Kategorie
Zakończone wydarzenia

WEC – R4: Monza

>>> Wyniki <<<

WEC:

  • Ilość samochodów: 37
    • LMP2: 14
  • Robert Kubica #9 – LMP2:
    • Trening 1: P4
    • Trening 2: P9
    • Trening 3: P6
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig: P6
  • Jakub Śmiechowski #34 – LMP2:
    • Trening 1: P3
    • Trening 2: P13
    • Trening 3: P10
    • Kwalifikacje: P10
    • Wyścig: P4

Seria: World Endurance Chamionship

Kraj: Włochy

Tor: Monza

Wyścig: 6 Hours of Monza

Polscy kierowcy:

  • Robert Kubica
    • Numer: 9
    • Samochód: Oreca 07 LMP2
    • Klasyfikacja: LMP2
    • Zespół: Prema Team Orlen (Włochy)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Louis Deletraz (Szwajcaria)
      • Lorenzo Colombo (Włochy)
  • Jakub Śmiechowski
    • Numer: 34
    • Samochód: Oreca 07 LMP2
    • Klasyfikacja: LMP2
    • Zespół: Inter Europol Competition (Polska)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Alex Brundle (Wielka Brytania)
      • Esteban Gutierrez (Meksyk)

Harmonogram:

Piątek:

  • 15:30 – WEC – Trening 1
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski

Sobota:

  • 09:00 – WEC – Trening 2
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 13:30 – WEC – Trening 3
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 17:30 – WEC – Kwalifikacje 1
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 17:50 – WEC – Kwalifikacje 2
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski

Niedziela:

  • 12:00 – WEC – Wyścig (6 godzin)
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

WEC – 24h Le Mans

>>> Wyniki <<<

WEC – 24h Le Mans:

  • Ilość samochodów: 62
    • LMP2: 27
  • Robert Kubica #9 – LMP2:
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig: P2
  • Jakub Śmiechowski #34 – LMP2:
    • Kwalifikacje: P15
    • Wyścig: P13

Seria: World Endurance Chamionship

Kraj: Belgia

Tor: Spa-Francorchamps

Wyścig: 6 Hours of Spa-Francorchamps

Polscy kierowcy:

  • Robert Kubica
    • Numer: 9
    • Samochód: Oreca 07 LMP2
    • Klasyfikacja: LMP2
    • Zespół: Prema Team Orlen (Włochy)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Louis Deletraz (Szwajcaria)
      • Lorenzo Colombo (Włochy)
  • Jakub Śmiechowski
    • Numer: 34
    • Samochód: Oreca 07 LMP2
    • Klasyfikacja: LMP2
    • Zespół: Inter Europol Competition (Polska)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Alex Brundle (Wielka Brytania)
      • Esteban Gutierrez (Meksyk)

Harmonogram:

Sobota:

  • 10:30 – WEC – Warm Up
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 16:00 – WEC – Wyścig 24h Le Mans
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski

Niedziela:

  • 16:00 – WEC – Meta 24h Le Mans
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

WEC – R2: Spa

>>> Wyniki <<<

WEC:

  • Ilość samochodów: 37
    • LMP2: 15
  • Robert Kubica #9:
    • Trening 1: P8
    • Trening 2: P3
    • Trening 3: P1
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig: P7
  • Jakub Śmiechowski #34:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P8
    • Trening 3: P13
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig: DNF

Seria: World Endurance Chamionship

Kraj: Belgia

Tor: Spa-Francorchamps

Wyścig: 6 Hours of Spa-Francorchamps

Polscy kierowcy:

  • Robert Kubica
    • Numer: 9
    • Samochód: Oreca 07 LMP2
    • Klasyfikacja: LMP2
    • Zespół: Prema Team Orlen (Włochy)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Louis Deletraz (Szwajcaria)
      • Lorenzo Colombo (Włochy)
  • Jakub Śmiechowski
    • Numer: 34
    • Samochód: Oreca 07 LMP2
    • Klasyfikacja: LMP2
    • Zespół: Inter Europol Competition (Polska)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Alex Brundle (Wielka Brytania)
      • Esteban Gutierrez (Meksyk)

Harmonogram:

Czwartek:

  • 15:45 – WEC – Trening 1
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski

Piątek:

  • 09:05 – WEC – Trening 2
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 14:00 – WEC – Trening 3
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 18:20 – WEC – Kwalifikacje 1
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 18:40 – WEC – Kwalifikacje 2
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski

Sobota:

  • 13:00 – WEC – Wyścig (6 godzin)
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 17~20.03.2022

  • Swój sezon w Długodystansowych Mistrzostwach Świata rozpoczęli: Robert Kubica z zespołem Prema oraz Jakub Śmiechowski z Inter Europol Competition.
  • Robert miał szansę na podium jednak w niekorzystnym dla jego zespołu momencie pojawiła się czerwona flaga na torze. Tak czy inaczej 4 miejsce można uznać za pozytywny początek sezonu.
  • Natomiast Kuba wraz z polskim zespołem doświadczyli jednego z najbardziej pechowych wyścigów w karierze: najpierw Alex Brundle złapał wirusa i musiał go zastąpić Fabio Scherer, później wypadek w kwalifikacjach, a w wyścigu nastąpiła awaria jednostki sterującej po czym zepsuło się sprzęgo… Wyścig do zapomnienia, ale na pewno sprawi że Nasza ekipa będzie silniejsza.
  • W trakcie pierwszej rundy nowego sezonu Formuły 1 w Bahrajnie ścigali się również Polacy w serii Porsche Sprint Challenge Middle East. Franz DziwokMaciej Walneda w obu wyścigach uplasowali się na podium w klasyfikacji GT4 – Europe. Mamy nadzieję, że starty w bliskowschodniej dywizji były dobrą rozgrzewką przed europejskim sezonem.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

World Endurance Chamionship:

  • Ilość samochodów w LMP2: 15
  • Robert Kubica #9:
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P4
    • Trening 3: P8
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig: P4
  • Jakub Śmiechowski #34:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P11
    • Trening 3: P13
    • Kwalifikacje: P15
    • Wyścig: P14

Porsche Sprint Challenge Middle East:

  • Klasyfikacja GT4 – Europe
  • Franz Dziwok #44:
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Maciej Walenda #40:
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P3

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

WEC – Runda 1: Sebring

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

World Endurance Chamionship:

  • Ilość samochodów w LMP2: 15
  • Robert Kubica #9:
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P4
    • Trening 3: P8
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig: P4
  • Jakub Śmiechowski #34:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P11
    • Trening 3: P13
    • Kwalifikacje: P15
    • Wyścig: P14

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

Seria: World Endurance Chamionship

Kraj: USA

Tor: Sebring International Raceway

Wyścig: 1000 Miles of Sebring (8 godzin)

Polscy kierowcy:

  • Robert Kubica
    • Numer: 9
    • Samochód: Oreca 07 LMP2
    • Klasyfikacja: LMP2
    • Zespół: Prema Team Orlen (Włochy)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Louis Deletraz (Szwajcaria)
      • Lorenzo Colombo (Włochy)
  • Jakub Śmiechowski
    • Numer: 34
    • Samochód: Oreca 07 LMP2
    • Klasyfikacja: LMP2
    • Zespół: Inter Europol Competition (Polska)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Alex Brundle (Wielka Brytania)
      • Esteban Gutierrez (Meksyk)

Harmonogram:

Środa:

  • 16:05 – Trening 1
  • 21:35 – Trening 2

Czwartek:

  • 17:05 – Trening 3
  • 24:00 – Kwalifikacje

Piątek:

  • 17:00 – Wyścig (8 godzin)

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Oficjalne testy WEC: Sebring

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

WEC – Testy:

  • Ilość samochodów: 36, w tym LMP2: 15
  • Robert Kubica #9:
    • Trening 1: P5 oraz P3 w LMP2
    • Trening 2: P1 oraz P1 w LMP2
    • Trening 3: P6 oraz P5 w LMP2
    • Trening 4: P4 oraz P3 w LMP2
  • Jakub Śmiechowski #34:
    • Trening 1: P16 oraz P13 w LMP2
    • Trening 2: P13 oraz P9 w LMP2
    • Trening 3: P17 oraz P13 w LMP2
    • Trening 4: P19 oraz P15 w LMP2

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

Seria: World Endurance Chamionship

Kraj: USA

Tor: Sebring International Raceway

Polscy kierowcy:

  • Robert Kubica
    • Numer: 9
    • Samochód: Oreca 07 LMP2
    • Klasyfikacja: LMP2
    • Zespół: Prema Team Orlen (Włochy)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Louis Deletraz (Szwajcaria)
      • Lorenzo Colombo (Włochy)
  • Jakub Śmiechowski
    • Numer: 34
    • Samochód: Oreca 07 LMP2
    • Klasyfikacja: LMP2
    • Zespół: Inter Europol Competition (Polska)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Alex Brundle (Wielka Brytania)
      • Esteban Gutierrez (Meksyk)

Harmonogram:

Sobota:

  • 15:35 – Trening 1
  • 20:25 – Trening 2

Niedziela:

  • 14:50 – Trening 1
  • 19:50 – Trening 2

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 05~07.11.2021

  • W długodystansowych mistrzostwach świata wysokie piąte miejsce w LMP2 zdobył polski zespół Inter Europol Competition z Jakubem Śmiechowskim za kierownicą. Ekipa nr 34 zajeła rownież piąte miesjce w klasyfikacji generalnej całego sezonu.
  • Robert Kubica jadący z duńską ekipą #20 High Class Racing kolejny raz stanął na trzecim miejscu podium LMP2 Pro-Am i zajął 8 miejsce w LMP2.
  • W ADAC TCR Germany najlepszy wynik sezonu uzyskał Szymon Ładniak, który w drugim, deszczowym wyścigu zajął drugie miejsce i wygrał klasyfikację Junior. W pierwszym wyścigu był 10 w generalce i drugi w klas. Junior.
  • Albert Legutko po trudnym początku weekendu (przez problemy z autem nie pojechał treningów i kwalifikacji), w drugim wyścigu dojechał na 6 miejscu, ponadto dwa razy zdobył P3 w klasyfikacji Junior.
  • W ADAC GT Masters Igor Waliłko musiał poczekać na dobry wynik aż do drugiego wyścigu w którym dojechał wraz z zespołowym partnerem na 6 miejscu w generalce i 3 w klasyfikacji Junior.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

World Endurance Chamionship

  • Ilość samochodów: w tym klas. HyperCar: 3, LMP2: 11
  • Robert Kubica #20 w LMP2:
    • Trening 1: P8
    • Trening 2: P11
    • Trening 3: P6
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig: P8 oraz P3 w LMP2 Pro-Am
  • Kuba Śmiechowski #34:
    • Trening 1: P7
    • Trening 2: P4
    • Trening 3: P10
    • Kwalifikacje: P10
    • Wyścig: P5

ADAC GT Masters

  • Ilość samochodów: 28 w tym klas. Junior: 12
  • Igor Waliłko i Jules Gounon #13
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P5
    • Kwalifikacje 1: P16 (Waliłko)
    • Wyścig 1: P19 oraz P10 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P21 (Gounon)
    • Wyścig 2: P6 oraz P3 w Junior

ADAC TCR Germany

  • Ilość samochodów: 12 w tym klas. Junior: 4
  • Albert Legutko #17
    • Trening: DNS
    • Kwalifikacje 1: DNS
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 1: P10 oraz P3 w Junior
    • Wyścig 2: P6 oraz P3 w Junior
  • Szymon Ładniak #21
    • Trening: P8
    • Kwalifikacje 1: P6
    • Kwalifikacje 2: P6
    • Wyścig 1: P8 oraz P2 w Junior
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w Junior

MotoGP – Moto2:

  • Ilość motocykli: 31
  • Piotr Biesieskirski #74:
    • Trening 1: P31
    • Trening 2: P30
    • Trening 3: P31
    • Kwalifikacje: P31
    • Wyścig: P25

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

World Endurance Championship – Runda 6: 8H Bahrain

[Aktualizacja – wyniki]

World Endurance Chamionship

  • Ilość samochodów: w tym klas. HyperCar: 3, LMP2: 11
  • Robert Kubica #20 w LMP2:
    • Trening 1: P8
    • Trening 2: P11
    • Trening 3: P6
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig: P8 oraz P3 w LMP2 Pro-Am
  • Kuba Śmiechowski #34:
    • Trening 1: P7
    • Trening 2: P4
    • Trening 3: P10
    • Kwalifikacje: P10
    • Wyścig: P5

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami ostatnia runda sezonu długodystansowych mistrzostw świata. Na torze w Bahrainie, w 8-godzinnym wyścigu pojadą:

  • Jakub Śmiechowski #34 samochodem Oreca 07 (LMP2) polskiego zespołu Inter Europol Competition wraz z Rengerem Van dez Zande (Holandia) i Alexem Brundle (Wielka Brytania)
  • Robert Kubica #20 samochodem Oreca 07 (LMP2) zespołu High Class Racing wraz z Dennis-em Andersen-em (Dania) i Anders-em Fjordbach (Dania) w klasyfikacji Pro-AM

Harmonogram:

Czwartek:

  • 15:30 – WEC – Trening 1
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34

Piątek:

  • 07:00 – WEC – Trening 2
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 11:20 – WEC – Trening 3
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 15:20 – WEC – Kwalifikacje
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34

Sobota:

  • 12:00 – WEC – Wyścig (8 godzin)
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

World Endurance Championship – Runda 5: 6H Bahrain

[Aktualizacja – wyniki]

World Endurance Chamionship

  • Ilość samochodów: w tym klas. HyperCar: 3, LMP2: 11
  • Robert Kubica #20 w LMP2:
    • Trening 1: P7
    • Trening 2: P5
    • Trening 3: P5
    • Kwalifikacje: P10
    • Wyścig: P8 oraz P3 w LMP2 Pro-Am
  • Kuba Śmiechowski #34:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P6
    • Trening 3: P4
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig: P9

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami przedostania runda długodystansowych mistrzostw świata. Na torze w Bahrainie, w 6-godzinnym wyścigu pojedzie:

  • Jakub Śmiechowski #34 samochodem Oreca 07 (LMP2) polskiego zespołu Inter Europol Competition wraz z Rengerem Van dez Zande (Holandia) i Alexem Brundle (Wielka Brytania)
  • Robert Kubica #20 samochodem Oreca 07 (LMP2) zespołu High Class Racing wraz z Dennis-em Andersen-em (Dania) i Anders-em Fjordbach (Dania) w klasyfikacji Pro-AM

Harmonogram:

Piątek:

  • 07:30 – WEC – Trening 2
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 11:45 – WEC – Trening 3
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 15:50 – WEC – Kwalifikacje
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34

Sobota:

  • 10:00 – WEC – Wyścig (6 godzin)
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 20~22.08.2021

  • Sukces polskiej ekipy Inter Europol Competition z Jakubem Śmiechowskim – P5 w klasie LMP2 oraz dramat zespołu Roberta Kubicy na ostatnim okrążeniu, gdzie po awarii czujnika położenia przepustnicy z pozycji lidera klasy spadli najniżej jak się da, czyli nie ukończyli wyścigu – tak zapamiętamy tegoroczny wyścig Le Mans.
  • Kolejny udany weekend w TCR Eastern Europe dla Bartosza Groszka, który zdobył dwa podia P2 i P3.
  • W ESET Cup Series oba wyścigi sprinterskie wygrał w swojej klasie Marcin Jedliński, natomiast w wyścigu długodystansowym drugie miejsce w generalce zdobyła załoga Jacek ZielonkaJakub Litwin.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

24h Le Mans:

  • Ilość samochodów: 62 w tym klas. HyperCar:5 LMP2: 25, GTE-Pro: 8, GTE-Am: 23.
  • Jakub Śmiechowski #34 – LMP2:
    • Trening 1: P21
    • Trening 2: P8
    • Trening 3: P9
    • Trening 4: P9
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig: P5
  • Robert Kubica #41 – LMP2:
    • Trening 1: P4
    • Trening 2: P6
    • Trening 3: P6
    • Trening 4: P6
    • Kwalifikacje: P2
    • Wyścig: DNF – awaria samochodu na ostatnim okrążeniu prowadząc w LMP2 🙁

BMW M2 Cup:

  • Ilość samochodów: 16
  • Mery Czepiel #4
    • Trening: P15
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig 1: P11
    • Wyścig 2: P9

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 28
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P7
    • Kwalifikacje 1: P11
    • Kwalifikacje 2: P11
    • Wyścig 1: P9
    • Wyścig 2: P11

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 13
  • Bartosz Groszek #1:
    • Trening: P9
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P3
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Trening: P12
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: DNF

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 20, w tym klas. D5: 1, GT3: 6, GTC: 5
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P15 oraz P1 w D5
    • Wyścig 1: P4 oraz P1 w D5
    • Kwalifikacje 2: P5 oraz P1 w D5
    • Wyścig 2: P5 oraz P1 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P4 w GT3
    • Wyścig 1: P8 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P7 oraz P4 w GT3
    • Wyścig 2: P8 oraz P4 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P8 oraz P5 w GT3
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: DNF
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P10 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 1: P9 oraz P3 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 2: P10 oraz P3 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 14, w tym klas. D5: 1, GT3: 4
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P1 w D5
    • Wyścig: P2 oraz P1 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P6 oraz P4 w GT3
    • Wyścig: P4 oraz P2 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P5 oraz P3 w GT3
    • Wyścig: P9 oraz P3 w GT3

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo