Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 08~09.10.2022

Sobota:

  • 08:30 – Włoska F4 – Kwalifikacje 1 & 2
    • #37 Kacper Sztuka
  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje
    • #16 Kuba Giermaziak
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 1
    • #100 – Roman Ziemian
  • 09:50 – ETC – Kwalifikacje 1
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 10:30 – Włoskie GT – Trening 2
    • #63 Karol Basz
  • 10:40 – Moto2 – Kwalifikacje 1
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 12:00 – NLS – Wyścig (6 godzin)
    • #16 Kuba Giermaziak
  • 12:30 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 13:10 – ETC – Kwalifikacje 1
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 14:00 – Moto2 – Kwalifikacje 2
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 14:20 – Ferrari Challenge – Wyścig 1 (30 minut)
    • #100 – Roman Ziemian
  • 15:10 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka
  • 16:00 – ETC – Wyścig Last Chance
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 17:05 – Włoskie GT – Kwalifikacje
    • #63 Karol Basz

Niedziela:

  • 08:30 – Clio Cup – Kwalifikacje 2
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 2
    • #100 – Roman Ziemian
  • 09:10 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka
  • 11:00 – Moto2 – Wyścig 1
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 12:00 – ETC – Wyścig 1
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 13:40 – Clio Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 14:00 – Moto2 – Wyścig 2
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 14:20 – Ferrari Challenge – Wyścig 2 (30 minut)
    • #100 – Roman Ziemian
  • 14:40 – Włoskie GT – Wyścig (2 godziny)
    • #63 Karol Basz
  • 15:00 – ETC – Wyścig 2
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 17:10 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Możesz jednak łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.