Kategorie
Zakończone wydarzenia

IDM Superbike – R7: Hockenheim

>>> Wyniki <<<

IDM Superbike:

  • Ilość motocykli: 20
  • Kamil Krzemień #7:
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P4

Seria: Internationale Deutsche Motorradmeisterschaft

Kraj: Niemcy

Tor: Hockenheimring

Polscy motocykliści:

  • Kamil Krzemień
    • Numer: 7
    • Motocykl: BMW M 1000 RR
    • Klasyfikacja: Superbike 1000
    • Zespół: BCC Alpha Van Zon BMW

Harmonogram:

Sobota:

Niedziela:

Transmisje i informacje:


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Jeśli chcesz możesz łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.

Kategorie
Zakończone wydarzenia

DTM Classic: Red Bull Ring

>>> Wyniki <<<

DTM Classic:

  • Ilość samochodów: 25
    • KL5: 7
  • Łukasz Rawecki #66:
    • Kwalifikacje 1: P22
    • Wyścig 1: P16 oraz P2 w KL5
    • Kwalifikacje 2: P15
    • Wyścig 2: DNF – awaria dyferencjału

Seria: DTM Classic DRM CUP

Kraj: Austria

Tor: Red Bull Ring

Polscy kierowcy:

  • Łukasz Rawecki
    • Numer: 66
    • Klasyfikacja: KL5
    • Samochód: BMW 320i E21 Gruppe 2

Harmonogram:

Piątek:

Sobota:

  • 08:50 – DTM Classic – Kwalifikacje 1
    • #66 Łukasz Rawecki
  • 16:20 – DTM Classic – Wyścig 1 (25 minut)
    • #66 Łukasz Rawecki

Niedziela:

  • 08:50 – DTM Classic – Kwalifikacje 2
    • #66 Łukasz Rawecki
  • 16:20 – DTM Classic – Wyścig 2 (25 minut)
    • #66 Łukasz Rawecki

Transmisje i informacje:


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Jeśli chcesz możesz łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Alpine Europa Cup: Monza

>>> Wyniki <<<

Alpine Elf Europa Cup:

  • Ilość samochodów: 21
  • Gosia Rdest #3:
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P16
    • Kwalifikacje 1: P14
    • Wyścig 1: P10
    • Kwalifikacje 2: P12
    • Wyścig 2: P9

Seria: Alpine Elf Europa Cup

Kraj: Włochy

Tor: Monza

Polscy kierowcy:

  • Gosia Rdest
    • Numer: 3
    • Samochód: Alpine A110 Cup
    • Zespół: Chazel Technologie Course

Harmonogram:

Piątek:

Sobota:

  • 12:00 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • #3 Gosia Rdest
  • 18:15 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • #3 Gosia Rdest

Niedziela:

  • 09:00 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • #3 Gosia Rdest
  • 13:20 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • #3 Gosia Rdest

Transmisje i informacje:


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Jeśli chcesz możesz łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR Germany – R6: Sachsenring

>>> Wyniki <<<

TCR Germany:

  • Ilość samochodów: 14
    • klas. Junior: 4
  • Szymon Ładniak #21:
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P3
    • Kwalifikacje 1: P4
    • Wyścig 1: P6 oraz P2 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P4
    • Wyścig 2: P7 oraz P3 w Junior

Seria: ADAC TCR Germany

Kraj: Niemcy

Tor: Sachsenring

Polscy kierowcy:

  • Szymon Ładniak
    • Numer: 21
    • Samochód: Honda Civic Type-R TCR FK7
    • Zespół: Liqui Moly Team Engstler

Harmonogram:

Piątek:

  • 08:00 – TCR Germany – Trening 1
    • #21 Szymon Ładniak
  • 11:45 – TCR Germany – Trening 2
    • #21 Szymon Ładniak
  • 17:00 – TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • #21 Szymon Ładniak
  • 17:30 – TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • #21 Szymon Ładniak

Sobota:

  • 16:25 – TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • #21 Szymon Ładniak

Niedziela:

  • 11:35 – TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • #21 Szymon Ładniak

Transmisje i informacje:


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Jeśli chcesz możesz łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.

Kategorie
Zakończone wydarzenia

GT Open – R6: Monza

>>> Wyniki <<<

International GT Open:

  • Ilość samochodów: 22
    • Pro-Am: 9
    • Am: 7
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P7 (Korzeniowski)
    • Wyścig 1: P16 oraz P4 w Am
    • Kwalifikacje 2: P20 (Jedliński)
    • Wyścig 2: P15 oraz P5 w Am
  • Roman Ziemian #73:
    • Kwalifikacje 1: P3 (Jefferies)
    • Wyścig 1: P3 oraz P2 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P10 (Ziemian)
    • Wyścig 2: P12 oraz P3 w Pro-Am
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P6 (Basz)
    • Wyścig 1: P11 oraz P7 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P14 (Jedliński)
    • Wyścig 2: DNF – awaria hamulców (ABS) i uderzenie w ścianę

Seria: International GT Open

Kraj: Włochy

Tor: Monza

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińskiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 5
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: AM
    • Zespół: Olimp Racing
  • Roman Ziemian
    • Numer: 73
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: Pro-Am
    • Zespół: Kessel Racing
    • Partner zepołowy:
      • Axil Jefferies (Zimbabwe)

Harmonogram:

Sobota:

  • 10:50 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 15:30 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Niedziela:

  • 09:30 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 14:15 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz

Transmisje i informacje:


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Jeśli chcesz możesz łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ELMS – Runda 5: Spa

>>> Wyniki <<<

European Le Mans Series:

  • Ilość samochodów: 40
    • LMP3: 13
  • Mateusz Kaprzyk #14 – LMP3:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig: P8

Seria: European Le Mans Series

Kraj: Belgia

Tor: Spa

Wyścig: 4 Hours of Spa

Polscy kierowcy:

  • Mateusz Kaprzyk
    • Numer: 14
    • Samochód: Ligier JS P320 – Nissan
    • Zespół: Inter Europol Competition
    • Partnerzy zespołowi:
      • Noam Abramczyk (Francja)
      • James Dayson (Kanada)

Harmonogram:

Piątek

  • 11:40 – ELMS – Trening 1
    • #14 Mateusz Kaprzyk
  • 14:45 – ELMS – Test kierowców Bronze
    • #14 Mateusz Kaprzyk

Sobota:

  • 10:25 – ELMS – Trening 2
    • #14 Mateusz Kaprzyk
  • 14:45 – ELMS – Kwalifikacje – LMP3
    • #14 Mateusz Kaprzyk

Niedziela:

  • 11:30 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • #14 Mateusz Kaprzyk

Transmisje i informacje:


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Jeśli chcesz możesz łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Porsche Sports Cup – R4: Misano

>>> Wyniki <<<

Porsche Sports Cup – Endurance Challenge:

  • Ilość samochodów: 25
    • 5d (992 GT3 Cup): 8
  • Martin Kaczmarski i Mateusz Lisowski #121
    • Kwalifikacje: P1
    • Wyścig: P1 oraz P1 w 5d
  • Robert Lukas i Tomasz Magdziarz #20
    • Kwalifikacje: P2
    • Wyścig: P4 oraz P3 w 5d

Porsche Sports Cup – Sprint GT:

  • Ilość samochodów: 18
    • 2f (Cayman GT4 CS): 16
  • Mariusz Górecki #69
    • Kwalifikacje: P2
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w 2f
    • Wyścig dodatkowy: P2 oraz P2 w 2f
    • Wyścig 2: P10 oraz P9 w 2f
  • Wojciech Karwan #87
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig dodatkowy: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Paweł Ziemian #235
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig dodatkowy: P5 oraz P5 w 2f
    • Wyścig 2: P4 oraz P4 w 2f

Porsche Sports Cup – Sprint Challenge:

  • Ilość samochodów: 26
    • 5c (991 GT3 Cup): 15
    • 5d (992 GT3 Cup): 10
  • Tomasz Magdziarz #20
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig 1: P12 oraz P7 w 5d
    • Wyścig dodatkowy: P8 oraz P5 w 5d
    • Wyścig 2: P6 oraz P3 w 5d
  • Karol Kręt #34
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig dodatkowy: P7 oraz P2 w 5d
    • Wyścig 2: P4 oraz P1 w 5c
  • Martin Kaczmarski #121
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P9 oraz P5 w 5d
    • Wyścig dodatkowy: DNS
    • Wyścig 2: P10 oraz P6 w 5d

Seria: Porsche Sprint Challenge Central Europe

Kraj: Włochy

Tor: Misano World Circuit

Polscy kierowcy:

Zespół ATLAS WARD Motorsport:

  • Mariusz Górecki #69 i Wojciech Karwan #87 w Porsche Cayman GT4 CS w klasie 2f.

Zespół FÖRCH Racing:

  • Robert Lukas #20Karol Kręt #34 w Porsche GT3 Cup.

Zespół AutoDusza:

  • Paweł Ziemian #235 w Porsche Cayman GT4 CS w klasie 2f.

Harmonogram:

Sobota:

Niedziela:

Transmisje i informacje:


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Jeśli chcesz możesz łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Radical Challenge: Donington Park

>>> Wyniki <<<

Radical Challenge:

  • Jacek Zielonka nie wziął udziału w tym weekendzie wyścigowym.

Seria: Radical Challenge Championship

Kraj: Wielka Brytania

Tor: Donington Park

Polscy kierowcy:

  • Jacek Zielonka
    • Numer: 88
    • Samochód: Radical SR3

Harmonogram:

Sobota:

Niedziela:

Transmisje i informacje:


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Jeśli chcesz możesz łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Ferrari Challenge – R5: Silverstone

>>> Wyniki <<<

Ferrari Challenge – Coppa Shell:

  • Ilość samochodów: 26
  • Roman Ziemian #100:
    • Test: P8
    • Trening: P3
    • Kwalifikacje 1: P6
    • Wyścig 1: P3
    • Kwalifikacje 2: P1
    • Wyścig 2: P2

Seria: Ferrari Challenge Europe

Kraj: Wielka Brytania

Tor: Silverstone

Polscy kierowcy:

  • Roman Ziemian
    • Numer: 100
    • Samochód: Ferrari 488 Challenge EVO
    • Klasyfikacja: Shell
    • Zespół: FML – D2P

Harmonogram:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Transmisje i informacje:


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Jeśli chcesz możesz łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.

Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM EWC – Bol d’Or

>>> Wyniki <<<

FIM EWC:

  • Ilość motocykli: 43
    • EWC: 16
    • SST: 24
  • Wójcik Racing Team #77:
    • Kwalifikacje: P10
    • Wyścig: P2 oraz P2 w EWC
  • Team LRP Poland #90 – Bartłomiej Lewandowski:
    • Kwalifikacje: P11
    • Wyścig: P11 oraz P8 w EWC
  • Wójcik Racing Team #777 – Marek Szkopek:
    • Kwalifikacje: P12 oraz P1 w SST
    • Wyścig: P18 oraz P10 w SST

Seria: FIM Endurance World Championship

Kraj: Francja

Tor: Circuit Paul Ricard

Wyścig: 24H SPA EWC MOTOS

Polacy:

  • Bartłomiej Lewandowski
    • Numer: 90
    • Kolory: Red
    • Kategoria: EWC
    • Motocykl: BMW S1000RR
    • Zespół: Team LRP Poland
    • Partnerzy zespołowi:
      • Dominik VINCON (Niemcy) – Blue
      • Pepijn BIJSTERBOSCH (Holandia) – Yellow
      • Renato NOVOSEL (Chorwacja) – Green
  • Marek Szkopek
    • Numer: 777
    • Kolor: Red
    • Motocykl: Yamaha YZF-R1
    • Kategoria: SST
    • Zespół: Wójcik Racing Team
    • Partnerzy zespołowi:
      • Kevin MANFREDI (Włochy) – Blue
      • Danny WEBB (Wielka Brytania) – Red
      • Bálint KOVÁCS (Węgry) – Green

Harmonogram:

Piątek

  • 10:55 – FIM EWC – Kwalifikacje 2 Red
    • #90 Bartłomiej Lewandowski
    • #777 Marek Szkopek

Sobota:

  • 08:30 – FIM EWC – Rozgrzewka
    • #90 Bartłomiej Lewandowski
    • #777 Marek Szkopek
  • 15:00 – FIM EWC – Wyścig (24 godziny)
    • #90 Bartłomiej Lewandowski
    • #777 Marek Szkopek

Niedziela:

  • 15:00 – FIM EWC – Meta Wyścigu
    • #90 Bartłomiej Lewandowski
    • #777 Marek Szkopek

Transmisje i informacje:


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Jeśli chcesz możesz łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.