Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 15~16.10.2022

Sobota:

  • 08:45 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • #3 Gosia Rdest
  • 09:00 – FRECA – Kwalifikacje 1
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 09:00 – Porsche Sprint GT – Trening
    • #69 Mariusz Górecki
    • #87 Wojciech Karwan
    • #235 Paweł Ziemian
  • 09:00 – Fiesta & MX-5 Cup – Trening 1
    • #23 Filip Wójtowicz
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 09:35 – Porsche Sprint Challenge – Trening
    • #20 Robert Lukas
    • #34 Karol Kręt
  • 10:30 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 10:35 – Porsche Sprint GT – Kwalifikacje
    • #69 Mariusz Górecki
    • #87 Wojciech Karwan
    • #235 Paweł Ziemian
  • 11:10 – Clio Cup – Kwalifikacje 1
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 11:10 – Porsche Sprint Challenge – Kwalifikacje
    • #20 Robert Lukas
    • #34 Karol Kręt
  • 11:25 – Fiesta & MX-5 Cup – Trening 2
    • #23 Filip Wójtowicz
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 11:45 – GT Cup Open – Kwalifikacje 1
    • #50 Antoni Chodzeń
  • 12:40 – ELMS – Trening 2
    • #14 Mateusz Kaprzyk
  • 13:05 – FRECA – Wyścig 1 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 14:45 – Porsche Sprint GT – Wyścig 1 (30 min)
    • #69 Mariusz Górecki
    • #87 Wojciech Karwan
    • #235 Paweł Ziemian
  • 15:05 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 16:15 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 1 (30 min)
    • #20 Robert Lukas
    • #34 Karol Kręt
  • 17:00 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • #3 Gosia Rdest
  • 17:00 – Fiesta & MX-5 Cup – Kwalifikacje
    • #23 Filip Wójtowicz
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 17:40 – GT Cup Open – Wyścig 1 (50 minut)
    • #50 Antoni Chodzeń
  • 17:55 – ELMS – Kwalifikacje – LMP3
    • #14 Mateusz Kaprzyk
  • 20:10 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • #125 Jerzy Spinkiewicz

Niedziela:

  • 09:00 – Clio Cup – Kwalifikacje 2
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 09:00 – Porsche Endurance Challenge – Kwalifikacje
    • #20 Tomasz Magdziarz i Daan Pijl
  • 09:10 – Fiesta & MX-5 Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • #23 Filip Wójtowicz
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 09:30 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • #3 Gosia Rdest
  • 09:40 – FRECA – Kwalifikacje 2
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 10:25 – GT Cup Open – Kwalifikacje 2
    • #50 Antoni Chodzeń
  • 11:25 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 2 (30 min)
    • #20 Robert Lukas
    • #34 Karol Kręt
  • 12:30 – Porsche Sprint GT – Wyścig 2 (30 min)
    • #69 Mariusz Górecki
    • #87 Wojciech Karwan
    • #235 Paweł Ziemian
  • 13:10 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 14:00 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • #14 Mateusz Kaprzyk
  • 15:10 – GT Cup Open – Wyścig 2 (50 minut)
    • #50 Antoni Chodzeń
  • 15:15 – Porsche Endurance Challenge – Wyścig (100 min)
    • #20 Tomasz Magdziarz i Daan Pijl
  • 15:50 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • #3 Gosia Rdest
  • 15:50 – Fiesta & MX-5 Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • #23 Filip Wójtowicz
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 16:25 – FRECA – Wyścig 2 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 16:50 – Clio Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • #125 Jerzy Spinkiewicz

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Możesz jednak łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.