Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 01~02.10.2022

Sobota:

  • 09:00 – GT World Challenge – Trening
    • #112 – Maciej Błażek i Patryk Krupiński
  • 09:25 – GT Sprint – Kwalifikacje 1
    • #77 Robin Rogalski
  • 09:35 – Hiszpańska F4 – Trening 1
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 09:40 – Swift Cup – Wyścig 1
    • #510 Kamil Serafin
    • #566 Fabian Dybionka
    • #577 Jakub Nawrot
    • #586 Aleks Sówka
    • #599 Kacper Osek
  • 10:40 – Lamborghini Super Trofeo – Kwalifikacje 1 i 2
    • #5 – Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski
    • #44 – Damian Ciosek
    • #55 – Adrian Lewandowski
    • #60 – Andrzej Lewandowski
    • #66 – Karol Basz i Bronislav Formanek
  • 11:50 – GT Sprint – Kwalifikacje 2
    • #77 Robin Rogalski
  • 11:20 – Fiesta Cup – Trening 1
    • #7 Tomasz Magdziarz
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 12:25 – Hiszpańska F4 – Trening 2
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 13:40 – GT World Challenge – Prekwalifikacje
    • #112 – Maciej Błażek i Patryk Krupiński
  • 14:15 – Fiesta Cup – Trening 2
    • #7 Tomasz Magdziarz
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 14:40 – Swift Cup – Wyścig 2
    • #510 Kamil Serafin
    • #566 Fabian Dybionka
    • #577 Jakub Nawrot
    • #586 Aleks Sówka
    • #599 Kacper Osek
  • 15:00 – GT 60 – Wyścig (60 min)
    • #77 Robin Rogalski
  • 15:40 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 1 (50 minut)
    • #5 – Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski
    • #44 – Damian Ciosek
    • #55 – Adrian Lewandowski
    • #60 – Andrzej Lewandowski
    • #66 – Karol Basz i Bronislav Formanek
  • 15:55 – Hiszpańska F4 – Kwalifikacje 1
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 17:40 – Fiesta Cup – Kwalifikacje
    • #7 Tomasz Magdziarz
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 18:10 – Hiszpańska F4 – Wyścig 1 (25 min)
    • #7 Tymek Kucharczyk

Niedziela:

  • 09:00 – Hiszpańska F4 – Kwalifikacje 2
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 09:00 – GT World Challenge – Kwalifikacje
    • #112 – Maciej Błażek i Patryk Krupiński
  • 09:00 – Fiesta Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • #7 Tomasz Magdziarz
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 10:25 – GT Sprint – Wyścig 1 (30 minut)
    • #77 Robin Rogalski
  • 10:30 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 2 (50 minut)
    • #5 – Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski
    • #44 – Damian Ciosek
    • #55 – Adrian Lewandowski
    • #60 – Andrzej Lewandowski
    • #66 – Karol Basz i Bronislav Formanek
  • 11:20 – Hiszpańska F4 – Wyścig 2 (18 min)
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 11:50 – Swift Cup – Wyścig 3
    • #510 Kamil Serafin
    • #566 Fabian Dybionka
    • #577 Jakub Nawrot
    • #586 Aleks Sówka
    • #599 Kacper Osek
  • 14:05 – GT Sprint – Wyścig 2 (30 minut)
    • #77 Robin Rogalski
  • 14:10 – Fiesta Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • #7 Tomasz Magdziarz
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 14:30 – Hiszpańska F4 – Wyścig 3 (25 min)
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 15:00 – GT World Challenge – Wyścig (3 godzin)
    • #112 – Maciej Błażek i Patryk Krupiński

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Możesz jednak łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.