Kategorie
Wydarzenia

Lamborghini Super Trofeo – World Final: Misano

W finale sezonu Lamborghini Super Trofeo na włoskim torze Misano będą się ścigać:

oraz w klasyfikacji AM:

  • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5 z zespołem GT3 Poland

Harmonogram:

Czwartek:

  • 10:10 – Lamborghini Super Trofeo – Trening 1
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5
  • 13:20 – Lamborghini Super Trofeo – Trening 2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5
  • 17:30 – Lamborghini Super Trofeo – Kwalifikacje 1 i 2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5

Piątek:

  • 12:05 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 1 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5
  • 16:50 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 2 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5

Sobota:

  • 12:00 – Lamborghini Super Trofeo: World Final – Kwalifikacje 1 i 2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5
  • 16:30 – Lamborghini Super Trofeo: World Final AM – Wyścig 1 (50 minut)
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5
  • 17:55 – Lamborghini Super Trofeo: World Final PRO – Wyścig 1 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16

Niedziela:

  • 12:05 – Lamborghini Super Trofeo: World Final AM – Wyścig 2 (50 minut)
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5
  • 14:25 – Lamborghini Super Trofeo: World Final PRO – Wyścig 2 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16

Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 22~24.10.2021

  • Na drugim miejscu podium kończy ostatni wyścig sezonu European Le Mans Series Robert Kubica i jego zespół WRT. Tytuł mistrzowski zapewnili sobie już w poprzedniej rundzie, pozostało im więc w ten weekend tylko odebrać puchary i świętować.
  • Ponadto w ELMS ekipa samochodu nr 13 polskiego Inter Europol Competition zwyciężyła w klasie LMP3 a załoga 14-tki z Mateuszem Kaprzykiem i debiutującym w serii Patrykiem Krupińskim zajęła 7 miejsce.
  • Tytuł Mistrzowski zdobyła w ten weekend również polska załoga Maciej BłażekMateusz Lisowski, z polskiego zespołu A&P Racing Team PTT Tech Support, którzy zwyciężając po raz 3 w sezonie okazali się najlepsi w serii GT Cup Open.
  • Ponadto w ADAC GT Masters Igor Waliłko w drugim wyścigu weekendu zajmując 5 miejsce w generalce okazał się być najlepszy w klasyfikacji Junior.
  • W klasyfikacji Junior, ale w serii ADAC TCR Germany zwyciężył również Albert Legutko w pierwszym wyścigu weekendu.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

European Le Mans Series

  • Ilość samochodów: 41 w tym klas. LMP2: 14, LMP3: 17, GTE: 10.
  • Robert Kubica #41 – LMP2:
    • Trening 1: P1
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje: P5
    • Wyścig: P2
  • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14 – LMP3:
    • Trening 1: P11
    • Trening 2: P7
    • Kwalifikacje: P13
    • Wyścig: P7

Alpine Elf Europa Cup

  • Ilość samochodów: 17
  • Gosia Rdest #3
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P6
    • Kwalifikacje 2: P8
    • Wyścig 2: P6

International GT Open

  • Ilość samochodów: 18 w tym klas. Pro: 6, Pro-Am: 9, Am: 3
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P11 oraz P6 w Pro-Am (Jedlińśki)
    • Wyścig 1: P15 oraz P8 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P7 oraz P4 w Pro-Am (Basz)
    • Wyścig 2: P11 oraz P5 w Pro-Am
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P17 oraz P2 w Am (Jedliński)
    • Wyścig 1: P18 oraz P3 w Am
    • Kwalifikacje 2: P13 oraz P1 w Am (Korzeniowski)
    • Wyścig 2: P17 oraz P3 w Am

GT Cup Open

  • Ilość samochodów: 11 w tym klas. Pro-Am: 8, Am: 3
  • Maciej Błażek i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P3 w Pro-Am (Błażek)
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P4 oraz P4 w Pro-Am
    • Wyścig 2: DNS
  • Maciej Daremko i Artur Janosz #26:
    • Kwalifikacje 1: P8 oraz P7 w Pro-Am (Darmetko)
    • Wyścig 1:  P9 oraz P6 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Jan Antoszewski #45:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P6 w Pro-Am (Antoszewski)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P8 oraz P6 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P5 oraz P4 w Pro-Am

Euroformula Open

  • Ilość samochodów: 16
  • Filip Kaminiarz #88:
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P11
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P12
    • Wyścig 2: P9
    • Wyścig 3: P16

ADAC GT Masters

  • Ilość samochodów: 28 w tym klas. Junior: 14
  • Igor Waliłko i Jules Gounon #13
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P21
    • Kwalifikacje 1: P18 (Waliłko)
    • Wyścig 1: P10 oraz P6 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P8 (Gounon)
    • Wyścig 2: P5 oraz P1 w Junior

ADAC TCR Germany

  • Ilość samochodów: 19 w tym klas. Junior: 5
  • Albert Legutko #17
    • Trening 1: P4
    • Trening 2: P12
    • Kwalifikacje 1: P14
    • Wyścig 1: P9 oraz P1 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P10
    • Wyścig 2: P15 oraz P3 w Junior
  • Szymon Ładniak #21
    • Trening 1: P5
    • Trening 2: P8
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P12
    • Wyścig 2: P14 oraz P2 w Junior

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 22~24.10.2021

Piątek:

  • 09:00 – GT Cup Open – Trening 1
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 09:40 – ADAC GT4 Germany – Trening 1
    • Robin Rogalski #32
  • 09:55 – GT Open – Trening 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 10:35 – ADAC GT Masters – Trening 1
    • Igor Waliłko #13
  • 11:05 – Euroformula Open – Trening 1
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:10 – Alpine Cup – Trening 1
    • Gosia Rdest #3
  • 12:45 – ADAC GT4 Germany – Trening 2
    • Robin Rogalski #32
  • 12:50 – ELMS – Trening 1
    • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14
    • Robert Kubica #41
  • 14:00 – TCR Germany – Trening 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 14:20 – GT Cup Open – Trening 2
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 14:20 – GT Open – Trening 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 14:40 – ADAC GT Masters – Trening 2
    • Igor Waliłko #13
  • 15:40 – Alpine Cup – Trening 2
    • Gosia Rdest #3
  • 16:25 – Euroformula Open – Trening 2
    • Filip Kaminiarz #88
  • 17:15 – GT Cup Open – Trening 3
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 17:15 – GT Open – Trening 3 (kierowcy Bronze)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 17:30 – ADAC GT4 Germany – Kwalifikacje 1
    • Robin Rogalski #32
  • 18:00 – TCR Germany – Trening 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 18:10 – ELMS – Trening dla kierowców Bronze
    • Patryk Krupiński #14
  • 18:50 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • Gosia Rdest #3

Sobota:

  • 09:00 – TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:30 – ADAC GT4 Germany – Kwalifikacje 2
    • Robin Rogalski #32
  • 09:30 – ELMS – Trening 2
    • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14
    • Robert Kubica #41
  • 10:40 – GT Cup Open – Kwalifikacje 1
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 10:40 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 10:45 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 1
    • Igor Waliłko #13
  • 11:10 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • Gosia Rdest #3
  • 11:20 – Euroformula Open – Kwalifikacje
    • Filip Kaminiarz #88
  • 12:50 – TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 13:45 – ADAC GT4 Germany – Wyścig 1 (60 minut)
    • Robin Rogalski #32
  • 14:55 – GT Cup Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 14:55 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 15:20 – ELMS – Kwalifikacje LMP3
    • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14
  • 15:40 – ELMS – Kwalifikacje LMP2
    • Robert Kubica #41
  • 16:10 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3
  • 16:30 – Euroformula Open – Wyścig 1 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 1 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13

Niedziela:

  • 09:00 – TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:00 – GT Cup Open – Kwalifikacje 2
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 09:30 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3
  • 10:25 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 2
    • Igor Waliłko #13
  • 11:35 – Euroformula Open – Wyścig 2 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 13:20 – TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 13:25 – GT Cup Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 13:25 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 14:00 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14
    • Robert Kubica #41
  • 15:45 – Euroformula Open – Wyścig 3 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 2 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ADAC TCR Germany – Runda 6: Hockenheim

[Aktualizacja – wyniki]

ADAC TCR Germany

  • Ilość samochodów: 19 w tym klas. Junior: 5
  • Albert Legutko #17
    • Trening 1: P4
    • Trening 2: P12
    • Kwalifikacje 1: P14
    • Wyścig 1: P9 oraz P1 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P10
    • Wyścig 2: P15 oraz P3 w Junior
  • Szymon Ładniak #21
    • Trening 1: P5
    • Trening 2: P8
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P12
    • Wyścig 2: P14 oraz P2 w Junior

[Aktualizacja – wyniki]

Szósta runda sezonu ADAC TCR Germany ściga się w nadchodzący weekend na niemieckim torze Hockenheimring. Wystartują:

  • Albert Legutko #17 Hondą Civic Type-R TCR wraz ze swoim zespołem Albert Legutko Racing.
  • Szymon Ładniak #21, który kolejny raz zmienia samochód i zespół na Honda Civic TCR FK7 zespołu Motorsport Halder

Harmonogram:

Piątek:

  • 14:00 – TCR Germany – Trening 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 18:00 – TCR Germany – Trening 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21

Sobota:

  • 09:00 – TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 12:50 – TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21

Niedziela:

  • 09:00 – TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 13:20 – TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21

Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ADAC GT4 Germany – Runda 5: Hockenheim

[Aktualizacja]

Wygląda na to, że zespół Seyffarth Motorsport i Robin Rogalski nie pojawili się na torze Hockenheim.

[Aktualizacja]

Piąta runda ADAC GT4 Germany odbędzie się na niemieckim torze Hockenheimring i wystartuje w niej:

  • Robin Rogalski #32 wraz z Tim-em Reiter-em (Niemcy) samochodem Audi R8 LMS GT4 zespołu Seyffarth Motorsport.

Harmonogram:

Piątek:

  • 09:40 – ADAC GT4 Germany – Trening 1
    • Robin Rogalski #32
  • 12:45 – ADAC GT4 Germany – Trening 2
    • Robin Rogalski #32
  • 17:30 – ADAC GT4 Germany – Kwalifikacje 1
    • Robin Rogalski #32

Sobota:

  • 09:30 – ADAC GT4 Germany – Kwalifikacje 2
    • Robin Rogalski #32
  • 13:45 – ADAC GT4 Germany – Wyścig 1 (60 minut)
    • Robin Rogalski #32

Niedziela:

  • 11:55 – ADAC GT4 Germany – Wyścig 2 (60 minut)
    • Robin Rogalski #32

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ADAC GT Masters – Runda 6: Hockenheimring

[Aktualizacja – wyniki]

ADAC GT Masters

  • Ilość samochodów: 28 w tym klas. Junior: 14
  • Igor Waliłko i Jules Gounon #13
    • Trening 1: P2
    • Trening 2: P21
    • Kwalifikacje 1: P18 (Waliłko)
    • Wyścig 1: P10 oraz P6 w Junior
    • Kwalifikacje 2: P8 (Gounon)
    • Wyścig 2: P5 oraz P1 w Junior

[Aktualizacja – wyniki]

Przedostania runda sezonu ADAC GT Masters odbędzie się na niemieckim torze Hockenheimring. Ścigać będzie się:

  • Igor Waliłko #13, który pojedzie wraz z Jules-em Gounon-em (Francja) Mercedesem AMG GT3 Evo zespołu Zakspeed Mobil Krankenkasse Racing. Aktualnie zajmują oni 5 miejsce w klasyfikacji generalnej sezonu.

Harmonogram:

Piątek:

  • 10:35 – ADAC GT Masters – Trening 1
    • Igor Waliłko #13
  • 14:40 – ADAC GT Masters – Trening 2
    • Igor Waliłko #13

Sobota:

  • 10:45 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 1
    • Igor Waliłko #13
  • 16:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 1 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13

Niedziela:

  • 10:25 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 2
    • Igor Waliłko #13
  • 16:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 2 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13

Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

GT Cup Open – Runda 5: Barcelona

[Aktualizacja – wyniki]

GT Cup Open

  • Ilość samochodów: 11 w tym klas. Pro-Am: 8, Am: 3
  • Maciej Błażek i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje 1: P3 oraz P3 w Pro-Am (Błażek)
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P4 oraz P4 w Pro-Am
    • Wyścig 2: DNS
  • Maciej Daremko i Artur Janosz #26:
    • Kwalifikacje 1: P8 oraz P7 w Pro-Am (Darmetko)
    • Wyścig 1:  P9 oraz P6 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Jan Antoszewski #45:
    • Kwalifikacje 1: P7 oraz P6 w Pro-Am (Antoszewski)
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P8 oraz P6 w Pro-Am
    • Wyścig 2: P5 oraz P4 w Pro-Am

[Aktualizacja – wyniki]

Ostania runda tego roku w serii GT Cup Open na hiszpańskim torze pod Barceloną przed nami. Wezmą w niej udział:

W klasyfikacji Pro-Am:

  • Maciej DarmetkoArturem Janoszem #26 samochodem Porsche 991 GT3 Cup belgijskiego zespołu Q1 by EMG Motorsport.
  • Jan Antoszewski z Markiem Speakerwas (Włochy) #45 samochodem Porsche 991 GT3 Cup zespołu CAME Racing

Harmonogram:

Piątek:

  • 09:00 – GT Cup Open – Trening 1
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski  i Mark Speakerwas #45
  • 14:20 – GT Cup Open – Trening 2
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski  i Mark Speakerwas #45
  • 17:15 – GT Cup Open – Trening 3
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski  i Mark Speakerwas #45

Sobota:

  • 10:40 – GT Cup Open – Kwalifikacje 1
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski  i Mark Speakerwas #45
  • 14:55 – GT Cup Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski  i Mark Speakerwas #45

Niedziela:

  • 09:00 – GT Cup Open – Kwalifikacje 2
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski  i Mark Speakerwas #45
  • 13:25 – GT Cup Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

International GT Open – Runda 7: Barcelona

[Aktualizacja – wyniki]

International GT Open

  • Ilość samochodów: 18 w tym klas. Pro: 6, Pro-Am: 9, Am: 3
  • Marcin Jedliński i Karol Basz #777:
    • Kwalifikacje 1: P11 oraz P6 w Pro-Am (Jedlińśki)
    • Wyścig 1: P15 oraz P8 w Pro-Am
    • Kwalifikacje 2: P7 oraz P4 w Pro-Am (Basz)
    • Wyścig 2: P11 oraz P5 w Pro-Am
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5:
    • Kwalifikacje 1: P17 oraz P2 w Am (Jedliński)
    • Wyścig 1: P18 oraz P3 w Am
    • Kwalifikacje 2: P13 oraz P1 w Am (Korzeniowski)
    • Wyścig 2: P17 oraz P3 w Am

[Aktualizacja – wyniki]

Finalna runda International GT Open odbędzie się na hiszpańskim torze Barcelona-Catalunya. Ścigać będą się:

Harmonogram:

Piątek:

  • 09:55 – GT Open – Trening 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 14:20 – GT Open – Trening 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 17:15 – GT Open – Trening 3 (kierowcy Bronze)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5

Sobota:

  • 10:40 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 14:55 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5

Niedziela:

  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 13:25 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Euroformula Open – Runda 9: Barcelona

[Aktualizacja – wyniki]

Euroformula Open

  • Ilość samochodów: 16
  • Filip Kaminiarz #88:
    • Trening 1: P16
    • Trening 2: P11
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P12
    • Wyścig 2: P9
    • Wyścig 3: P16

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami ostatnia runda serii Euroformula Open, na hiszpańskim torze Barcelona-Catalunya. Ścigać będzie się:

  • Filip Kaminiarz #88 wraz z zespołem CryptoTower Racing Team wspieranym przez niemiecki Team Motopark. Filip po udanej poprzedniej rundzie awansował na 9 miejsce w klasyfikacji generalnej serii.

Harmonogram:

Piątek

  • 11:05 – Euroformula Open – Trening 1
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:25 – Euroformula Open – Trening 2
    • Filip Kaminiarz #88

Sobota:

  • 11:20 – Euroformula Open – Kwalifikacje
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:30 – Euroformula Open – Wyścig 1 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88

Niedziela:

  • 11:35 – Euroformula Open – Wyścig 2 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 15:45 – Euroformula Open – Wyścig 3 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Alpine Elf Europa Cup – Runda 6: Portimão

[Aktualizacja – wyniki]

Alpine Elf Europa Cup

  • Ilość samochodów: 17
  • Gosia Rdest #3
    • Trening 1: P9
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P6
    • Kwalifikacje 2: P8
    • Wyścig 2: P6

[Aktualizacja – wyniki]

Ostatnia runda sezonu Alpine Elf Europa Cup odbędzie się na portugalskim torze Portimão. Ścigać w niej będzie się:

Harmonogram:

Piątek:

  • 11:10 – Alpine Cup – Trening 1
    • Gosia Rdest #3
  • 15:40 – Alpine Cup – Trening 2
    • Gosia Rdest #3
  • 18:50 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • Gosia Rdest #3

Sobota:

  • 11:10 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • Gosia Rdest #3
  • 16:10 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3

Niedziela:

  • 09:30 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: