Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup – R3: Poznań

>>> Wyniki <<<

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 17
    • Klas. GT3: 6
    • Klas. GTC: 3
  • Jędrzej Szczęśniak #7:
    • Kwalifikacje 1: P3
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 2: P3 oraz P1 w GTC
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P7
    • Wyścig 1: P8 oraz P5 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Marcin Kaczmarski #24:
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P7 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P10
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P7
    • Wyścig 2: P8 oraz P2 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Jacek Zielonka #88:
    • Kwalifikacje 1: P6
    • Wyścig 1: P4
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P4
  • Stanisław Jedliński #555:
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Wyścig 1: P12 oraz P6 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P9 oraz P4 w GT3
  • Robin Rogalski #777:
    • Kwalifikacje 1: P2
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P1
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 9
    • Klas. GT3: 5
    • Klas. GTC: 3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig: DNF
  • Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig: P4 oraz P1 w GTC
  • Andrzej i Adrian Lewandowski #55:
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig: DNS
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #88:
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig: P5
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #555:
    • Kwalifikacje: P1
    • Wyścig: P6 oraz P4 w GT3
  • Robin Rogalski #777:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P1 oraz P1 w GT3

Seria: ESET Cup Series

Kraj: Austria

Tor: Red Bull Ring

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińśkiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 555
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Piotr Wira
    • Numer: 14
    • Samochód: Mercedes AMG GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Good-Speed Racing Team
  • Marcin KaczmarskiMateusz Lisowski
    • Numer: 24
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: PTT Racing
  • Adam Rzepecki
    • Numer: 34
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing
  • Andrzej Lewandowski
    • Numer: 55
    • Samochód: Lamborghini Super Trofeo
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: GT3 Poland
  • Marcin Jedlińśki
    • Numer: 77
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Jacek ZielonkaJakub Litwin
    • Numer: 88
    • Samochód: Radical SR10
    • Klasyfikacja: D5
    • Zespół: Psofix
  • Robin Rogalski
    • Numer: 777
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Seffarth Motorsport

Ponadto:

  • #5 Adrian Lewandowski
  • #7 Jędrzej Szczęśniak
  • #21 Jakub Franek
  • #31 Podoba Piotr
  • #51 Artur Paziewski

Harmonogram:

Piątek:

  • 12:05 – ESET Cup – Kwalifikacje 1 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 13:35 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #555 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski
    • #55 Andrzej Lewandowski i Adrian Lewandowski
    • #777 Robin Rogalski
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin

Sobota:

  • 10:45 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #555 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski
    • #55 Andrzej Lewandowski i Adrian Lewandowski
    • #777 Robin Rogalski
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin

Niedziela:

  • 08:35 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 12:15 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup – R2: Red Bull Ring

>>> Wyniki <<<

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 33
    • Klas. GT3: 6
    • Klas. GTC: 9
    • Klas. GTX: 7
    • Klas. GTC-X: 7
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P17
    • Wyścig 1: P18 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P7 oraz P4 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P11
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P8
    • Wyścig 2: P9 oraz P5 w GT3
  • Marcin Kaczmarski #24:
    • Kwalifikacje 1: P13
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P20
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Jacek Zielonka #88:
    • Kwalifikacje 1: P8
    • Wyścig 1: P26 oraz P6 w GTC-X
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Artur Chwist #845:
    • Kwalifikacje 1: P3
    • Wyścig 1: P15 oraz P6 w GTX
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 42
    • Klas. GT3: 5
    • Klas. GTC: 7
    • Klas. GTC-X: 6
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Wyścig: DNF
  • Piotr Wira #14:
    • Wyścig: P6 oraz P4 w GT3
  • Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski #24:
    • Wyścig: P5 oraz P1 w GTC
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #24:
    • Wyścig: P22 oraz P4 w GTC-X

Seria: ESET Cup Series

Kraj: Austria

Tor: Red Bull Ring

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińśkiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Piotr Wira
    • Numer: 14
    • Samochód: Mercedes AMG GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Good-Speed Racing Team
  • Marcin Kaczmarski
    • Numer: 24
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: PTT Racing
  • Adam Rzepecki
    • Numer: 34
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing
  • Marcin Jedlińśki
    • Numer: 77
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Jacek ZielonkaJakub Litwin
    • Numer: 88
    • Samochód: Radical SR10
    • Klasyfikacja: D5 / D4 – GT – GTX
    • Zespół: Psofix
  • Artur Chwist
    • Numer: 845
    • Samochód: KTM GT2
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTX
    • Zespół: PTT Racing

Harmonogram:

Sobota:

  • 08:30 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin
    • #845 Artur Chwist
  • 11:35 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #845 Artur Chwist
  • 17:25 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin
    • #845 Artur Chwist

Niedziela:

  • 08:30 – ESET Cup – Kwalifikacje Sprint 2
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #845 Artur Chwist
  • 11:35 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #845 Artur Chwist

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup – Runda 1: Hungaroring

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 26
    • Klas. GT3: 6
    • Klas. GTC: 8
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P8
    • Wyścig 1: P7 oraz P2 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P5 oraz P3 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P4
    • Wyścig 1: P5 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P10
    • Wyścig 2: P7 oraz P2 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: DNS
    • Wyścig 1: DNS
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 29
    • Klas. GT3:
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje: P1
    • Wyścig: P1 oraz P1 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: DNS
    • Wyścig: DNS

>>> Aktualizacja – wyniki <<<

Seria: ESET Cup Series

Kraj: Węgry

Tor: Hungaroring

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińśkiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Adam Rzepecki
    • Numer: 34
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing
  • Marcin Jedlińśki
    • Numer: 77
    • Samochód: Mercedes AMG GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing

Harmonogram:

Sobota:

  • 10:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Sprint 1
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 11:30 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #77 Marcin Jedliński
  • 15:10 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 17:40 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #77 Marcin Jedliński

Niedziela:

  • 10:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Sprint 2
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 13:40 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 03~05.09.2021

Mnóstwo bardzo dobrych wyników w ten weekend dla polskich kierowców:

  • W Lamborghini Super Trofeo na podium stawał zarówno Andrzej Lewandowski (w ten weekend startujący bez Karola Basza) w klasyfikacji Pro-Am, jak i polski duet Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut z polskiego zespołu GT3 Poland.
  • W GT4 European Series na podium w klasyfikacji Am stawał dwukrotnie na P2 Antoni Chodzeń.
  • W Porsche Sprint Challenge CE ponownie z podium nie schodził Franz Dziwok, który zapewnił sobie tytuł mistrzowski w klasyfikacji GT4 Pro-Am oraz duet Tomasz LachMaciej Walenda w klasyfikacji GT4 Am. Ponadto do stałych zawodników tej serii dołączył gościnnie Patryk Krupiński, który wygrywał w klasyfikacji GT3.
  • W Swift Cup Europe na drugim miejscu podium zameldował się Aleks Sówka, który dzięki solidnej jeździe przez cały sezon został II V-ce Mistrzem serii.
  • W TCR Estern Europe na dwa razy na drugim miejscu stawał Bartosz Groszek, który pomimo rozpoczęcia sezonu dopiero od 3 rundy zakończył go na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej.
  • W ESET Cup Series oprócz stałej dominacji Marcina Jedlińskiego w GT3 na wyróżnienie zasługują również m.in.: Piotr Wira który wygrał w tej klasie w drugim wyścigu oraz Adam Rzepecki, który oprócz wygrania swojej klasy GTC walczył zacięcie z szybszymi samochodami GT3.
  • Oczywiście świetną robotę w Formule 1 wykonał w ten weekend również Robert Kubica, który wyścig zakończył na P15, jednak nie będziemy się na ten temat rozpisywać z uwagi na szerokie omawianie tego tematu przez wszystkie inne media.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Formuła 1:

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Robert Kubica #88:
    • Trening 3: P19 
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig: P15

Lamborghini Super Trofeo:

  • Łączna ilość samochodów: 31 w tym klas. Pro: 9, Pro-Am: 7, Am: 8, LC: 7.
  • Andrzej Lewandowski i E. Liberati #16:
    • Kwalifikacje 1: DNC
    • Kwalifikacje 2: P16 oraz P7 w Pro-Am (Lewandowski)
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P10 oraz P3 w Pro-Am 
  • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5:
    • Kwalifikacje 1: P18 oraz P3 w Am (Mikrut)
    • Kwalifikacje 2: P24 oraz P7 w Am (Moczulski)
    • Wyścig 1: P19 oraz P3 w Am
    • Wyścig 2: P29 oraz P7 w Am 

GT4 European Series:

  • Łączna ilość samochodów: 41 w tym klas. Am: 11
  • Antoni Chodzeń i P. Zamparini #33:
    • Trening 1: P36 oraz P9 w Am
    • Trening 2: P35 oraz P9 w Am
    • Kwalifikacje 1: P36 oraz P7 w Am (Piotr)
    • Kwalifikacje 2: P37 oraz P6 w Am (Antoni)
    • Wyścig 1: P23 oraz P2 w Am
    • Wyścig 2: P20 oraz P2 w Am

Swift Cup Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Aleks Sówka #586:
    • Trening: P1
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P2
  • Banaś Maciej #587:
    • Trening: P7
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P10
    • Wyścig 2: P6

TCR Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 21
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Trening 1: P17
    • Trening 2: P21
    • Kwalifikacje: P21
    • Wyścig 1: P20
    • Wyścig 2: P18

Alpine Elf Europa Cup

  • Ilość samochodów: 16
  • Gosia Rdest #3
    • Trening 1: P8
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P15
    • Wyścig 1: P8
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P10

BMW M2 Cup:

  • Ilość samochodów: 16
  • Mery Czepiel #4
    • Trening: P12
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P14
    • Wyścig 2: P11

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 13
  • Bartosz Groszek #1:
    • Trening: P9
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Trening: P10
    • Kwalifikacje: P10
    • Wyścig 1: P7
    • Wyścig 2: P8

Porsche Sprint Challenge CE:

  • Łączna ilość samochodów: 11, w tym GT3-Cup: 3 , GT4: 6
  • Patryk Krupiński #32 GT3:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Kwalifikacje 2: P1
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P1
    • Wyścig Endurance: P1
  • Franz Dziwok #66 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig Endurance: P2 oraz P1 w Pro-Am (z Florianem Janits)
  • Maciej Walenda i Tomasz Lach #64 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P1 w Am (Lach)
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w  (Walenda)
    • Wyścig 1: P3 oraz P1 w Am (Lach)
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w Pro-Am (Walenda)
    • Wyścig Endurance: P3 oraz P1 w Am

Porsche Sports Cup

  • Porsche Sprint Challenge:
  • Ilość samochodów: 28 w tym 20 w klas. 5c
    • Wójcik Piotr #20:
      • Trening: P12 oraz P10 w 5c
      • Kwalifikacje: P13 oraz P11 w 5c
      • Wyścig 1: P12 oraz P10 w 5c
      • Wyścig 2: P7 oraz P7 w 5c
  • Porsche Sprint GT:
  • Ilość samochodów: 25 w tym 11 w klas. 2f
    • Mariusz Górecki #69:
      • Trening: P2 oraz P2 w 2f
      • Kwalifikacje: P3 oraz P2 w 2f
      • Wyścig 1: P3 oraz P2 w 2f
      • Wyścig 2: P4 oraz P3 w 2f
    • Wojciech Karwan #87:
      • Trening: P7 oraz P5 w 2f
      • Kwalifikacje: P7 oraz P5 w 2f
      • Wyścig 1: P10 oraz P6 w 2f
      • Wyścig 2: P5 oraz P4 w 2f
    • Paweł Ziemian #233:
      • Trening: P12 oraz P9 w 2f
      • Kwalifikacje: P9 oraz P7 w 2f
      • Wyścig 1: P13 oraz P7 w 2f
      • Wyścig 2: P7 oraz P6 w 2f

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 31, w tym klas. D5: 3, GT3: 5, GTC: 2
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P16 oraz P3 w D5
    • Wyścig 1: P5 oraz P3 w D5
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P2 w D5
    • Wyścig 2: P4 oraz P3 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P11 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 1: P12 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 2: P12 oraz P3 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 1: P14 oraz P2 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P13 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: P10 oraz P1 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P18 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 1: P15 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P14 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 2: P13 oraz P1 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P5 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P6 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: P28 oraz P5 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 14, w tym klas. D5: 2, GT3: 3
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Kwalifikacje: P6 oraz P2 w D5
    • Wyścig: P16 oraz P2 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P10 oraz P3 w GT3
    • Wyścig: P7 oraz P3 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P1 w GT3
    • Wyścig: P4 oraz P1 w GT3

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 6: Brno

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 31, w tym klas. D5: 3, GT3: 5, GTC: 2
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P16 oraz P3 w D5
    • Wyścig 1: P5 oraz P3 w D5
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P2 w D5
    • Wyścig 2: P4 oraz P3 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P11 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 1: P12 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 2: P12 oraz P3 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 1: P14 oraz P2 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P13 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: P10 oraz P1 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P18 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 1: P15 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P14 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 2: P13 oraz P1 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P5 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P6 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: P28 oraz P5 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 14, w tym klas. D5: 2, GT3: 3
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Kwalifikacje: P6 oraz P2 w D5
    • Wyścig: P16 oraz P2 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P10 oraz P3 w GT3
    • Wyścig: P7 oraz P3 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P1 w GT3
    • Wyścig: P4 oraz P1 w GT3

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami również finał serii ESET Cup Series która zawita w ten weekend na czeskim torze Brno. W wyścigach wystartują:

W klasie GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W klasie GTC:

  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing

W klasie D5:

  • Jacek ZielonkaJakub Litwin #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix
  • Błażej Wojciechowski #93 samochodem: Radical SR8

Harmonogram:

Piątek:

  • 14:35 – ESET Cup – Trening
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 17:30 – ESET Cup – Kwalifikacje 1
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93

Sobota:

  • 11:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Jedliński #77
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 16:55 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Marcin Jedliński #77

Niedziela:

  • 10:10 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 13:30 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 5: Slovakiaring

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 20, w tym klas. D5: 1, GT3: 6, GTC: 5
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P15 oraz P1 w D5
    • Wyścig 1: P4 oraz P1 w D5
    • Kwalifikacje 2: P5 oraz P1 w D5
    • Wyścig 2: P5 oraz P1 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P4 w GT3
    • Wyścig 1: P8 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P7 oraz P4 w GT3
    • Wyścig 2: P8 oraz P4 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P8 oraz P5 w GT3
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: DNF
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P10 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 1: P9 oraz P3 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 2: P10 oraz P3 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 14, w tym klas. D5: 1, GT3: 4
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P1 w D5
    • Wyścig: P2 oraz P1 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P6 oraz P4 w GT3
    • Wyścig: P4 oraz P2 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P5 oraz P3 w GT3
    • Wyścig: P9 oraz P3 w GT3

[Aktualizacja – wyniki]

[Aktualizacja – piątek]

Wygląda na to że zespół A&P Racing Team PTT Tech Support, nie przyjechał na Słowacje, więc nie zobaczymy Macieja Błażka i Martina Kaczmarskiego w wyścigach ESET Cup.

[Aktualizacja – piątek]

Seria ESET Cup Series zawita w ten weekend na słowackim torze Slovakiaring. W wyścigach wystartują:

W klasie GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W klasie GTC:

  • Martin Kaczmarski #25 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem A&P PTT Tech Support.
  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing
  • Maciej Błażek #124 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem A&P PTT Tech Support.

W klasie D5:

  • Jacek Zielonka #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix

W klasie TWC1:

  • Damian Stachowiak #124 samochodem: Mini Cooper S z zespołem ECUMASTER SUPER S CUP.

Harmonogram:

Piątek:

  • 14:35 – ESET Cup – Trening
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124
  • 17:30 – ESET Cup – Kwalifikacje 1
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124

Sobota:

  • 11:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Marcin Jedliński #77
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124
  • 16:55 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Marcin Jedliński #77

Niedziela:

  • 10:10 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124
  • 13:30 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 4: Grobnik

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 15
  • Jacek Zielonka #2:
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Piotr Wira #14:
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P4
  • Adam Rzepecki #34:
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P5

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 11
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Wyścig: P2

[Aktualizacja – wyniki]

Seria ESET Cup Series zawita w ten weekend na Chorwscji na torze Grobnik. Wystartują w niej:

W klasie GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W klasie GTC:

  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing

W klasie D5:

  • Jacek Zielonka #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix

Harmonogram:

  • Sobota
    • 10:00 – Kwalifikacje 1
    • 11:00 – Kwalifikacje Endurance
    • 13:05 – Wyścig 1 (25 minut)
    • 16:25 – Wyścig Endurance (60 minut)
  • Niedziela
    • 08:00 – Kwalifikacje 2
    • 13:05 – Wyścig 2 (25 minut)

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 10~13.06.2021

Czas na podsumowanie tego bogatego w motorsport w wykonaniu Polaków weekendu:

  • Sobota w Porsche Sprint Challenge CE przyniosła serię trzech podiów w generalce klasy GT4 i dwa zwycięstwa w klasyfikacji Pro-Am dla Franza Dziwok, który startował w dwóch wyścigach sprinterskich (P1 i P2 w Pro-Am) oraz w wyścigu długodystansowym „100 Miles of Slovakia” wraz z Florianem Janits (P1 w Pro-Am). Nasz kierowca objął po tym weekendzie prowadzenie w klasyfikacji generalnej GT4 Pro-Am serii.
  • Całkiem nieźle radziła sobie też polska ekipa niebieskiego Caymana nr 64 czyli Maciej Walenda i Tomasz Lach zwyciężająca w nielicznej klasyfikacji Am.
  • Z bardzo dobrej strony pokazał się w drugiej rundzie tego sezonu ADAC GT Masters Igor Waliłko, który zajął dwukrotnie miejsce na podium (2x P3) w klasyfikacji młodych zawodników (Junior)
  • Polski zespół Inter Europol Competition z Jakubem Śmiechowskim zajęli wysokie piąte miejsce w klasie LMP2 w 8 godzinnym wyścigu mistrzostw świata WEC na portugalskim torze w Portimao.
  • Polscy kierowcy walczyli zaciekle w czołówce Swift Cup Europe (w stawce aż 26 samochodów) na austriackim Salzburgringu: Maciej Banaś nie schodził z podium i zgarnął puchar za P2 i dwa puchary za P3 w generalce, Aleks Sówka rozkręcał się w trakcie weekendu i zajął P10, P5 i P4, Kamil Serafin w pierwszym wyścigu był na P5, niestety w drugim wyścigu doszło do groźnego incydentu: węgierski kierowca brutalnie uderzył na dohamowaniu w tylny zderzak Kamila (został za to zdyskwalifikowany z wyścigu) i polski zawodnik wylądował w bandzie, na szczęście wyszedł z tego bez szwanku, jednak samochód mocno ucierpiał.
  • Na torze w Poznaniu Bartosz Groszek startujący gościnnie w TCR Eastern Europe odniósł dość niespodziewane zwycięstwo w drugim wyścigu weekendu, w pierwszym był na P8.
  • Świetnie radzili sobie w tych wyścigach również Szymon Jabłoński (P3 i P4) oraz Tomasz Rzepecki (P4 i P7)
  • Dużego pecha miał natomiast Łukasz Stolarczyk, który do pierwszego wyścigu ruszał z problemami na starcie a drugiego nie udało się ukończyć.
  • Marcin Jedliński zaliczył „hattrick” w ESET Cup Series zwyciężając swoim Mercedesem AMG GT3 na torze w Poznaniu w dwóch wyścigach sprinterskich i w wyścigu długodystansowym.
  • W klasie GTC zwyciężył również w pierwszym wyścigu sprinterskim Adam Rzepecki w Porsche 911 GT3 Cup.
  • Podium (P2) w klasyfikacji Junior złapał również Szymon Ładniak w drugim wyścigu ADAC TCR Germany.
  • Niestety był to dość pechowy weekend dla naszych motocyklistów. Paweł Szopek złapał kontuzje stopy w treningach w World SBK, nasze ekipy w 24h Motos: Wójcik Racing Team i Team LRP Poland miały liczne problemy w wyścigu, a szkoda bo miały obiecujące tempo. Sytuację ratuje 5 miejsce Piotra Biesiekirskiego w pierwszym wyścigu FIM CEV (w drugim niestety DNF) oraz dobra postawa braci Pawelec w European Talent Cup.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

World Endurance Chamionship

  • Ilość samochodów: w tym klas. HyperCar: 4, LMP2: 11
  • Kuba Śmiechowski #34:
    • Trening 1: P5 oraz P2 w LMP2
    • Trening 2: P3 oraz P3 w LMP2
    • Trening 3: P6 oraz P3 w LMP2
    • Kwalifikacje: P9 oraz P6 w LMP2
    • Wyścig: P8 oraz P5 w LMP2

Swift Cup Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 26, w tym klas. 1.4T: 21, 1.6: 5
  • Kamil Serafin #510:
    • Trening: P6
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: DNF
    • Wyścig 3: DNS
  • Banaś Maciej #587:
    • Trening: P4
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P3
    • Wyścig 3: P2
  • Aleks Sówka #586:
    • Trening: P11
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P10
    • Wyścig 2: P5
    • Wyścig 3: P4

Brytyjska F4

  • Ilość samochodów: 16
  • Roman Biliński #31:
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig 1: P10
    • Wyścig 2: DNF
    • Wyścig 3: P12

Porsche Sprint Challenge CE:

  • Łączna ilość samochodów: 11, w tym GT3-Cup: 3 , GT4: 8 ( Pro: 1, ProAm: 5, Am: 2)
  • Franz Dziwok #66 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P2 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P3 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig Endurance: P2 oraz P1 w Pro-Am (z Florianem Janits)
  • Maciej Walenda i Tomasz Lach #64 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P1 w Am (Walenda)
    • Kwalifikacje 2: P4 oraz P1 w Am (Lach)
    • Wyścig 1: P6 oraz P1 w Am (Walenda)
    • Wyścig 2: P6 oraz P2 w Am (Lach)
    • Wyścig Endurance: P6 oraz P1 w Am

ADAC GT Masters

  • Ilość samochodów: 27 w tym klas. Junior: 11
  • Igor Waliłko i Jules Gounon #13
    • Trening 1: P6 oraz P1 w Junior
    • Trening 2: P24 oraz P9 w Junior
    • Kwalifikacje 1: P19 oraz P6 w Junior (Waliłko)
    • Wyścig 1: P13 oraz P3 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P3 w Junior (Gounon)
    • Wyścig 2: P8 oraz P3 w Junior

ADAC TCR Germany

  • Ilość samochodów: 20 w tym klas. Junior: 5
  • Albert Legutko #17
    • Trening 1: P10 oraz P3 w Junior
    • Trening 2: P17 oraz P5 w Junior
    • Kwalifikacje 1: P14 oraz P4 w Junior
    • Wyścig 1: P15 oraz P5 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P13 oraz P4 w Junior
    • Wyścig 2: DNS
  • Szymon Ładniak #21
    • Trening 1: P15 oraz P5 w Junior
    • Trening 2: P14 oraz P4 w Junior
    • Kwalifikacje 1: P19 oraz P5 w Junior
    • Wyścig 1: P14 oraz P4 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P18 oraz P5 w Junior
    • Wyścig 2: P10 oraz P2 w Junior

ADAC GT4 Germany

  • Ilość samochodów: 23
  • Robin Rogalski i Tim Reiter #32
    • Trening 1: P5
    • Trening 2: P12
    • Kwalifikacje 1: P8 (Rogalski)
    • Wyścig 1: P16
    • Kwalifikacje 2: P14 (Reiter)
    • Wyścig 2: P13

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 15
  • Bartosz Groszek #1:
    • Trening: P6
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P1
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Trening: DNS
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P7
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Trening: P4
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig 1: P7
    • Wyścig 2: DNF
  • Sebastian Kołakowski #55:
    • Trening: P8
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P15
    • Wyścig 2: P10
  • Szymon Jabłoński #66:
    • Trening: P3
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P4
  • Jakub Wyszomirski #77:
    • Trening: P5
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P14
    • Wyścig 2: P9

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 30, ETC: grupa A – 26, grupa B – 25
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P5
    • Trening 2: P5
    • Trening kwalifikacyjny 1: P7
    • Trening kwalifikacyjny 2: P8
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: DNF
  • Milan Pawelec #4
    • Trening 1: P9 w gr. A
    • Trening 2: P13 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P12 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P5 w gr. A
    • Wyścig: P12
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P9 w gr. B
    • Trening 2: P12 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P8 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P18 w gr. B
    • Wyścig: P16
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P23 w gr. A
    • Trening 2: P25 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P24 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P24 w gr. A
    • Wyścig ostatniej szansy: P12 na 15 zawodników
  • Mateusz Pasiuk #58
    • Trening 1: P25 w gr. B
    • Trening 2: P26 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P25 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P23 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: DNF

FIM EWC – 24h Motos

  • Ilość motocykli: 47, w tym EWC: 16, SST: 30, EXP: 1
  • Wójcik Racing Team #77
    • Kwalifikacje: P21 oraz P14 w EWC
    • Wyścig: P29 oraz P10 w EWC
  • Team LRP Poland #90
    • Kwalifikacje: P20 oraz P13 w EWC
    • Wyścig: DNF
  • Wójcik Racing Team 2 #777
    • Kwalifikacje: P13 oraz P2 w SST
    • Wyścig: P30 oraz P19 w SST

World SBK:

  • Ilość motocykli SSP: 27
  • Paweł Szopek #19 – Niestety wypadek na treningu i kontuzja stopy wyeliminowały Pawła Szkopka z udziału w sobotni i niedzielnym wyścigu mistrzostw World Supersport.

ESET Cup Series

Niestety oficjalnie udostępnione wyniki są niepełne i zostały podane w taki sposób, że nie nie można stwierdzić kto startował w jakiej serii (jechało również WSMP) i w jakiej klasie… Poniżej jedynie skrócone wyniki:

  • Piotr Wira #14:
    • Wyścig 1: P3 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 2: P3 oraz P2 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 2: P4 oraz P3 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Marcin Jedliński #77:
    • Wyścig: P1

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 3: Poznań

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

Niestety oficjalnie udostępnione wyniki są niepełne i zostały podane w taki sposób, że nie nie można stwierdzić kto startował w jakiej serii (jechało również WSMP) i w jakiej klasie… Poniżej jedynie skrócone wyniki:

  • Piotr Wira #14:
    • Wyścig 1: P3 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 2: P3 oraz P2 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 2: P4 oraz P3 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Marcin Jedliński #77:
    • Wyścig: P1

[Aktualizacja – wyniki]

Seria ESET Cup Series zawita w ten weekend w naszym kraju na torze w Poznaniu. Wystartują w niej:

W klasie GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W klasie GTC:

  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing
  • Piotr Wójcik #20 za kierownicą Porsche GT3 Cup z zespołem Forch Racing

W klasie D5:

  • Jacek Zielonka #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix

Harmonogram:

  • Piątek
    • 12:10 – Kwalifikacje 1
  • Sobota
    • 10:45 – Wyścig 1 (25 minut)
    • 15:30 – Wyścig Endurance (60 minut)
  • Niedziela
    • 10:00 – Kwalifikacje 2
    • 14:25 – Wyścig 2 (25 minut)

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 2: Slovakiaring

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 15, w tym klas. D5: 3, GT3: 7, GTC: 4
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P3 w D5
    • Wyścig 1: P5 oraz P3 w D5
    • Kwalifikacje 2: P4 oraz P3 w D5
    • Wyścig 2: P5 oraz P3 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P9 oraz P5 w GT3
    • Wyścig 1: DNS
    • Kwalifikacje 2: P8 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: P9 oraz P4 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P11 oraz P6 w GT3
    • Wyścig 1: P9 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P6 w GT3
    • Wyścig 2: P7 oraz P2 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 1: P12 oraz P3 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 2: P13 oraz P3 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P3 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 2: P3 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 16, w tym klas. D5: 2, GT3: 5, TCR: 2
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P7 oraz P4 w GT3
    • Wyścig: P5 oraz P3 w GT3
  • Bartosz Groszek #53:
    • Kwalifikacje: P12 oraz P1 w TCR
    • Wyścig: P9 oraz P1 w TCR
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P2 oraz P1 w GT3
    • Wyścig: P2 oraz P1 w GT3

[Aktualizacja – wyniki]

Na słowackim torze odbędzie się w ten weekend również druga runda ESET Cup Series. Wystartują w niej:

W kategorii GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W kategorii GTC:

  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing

W kategorii D5:

  • Jacek Zielonka #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix

Harmonogram:

  • Piątek
    • 11:30 – Trening
  • Sobota
    • 09:00 – Kwalifikacje 1
    • 11:00 – Kwalifikacje Endurance
    • 13:10 – Wyścig 1 (25 minut)
    • 17:40 – Wyścig Endurance (60 minut)
  • Niedziela
    • 09:40 – Kwalifikacje 2
    • 14:50 – Wyścig 2 (25 minut)
Transmisja:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo