Kategorie
Zakończone wydarzenia

Alpine Europa Cup: Magny-Cours

>>> Wyniki <<<

Alpine Elf Europa Cup:

  • Ilość samochodów: 24
  • Gosia Rdest #3:
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P10
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P6
    • Kwalifikacje 2: P12
    • Wyścig 2: P14

Seria: Alpine Elf Europa Cup

Kraj: Francja

Tor: Circuit de Nevers Magny-Cours

Polscy kierowcy:

  • Gosia Rdest
    • Numer: 3
    • Samochód: Alpine A110 Cup
    • Zespół: Chazel Technologie Course

Harmonogram:

Piątek:

  • 10:20 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • #3 Gosia Rdest
  • 17:55 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • #3 Gosia Rdest

Sobota:

  • 09:30 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • #3 Gosia Rdest
  • 14:25 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • #3 Gosia Rdest

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Alpine Europa Cup: Nogaro

>>> Wyniki <<<

Alpine Elf Europa Cup:

  • Ilość samochodów: 25
  • Gosia Rdest #3:
    • Trening 1: P7
    • Trening 2: P8
    • Kwalifikacje 1: P8
    • Wyścig 1: P8
    • Kwalifikacje 2: P7
    • Wyścig 2: P9

Seria: Alpine Elf Europa Cup

Kraj: Francja, Nogaro

Tor: Circuit Paul Armagnac

Polscy kierowcy:

  • Gosia Rdest
    • Numer: 3
    • Samochód: Alpine A110 Cup
    • Zespół: Chazel Technologie Course

Harmonogram:

Sobota:

  • 09:35 – Alpine Cup – Trening 1
    • #3 Gosia Rdest
  • 13:30 – Alpine Cup – Trening 2
    • #3 Gosia Rdest
  • 17:35 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • #3 Gosia Rdest

Niedziela:

  • 13:35 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • #3 Gosia Rdest

Poniedziałek:

  • 10:10 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • #3 Gosia Rdest
  • 15:30 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • #3 Gosia Rdest

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Alpine Elf Europa Cup – Runda 6: Portimão

[Aktualizacja – wyniki]

Alpine Elf Europa Cup

  • Ilość samochodów: 17
  • Gosia Rdest #3
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P6
    • Kwalifikacje 2: P8
    • Wyścig 2: P6

[Aktualizacja – wyniki]

Ostatnia runda sezonu Alpine Elf Europa Cup odbędzie się na portugalskim torze Portimão. Ścigać w niej będzie się:

Harmonogram:

Piątek:

  • 11:10 – Alpine Cup – Trening 1
    • Gosia Rdest #3
  • 15:40 – Alpine Cup – Trening 2
    • Gosia Rdest #3
  • 18:50 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • Gosia Rdest #3

Sobota:

  • 11:10 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • Gosia Rdest #3
  • 16:10 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3

Niedziela:

  • 09:30 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Alpine Elf Europa Cup – Runda 5: Paul Ricard

[Aktualizacja – wyniki]

Alpine Elf Europa Cup

  • Ilość samochodów: 20
  • Gosia Rdest #3
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P11
    • Kwalifikacje 1: P8
    • Wyścig 1: P9
    • Kwalifikacje 2: P8
    • Wyścig 2: P7

[Aktualizacja – wyniki]

Piąta runda sezonu Alpine Elf Europa Cup odbędzie się na francuskim torze Paul Ricard. Ścigać w niej będzie się:

Harmonogram:

Piątek:

  • 11:45 – Alpine Cup – Trening 1
    • Gosia Rdest #3
  • 19:30 – Alpine Cup – Trening 2
    • Gosia Rdest #3

Sobota:

  • 09:15 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • Gosia Rdest #3
  • 16:50 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3

Niedziela:

  • 09:15 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • Gosia Rdest #3
  • 16:35 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Alpine Elf Europa Cup – Runda 4: Barcelona

[Aktualizacja – wyniki]

Alpine Elf Europa Cup

  • Ilość samochodów: 16
  • Gosia Rdest #3
    • Trening 1: P8
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P15
    • Wyścig 1: P8
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P10

[Aktualizacja – wyniki]

Czwarta runda sezonu Alpine Elf Europa Cup odbędzie się na hiszpańskim torze Circuit de Barcelona-Catalunya. Ścigać w niej będzie się:

Harmonogram:

Czwartek:

  • 18:10 – Alpine Cup – Trening 1
    • Gosia Rdest #3

Piątek:

  • 11:10 – Alpine Cup – Trening 2
    • Gosia Rdest #3
  • 15:00 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • Gosia Rdest #3
  • 19:10 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3

Sobota:

  • 09:00 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • Gosia Rdest #3
  • 10:40 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

W Series – Spa

[Aktualizacja – wyniki]

W Series:

  • Ilość samochodów: 18
  • Gosia Rdest #3
    • Trening: P16
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig: P16

[Aktualizacja – wyniki]

W Series towarzyszy w ten weekend Formule 1 na belgijskim torze Spa. Z uwagi na stwierdzenie u Iriny Sidorkovej zakażenia COVID-19 zastąpi ją:

Harmonogram:

Piątek:

  • 16:30 – W Series – Kwalifikacje
    • Gosia Rdest #3

Sobota:

  • 16:30 – W Series – Wyścig (30 minut)
    • Gosia Rdest #3

Transmisja:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 02~04.07.2021

Z pozytywnych akcentów weekendu:

  • Maciej Banaś w pierwszym wyścigu weekendu Swift Cup Europe zdobył podium przebijając się z P7 na P2. Kolejne wyścigi kończył na P13 i P5.
  • W tej samej serii Aleks Sówka zaliczył solidny weekend kończąc wysoko wszystkie trzy wyścigi na P6, P5 i P6.

Niestety inni polscy kierowcy mieli sporo pecha w ten weekend, miejmy nadzieję, że jego limit się wyczerpał:

  • Karol Basz i jego zespół Audi Sport Italia dojechali w 3-godzinnym wyścigu długodystansowym na pierwszym miejscu, jednak kara za wykroczenie na ostatnim z pit-stopów przesunęła ich poza podium na P4.
  • Gosia Rdest po starcie awansowała o kilka pozycji, niestety pechowa kolizja z koleżanką z zespołu PUMA (Marta Garcia), powodująca obrót na torze zepchnęła ją na koniec stawki.
  • Jacek Pydys w wyścigu RCN jadący na prowadzeniu w swojej klasie V6, trafił na nieoznaczoną flagami plamę oleju i uderzył w bandę (na szczęście niezbyt mocno), przez co nie ukończył wyścigu.
  • Jakub Glasse zakończył wyścig na P4 w V4 (po karach) a Bartosz Palusko na P16 po kolizji z innym zawodnikiem.

Do tego jeszcze:

  • Piotr Biesiekirski musiał wycofać się z weekendu przez stan zdrowia (angina).
  • Kamil Serafin po awarii układu chłodzenia i silnika wystartował w zaledwie jednym z trzech wyścigów.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

W Series:

  • Ilość samochodów: 18
  • Gosia Rdest #3
    • Trening: P16
    • Kwalifikacje: P16
    • Wyścig: P17

Mistrzostwa Włoch GT:

  • Łączna ilość samochodów: 12
  • Karol Basz #14:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P4 (P1 na mecie, ale doliczono 14 sekund kary za nieregulaminowy pit stop)

RCN

  • Ilość samochodów: 148 w tym klasie V6: 3, V4: 25
  • Jacek Pydys #56
    • Wyścig: DNF
  • Jakub Glasse #341
    • Wyścig: P4 w klas. V4
  • Bartosz Palusko #344
    • Wyścig: P14 w klas. V4

Swift Cup Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 21, w tym klas. 1.4T: 16, 1.6: 5
  • Kamil Serafin #510:
    • Trening 1: DNS
    • Trening 2: P5
    • Kwalifikacje: P2
    • Wyścig 1: DNS
    • Wyścig 2: DNS
    • Wyścig 3: P10
  • Julia Schayer #516
    • Trening 1: P18 oraz P3 w 1.6
    • Trening 2: P20 oraz P4 w 1.6
    • Kwalifikacje: P20 oraz P4 w 1.6
    • Wyścig 1: P18 oraz P4 w 1.6
    • Wyścig 2: P19 oraz P4 w 1.6
    • Wyścig 3: P19 oraz P4 w 1.6
  • Jakub Szablewski #566
    • Trening 1: P5
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P11
    • Wyścig 2: P10
    • Wyścig 3: P9
  • Banaś Maciej #587:
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P2
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P13
    • Wyścig 3: P5
  • Aleks Sówka #586:
    • Trening 1: P4
    • Trening 2: P8
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig 1: P6
    • Wyścig 2: P5
    • Wyścig 3: P6

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 30, ETC: grupa A – 24, grupa B – 24
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P10
    • Trening 2: P8
    • Niestety po treningach stan zdrowia Piotra nie pozwolił kontynuować weekendu (angina)..
  • Milan Pawelec #4
    • Trening 1: P13 w gr. B
    • Trening 2: P11 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: DNC
    • Trening kwalifikacyjny 2: P17 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: DNF
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P17 w gr. A
    • Trening 2: P11 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P16 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P13 w gr. A
    • Wyścig: P20
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P24 w gr. A
    • Trening 2: P24 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P22 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P24 w gr. A
    • Wyścig ostatniej szansy: P9 na 12 zawodników
  • Mateusz Pasiuk #58
    • Trening 1: P24 w gr. B
    • Trening 2: P20 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P19 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P23 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: DNF

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

W Series – Runda 2: Red Bull Ring

[Aktualizacja – wyniki]

W Series:

  • Ilość samochodów: 18
  • Gosia Rdest #3
    • Trening: P16
    • Kwalifikacje: P16
    • Wyścig: P17

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami drugi weekend z W Series na torze Red Bull Ring, walczyć o punkty będzie ponownie:

Harmonogram:

  • Piątek
    • 12:55 – Trening
    • 16:30 – Kwalifikacje
  • Sobota
    • 16:30 – Wyścig (30 minut)

Transmisja:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 25~27.06.2021

  • Dwa razy na podium (P2 i P3) stawał w ten weekend Robin Rogalski, który ścigał się w ten weekend w Audi R8 LMS Cup.
  • Swoje najlepsze wyniki w tym sezonie wywalczyli chłopaki w bolidach formuły 4:
  • Na Nurburgingu jadący w najwyższej kategorii (SP9) Kuba Giermaziak i Frank Kechele dojechali na metę wyścigu NLS na P3, jednak doliczona kara 4 minut zepchnęła ich na P6. Ponadto Kuba wykręcił najlepszy czas okrążenia w wyścigu.
  • Gosia Rdest pokazała się z dobrej strony w wyścigu W Series – trzymałą się z daleka od kłopotów na torze i miała niezłe tempo, co pozwoliło wywalczyć 2 punkty za P9.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Formuła 1

  • Ilość samochodów: 20
  • Robert Kubica #88
    • Trening 1: P19

W Series:

  • Ilość samochodów: 18
  • Mateusz Molik #7
    • Trening: P16
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig: P9

NLS – Nürburgring Langstrecken-Serie

  • Ilość samochodów: 111 w tym klas. SP9: 16, SP9 Pro: 8
  • Kuba Giermaziak i Frank Kechele #2:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P3 w SP9 Pro
    • Wyścig: P6 oraz P5 w SP9 Pro (P3 na mecie, ale po doliczonej karze P6)

Włoska F4:

  • Ilość samochodów: 31 w tym 16 klas. Rookie:
  • Piotr Wiśnicki #24:
    • Trening 1: P18
    • Trening 2: P17
    • Kwalifikacje 1: P20
    • Kwalifikacje 2: P21
    • Wyścig 1: P17
    • Wyścig 2: P10
    • Wyścig 3: P17
  • Kacper Sztuka #37:
    • Trening 1: P26 oraz P11 w Rookie
    • Trening 2: P24 oraz P11 w Rookie
    • Kwalifikacje 1: P28 oraz P14 w Rookie
    • Kwalifikacje 2: P23 oraz P11 w Rookie
    • Wyścig 1: P23 oraz P10 w Rookie
    • Wyścig 2: P17 oraz P8 w Rookie
    • Wyścig 3: P20 oraz P10 w Rookie

Brytyjska F4:

  • Ilość samochodów: 16
  • Roman Biliński #31:
    • Kwalifikacje: P15 (nieuznane okrążenie za przekroczenie limitów toru)
    • Wyścig 1: P7
    • Wyścig 2: P5
    • Wyścig 3: P12

Audi R8 LMS Cup:

  • Ilość samochodów: 12
  • Robin Rogalski #77
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P2
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: P3
    • Kwalifikacje 2: P3
    • Wyścig 2: P2

Tourenwagen Classics

  • Ilość samochodów: 31
  • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
    • niestety awaria techniczna wykluczyła polski zespół ze zmagań.

NTC – Northern Talent Cup:

  • Ilość motocykli NTC: 25
  • Mateusz Molik #7
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: P17

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

W Series – Runda 1: Red Bull Ring

[Aktualizacja – wyniki]

W Series:

  • Ilość samochodów: 18
  • Mateusz Molik #7
    • Trening: P16
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig: P9

[Aktualizacja – wyniki]

W drugim sezonie W Series, która rozpoczyna zmagania pierwszą rundą na Red Bull Ringu jako seria towarzysząca Fromule 1, ponownie zobaczymy:

  • Gosię Rdest, która będzie się ścigać bolidem z numerem #3.

Harmonogram:

  • Piątek
    • 13:10 – Trening
    • 16:30 – Kwalifikacje
  • Sobota
    • 16:30 – Wyścig (30 minut)

Transmisja:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo