Kategorie
Zakończone wydarzenia

IDM Superbike – R1: Lausitzring

>>> Wyniki <<<

IDM Superbike:

  • Ilość motocykli: 23
  • Kamil Krzemień #7:
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P7

Seria: Internationale Deutsche Motorradmeisterschaft

Kraj: Niemcy

Tor: Lausitzring

Polscy motocykliści:

  • Kamil Krzemień
    • Numer: 7
    • Motocykl: BMW M 1000 RR
    • Klasyfikacja: Superbike 1000
    • Zespół: BCC Alpha Van Zon BMW

Harmonogram:

Sobota:

Niedziela:

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Moto2 European Championship i ETC – R1: Estoril

>>> Wyniki <<<

Moto2 European Championship:

  • Ilość motocykli: 35
  • Piotr Biesiekirski #74:
    • Kwalifikacje 1: P3
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 1: DNF – wypadek podczas walki o P3
    • Wyścig 2: DNS

ETC:

  • Ilość motocykli: 49
    • Grupa A: 24
    • Grupa B: 25
  • Jeremiasz Wojciechowski #52:
    • Kwalifikacje 1: P21 w Grupie B
    • Kwalifikacje 2: P17 w Grupie B
    • Wyścig Last Chance: P10 na 20 motocykli

Seria: Moto2 European Championship, Hawkers European Talent Cup

Kraj: Portugalia

Tor: Circuito de Estoril

Polscy motocykliści:

  • Piotr Biesiekirski
    • Numer: 74
    • Motocykl: Kalex
    • Klasyfikacja: Moto2
    • Zespół: Pertamina Mandalika SAG Euvic Racing Team
  • Jeremiasz Wojciechowski
    • Numer: 52
    • Motocykl: Honda
    • Klasyfikacja: ETC grupa B
    • Zespół: KidzGp by Covacha Rasin Tin

Harmonogram:

Sobota:

  • 10:40 – ETC – Kwalifikacje 1
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 11:30 – Moto2 – Kwalifikacje 1
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 14:00 – ETC – Kwalifikacje 2
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 14:50 – Moto2 – Kwalifikacje 2
    • #74 Piotr Biesiekirski

Niedziela:

  • 11:00 – ETC – Wyścig 1
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 12:00 – Moto2 – Wyścig 1
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 14:00 – ETC – Wyścig 2
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 15:00 – Moto2 – Wyścig 2
    • #74 Piotr Biesiekirski

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

24h Nürburgring – Wyścigi Kwalifikacyjne i RCN

>>> Wyniki <<<

24h Nurburgring – wyścigi kwalifikacyjne:

  • Ilość samochodów: 91
    • SP9: 30
    • Cup 3: 11
  • Kuba Giermaziak #16:
    • Kwalifikacje: P19
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P7
  • Franz Dziwok #261:
    • Kwalifikacje: P10 w Cup3
    • Wyścig 1: P7 w Cup3
    • Wyścig 2: P6 w Cup3

>>> Aktualizacja <<<

Niestety z powodów zdrowotnych Jacek Pydys nie bierze udziału w ten weekend w wyścigach.


Wyścig: ADAC 24h Nürburgring Qualifiers 2022

Kraj: Niemcy

Tor: Nürburgring – Nordschleife

Polscy kierowcy:

  • Jakub Giermaziak
    • Numer: 16
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3 Evo2
    • Klasyfikacja: SP9 Pro
    • Zespół: Scherer Sport Team Phoenix
    • Partner zespołowy:
      • Michele Beretta (Włochy)
      • Kim Luis Schramm (Niemcy)
      • Markus Winkelhock (Niemcy)
  • Franz Dziwok
    • Numer: 261
    • Samochód: Porsche Cayman 718 GT4 CS
    • Klasyfikacja: Cup 3
    • Zespół: Team Mathol Racing e.V.
    • Partnerzy zespołowi:
      • Arjun Maini (Indie)
  • Jacek Pydys
    • Numer: 397
    • Samochód: Porsche 911
    • Klasyfikacja: V6
    • Zespół: Rings
    • Partnerzy zespołowi:
      • Sebastian Rings (Niemcy)
      • Lukas Pickard (Niemcy)
      • Alain Pier (Luxenburg)

Ponadto w towarzyszącym wyścigu serii RCN wystartuje:

  • Jacek Pydys
    • Numer: 56
    • Samochód: Porsche Cayman S
    • Klasyfikacja: V6

Harmonogram:

Sobota:

  • 08:15 – RCN – Kwalifikacje
    • #56 Jacek Pydys
  • 13:45 – RCN– Wyścig (3,5 godziny)
    • #56 Jacek Pydys
  • 18:30 – 24h Nürburgring – Wyścig Kwalifikacyjny 1 (3 godziny)
    • #16 Kuba Giermaziak
    • #261 Franz Dziwok
    • #397 Jacek Pydys

Niedziela:

  • 09:15 – 24h Nürburgring – Kwalifikacje TOP
  • 14:00 – 24h Nürburgring – Wyścig Kwalifikacyjny 2 (3 godziny)
    • #16 Kuba Giermaziak
    • #261 Franz Dziwok
    • #397 Jacek Pydys

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Clio Cup Europe: Imola

>>> Wyniki <<<

Clio Cup Europe:

  • Ilość samochodów: 43
    • Challengers Cup: 21
  • Jerzy Spinkiewicz #125:
    • Test 1: P4
    • Test 2: P14
    • Kwalifikacje 1: P3
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w klas. Challengers
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P5 oraz P2 w klas. Challengers

Seria: Renault Clio Cup Europe

Kraj: Włochy (Imola)

Tor: Autodromo Enzo e Dino Ferrari

Polscy kierowcy:

Harmonogram:

Piątek

  • 12:15 – Clio Cup – Trening 1
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 17:10 – Clio Cup – Trening 2
    • #125 Jerzy Spinkiewicz

Sobota:

  • 12:25 – Clio Cup – Kwalifikacje 1
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 19:20 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • #125 Jerzy Spinkiewicz

Niedziela:

  • 10:00 – Clio Cup – Kwalifikacje 2
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 16:30 – Clio Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • #125 Jerzy Spinkiewicz

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Włoska Formuła 4 – R1: Imola

>>> Wyniki <<<

Włoska Formuła 4:

  • Ilość samochodów: 33
  • Kacper Sztuka #37:
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P8
    • Kwalifikacje 1: P24
    • Kwalifikacje 2: P6
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: P2
    • Wyścig 3: P1

Seria: Italian F4 Championship certified by FIA powered by Abarth

Kraj: Włochy (Imola)

Tor: Autodromo Enzo e Dino Ferrari

Polscy kierowcy:

  • Kacper Sztuka
    • Numer: 37
    • Samochód: Tatuus F.4 T-421
    • Zespół: US Racing

Harmonogram:

Piątek:

  • 13:20 – Włoska F4 – Trening 1
    • #37 Kacper Sztuka
  • 18:35 – Włoska F4 – Trening 2
    • #37 Kacper Sztuka

Sobota:

  • 09:00 – Włoska F4 – Kwalifikacje 1 i 2
    • #37 Kacper Sztuka
  • 14:55 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka

Niedziela:

  • 10:30 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka
  • 17:30 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Regionalna Formuła 3 – R2: Imola

>>> Wyniki <<<

Regionalna Formuła 3:

  • Ilość samochodów: 36
    • Rookie: 20
  • Roman Biliński #4:
    • Test 1: P15
    • Test 2: P13
    • Kwalifikacje 1: P15
    • Wyścig 1: P14 oraz P7 w klas. Rookie
    • Kwalifikacje 2: P16
    • Wyścig 2: P15 oraz P7 w klas. Rookie

Seria: Formula Regional European Championship by Alpine – FRECA

Kraj: Włochy (Imola)

Tor: Autodromo Enzo e Dino Ferrari

Polscy kierowcy:

  • Piotr Wiśnicki (z powodu egzaminu maturalnego nie weźmie udziału w tym weekendzie wyścigowym)
    • Numer: 21
    • Samochód: Tatuus F.3 T-318
    • Zespół: KIC Motorsport

Harmonogram:

Piątek:

  • 11:05 – FRECA – Trening 1
    • #4 Roman Biliński
  • 14:50 – FRECA – Trening 2
    • #4 Roman Biliński

Sobota:

  • 11:35 – FRECA – Kwalifikacje 1
    • #4 Roman Biliński
  • 18:05 – FRECA – Wyścig 1 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński

Poniedziałek:

  • 09:00 – FRECA – Kwalifikacje 2
    • #4 Roman Biliński
  • 15:20 – FRECA – Wyścig 2 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

WEC – R2: Spa

>>> Wyniki <<<

WEC:

  • Ilość samochodów: 37
    • LMP2: 15
  • Robert Kubica #9:
    • Trening 1: P8
    • Trening 2: P3
    • Trening 3: P1
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig: P7
  • Jakub Śmiechowski #34:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P8
    • Trening 3: P13
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig: DNF

Seria: World Endurance Chamionship

Kraj: Belgia

Tor: Spa-Francorchamps

Wyścig: 6 Hours of Spa-Francorchamps

Polscy kierowcy:

  • Robert Kubica
    • Numer: 9
    • Samochód: Oreca 07 LMP2
    • Klasyfikacja: LMP2
    • Zespół: Prema Team Orlen (Włochy)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Louis Deletraz (Szwajcaria)
      • Lorenzo Colombo (Włochy)
  • Jakub Śmiechowski
    • Numer: 34
    • Samochód: Oreca 07 LMP2
    • Klasyfikacja: LMP2
    • Zespół: Inter Europol Competition (Polska)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Alex Brundle (Wielka Brytania)
      • Esteban Gutierrez (Meksyk)

Harmonogram:

Czwartek:

  • 15:45 – WEC – Trening 1
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski

Piątek:

  • 09:05 – WEC – Trening 2
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 14:00 – WEC – Trening 3
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 18:20 – WEC – Kwalifikacje 1
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 18:40 – WEC – Kwalifikacje 2
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski

Sobota:

  • 13:00 – WEC – Wyścig (6 godzin)
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Swift Cup Europe – R1: Salzburgring

>>> Wyniki <<<

Swift Cup Europe:

  • Ilość samochodów: 22
    • 1.4T: 15
      • 1.4 E: 9
      • 1.4 H: 8
    • 1.6: 5
  • Paweł Krężelok #525:
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig 1: P2 oraz P2 w klas. 1.4H
    • Wyścig 2: P8 oraz P4 w klas. 1.4H
  • Fabian Dybionka #566:
    • Kwalifikacje: P20
    • Wyścig 1: P20 oraz P3 w klas. 1.6
    • Wyścig 2: P20 oraz P4 w klas. 1.6
  • Aleks Sówka #586:
    • Kwalifikacje: P10
    • Wyścig 1: P6 oraz P3 w klas. 1.4H
    • Wyścig 2: P6 oraz P3 w klas. 1.4H
  • Maciej Banaś #587:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P3 w klas. 1.4H
    • Wyścig 1: P9 oraz P5 w klas. 1.4H
    • Wyścig 2: P5 oraz P2 w klas. 1.4H
  • Kacper Osek #599:
    • Kwalifikacje: P16
    • Wyścig 1: P11 oraz P7 w klas. 1.4H
    • Wyścig 2: DNF

Seria: Swift Cup Europe

Kraj: Austria

Tor: Salzburgring

Polscy kierowcy:

  • Paweł Krężelok
    • Numer: 525
    • Samochód: Suzuki Swift Sport 1.4T
    • Klasyfikacja: 1.4T
    • Zespół: JD Racing
  • Fabian Dybionka
    • Numer: 566
    • Samochód: Suzuki Swift Sport 1.6
    • Klasyfikacja: 1.6
    • Zespół: Darek Nowicki Racing
  • Aleks Sówka
    • Numer: 586
    • Samochód: Suzuki Swift Sport 1.4T
    • Klasyfikacja: 1.4T
    • Zespół: Darek Nowicki Racing
  • Maciej Banaś
    • Numer: 587
    • Samochód: Suzuki Swift Sport 1.4T
    • Klasyfikacja: 1.4T
    • Zespół: GFS Racing Team
  • Kacper Osek
    • Numer: 599
    • Samochód: Suzuki Swift Sport 1.4T
    • Klasyfikacja: 1.4T
    • Zespół: Darek Nowicki Racing

Harmonogram:

Piątek:

  • 15:30 – Swift Cup – Trening 1
    • #525 Paweł Krężelok
    • #566 Fabian Dybionka
    • #586 Aleks Sówka
    • #587 Maciej Banaś
    • #599 Kacper Osek

Sobota:

  • 11:10 – Swift Cup – Trening 2
    • #525 Paweł Krężelok
    • #566 Fabian Dybionka
    • #586 Aleks Sówka
    • #587 Maciej Banaś
    • #599 Kacper Osek
  • 15:55 – Swift Cup – Kwalifikacje
    • #525 Paweł Krężelok
    • #566 Fabian Dybionka
    • #586 Aleks Sówka
    • #587 Maciej Banaś
    • #599 Kacper Osek

Niedziela:

  • 08:30 – Swift Cup – Wyścig 1
    • #525 Paweł Krężelok
    • #566 Fabian Dybionka
    • #586 Aleks Sówka
    • #587 Maciej Banaś
    • #599 Kacper Osek
  • 13:35 – Swift Cup – Wyścig 2
    • #525 Paweł Krężelok
    • #566 Fabian Dybionka
    • #586 Aleks Sówka
    • #587 Maciej Banaś
    • #599 Kacper Osek

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

GT Open – R1: Estoril

>>> Wyniki <<<

International GT Open:

  • Ilość samochodów: 18
    • Pro-Am: 8
    • Am: 6
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P18 (Jedliński)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P10 (Korzeniowski)
    • Wyścig 2: P14 oraz P4 w Am
  • Roman Ziemian #73:
    • Kwalifikacje 1: P16 (Ziemian)
    • Wyścig 1: P5 oraz P2 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 (Jefferies)
    • Wyścig 2: P10 oraz P5 w Pro-Am
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P13 (Jedliński)
    • Wyścig 1: P6 oraz P3 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P1 (Basz)
    • Wyścig 2: P5 oraz P2 w Pro-Am

Seria: International GT Open

Kraj: Portugalia

Tor: Circuito de Estoril

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińskiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: AM
    • Zespół: Olimp Racing
  • Roman Ziemian
    • Numer: 73
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: Pro-Am
    • Zespół: Kessel Racing
    • Partner zepołowy:
      • Axil Jefferies (Zimbabwe)

Harmonogram:

Piątek:

  • 11:15 – GT Open – Trening 1
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 14:15 – GT Open – Trening 2
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Sobota:

  • 11:35 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 16:30 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Niedziela:

  • 10:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 14:30 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

GT World Challenge – Sprint Cup: Brands Hatch

>>> Wyniki <<<

GT World Challenge:

  • Ilość samochodów: 26
    • Silver: 9
    • Pro-Am: 5
  • Igor Waliłko #86:
    • Trening: P18
    • Prekwalifikacje: P16
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Kwalifikacje 2: P21
    • Wyścig 1: P20 oraz P7 w Silver
    • Wyścig 2: P15 oraz P5 w Silver
  • Patryk Krupińśki #111:
    • Trening: P25
    • Prekwalifikacje: P22
    • Kwalifikacje 1: P23
    • Kwalifikacje 2: P13
    • Wyścig 1: P16 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P17 oraz P1 w Pro-Am

Seria: Fanatec GT World Challenge Europe Powered by AWS – Sprint Cup

Kraj: Wielka Brytania

Tor: Brands Hatch

Polscy kierowcy:

  • Igor Waliłko
    • Numer: 86
    • Samochód: Mercedes-AMG GT3
    • Klasyfikacja: Silver Cup
    • Zespół: AKKODIS ASP Team
    • Partnerzy zespołowi:
      • Petru Umbrarescu (Rumunia)
  • Patryk Krupiński
    • Numer: 111
    • Samochód: McLaren 720 S GT3
    • Klasyfikacja: Pro-Am Cup
    • Zespół: JP Motorsport (Polska)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Christian Klien (Austria)

Harmonogram:

Sobota:

Niedziela:

  • 12:25 – GT World Challenge – Wyścig 1 (60 minut)
    • #86 Igor Waliłko
    • #111 Patryk Krupiński
  • 17:45 – GT World Challenge – Wyścig 2 (60 minut)
    • #86 Igor Waliłko
    • #111 Patryk Krupiński

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo