN): „ADAC Reinoldus-Langstreckenrennen”, oraz „RCM DMV Grenzlandrennen” w której wystartuje:

  • Kuba Giermaziak wraz z Michele Di Martino (Niemcy) oraz Axcil Jefferies (Zimbawe) samochodem Lamborghini GT3 Evo z nr #7, obsługiwanym przez zespół Konrad Motorsport.
Harmonogram:
  • Sobota
    • 08:30 – Kwalifikacje 1 (90 minut)
    • 12:00 – Wyścig 1 (4 godziny)
  • Niedziela
    • 08:30 – Kwalifikacje 2 (90 minut)
    • 12:00 – Wyścig 2 (4 godziny)
Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 25~27.06.2021

  • Dwa razy na podium (P2 i P3) stawał w ten weekend Robin Rogalski, który ścigał się w ten weekend w Audi R8 LMS Cup.
  • Swoje najlepsze wyniki w tym sezonie wywalczyli chłopaki w bolidach formuły 4:
  • Na Nurburgingu jadący w najwyższej kategorii (SP9) Kuba Giermaziak i Frank Kechele dojechali na metę wyścigu NLS na P3, jednak doliczona kara 4 minut zepchnęła ich na P6. Ponadto Kuba wykręcił najlepszy czas okrążenia w wyścigu.
  • Gosia Rdest pokazała się z dobrej strony w wyścigu W Series – trzymałą się z daleka od kłopotów na torze i miała niezłe tempo, co pozwoliło wywalczyć 2 punkty za P9.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Formuła 1

  • Ilość samochodów: 20
  • Robert Kubica #88
    • Trening 1: P19

W Series:

  • Ilość samochodów: 18
  • Mateusz Molik #7
    • Trening: P16
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig: P9

NLS – Nürburgring Langstrecken-Serie

  • Ilość samochodów: 111 w tym klas. SP9: 16, SP9 Pro: 8
  • Kuba Giermaziak i Frank Kechele #2:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P3 w SP9 Pro
    • Wyścig: P6 oraz P5 w SP9 Pro (P3 na mecie, ale po doliczonej karze P6)

Włoska F4:

  • Ilość samochodów: 31 w tym 16 klas. Rookie:
  • Piotr Wiśnicki #24:
    • Trening 1: P18
    • Trening 2: P17
    • Kwalifikacje 1: P20
    • Kwalifikacje 2: P21
    • Wyścig 1: P17
    • Wyścig 2: P10
    • Wyścig 3: P17
  • Kacper Sztuka #37:
    • Trening 1: P26 oraz P11 w Rookie
    • Trening 2: P24 oraz P11 w Rookie
    • Kwalifikacje 1: P28 oraz P14 w Rookie
    • Kwalifikacje 2: P23 oraz P11 w Rookie
    • Wyścig 1: P23 oraz P10 w Rookie
    • Wyścig 2: P17 oraz P8 w Rookie
    • Wyścig 3: P20 oraz P10 w Rookie

Brytyjska F4:

  • Ilość samochodów: 16
  • Roman Biliński #31:
    • Kwalifikacje: P15 (nieuznane okrążenie za przekroczenie limitów toru)
    • Wyścig 1: P7
    • Wyścig 2: P5
    • Wyścig 3: P12

Audi R8 LMS Cup:

  • Ilość samochodów: 12
  • Robin Rogalski #77
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P2
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: P3
    • Kwalifikacje 2: P3
    • Wyścig 2: P2

Tourenwagen Classics

  • Ilość samochodów: 31
  • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
    • niestety awaria techniczna wykluczyła polski zespół ze zmagań.

NTC – Northern Talent Cup:

  • Ilość motocykli NTC: 25
  • Mateusz Molik #7
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: P17

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

NLS: Runda 4

[Aktualizacja – wyniki]

NLS – Nürburgring Langstrecken-Serie

  • Ilość samochodów: 111 w tym klas. SP9: 16, SP9 Pro: 8
  • Kuba Giermaziak i Frank Kechele #2:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P3 w SP9 Pro
    • Wyścig: P6 oraz P5 w SP9 Pro (P3 na mecie, ale po doliczonej karze P6)

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami czwarta runda Nürburgring Langstrecken-Serie (dawniej VLN) pod nazwą: „52. Adenauer ADAC Rundstrecken-Trophy”, w której wystartuje:

  • Kuba Giermaziak i Frank Kechele (Niemcy) samochodem Mercedes-AMG GT3 z nr #2, obsługiwanym przez zespół GetSpeed.
Harmonogram:
  • Sobota
    • 08:30 – Kwalifikacje (90 minut)
    • 12:00 – Wyścig (4 godziny)
Transmisja:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo