Kategorie
Zakończone wydarzenia

European Le Mans Series – Runda 6: Portimão

[Aktualizacja – wyniki]

European Le Mans Series

  • Ilość samochodów: 41 w tym klas. LMP2: 14, LMP3: 17, GTE: 10.
  • Robert Kubica #41 – LMP2:
    • Trening 1: P1
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig: P2
  • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14 – LMP3:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P7
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig: P7

[Aktualizacja – wyniki]

Finał sezonu European Le Mans Series odbędzie się na portugalskim torze Portimão. Ścigać będą się:

  • Robert Kubica #41 samochodem LMP2 zespołu Team WRT wraz z Louis Delatraz (Szwajcaria) i Yifey Ye (Chiny). Chłopaki zapewnili sobie już tytuł mistrzowski, jedynym celem będzie więc wygrana, bez żadnych kalkulacji.
  • Mateusz KaprzykPatryk Krupiński #14 samochodem LMP3 zespołu Inter Europol Competition wraz z Nicolas-em Pino (Chile). Ekipa nr 14 znajduje się aktualnie na 7 miejscu w klasyfikacji generalnej zespołów LMP3.
  • Ponadto w samochodzie LMP3 nr #13 polskiego Inter Europol Competition pojadą: Martin Hippe (Niemcy), Ugo de Wilde (Belgia), Adam Eteki (Francja). Zespół trzynastki jest aktualnie na 4 miejscu w LMP3.

Harmonogram:

Piątek:

  • 12:50 – ELMS – Trening 1
    • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14
    • Robert Kubica #41
  • 18:10 – ELMS – Trening dla kierowców Bronze
    • Patryk Krupiński #14

Sobota:

  • 09:30 – ELMS – Trening 2
    • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14
    • Robert Kubica #41
  • 15:20 – ELMS – Kwalifikacje LMP3
    • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14
  • 15:40 – ELMS – Kwalifikacje LMP2
    • Robert Kubica #41

Niedziela:

  • 14:00 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14
    • Robert Kubica #41

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM EWC – 6H Most

[Aktualizacja – wyniki]

FIM EWC – 6h Most

  • Ilość motocykli: 24, w tym EWC: 14, SST: 10
  • Wójcik Racing Team #77
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig: P5 oraz P5 w EWC
  • Team LRP Poland #90
    • Kwalifikacje: P16
    • Wyścig: P20 oraz P11 w EWC
  • Wójcik Racing Team 2 #777
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig: P19 oraz P9 w SST

[Aktualizacja – wyniki]

W 6-godzinnym wyścigu długodystansowym w ramach mistrzostw świata na czeskim torze Most, wystartują:

  • Marek Szopek, Bartłomiej Wiczyński , Michał Filla (Czechy) #777 motocyklem Yamaha YZF-R1 polskiego zespołu Wójcik Racing Team 2 w klasie SST
  • Gino Rea (Wielka Brytania), Sheridan Morais (Portugalia), Dan Linfoot (Wielka Brytania) #77 motocyklem Yamaha YZF-R1 polskiego zespołu Wójcik Racing Team w klasie EWC

Harmonogram:

Czwartek:

  • 09:00 – EWC – Treningi
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Bartłomiej Wiczyński #777
  • 12:00 – EWC – Kwalifikacje 1
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Bartłomiej Wiczyński #777
  • 16:20 – EWC – Kwalifikacje 2
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Bartłomiej Wiczyński #777

Sobota:

  • 11:00 – EWC – Wyścig (6 godzin)
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Bartłomiej Wiczyński #777

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM EWC – Bol d’Or 2021

[Aktualizacja – wyniki]

FIM EWC – Bol d’Or

  • Ilość motocykli: , w tym EWC: 17, SST: 16
  • Wójcik Racing Team #77
    • Kwalifikacje: P10
    • Wyścig: DNF
  • Team LRP Poland #90
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig: P18 oraz P8 w EWC
  • Wójcik Racing Team 2 #777
    • Kwalifikacje: P22
    • Wyścig: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

W 24-godzinnym wyścigu długodystansowym w ramach mistrzostw świata na francuskim torze Paul Ricard, wystartują:

  • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michał Filla, Florent Tourne #777 motocyklem Yamaha YZF-R1 polskiego zespołu Wójcik Racing Team 2 w klasie SST
  • Gino Rea (Wielka Brytania), Sheridan Morais (Portugalia), LINFOOT Dan Linfoot (Wielka Brytania) #77 motocyklem Yamaha YZF-R1 polskiego zespołu Wójcik Racing Team w klasie EWC

Harmonogram:

Czwartek:

  • 08:50 – EWC – Treningi
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michał Filla #777
  • 14:50 – EWC – Kwalifikacje 1
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michał Filla #777

Piątek:

  • 09:55 – EWC – Kwalifikacje 2
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michał Filla #777

Sobota:

  • 15:00 – EWC – Start wyścigu (24 godziny)
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michał Filla #777

Niedziela:

  • 15:00 – EWC – Meta wyścigu
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michał Filla #777

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

European Le Mans Series – Runda 5: Spa

[Aktualizacja – wyniki]

European Le Mans Series

  • Ilość samochodów: 44 w tym klas. LMP2: 13, LMP3: 16, GTE: 9.
  • Robert Kubica #41 – LMP2:
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P1
  • Mateusz Kaprzyk #14 – LMP3:
    • Trening 1: P14
    • Trening 2: P13
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

Na legendarnym, belgijskim torze Spa-Francorchamps, odbędzie się piąta z sześciu zaplanowanych rund ELMS. Ścigać będą się:

  • Robert Kubica #41 samochodem LMP2 zespołu Team WRT wraz z Louis Delatraz (Szwajcaria) i Yifey Ye (Chiny). Chłopaki prowadzą w klasyfikacji generalnej, ich przewaga nad załogą G-Drive to aktualnie 11 punktów.
  • Mateusz Kaprzyk #14 samochodem LMP3 zespołu Inter Europol Competition wraz z Mattia Pasini (Włochy), Nicolas Pino (Chile). Ekipa nr 14 znajduje się aktualnie na 6 miejscu w klasyfikacji generalnej.
  • Ponadto w samochodzie LMP3 nr #13 polskiego Inter Europol Competition pojadą: Martin Hippe (Niemcy), Ugo de Wilde (Belgia), Aidan Read (Austria). Zespół trzynastki jest aktualnie na 3 miejscu w LMP3.

Harmonogram:

Piątek:

  • 12:45 – ELMS – Trening 1
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 16:15 – ELMS – Trening dla kierowców Bronze
    • Mateusz Kaprzyk #14

Sobota:

  • 09:05 – ELMS – Trening 2
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 13:25 – ELMS – Kwalifikacje LMP3
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 13:50 – ELMS – Kwalifikacje LMP2
    • Robert Kubica #41

Niedziela:

  • 11:00 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

24h Le Mans – 2021

[Aktualizacja – wyniki]

24h Le Mans:

  • Ilość samochodów: 62 w tym klas. HyperCar:5 LMP2: 25, GTE-Pro: 8, GTE-Am: 23.
  • Jakub Śmiechowski #34 – LMP2:
    • Trening 1: P21
    • Trening 2: P8
    • Trening 3: P9
    • Trening 4: P9
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig: P5
  • Robert Kubica #41 – LMP2:
    • Trening 1: P4
    • Trening 2: P6
    • Trening 3: P6
    • Trening 4: P6
    • Kwalifikacje: P2
    • Wyścig: DNF – awaria samochodu na ostatnim okrążeniu prowadząc w LMP2 🙁

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami największy i najważniejszy wyścig długodystansowy sezonu. W tym roku na Circuit de la Sarthe ścigać będą się:

  • Jakub Śmiechowski #34 samochodem Oreca 07 LMP2 polskiego zespołu Inter Europol Competition wraz z Rengerem Van dez Zande (Holandia) i Alexem Brundle (Wielka Brytania)
  • Robert Kubica #41 samochodem Oreca 07 LMP2 belgijskiego zespołu Orlen Team WRT wraz z Louis Delatraz (Szwajcaria) i Yifey Ye (Chiny).

Harmonogram:

Środa:

  • 14:00 – 24h Le Mans – Trening 1
    • Jakub Śmiechowski #34
    • Robert Kubica #41
  • 19:00 – 24h Le Mans – Kwalifikacje
    • Jakub Śmiechowski #34
    • Robert Kubica #41
  • 22:00 – 24h Le Mans – Trening 2
    • Jakub Śmiechowski #34
    • Robert Kubica #41

Czwartek:

  • 14:00 – 24h Le Mans – Trening 3
    • Jakub Śmiechowski #34
    • Robert Kubica #41
  • 21:00 – 24h Le Mans – Hyperpole
    • Jakub Śmiechowski #34
    • Robert Kubica #41
  • 22:00 – 24h Le Mans – Trening 4
    • Jakub Śmiechowski #34
    • Robert Kubica #41

Sobota:

  • 11:30 – 24h Le Mans – Rozgrzewka
    • Jakub Śmiechowski #34
    • Robert Kubica #41
  • 16:00 – 24h Le Mans – Start wyścigu
    • Jakub Śmiechowski #34
    • Robert Kubica #41

Niedziela:

  • 16:00 – 24h Le Mans – Meta
    • Jakub Śmiechowski #34
    • Robert Kubica #41

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM EWC – 12 Hours of Estoril

[Aktualizacja – wyniki]

FIM EWC – 12h Estoril

  • Ilość motocykli: 30, w tym EWC: 14, SST: 16
  • Wójcik Racing Team #77
    • Kwalifikacje: P15 oraz P11 w EWC
    • Wyścig: P11 oraz P9 w EWC
  • Team LRP Poland #90
    • Kwalifikacje: P14 oraz P10 w EWC
    • Wyścig: P16 oraz P11 w EWC
  • Wójcik Racing Team 2 #777
    • Kwalifikacje: P12 oraz P3 w SST
    • Wyścig: P25 oraz P13 w SST

[Aktualizacja – wyniki]

W 12-godzinnym wyścigu długodystansowym mistrzostw świata na portugalskim torze Estoril, wystartują:

  • Marek Szopek, Bergman Christoffer (Szwecja), Manfredi Kevin (Włochy) #777 motocyklem Yamaha YZF-R1 polskiego zespołu Wójcik Racing Team 2 w klasie SST
  • Dominik Vincon (Niemcy), Kerschbaumer Stefan (Austria), Gradinger Thomas (Austria) #90 motocyklem BMW S 1000 RR polskiego zespołu Team LRP Poland w klasie EWC
  • Gino Rea (Wielka Brytania), Laverty Michael (Irlandia Północna), Filla Michał (Czechy) #77 motocyklem Yamaha YZF-R1 polskiego zespołu Wójcik Racing Team w klasie EWC

Harmonogram:

  • Czwartek
    • 12:00 – Treningi
    • 17:00 – Kwalifikacje 1
    • 20:30 – Nocny trening
  • Piątek
    • 10:00 – Kwalifikacje 2
  • Sobota
    • 10:00 – Wyścig (12 godzin)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

World Endurance Championship – Runda 3: Monza

[Aktualizacja – wyniki]

World Endurance Chamionship

  • Ilość samochodów: w tym klas. HyperCar: 5, LMP2: 12
  • Kuba Śmiechowski #34:
    • Trening 1: P13 oraz P8 w LMP2
    • Trening 2: P13 oraz P8 w LMP2
    • Trening 3: P11 oraz P6 w LMP2
    • Kwalifikacje: P13 oraz P6 w LMP2
    • Wyścig: P7 oraz P4 w LMP2

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami trzecia runda długodystansowych mistrzostw świata. Na włoskim torze Monza, w 6-godzinnym wyścigu pojedzie:

  • Jakub Śmiechowski #34 samochodem Oreca 07 (LMP2) polskiego zespołu Inter Europol Competition wraz z Rengerem Van dez Zande (Holandia) i Alexem Brundle (Wielka Brytania)

Harmonogram:

  • Piątek
    • 15:30 – Trening 1
  • Sobota
    • 09:30 – Trening 2
    • 14:00 – Trening 3
    • 18:00 – Kwalifikacje
  • Niedziela
    • 12:00 – Wyścig (6 godzin)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

European Le Mans Series – Runda 4: Monza

[Aktualizacja – wyniki]

European Le Mans Series

  • Ilość samochodów: 44 w tym klas. LMP2: 19, LMP3: 16, GTE: 9.
  • Robert Kubica #41 – LMP2:
    • Trening 1: P3
    • Trening 2: P1
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P4 (punkty za P3, bo Jota startowała gościnnie)
  • Mateusz Kaprzyk #14 – LMP3:
    • Trening 1: P13
    • Trening 2: P12
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig: P7

[Aktualizacja – wyniki]

We włoskiej świątyni prędkości – na torze Monza, odbędzie się czwarta z sześciu zaplanowanych rund ELMS. Ścigać będą się:

  • Robert Kubica #41 samochodem LMP2 zespołu Team WRT wraz z Louis Delatraz (Szwajcaria) i Yifey Ye (Chiny). Chłopaki po trudnym wyścigu na Paul Richard nadal prowadzą w klasyfikacji generalnej jednak ich przewaga nad załogą G-Drive stopniała do 3 punktów.
  • Mateusz Kaprzyk #14 samochodem LMP3 zespołu Inter Europol Competition wraz z Erwin Creed (Francja), Marius Zug (Niemcy). Ekipa nr 14 znajduje się aktualnie na 6 miejscu w klasyfikacji generalnej.
  • Ponadto w samochodzie LMP3 nr #13 polskiego Inter Europol Competition pojadą: Martin Hippe (Niemcy), Ugo de Wilde (Belgia), Ulysse De Pauw (Belgia). Zespół trzynastki jest aktualnie na 4 miejscu w LMP3.

Harmonogram:

  • Piątek
    • 13:00 – Trening 1
    • 17:00 – Trening dla kierowców Bronze
  • Sobota
    • 08:45 – Trening 2
    • 13:45 – Kwalifikacje LMP3
    • 14:05 – Kwalifikacje LMP2
  • Niedziela
    • 11:00 – Wyścig (4 godziny)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM EWC – 24 Heures MOTOS

[Aktualizacja – wyniki]

FIM EWC – 24h Motos

  • Ilość motocykli: 47, w tym EWC: 16, SST: 30, EXP: 1
  • Wójcik Racing Team #77
    • Kwalifikacje: P21 oraz P14 w EWC
    • Wyścig: P29 oraz P10 w EWC
  • Team LRP Poland #90
    • Kwalifikacje: P20 oraz P13 w EWC
    • Wyścig: DNF
  • Wójcik Racing Team 2 #777
    • Kwalifikacje: P13 oraz P2 w SST
    • Wyścig: P30 oraz P19 w SST

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami najważniejsze wydarzenie tego sezonu w długodystansowych wyścigach motocyklowych tj. 24-godzinny wyścig na francuskim torze Bugatti Circuit, wykorzystującym część legendarnego toru z wyścigu 24h Le Mans. W wyścigu będącym jednocześnie inauguracją sezonu serii FIM EWC, wystartują:

  • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michal Filla (Czechy) i Florent Tourne (Francja) #777 motocyklem Yamaha YZF-R1 polskiego zespołu Wójcik Racing Team 2 w klasie SST
  • Gino Rea (Wielka Brytania), Sheridan Morais (RPA), Randy Krummenacher (Szwajcaria) #77 motocyklem Yamaha YZF-R1 polskiego zespołu Wójcik Racing Team w klasie EWC

Zapowiedź wideo:

Harmonogram:

  • Czwartek
    • 11:00 – Treningi
    • 16:00 – Kwalifikacje 1
    • 21:30 – Nocny trening
  • Piątek
    • 10:20 – Kwalifikacje 2
  • Sobota
    • 12:00 – Start wyścigu (24 godziny)
  • Niedziela
    • 12:00 – Meta wyścigu

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

World Endurance Championship – Runda 2: Portimao

[Aktualizacja – wyniki]

World Endurance Chamionship

  • Ilość samochodów: w tym klas. HyperCar: 4, LMP2: 11
  • Kuba Śmiechowski #34:
    • Trening 1: P5 oraz P2 w LMP2
    • Trening 2: P3 oraz P3 w LMP2
    • Trening 3: P6 oraz P3 w LMP2
    • Kwalifikacje: P9 oraz P6 w LMP2
    • Wyścig: P8 oraz P5 w LMP2

[Aktualizacja – wyniki]

W kolejnej rundzie długodystansowych mistrzostw świata przenosimy się do Portimao w Portugali na tor Algarve, gdzie w 8-godzinnym wyścigu pojedzie:

  • Jakub Śmiechowski #34 samochodem Oreca 07 (LMP2) polskiego zespołu Inter Europol Competition wraz z Louis Delatraz (Szwajcaria) i Alexem Brundle (Wielka Brytania)

Harmonogram:

  • Piątek
    • 16:15 – Trening 1
  • Sobota
    • 10:35 – Trening 2
    • 15:00 – Trening 3
    • 19:00 – Kwalifikacje
  • Niedziela
    • 12:00 – Wyścig (8 godzin)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: