Kategorie
Wydarzenia

Włoska Formuła 4 – R4: Vallelunga

Seria: Italian F4 Championship certified by FIA powered by Abarth

Kraj: Włochy

Tor: Vallelunga

Polscy kierowcy:

  • Kacper Sztuka
    • Numer: 37
    • Samochód: Tatuus F.4 T-421
    • Zespół: US Racing

Harmonogram:

Piątek:

  • 11:45 – Włoska F4 – Trening 1
    • #37 Kacper Sztuka
  • 16:45 – Włoska F4 – Trening 2
    • #37 Kacper Sztuka

Sobota:

  • 10:30 – Włoska F4 – Kwalifikacje 1 i 2
    • #37 Kacper Sztuka
  • 15:10 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka

Niedziela:

  • 09:00 – Włoska F4 – Wyścig 3 (A-C, 30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka
  • 14:00 – Włoska F4 – Wyścig 4 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Wydarzenia

Lamborghini Super Trofeo – R3: Misano

Seria: Lamborghini Super Trofeo Europe

Kraj: Włochy

Tor: Misano World Circuit 

Polscy kierowcy:

  • Rafał MikrutGrzegorz Moczulski
    • Numer: 5
    • Samochód: Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO2
    • Klasyfikacja: AM
    • Zespół: GT3 Poland
  • Damian Ciosek i Magnus Gustavsen (Norwegia)
    • Numer: 44
    • Samochód: Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO2
    • Klasyfikacja: Pro-AM
    • Zespół: Lamborghini Roma Team
  • Andrzej Lewandowski
    • Numer: 55
    • Samochód: Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO2
    • Klasyfikacja: AM
    • Zespół: GT3 Poland

Harmonogram:

Piątek:

  • 12:50 – Lamborghini Super Trofeo – Trening 1
    • #5 – Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski
    • #44 – Damian Ciosek
    • #55 – Andrzej Lewandowski
  • 20:10 – Lamborghini Super Trofeo – Trening 2
    • #5 – Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski
    • #44 – Damian Ciosek
    • #55 – Andrzej Lewandowski

Sobota:

  • 12:20 – Lamborghini Super Trofeo – Kwalifikacje 1 i 2
    • #5 – Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski
    • #44 – Damian Ciosek
    • #55 – Andrzej Lewandowski
  • 20:00 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 1 (50 minut)
    • #5 – Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski
    • #44 – Damian Ciosek
    • #55 – Andrzej Lewandowski

Niedziela:

  • 09:50 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 2 (50 minut)
    • #5 – Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski
    • #44 – Damian Ciosek
    • #55 – Andrzej Lewandowski

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Wydarzenia

GT World Challenge – Sprint Cup: Misano

Seria: Fanatec GT World Challenge Europe Powered by AWS – Sprint Cup

Kraj: Włochy

Tor: Misano World Circuit 

Polscy kierowcy:

  • Igor Waliłko
    • Numer: 86
    • Samochód: Mercedes-AMG GT3
    • Klasyfikacja: Silver Cup
    • Zespół: AKKODIS ASP Team
    • Partnerzy zespołowi:
      • Petru Umbrarescu (Rumunia)
  • Patryk Krupiński
    • Numer: 111
    • Samochód: McLaren 720 S GT3
    • Klasyfikacja: Pro-Am Cup
    • Zespół: JP Motorsport (Polska)
    • Partnerzy zespołowi:
      • Norbert Siedler (Austria)

Harmonogram:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Wydarzenia

ELMS – Runda 3: Monza

Seria: European Le Mans Series

Kraj: Włochy

Tor: Autodromo Nazionale Monza

Wyścig: 4 Hours of Monza

Polscy kierowcy:

  • Mateusz Kaprzyk
    • Numer: 14
    • Samochód: Ligier JS P320 – Nissan
    • Zespół: Inter Europol Competition
    • Partnerzy zespołowi:
      • Noam Abramczyk (Francja)
      • James Dayson (Kanada)

Harmonogram:

Piątek

  • 11:40 – ELMS – Trening 1
    • #14 Mateusz Kaprzyk
  • 15:40 – ELMS – Test kierowców Bronze
    • #14 Mateusz Kaprzyk

Sobota:

  • 09:00 – ELMS – Trening 2
    • #14 Mateusz Kaprzyk
  • 14:00 – ELMS – Kwalifikacje – LMP3
    • #14 Mateusz Kaprzyk

Niedziela:

  • 11:30 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • #14 Mateusz Kaprzyk

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Podsumowanie weekendu: 24~26.06.2022

Zwycięstwa i podia:

  • Bartosz Groszek
    • 🏆 🏆 P1 i P2 w wyścigach TCR EE.

Wszystkie wyniki:

NLS:

  • Ilość samochodów: 120
    • klas. SP9: 14
  • Kuba Giermaziak #16:
  • Kwalifikacje: P4
  • Wyścig: P1

IDM Superbike:

  • Ilość motocykli: 27
  • Kamil Krzemień #7:
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig 1: P13
    • Wyścig 2: P11

TCR Estern Europe:

  • Ilość samochodów: 11
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P5
  • Bartosz Gorszek #97
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P1

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 17
    • Klas. GT3: 6
    • Klas. GTC: 3
  • Jędrzej Szczęśniak #7:
    • Kwalifikacje 1: P3
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 2: P3 oraz P1 w GTC
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P7
    • Wyścig 1: P8 oraz P5 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Marcin Kaczmarski #24:
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P7 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P10
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P7
    • Wyścig 2: P8 oraz P2 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Jacek Zielonka #88:
    • Kwalifikacje 1: P6
    • Wyścig 1: P4
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P4
  • Stanisław Jedliński #555:
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Wyścig 1: P12 oraz P6 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P9 oraz P4 w GT3
  • Robin Rogalski #777:
    • Kwalifikacje 1: P2
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P1
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 9
    • Klas. GT3: 5
    • Klas. GTC: 3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig: DNF
  • Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig: P4 oraz P1 w GTC
  • Andrzej i Adrian Lewandowski #55:
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig: DNS
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #88:
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig: P5
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #555:
    • Kwalifikacje: P1
    • Wyścig: P6 oraz P4 w GT3
  • Robin Rogalski #777:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P1 oraz P1 w GT3

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 25~26.06.2022

Sobota:

  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje
    • #16 Kuba Giermaziak
  • 09:05 – IDM Superbike – Kwalifikacje 1
    • #7 Kamil Krzemień
  • 10:45 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 12:00 – NLS – Wyścig (4 godziny)
    • #16 Kuba Giermaziak
  • 13:10 – IDM Superbike – Kwalifikacje 2
    • #7 Kamil Krzemień
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #555 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski
    • #55 Andrzej Lewandowski i Adrian Lewandowski
    • #777 Robin Rogalski
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin
  • 14:45 – TCR EE – Wyścig 1 (25 minut)
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek

Niedziela:

  • 08:35 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 11:25 – TCR EE – Wyścig 2 (25 minut)
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek
  • 11:45 – IDM Superbike – Wyścig 1
    • #7 Kamil Krzemień
  • 12:15 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 15:00 – IDM Superbike – Wyścig 2
    • #7 Kamil Krzemień

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

IDM Superbike – R3: Most

>>> Wyniki <<<

IDM Superbike:

  • Ilość motocykli: 27
  • Kamil Krzemień #7:
    • Kwalifikacje: P18
    • Wyścig 1: P13
    • Wyścig 2: P11

Seria: Internationale Deutsche Motorradmeisterschaft

Kraj: Czechy

Tor: Autodrom Most

Polscy motocykliści:

  • Kamil Krzemień
    • Numer: 7
    • Motocykl: BMW M 1000 RR
    • Klasyfikacja: Superbike 1000
    • Zespół: BCC Alpha Van Zon BMW

Harmonogram:

Sobota:

Niedziela:

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup – R3: Poznań

>>> Wyniki <<<

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 17
    • Klas. GT3: 6
    • Klas. GTC: 3
  • Jędrzej Szczęśniak #7:
    • Kwalifikacje 1: P3
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 2: P3 oraz P1 w GTC
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P7
    • Wyścig 1: P8 oraz P5 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Marcin Kaczmarski #24:
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P7 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P10
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P7
    • Wyścig 2: P8 oraz P2 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Jacek Zielonka #88:
    • Kwalifikacje 1: P6
    • Wyścig 1: P4
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P4
  • Stanisław Jedliński #555:
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Wyścig 1: P12 oraz P6 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P9 oraz P4 w GT3
  • Robin Rogalski #777:
    • Kwalifikacje 1: P2
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P1
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 9
    • Klas. GT3: 5
    • Klas. GTC: 3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig: DNF
  • Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig: P4 oraz P1 w GTC
  • Andrzej i Adrian Lewandowski #55:
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig: DNS
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #88:
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig: P5
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #555:
    • Kwalifikacje: P1
    • Wyścig: P6 oraz P4 w GT3
  • Robin Rogalski #777:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P1 oraz P1 w GT3

Seria: ESET Cup Series

Kraj: Austria

Tor: Red Bull Ring

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińśkiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 555
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Piotr Wira
    • Numer: 14
    • Samochód: Mercedes AMG GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Good-Speed Racing Team
  • Marcin KaczmarskiMateusz Lisowski
    • Numer: 24
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: PTT Racing
  • Adam Rzepecki
    • Numer: 34
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing
  • Andrzej Lewandowski
    • Numer: 55
    • Samochód: Lamborghini Super Trofeo
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: GT3 Poland
  • Marcin Jedlińśki
    • Numer: 77
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Jacek ZielonkaJakub Litwin
    • Numer: 88
    • Samochód: Radical SR10
    • Klasyfikacja: D5
    • Zespół: Psofix
  • Robin Rogalski
    • Numer: 777
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Seffarth Motorsport

Ponadto:

  • #5 Adrian Lewandowski
  • #7 Jędrzej Szczęśniak
  • #21 Jakub Franek
  • #31 Podoba Piotr
  • #51 Artur Paziewski

Harmonogram:

Piątek:

  • 12:05 – ESET Cup – Kwalifikacje 1 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 13:35 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #555 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski
    • #55 Andrzej Lewandowski i Adrian Lewandowski
    • #777 Robin Rogalski
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin

Sobota:

  • 10:45 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #555 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski
    • #55 Andrzej Lewandowski i Adrian Lewandowski
    • #777 Robin Rogalski
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin

Niedziela:

  • 08:35 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 12:15 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

TCR EE – R3: Poznań

>>> Wyniki <<<

TCR Estern Europe:

  • Ilość samochodów: 11
  • Tomasz Rzepecki #2:
    • Kwalifikacje: P9
    • Wyścig 1: P8
    • Wyścig 2: P5
  • Bartosz Gorszek #97
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig 1: P2
    • Wyścig 2: P1

Seria: TCR Eastern Europe

Kraj: Austria

Tor: Red Bull Ring

Polscy kierowcy:

  • Tomasz Rzepecki
    • Numer: 2
    • Samochód: VW Golf GTI TCR
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing
  • Bartosz Groszek
    • Numer: 97
    • Samochód: Audi RS3 LMS TCR
    • Zespół: Aditis Racing

Harmonogram:

Piątek:

  • 09:10 – TCR EE – Trening
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek
  • 14:10 – TCR EE – Kwalifikacje
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek

Sobota:

  • 11:45 – TCR EE – Wyścig 1 (25 minut)
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek

Niedziela:

  • 11:50 – TCR EE – Wyścig 2 (25 minut)
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo

Kategorie
Zakończone wydarzenia

NLS: Runda 4

>>> Wyniki <<<

NLS:

  • Ilość samochodów: 120
    • klas. SP9: 14
  • Kuba Giermaziak #16:
  • Kwalifikacje: P4
  • Wyścig: P1

Seria: Nürburgring Langstrecken-Serie

Wyścig: 45. RCM DMV Grenzlandrennen

Kraj: Niemcy

Tor: Nürburgring – Nordschleife

Polscy kierowcy:

  • Jakub Giermaziak
    • Numer: 16
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: SP9 Pro
    • Zespół: Scherer Sport Team Phoenix
    • Partner zespołowy:
      • Rene Rast (Niemcy)

Harmonogram:

Sobota:

  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje
    • #16 Kuba Giermaziak
  • 12:00 – NLS – Wyścig (4 godziny)
    • #16 Kuba Giermaziak

Transmisje i informacje:

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo