Kategorie
Wydarzenia

Brytyjska F4 – Runda 4: Oulton Park

Czwarta runda brytyjskiej formuły 4 odbędzie się na torze Oulton Park (w konfiguracji Island), ścigać będzie się w niej „powracający” z gościnnych występów w F3:

Harmonogram:

  • Piątek
    • 13:05 – Trening 1
    • 17:45 – Trening 2
  • Sobota
    • 10:05 – Kwalifikacje
    • 15:10 – Wyścig 1 (20 minut)
    • 18:35 – Wyścig 2 (20 minut)
  • Niedziela
    • 15:00 – Wyścig 3 (20 minut)

Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 23~25.07.2021

  • Swój najlepszy weekend wyścigowy w całej dotychczasowej karierze zaliczył Roman Biliński w brytyjskiej formule 3, który nie dość, że w pierwszym wyścigu w bardzo trudnych, deszczowych warunkach dojechał na podium, w drugim okazał się najlepszy, to jeszcze w trzecim wyścigu po starcie z 12 pozycji (odwrócona kolejność startowa) awansował, aż na 4 miejsce. Wielkie gratulacje i wynik, jakiego dawno żaden Polak nie osiągnął w bolidach jednomiejscowych.
  • Świetny występ w ten weekend ma za sobą również Bartosz Groszek, który w TCR Eastern Europe dwukrotnie stawał na podium (2x P2) chorwackiego toru Grobnik, a jest to dopiero druga runda tego kierowcy w wyścigach na tym poziomie.
  • Wynikami na chorwackim torze mogą pochwalić się również startujący w ESET Cup: Jacek Zielonka, Jakub Litwin, Piotr Wira i Adam Rzepecki plasujący się w czołówce swoich kategorii i klasyfikacji generalnej.
  • Niestety weekend w FIM CEV Repsol zakończył się tragiczną śmiercią młodego 14 letniego motocyklisty: Hugo Millán, który po upadku z motocykla w trakcie wyścigu ETC został nieszczęśliwie potrącony przez startującego w tej serii Polaka – Milana Pawelec, który wyjeżdżając zza zakrętu uderzył w leżący na drodze motocykl Millana, który zasłonięty był przez omijających go innych zawodników. Więcej szczegółów.

Wszystkie wyniki w zwięzłej formie:

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 17
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P2
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P1
    • Wyścig 3: P4

Euroformula Open

  • Ilość samochodów: 14
  • Filip Kaminiarz #88:
    • Trening 1: P10
    • Trening 2: P14
    • Kwalifikacje: P11
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: DNF
    • Wyścig 3: P7

Włoska F4:

  • Ilość samochodów: 30 w tym 17 klas. Rookie:
  • Piotr Wiśnicki #24:
    • Trening 1: P15
    • Trening 2: P10
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Kwalifikacje 2: P17
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P20
    • Wyścig 3: P12
  • Kacper Sztuka #37:
    • Trening 1: P14 oraz P6 w Rookie
    • Trening 2: P16 oraz P8 w Rookie
    • Kwalifikacje 1: P20 oraz P10 w Rookie
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P4 w Rookie
    • Wyścig 1: P14 oraz P8 w Rookie
    • Wyścig 2: P12 oraz P5 w Rookie
    • Wyścig 3: DNF

BMW M2 Cup:

  • Ilość samochodów: 17
  • Mery Czepiel #19
    • Trening: P17
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig 1: P17
    • Wyścig 2: DNF

World SBK:

  • Ilość motocykli SSP: 30
  • Paweł Szopek #19
    • Trening 1: P23
    • Trening 2: P25
    • Kwalifikacje Superpole: P26
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: P22

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 23, ETC: grupa A – 23, grupa B – 23
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P10
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P11
    • Kwalifikacje 2: P12
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: Anulowano
  • Milan Pawelec #4
    • Trening 1: P5 w gr. B
    • Trening 2: P3 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P4 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P10 w gr. B
    • Wyścig 1: P9
    • Wyścig 2: Anulowano
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P15 w gr. A
    • Trening 2: P15 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P18 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P8 w gr. A
    • Wyścig 1: DNS
    • Wyścig 2: Anulowano
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P22 w gr. A
    • Trening 2: P22 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P23 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P23 w gr. A
    • Wyścig 1: DNS
    • Wyścig 2: Anulowano

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 14
  • Bartosz Groszek #1:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P7
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: DNF
  • Sebastian Kołakowski #55:
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig 1: P11
    • Wyścig 2: DNF

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 15
  • Jacek Zielonka #2:
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Piotr Wira #14:
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P4
  • Adam Rzepecki #34:
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P5

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 11
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Wyścig: P2

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 23~25.07.2021

Piątek:

  • 09:35 – GT Open – Trening 1
    • Patryk Krupiński #88
  • 09:50 – FIM CEV – Trening 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 10:00 – Brytyjska F3 – Trening 1
    • Romana Biliński #4
  • 10:40 – FIM CEV – Trening 1 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 11:05 – BMW M2 Cup – Trening
    • Mery Czepiel #4
  • 11:25 – Włoska F4 – Trening 1
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 11:25 – World SBK – Trening 1
    • Paweł Szopek #19
  • 11:55 – Brytyjska F3 – Trening 2
    • Romana Biliński #4
  • 12:15 – Euroformula Open – Trening 1
    • Filip Kaminiarz #88
  • 13:40 – GT Open – Trening 2
    • Patryk Krupiński #88
  • 14:00 – Brytyjska F3 – Trening 3
    • Romana Biliński #4
  • 14:35 – FIM CEV – Trening 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:20 – BMW M2 Cup – Kwalifikacje
    • Mery Czepiel #4
  • 15:25 – FIM CEV – Trening 2 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 16:00 – World SBK – Trening 2
    • Paweł Szopek #19
  • 16:40 – Włoska F4 – Trening 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 17:05 – TCR EE – Trening
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 17:30 – Euroformula Open – Trening 2
    • Filip Kaminiarz #88
  • 18:20 – GT Open – Trening 3 (kierowcy Bronze)
    • Patryk Krupiński #88
  • 18:25 – Brytyjska F3 – Kwalifikacje
    • Romana Biliński #4

Sobota:

  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • Patryk Krupiński #88
  • 09:40 – Włoska F4 – Kwalifikacje 1 i 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 09:50 – FIM CEV – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 10:00 – ESET Cup – Kwalifikacje 1
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 10:00 – TCR EE – Kwalifikacje
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 10:25 – World SBK – Kwalifikacje
    • Paweł Szopek #19
  • 10:40 – FIM CEV – Kwalifikacje 1 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 11:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 11:50 – BMW M2 Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 11:55 – Euroformula – Kwalifikacje
    • Filip Kaminiarz #88
  • 13:05 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 13:45 – FIM CEV – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 14:20 – Brytyjska F3 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 14:25 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Patryk Krupiński #88
  • 14:35 – FIM CEV – Kwalifikacje 2 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 14:45 – TCR EE – Wyścig 1 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 15:15 – World SBK – Wyścig 1
    • Paweł Szopek #19
  • 16:10 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 16:25 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 18:40 – Brytyjska F3 – Wyścig 2 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 19:15 – Euroformula Open – Wyścig 1 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88

Niedziela:

  • 08:00 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • Patryk Krupiński #88
  • 10:20 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 10:50 – Brytyjska F3 – Wyścig 3 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 11:00 – FIM CEV – Wyścig 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 11:20 – Euroformula Open – Wyścig 2 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:50 – BMW M2 Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 11:50 – TCR EE – Wyścig 2 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 12:00 – FIM CEV – Wyścig 1 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 12:30 – World SBK – Wyścig 2
    • Paweł Szopek #19
  • 13:05 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 14:00 – FIM CEV – Wyścig 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 14:55 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Patryk Krupiński #88
  • 15:00 – FIM CEV – Wyścig 2 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 17:15 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 18:20 – Euroformula Open – Wyścig 3 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup Series – Runda 4: Grobnik

[Aktualizacja – wyniki]

ESET Cup Series

  • Ilość samochodów: 15
  • Jacek Zielonka #2:
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Piotr Wira #14:
    • Wyścig 1: P4
    • Wyścig 2: P4
  • Adam Rzepecki #34:
    • Wyścig 1: P5
    • Wyścig 2: P5

ESET Cup Series – Endurance

  • Ilość samochodów: 11
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2:
    • Wyścig: P2

[Aktualizacja – wyniki]

Seria ESET Cup Series zawita w ten weekend na Chorwscji na torze Grobnik. Wystartują w niej:

W klasie GT3:

  • Piotr Wira #14 za kierownicą Mercedesa AMG GT3 z zespołem: Good Speed Racing Team

W klasie GTC:

  • Adam Rzepecki #34 za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup z zespołem Basenhurt A&T Racing

W klasie D5:

  • Jacek Zielonka #2 samochodem: Radical SR8 z zespołem Psofix

Harmonogram:

  • Sobota
    • 10:00 – Kwalifikacje 1
    • 11:00 – Kwalifikacje Endurance
    • 13:05 – Wyścig 1 (25 minut)
    • 16:25 – Wyścig Endurance (60 minut)
  • Niedziela
    • 08:00 – Kwalifikacje 2
    • 13:05 – Wyścig 2 (25 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR Estern Europe – Runda 4: Grobnik

[Aktualizacja – wyniki]

TCR Estern Europe

  • Ilość samochodów: 14
  • Bartosz Groszek #1:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P2
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Kwalifikacje: P12
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P7
  • Łukasz Stolarczyk #53:
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: DNF
  • Sebastian Kołakowski #55:
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig 1: P11
    • Wyścig 2: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

Seria TCR Eastern Europe będzie się ścigać w ten weekend na chorwackim torze Grobnik. Wystąpią:

  • Bartosz Groszek #1 za kierownicą Audi RS3 LMS TCR z zespołem Hornak-Aditis
  • Tomasz Rzepecki #2 za kierownicą VW Golfa GTI TCR z zespołem Basenhurt A&T Racing
  • Sebastian Kołakowski #55 za kierownicą Hondy Civic Type R FK2 TCR z zespołem Honda Wyszomirski Racing
  • Jakub Wyszomirski #77 za kierownicą Hondy Civic Type R FK2 TCR z zespołem Honda Wyszomirski Racing

Harmonogram:

  • Piątek
    • 17:05 – Trening
  • Sobota
    • 10:00 – Kwalifikacje
    • 14:45 – Wyścig 1 (25 minut)
  • Niedziela
    • 11:50 – Wyścig 2 (25 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

BMW M2 Cup – Runda 1: Lausitzring

[Aktualizacja – wyniki]

BMW M2 Cup:

  • Ilość samochodów: 17
  • Mery Czepiel #19
    • Trening: P17
    • Kwalifikacje: P14
    • Wyścig 1: P17
    • Wyścig 2: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

W nadchodzący weekend rozpoczyna sezon puchar BMW M2, który będzie towarzyszył w tym roku wyścigom DTM. W pierwszej rundzie na niemieckim Lausitzring weźmie udział:

  • Marcelina 'Mery' Czepiel w BMW M2 z nr #4

Harmonogram:

  • Piątek
    • 11:05 – Trening
    • 15:20 – Kwalifikacje
  • Sobota
    • 11:50 – Wyścig 1 (30 minut)
  • Niedziela
    • 11:50 – Wyścig 2 (30 minut)

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM CEV Repsol – Runda 5: Aragón

[Aktualizacja – wyniki]

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 23, ETC: grupa A – 23, grupa B – 23
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P10
    • Trening 2: P9
    • Kwalifikacje 1: P11
    • Kwalifikacje 2: P12
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: Anulowano
  • Milan Pawelec #4
    • Trening 1: P5 w gr. B
    • Trening 2: P3 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P4 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P10 w gr. B
    • Wyścig 1: P9
    • Wyścig 2: Anulowano
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P15 w gr. A
    • Trening 2: P15 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P18 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P8 w gr. A
    • Wyścig 1: DNS
    • Wyścig 2: Anulowano
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P22 w gr. A
    • Trening 2: P22 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P23 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P23 w gr. A
    • Wyścig 1: DNS
    • Wyścig 2: Anulowano

[Aktualizacja – wyniki]

Piąta runda motocyklowych mistrzostw Europy – serii FIM CEV Repsol odbędzie się na hiszpańskim torze MotorLand Aragón. W kategorii Moto2 i European Talent Cup wystąpią:

W Moto2:

W ETC (European Talent Cup):

  • Milan Pawelec #4 z zespołem Wójcik Junior Racing Team
  • Oleg Pawelec #5 z zespołem Wójcik Junior Racing Team
  • Jeremiasz Wojciechowski #52 z zespołem Motormania KidzGP Team

Harmonogram:

  • Piątek
    • 09:50 – Trening 1 – Moto2
    • 10:40 – Trening 1 – ETC
    • 14:35 – Trening 2 – Moto2
    • 15:25 – Trening 2 – ETC
  • Sobota
    • 09:50 – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • 10:40 – Kwalifikacje 1 – ETC
    • 13:45 – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • 14:35 – Kwalifikacje 2 – ETC
  • Niedziela
    • 11:00 – Wyścig 1 – Moto2
    • 12:00 – Wyścig 1 – ETC
    • 14:00 – Wyścig 2 – Moto2
    • 15:00 – Wyścig 2 – ETC

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

World SBK – Runda 5: Assen

[Aktualizacja – wyniki]

World SBK:

  • Ilość motocykli SSP: 30
  • Paweł Szopek #19
    • Trening 1: P23
    • Trening 2: P25
    • Kwalifikacje Superpole: P26
    • Wyścig 1: DNF
    • Wyścig 2: P22

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami piąta runda serii FIM Superbike World Championship na holenderskim torze Assen. W stawce motocykli klasy Super Sport (SSP) ścigać będzie się:

  • Paweł Szopek #19 na motocyklu Yamaha YZF R6 wraz z zespołem MS Racing

Harmonogram:

  • Piątek:
    • 11:25 – Trening 1
    • 16:00 – Trening 2
  • Sobota
    • 10:25 – Kwalifikacje
    • 15:15 – Wyścig 1
  • Niedziela
    • 12:30 – Wyścig 2

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Brytyjska F3: Spa

[Aktualizacja – wyniki]

Brytyjska F3:

  • Ilość samochodów: 17
  • Roman Biliński #4:
    • Treningi: P2
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P3
    • Wyścig 2: P1
    • Wyścig 3: P4

[Aktualizacja – wyniki]

Seria BRDC British F3 Championship opuszcza w ten weekend Wyspy Brytyjskie i ścigać będzie się na Belgijskim torze Spa. Na starcie zobaczymy ponownie:

  • Romana Biliński #4 z zespołem Arden Motorsport, który w poprzedniej rundzie udanie zadebiutował w bolidzie F3.

Harmonogram:

  • Piątek
    • 10:00 – Trening 1
    • 11:55 – Trening 2
    • 14:00 – Trening 3
    • 18:25 – Kwalifikacje
  • Sobota
    • 14:20 – Wyścig 1 (20 minut)
    • 18:40 – Wyścig 2 (20 minut)
  • Niedziela
    • 10:50 – Wyścig 3 (20 minut)

Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj:

Kategorie
Zakończone wydarzenia

Włoska F4 – Runda 4: Imola

[Aktualizacja – wyniki]

Włoska F4:

  • Ilość samochodów: 30 w tym 17 klas. Rookie:
  • Piotr Wiśnicki #24:
    • Trening 1: P15
    • Trening 2: P10
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Kwalifikacje 2: P17
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P20
    • Wyścig 3: P12
  • Kacper Sztuka #37:
    • Trening 1: P14 oraz P6 w Rookie
    • Trening 2: P16 oraz P8 w Rookie
    • Kwalifikacje 1: P20 oraz P10 w Rookie
    • Kwalifikacje 2: P11 oraz P4 w Rookie
    • Wyścig 1: P14 oraz P8 w Rookie
    • Wyścig 2: P12 oraz P5 w Rookie
    • Wyścig 3: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

Przed nami już czwarta runda najmocniej obsadzonej europejskiej serii wyścigów formuły 4 – Italian F4 Championship powered by Abarth. Tym razem młodzi kierowcy będą się ścigać na znanym torze Imola. Z Polski pojadą:

  • Kacper Sztuka #37 z zespołem AS Motorsport

Harmonogram:

  • Piątek
    • 11:25 – Trening 1
    • 16:40 – Trening 2
  • Sobota
    • 09:40 – Kwalifikacje 1 i 2
    • 16:10 – Wyścig 1 (30 minut)
  • Niedziela
    • 10:20 – Wyścig 2 (30 minut)
    • 17:15 – Wyścig 3 (30 minut)

Transmisja:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: