Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 24~26.09.2021

Piątek:

  • 09:00 – Euroformula Open – Trening 1
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:00 – GT i GT Cup Open – Trening 2
    • Roman Ziemian #73
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 12:10 – TCR Europe – Trening 1
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97
  • 14:20 – Euroformula Open – Trening 2
    • Filip Kaminiarz #88
  • 15:10 – GT i GT Cup Open – Trening 3
    • Roman Ziemian #73
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 16:20 – TCR Europe – Trening 2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek

Sobota:

  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje (90 minut)
    • Franz Dziwok #435
  • 09:00 – TCR Europe – Kwalifikacje 1 i 2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97
  • 10:20 – Euroformula Open – Kwalifikacje
    • Filip Kaminiarz #88
  • 10:55 – GT i GT Cup Open – Kwalifikacje 1
    • Roman Ziemian #73
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 12:00 – NLS – Wyścig (4 godziny)
    • Franz Dziwok #435
  • 13:05 – TCR Europe – Wyścig 1 (30 minut)
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97
  • 15:55 – Euroformula Open – Wyścig 1 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:55 – GT i GT Cup Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Roman Ziemian #73
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100

Niedziela:

  • 09:00 – GT i GT Cup Open – Kwalifikacje 2
    • Roman Ziemian #73
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 09:50 – Euroformula Open – Wyścig 2 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 13:30 – TCR Europe – Wyścig 2 (30 minut)
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97
  • 14:30 – GT i GT Cup Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Roman Ziemian #73
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 16:00 – Euroformula Open – Wyścig 3 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 17~19.09.2021

  • Z całą pewnością wydarzeniem weekendu, o ile nie całego sezonu, jest wygrana Roberta Kubicy i jego zespołu WRT w mistrzostwach European Le Mans Series. Wygrana w debiucie i to już w przed ostatnim wyścigu i to w ładnym stylu wygrywając wyścig w domowym wyścigu zespołu.
  • Zwycięstwo i drugie miejsce zdobył Robin Rogalski ścigający się w ten weekend w pucharze Audi R8 LMS GT4.
  • Dobry weekend zaliczył Albert Legutko w TCR Germany, zdobywając dwa podia w klasyfikacji Junior oraz najlepsze w sezonie 6 miejsce w generalce.
  • Ponadto w na podium klasyfikacji Junior stawał również startujący w pucharze Mazdy Mx-5 Filip Wójtowicz.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

European Le Mans Series

  • Ilość samochodów: 44 w tym klas. LMP2: 13, LMP3: 16, GTE: 9.
  • Robert Kubica #41 – LMP2:
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P1
  • Mateusz Kaprzyk #14 – LMP3:
    • Trening 1: P14
    • Trening 2: P13
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig: DNF

FIM EWC – Bol d’Or

  • Ilość motocykli: , w tym EWC: 17, SST: 16
  • Wójcik Racing Team #77
    • Kwalifikacje: P10
    • Wyścig: DNF
  • Team LRP Poland #90
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig: P18 oraz P8 w EWC
  • Wójcik Racing Team 2 #777
    • Kwalifikacje: P22
    • Wyścig: DNF

Mistrzostwa Włoch GT:

  • Łączna ilość samochodów: 17
  • Karol Basz #14:
    • Kwalifikacje 1: P6 (Basz)
    • Kwalifikacje 2: P5 (Salaquarda)
    • Kwalifikacje 3: P9 (Postiglione)
    • Wyścig: DNF

Audi R8 LMS Cup:

  • Ilość samochodów: 10
  • Robin Rogalski #77
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P1
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: P1
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 2: P2

ADAC TCR Germany

  • Ilość samochodów: 15 w tym klas. Junior: 4
  • Albert Legutko #17
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P15
    • Kwalifikacje 1: P15
    • Wyścig 1: P12 oraz P2 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P10
    • Wyścig 2: P6 oraz P2 w Junior

Mazda Mx-5 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 19 w tym klasyfikacja Junior: 4, Gold: 5.
  • Filip Wójtowicz #23:
    • Trening 1: P6
    • Trening 2: P8
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig 1: P6 oraz P3 w Junior
    • Wyścig 2: P6 oraz P2 w Junior

VRM BMW M2 Cup

  • Łączna ilość samochodów: 12
  • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7:
    • Trening 1: P5
    • Trening 2: P6
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P6
    • Wyścig 2: P7

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 17~19.09.2021

Piątek:

  • 08:00 – MX-5 Cup – Trening 1
    • Filip Wójtowicz #23
  • 08:30 – VRM BMW M2 – Trening 1
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 09:10 – BMW M2 Cup – Trening
    • Mery Czepiel #4
  • 09:35 – TCR Germany – Trening 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:55 – EWC – Kwalifikacje 2
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michał Filla #777
  • 10:10 – Audi R8 Cup – Trening 1
    • Robin Rogalski #77
  • 10:50 – Włoskie GT – Trening 1
    • Karol Basz #14
  • 12:40 – TCR Germany – Trening 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 12:45 – ELMS – Trening 1
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 13:10 – MX-5 Cup – Trening 2
    • Filip Wójtowicz #23
  • 13:40 – VRM BMW M2 – Trening 2
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 14:30 – Audi R8 Cup – Trening 2
    • Robin Rogalski #77
  • 16:10 – Włoskie GT – Trening 2
    • Karol Basz #14
  • 16:15 – ELMS – Trening dla kierowców Bronze
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 16:55 – BMW M2 Cup – Kwalifikacje
    • Mery Czepiel #4
  • 17:45 – VRM BMW M2 – Kwalifikacje
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 18:35 – MX-5 Cup – Kwalifikacje
    • Filip Wójtowicz #23

Sobota:

  • 08:40 – MX-5 Cup – Wyścig 1 (30 min)
    • Filip Wójtowicz #23
  • 09:00 – Włoskie GT – Trening 3
    • Karol Basz #14
  • 09:05 – ELMS – Trening 2
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 09:25 – Audi R8 Cup – Kwalifikacje 1
    • Robin Rogalski #77
  • 10:00 – TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 11:25 – BMW M2 Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 13:25 – ELMS – Kwalifikacje LMP3
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 13:30 – TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 13:40 – Włoskie GT – Kwalifikacje
    • Karol Basz #14
  • 13:50 – ELMS – Kwalifikacje LMP2
    • Robert Kubica #41
  • 14:15 – Audi R8 Cup – Wyścig 1
    • Robin Rogalski #77
  • 15:00 – EWC – Start wyścigu (24 godziny)
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michał Filla #777
  • 17:50 – VRM BMW M2 – Wyścig 1 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7

Niedziela:

  • 09:00 – TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:10 – MX-5 Cup – Wyścig 2 (30 min)
    • Filip Wójtowicz #23
  • 10:15 – Audi R8 Cup – Kwalifikacje 2
    • Robin Rogalski #77
  • 11:00 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 11:15 – BMW M2 Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 13:30 – TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 14:00 – Włoskie GT – Wyścig (3 godziny)
    • Karol Basz #14
  • 15:00 – EWC – Meta wyścigu
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michał Filla #777
  • 17:00 – VRM BMW M2 – Wyścig 2 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 17:10 – Audi R8 Cup – Wyścig 2
    • Robin Rogalski #77

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 10~12.09.2021

  • W brytyjskiej F3 tj. w serii GB3 Chamionship kolejny raz zwyciężył Roman Biliński, który w trzecim wyścigu weekendu na pierwszym okrążeniu odważnym manewrem wyprzedził lidera i nie oddał prowadzenia aż do mety.
  • W drugim wyścigu weekendu ADAC GT Masters zwycięstwo odniósł Igor Waliłko, jadący w zespole z Jules-em Gounon. Jest to pierwsze zwycięstwo Polaka w tej prestiżowej serii od ponad 10 lat.
  • Nikodem Wierzbicki zdominował weekend wyścigowy serii Ford Fiesta Sprint Cup – zwyciężył w obu wyścigach.
  • Polski zespół ARH+ startujący w serii Tourenwagen Classics w składzie Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski wygrali wyścig w swojej klasie (Classic) i objęli prowadzenie w klasyfikacji generalnej całego sezonu.
  • Zespół Olimp Racing w składzie: Karol BaszMarcin Jedliński zajęli drugie miejsce w klas. Pro-Am wyścigu International GT Open.
  • Jerzy Spinkiewicz stanął na podium pierwszego wyścigu Clio Cup Europe w klasyfikacji Challenger Cup.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Formuła 1:

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Robert Kubica #88:
    • Trening 1: P16 
    • Kwalifikacje: P19
    • Trening 2: P6
    • Sprint kwalifikacyjny: P18
    • Wyścig: P14

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 17
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P11
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P11
    • Wyścig 2: P13
    • Wyścig 3: P1

Euroformula Open

  • Ilość samochodów: 14
  • Filip Kaminiarz #88:
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P14
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P13
    • Wyścig 2: P12
    • Wyścig 3: P11

Włoska F4:

  • Ilość samochodów: 32 w tym klas. Rookie: 17
  • Piotr Wiśnicki #24:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P14
    • Kwalifikacje 1: P17
    • Kwalifikacje 2: P29
    • Wyścig 1: P12
    • Wyścig 2: P16
    • Wyścig 3: P23
  • Kacper Sztuka #37:
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P16
    • Kwalifikacje 1: P13
    • Kwalifikacje 2: P21
    • Wyścig 1: P18 oraz P7 w Rookie
    • Wyścig 2: P18 oraz P8 w Rookie
    • Wyścig 3: P19 oraz P11 w Rookie

Renault Clio Cup Europe

  • Ilość samochodów: 35 w tym Challengers Cup: 13
  • Jerzy Spinkiewicz #125
    • Trening: P17
    • Kwalifikacje 1: P6
    • Kwalifikacje 2: P11
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w Challengers Cup
    • Wyścig 2: P33 oraz P13 w Challengers Cup

International GT Open

  • Ilość samochodów: 13 w tym klas. Pro: 4, Pro-Am: 8, Am: 1
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P9 oraz P5 w Pro-Am (Jedlińśki)
    • Wyścig 1: P7 oraz P4 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P1 w Pro-Am (Basz)
    • Wyścig 2: P5 oraz P2 w Pro-Am
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P1 w Am (Jedliński)
    • Wyścig 1: P13 oraz P1 w Am
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P1 w Am (Korzeniowski)
    • Wyścig 2: P13 oraz P1 w Am

ADAC GT Masters

  • Ilość samochodów: 26 w tym klas. Junior: 12
  • Igor Waliłko i Jules Gounon #13
    • Trening 1: P24
    • Trening 2: P5
    • Kwalifikacje 1: P9 (Waliłko)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P1 (Gounon)
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w Junior

ADAC TCR Germany

  • Ilość samochodów: 19 w tym klas. Junior: 6
  • Albert Legutko #17
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P10
    • Kwalifikacje 1: P14
    • Wyścig 1: P16 oraz P4 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P17
    • Wyścig 2: P14 oraz P4 w Junior
  • Szymon Ładniak #21
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P4
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P17 oraz P5 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P10
    • Wyścig 2: DNF

Tourenwagen Classics:

  • Ilość samochodów: 17 w tym w Classic: 4
  • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
    • Kwalifikacje: P12 oraz P2 w Classic
    • Wyścig: P9 oraz P1 w Classic

Ford Fiesta Sprint Cup

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Nikodem Wierzbicki #33:
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w DIV1
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w DIV1
  • Aleksander Olejniczak #77:
    • Wyścig 1: P8 oraz P2 w DIV2
    • Wyścig 2: P7 oraz P2 w DIV2

Ferrari Challenge Europe:

  • Ilość samochodów: 24 w tym klasyfikacja Pro: 6, Pro-Am: 18.
  • Roman Ziemian #73:
    • Trening: P9
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Wyścig 1: P11 oraz P5 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P11
    • Wyścig 2: P14 oraz P8 w Pro-Am

MotoGP – Moto2:

  • Ilość motocykli: 32
  • Piotr Biesieskirski #74:
    • Trening 1: P31
    • Trening 2: P32
    • Trening 3: P30
    • Kwalifikacje: P32
    • Wyścig: DNF

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 10~12.09.2021

Piątek:

  • 08:30 – Włoska F4 – Trening 1
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Test
    • Roman Ziemian #73
  • 09:15 – Clio Cup – Test 1
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 09:30 – ADAC GT Masters – Trening 1
    • Igor Waliłko #13
  • 09:50 – Euroformula Open – Trening 1
    • Filip Kaminiarz #88
  • 10:35 – GT Open – Trening 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 10:55 – Trening 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 11:20 – TCR Germany – Trening 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 13:00 – Włoska F4 – Trening 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 13:45 – Tourenwagen Classics – Trening 1
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 13:50 – Clio Cup – Test 2
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 14:25 – Euroformula Open – Trening 2
    • Filip Kaminiarz #88
  • 14:30 – Formuła 1 – Pierwszy Trening
    • Robert Kubica #88
  • 14:30 – Ferrari Challenge – Trening
    • Roman Ziemian #73
  • 14:30 – ADAC GT Masters – Trening 2
    • Igor Waliłko #13
  • 15:10 – GT Open – Trening 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 15:10 – Trening 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:45 – TCR Germany – Trening 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 16:30 – Tourenwagen Classics – Trening 2
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 17:10 – GT Open – Trening 3 (kierowcy Bronze)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 18:00 – Formuła 1 – Kwalifikacje
    • Robert Kubica #88

Sobota:

  • 08:30 – Włoska F4 – Kwalifikacje
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 1
    • Roman Ziemian #73
  • 09:00 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 1
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 09:30 – Fiesta Cup – Trening 1
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 09:50 – Clio Cup – Kwalifikacje
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 10:20 – TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 10:20 – Euroformula Open – Kwalifikacje
    • Filip Kaminiarz #88
  • 10:55 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 10:55 – Trening 3 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 11:00 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 1
    • Igor Waliłko #13
  • 11:35 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 2
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 11:45 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 12:00 – Formuła 1 – Drugi Trening
    • Robert Kubica #88
  • 12:15 – Brytyjska F3 – Kwalifikacje
    • Romana Biliński #4
  • 13:20 – Ferrari Challenge – Wyścig 1 (30 minut)
    • Roman Ziemian #73
  • 13:40 – TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 14:00 – Fiesta Cup – Trening 2
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 14:35 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 15:10 – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:25 – Brytyjska F3 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 15:30 – Euroformula Open – Wyścig 1 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 15:35 – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 16:30 – Formuła 1 – Sprint Kwalifikacyjny
    • Robert Kubica #88
  • 16:30 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 16:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 1 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13
  • 16:55 – Fiesta Cup – Kwalifikacje
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77

Niedziela:

  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 09:00 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 2
    • Igor Waliłko #13
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 2
    • Roman Ziemian #73
  • 09:35 – TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:40 – Clio Cup – Kwalifikacje
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 10:25 – Euroformula Open – Wyścig 2 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:05 – Tourenwagen Classics – Wyścig (40 minut)
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 11:25 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 12:20 – Wyścig – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 12:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 2 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13
  • 13:20 – Ferrari Challenge – Wyścig 2 (30 minut)
    • Roman Ziemian #73
  • 13:25 – Brytyjska F3 – Wyścig 2 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 13:50 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 14:10 – Fiesta Cup – Wyścig 1 (30 min)
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 14:40 – TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 15:00 – Formuła 1 – Wyścig
    • Robert Kubica #88
  • 15:20 – Euroformula Open – Wyścig 3 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:20 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 16:30 – Fiesta Cup – Wyścig 2 (30 min)
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 16:40 – Brytyjska F3 – Wyścig 3 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 17:15 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 03~05.09.2021

Mnóstwo bardzo dobrych wyników w ten weekend dla polskich kierowców:

  • W Lamborghini Super Trofeo na podium stawał zarówno Andrzej Lewandowski (w ten weekend startujący bez Karola Basza) w klasyfikacji Pro-Am, jak i polski duet Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut z polskiego zespołu GT3 Poland.
  • W GT4 European Series na podium w klasyfikacji Am stawał dwukrotnie na P2 Antoni Chodzeń.
  • W Porsche Sprint Challenge CE ponownie z podium nie schodził Franz Dziwok, który zapewnił sobie tytuł mistrzowski w klasyfikacji GT4 Pro-Am oraz duet Tomasz LachMaciej Walenda w klasyfikacji GT4 Am. Ponadto do stałych zawodników tej serii dołączył gościnnie Patryk Krupiński, który wygrywał w klasyfikacji GT3.
  • W Swift Cup Europe na drugim miejscu podium zameldował się Aleks Sówka, który dzięki solidnej jeździe przez cały sezon został II V-ce Mistrzem serii.
  • W TCR Estern Europe na dwa razy na drugim miejscu stawał Bartosz Groszek, który pomimo rozpoczęcia sezonu dopiero od 3 rundy zakończył go na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej.
  • W ESET Cup Series oprócz stałej dominacji Marcina Jedlińskiego w GT3 na wyróżnienie zasługują również m.in.: Piotr Wira który wygrał w tej klasie w drugim wyścigu oraz Adam Rzepecki, który oprócz wygrania swojej klasy GTC walczył zacięcie z szybszymi samochodami GT3.
  • Oczywiście świetną robotę w Formule 1 wykonał w ten weekend również Robert Kubica, który wyścig zakończył na P15, jednak nie będziemy się na ten temat rozpisywać z uwagi na szerokie omawianie tego tematu przez wszystkie inne media.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Formuła 1:

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Robert Kubica #88:
    • Trening 3: P19 
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig: P15

Lamborghini Super Trofeo:

  • Łączna ilość samochodów: 31 w tym klas. Pro: 9, Pro-Am: 7, Am: 8, LC: 7.
  • Andrzej Lewandowski i E. Liberati #16:
    • Kwalifikacje 1: DNC
    • Kwalifikacje 2: P16 oraz P7 w Pro-Am (Lewandowski)
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P10 oraz P3 w Pro-Am 
  • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5:
    • Kwalifikacje 1: P18 oraz P3 w Am (Mikrut)
    • Kwalifikacje 2: P24 oraz P7 w Am (Moczulski)
    • Wyścig 1: P19 oraz P3 w Am
    • Wyścig 2: P29 oraz P7 w Am 

GT4 European Series:

  • Łączna ilość samochodów: 41 w tym klas. Am: 11
  • Antoni Chodzeń i P. Zamparini #33:
    • Trening 1: P36 oraz P9 w Am
    • Trening 2: P35 oraz P9 w Am
    • Kwalifikacje 1: P36 oraz P7 w Am (Piotr)
    • Kwalifikacje 2: P37 oraz P6 w Am (Antoni)
    • Wyścig 1: P23 oraz P2 w Am
    • Wyścig 2: P20 oraz P2 w Am

Swift Cup Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 20
  • Aleks Sówka #586:
    • Trening: P1
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P2
  • Banaś Maciej #587:
    • Trening: P7
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig 1: P10
    • Wyścig 2: P6

TCR Europe:

  • Łączna ilość samochodów: 21
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Trening 1: P17
    • Trening 2: P21
    • Kwalifikacje: P21
    • Wyścig 1: P20
    • Wyścig 2: P18

Alpine Elf Europa Cup

  • Ilość samochodów: 16
  • Gosia Rdest #3
    • Trening 1: P8
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P15
    • Wyścig 1: P8
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P10

BMW M2 Cup:

  • Ilość samochodów: 16
  • Mery Czepiel #4
    • Trening: P12
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P14
    • Wyścig 2: P11

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 13
  • Bartosz Groszek #1:
    • Trening: P9
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Trening: P10
    • Kwalifikacje: P10
    • Wyścig 1: P7
    • Wyścig 2: P8

Porsche Sprint Challenge CE:

  • Łączna ilość samochodów: 11, w tym GT3-Cup: 3 , GT4: 6
  • Patryk Krupiński #32 GT3:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Kwalifikacje 2: P1
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P1
    • Wyścig Endurance: P1
  • Franz Dziwok #66 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P2 oraz P2 w Pro-Am
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Wyścig Endurance: P2 oraz P1 w Pro-Am (z Florianem Janits)
  • Maciej Walenda i Tomasz Lach #64 GT4:
    • Kwalifikacje 1: P4 oraz P1 w Am (Lach)
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w  (Walenda)
    • Wyścig 1: P3 oraz P1 w Am (Lach)
    • Wyścig 2: P2 oraz P2 w Pro-Am (Walenda)
    • Wyścig Endurance: P3 oraz P1 w Am

Porsche Sports Cup

  • Porsche Sprint Challenge:
  • Ilość samochodów: 28 w tym 20 w klas. 5c
    • Wójcik Piotr #20:
      • Trening: P12 oraz P10 w 5c
      • Kwalifikacje: P13 oraz P11 w 5c
      • Wyścig 1: P12 oraz P10 w 5c
      • Wyścig 2: P7 oraz P7 w 5c
  • Porsche Sprint GT:
  • Ilość samochodów: 25 w tym 11 w klas. 2f
    • Mariusz Górecki #69:
      • Trening: P2 oraz P2 w 2f
      • Kwalifikacje: P3 oraz P2 w 2f
      • Wyścig 1: P3 oraz P2 w 2f
      • Wyścig 2: P4 oraz P3 w 2f
    • Wojciech Karwan #87:
      • Trening: P7 oraz P5 w 2f
      • Kwalifikacje: P7 oraz P5 w 2f
      • Wyścig 1: P10 oraz P6 w 2f
      • Wyścig 2: P5 oraz P4 w 2f
    • Paweł Ziemian #233:
      • Trening: P12 oraz P9 w 2f
      • Kwalifikacje: P9 oraz P7 w 2f
      • Wyścig 1: P13 oraz P7 w 2f
      • Wyścig 2: P7 oraz P6 w 2f

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 31, w tym klas. D5: 3, GT3: 5, GTC: 2
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P16 oraz P3 w D5
    • Wyścig 1: P5 oraz P3 w D5
    • Kwalifikacje 2: P3 oraz P2 w D5
    • Wyścig 2: P4 oraz P3 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P11 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 1: P12 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P2 w GT3
    • Wyścig 2: P12 oraz P3 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P13 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 1: P14 oraz P2 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P13 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: P10 oraz P1 w GT3
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P18 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 1: P15 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P14 oraz P1 w GTC
    • Wyścig 2: P13 oraz P1 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P5 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P6 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: P28 oraz P5 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 14, w tym klas. D5: 2, GT3: 3
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Kwalifikacje: P6 oraz P2 w D5
    • Wyścig: P16 oraz P2 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P10 oraz P3 w GT3
    • Wyścig: P7 oraz P3 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P1 w GT3
    • Wyścig: P4 oraz P1 w GT3

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 03~05.09.2021

Piątek:

  • 09:00 – TCR EE – Trening
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 09:35 – Swift Cup Europe – Trening
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 09:40 – GT4 European Series – Trening 1
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33
  • 09:45 – BMW M2 Cup – Trening
    • Mery Czepiel #4
  • 10:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 1
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 10:50 – TCR Europe – Trening 1
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 11:10 – Alpine Cup – Trening 2
    • Gosia Rdest #3
  • 11:30 – Lamborghini Super Trofeo – Trening 1
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #90
  • 11:50 – TCR EE – Kwalifikacje
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 12:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 2
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 12:30 – Swift Cup Europe – Kwalifikacje
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 13:50 – GT4 European Series – Trening 2
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33
  • 14:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 3
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 14:35 – ESET Cup – Trening
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 15:00 – TCR Europe – Trening 2
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 15:00 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • Gosia Rdest #3
  • 15:40 – Lamborghini Super Trofeo – Trening 2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #90
  • 16:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 4
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 16:25 – BMW M2 Cup – Kwalifikacje
    • Mery Czepiel #4
  • 17:30 – ESET Cup – Kwalifikacje 1
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 18:55 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3

Sobota:

  • 08:30 – Trening – Porsche Sprint GT
    • Mariusz Górecki #69
    • Wojciech Karwan #87
  • 09:00 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • Gosia Rdest #3
  • 09:00 – Porsche Sprint Challenge – Kwalifikacje 1 i 2 – GT3
    • Patryk Krupiński #32
  • 09:05 – Trening – Porsche Sprint Challenge
    • Robert Lukas #20
  • 09:40 – Porsche Sprint Challenge – Kwalifikacje 1 i 2 – GT4
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
  • 10:05 – Kwalifikacje – Porsche Sprint GT
    • Mariusz Górecki #69
    • Wojciech Karwan #87
  • 10:10 – TCR Europe – Kwalifikacje 1 i 2
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 10:25 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3
  • 10:40 – Kwalifikacje – Porsche Sprint Challenge
    • Robert Lukas #20
  • 10:55 – Lamborghini Super Trofeo – Kwalifikacje 1 i 2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #90
  • 11:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Jedliński #77
  • 11:05 – BMW M2 Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 11:45 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 1 (25 minut)
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 11:50 – Swift Cup Europe – Wyścig 1 (30 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 11:55 – GT4 European Series – Kwalifikacje 1 i 2
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33
  • 12:25 – Trening – Porsche Endurance Challenge
  • 12:45 – TCR EE – Wyścig 1 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 14:15 – Wyścig 1 – Porsche Sprint GT (30 min)
    • Mariusz Górecki #69
    • Wojciech Karwan #87
  • 14:20 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 2 (25 minut)
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 14:45 – TCR Europe – Wyścig 1 (30 minut)
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 15:45 – Wyścig 1 – Porsche Sprint Challenge (30 min)
    • Robert Lukas #20
  • 15:40 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 1 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #90
  • 16:40 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig „100 Miles of Czech Republic” (60 minut)
    • Franza Dziwok i Florian Janits #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 16:55 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Marcin Jedliński #77
  • 17:00 – GT4 European Series – Wyścig 1 (60 minut)
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33

Niedziela:

  • 09:00 – Kwalifikacje – Porsche Endurance Challenge
  • 09:45 – GT4 European Series – Wyścig 2 (60 minut)
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33
  • 10:10 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 10:35 – TCR EE – Wyścig 2 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 11:05 – BMW M2 Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 11:15 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 2 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #90
  • 11:25 – Wyścig 2 – Porsche Sprint Challenge (30 min)
    • Robert Lukas #20
  • 11:30 – Swift Cup Europe – Wyścig 2 (30 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 12:30 – Wyścig 2 – Porsche Sprint GT (30 min)
    • Mariusz Górecki #69
    • Wojciech Karwan #87
  • 12:40 – TCR Europe – Wyścig 2 (30 minut)
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 13:30 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 15:00 – Wyścig – Porsche Endurance Challenge (100 minut)

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 27~29.08.2021

  • Świetna jazda w deszczowych warunkach pozwoliła Jackowi Pydys na kolejne zwycięstwo w klas. V6 w wyścigu RCN.
  • Bartosz Palusko zajął solidne 9 miejsce w licznej klas. V4, a debiutujący Damian Lempart pomimo kary za zbyt szybkie okrążenie formujące wynikające z braku doświadczenia i problemów z łącznością i dojechał na 7 miejscu w klas. H4.
  • Pecha miał Jakub Glasse, który tym razem nie dojechał do mety.
  • Polska ekipa w Tourenwagen Classic: Łukasz RaweckiSzymon Waśkowski zameldowała się na drugim stopniu podium w swojej klasie, w trudnych warunkach na deszczowym torze Hockenheim.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

RCN:

  • Ilość samochodów w klasie V6: 4, V4: 22, H4: 11
  • Jacek Pydys #56
    • Wyścig: P1 w klas. V6
  • Jakub Glasse #341
    • Wyścig: DNF
  • Bartosz Palusko #344
    • Wyścig: P9 w klas. V4
  • Damian Lempart #354
    • Wyścig: P7 w klas. H4

Tourenwagen Classics:

  • Ilość samochodów: 34 w tym w Classic: 4
  • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
    • Kwalifikacje 1: P17 oraz P3 w Classic
    • Kwalifikacje 2: P17 oraz P3 w Classic
    • Wyścig: P24 oraz P2 w Classic

Ferrari Challenge Europe:

  • Ilość samochodów: 21 w tym klasyfikacja Pro: 7, Pro-Am: 14.
  • Roman Ziemian #73:
    • Trening: P16 oraz P9 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 1: P18 oraz P11 w Pro-Am
    • Wyścig 1: P15 oraz P8 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P14 oraz P7 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P14 oraz P7 w Pro-Am

W Series:

  • Ilość samochodów: 18
  • Gosia Rdest #3
    • Trening: P16
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig: P16

IDM:

  • Ilość motocykli Superbike 1000: 31
  • Kamil Krzemień #7
    • Kwalifikacje 1: P16
    • Kwalifikacje 2: P23
    • Wyścig 1: P14
    • Wyścig 1: P14
  • Bartłomiej Lewandowski #90
    • Kwalifikacje 1: P30
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 1: P28
    • Wyścig 1: P26

NTC – Northern Talent Cup:

  • Ilość motocykli NTC: 24
  • Mateusz Molik #7
    • Kwalifikacje 1: P21
    • Kwalifikacje 2: P20
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 1: P13

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 27~29.08.2021

Piątek:

  • 09:10 – NTC – Trening 1
    • Mateusz Molik #7
  • 10:50 – IDM Superbike 1000 – Trening 1
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartłomiej Lewandowski #90
  • 11:25 – Ferrari Challenge – Test
    • Roman Ziemian #73
  • 13:50 – NTC – Trening 2
    • Mateusz Molik #7
  • 15:20 – IDM Superbike 1000 – Trening 2
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartłomiej Lewandowski #90
  • 16:10 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 1
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 16:30 – W Series – Kwalifikacje
    • Gosia Rdest #3
  • 17:00 – NTC – Kwalifikacje 1
    • Mateusz Molik #7
  • 17:00 – Ferrari Challenge – Trening
    • Roman Ziemian #73

Sobota:

  • 09:25 – IDM Superbike 1000 – Kwalifikacje 1
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartłomiej Lewandowski #90
  • 10:55 – NTC – Kwalifikacje 2
    • Mateusz Molik #7
  • 11:00 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 2
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 11:05 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 1
    • Roman Ziemian #73
  • 11:30 – RCN – Wyścig grupy 1 (3 godziny)
    • Damian Lempart #310
  • 14:00 – IDM Superbike 1000 – Kwalifikacje 2
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartłomiej Lewandowski #90
  • 14:30 – RCN – Wyścig grupy 2 (3 godziny)
    • Jacek Pydys #56
    • Jakub Glasse #341
    • Bartosz Palusko #344
  • 15:40 – NTC – Wyścig 1
    • Mateusz Molik #7
  • 16:30 – W Series – Wyścig (30 minut)
    • Gosia Rdest #3
  • 16:35 – Ferrari Challenge – Wyścig 1 (30 minut)
    • Roman Ziemian #73

Niedziela:

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 20~22.08.2021

  • Sukces polskiej ekipy Inter Europol Competition z Jakubem Śmiechowskim – P5 w klasie LMP2 oraz dramat zespołu Roberta Kubicy na ostatnim okrążeniu, gdzie po awarii czujnika położenia przepustnicy z pozycji lidera klasy spadli najniżej jak się da, czyli nie ukończyli wyścigu – tak zapamiętamy tegoroczny wyścig Le Mans.
  • Kolejny udany weekend w TCR Eastern Europe dla Bartosza Groszka, który zdobył dwa podia P2 i P3.
  • W ESET Cup Series oba wyścigi sprinterskie wygrał w swojej klasie Marcin Jedliński, natomiast w wyścigu długodystansowym drugie miejsce w generalce zdobyła załoga Jacek ZielonkaJakub Litwin.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

24h Le Mans:

  • Ilość samochodów: 62 w tym klas. HyperCar:5 LMP2: 25, GTE-Pro: 8, GTE-Am: 23.
  • Jakub Śmiechowski #34 – LMP2:
    • Trening 1: P21
    • Trening 2: P8
    • Trening 3: P9
    • Trening 4: P9
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig: P5
  • Robert Kubica #41 – LMP2:
    • Trening 1: P4
    • Trening 2: P6
    • Trening 3: P6
    • Trening 4: P6
    • Kwalifikacje: P2
    • Wyścig: DNF – awaria samochodu na ostatnim okrążeniu prowadząc w LMP2 🙁

BMW M2 Cup:

  • Ilość samochodów: 16
  • Mery Czepiel #4
    • Trening: P15
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig 1: P11
    • Wyścig 2: P9

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 28
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P12
    • Trening 2: P7
    • Kwalifikacje 1: P11
    • Kwalifikacje 2: P11
    • Wyścig 1: P9
    • Wyścig 2: P11

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 13
  • Bartosz Groszek #1:
    • Trening: P9
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P3
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Trening: P12
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: DNF

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 20, w tym klas. D5: 1, GT3: 6, GTC: 5
  • Jacek Zielonka #2:
    • Kwalifikacje 1: P15 oraz P1 w D5
    • Wyścig 1: P4 oraz P1 w D5
    • Kwalifikacje 2: P5 oraz P1 w D5
    • Wyścig 2: P5 oraz P1 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P4 w GT3
    • Wyścig 1: P8 oraz P4 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P7 oraz P4 w GT3
    • Wyścig 2: P8 oraz P4 w GT3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P8 oraz P5 w GT3
    • Wyścig 1: P7 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P6 oraz P3 w GT3
    • Wyścig 2: DNF
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P10 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 1: P9 oraz P3 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P12 oraz P3 w GTC
    • Wyścig 2: P10 oraz P3 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P2 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 1: P2 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P1 oraz P1 w GT3
    • Wyścig 2: P2 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 14, w tym klas. D5: 1, GT3: 4
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Kwalifikacje: P4 oraz P1 w D5
    • Wyścig: P2 oraz P1 w D5
  • Stanisław Jedliński #5:
    • Kwalifikacje: P6 oraz P4 w GT3
    • Wyścig: P4 oraz P2 w GT3
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje: P5 oraz P3 w GT3
    • Wyścig: P9 oraz P3 w GT3

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: