Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 23~24.07.2022

Sobota:

  • 08:00 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • #14 Piotr Wira
    • #26 Igor Klaja
    • #34 Adam Rzepecki
  • 09:05 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 1
    • #100 – Roman Ziemian
  • 09:10 – TCR EE – Kwalifikacje
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek
  • 10:10 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #14 Piotr Wira
    • #26 Igor Klaja
  • 10:30 – IDM Superbike – Kwalifikacje 1
    • #7 Kamil Krzemień
  • 10:35 – Porsche Sprint GT – Kwalifikacje
    • #69 Mariusz Górecki
    • #87 Wojciech Karwan
  • 11:10 – Porsche Sprint Challenge – Kwalifikacje
    • #20 Robert Lukas
    • #34 Karol Kręt
  • 13:25 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #14 Piotr Wira
    • #26 Igor Klaja
    • #34 Adam Rzepecki
  • 13:50 – IDM Superbike – Kwalifikacje 2
    • #7 Kamil Krzemień
  • 14:15 – TCR EE – Wyścig 1 (25 minut)
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek
  • 14:20 – Ferrari Challenge – Wyścig 1 (30 minut)
    • #100 – Roman Ziemian
  • 14:50 – Porsche Sprint GT – Wyścig 1 (30 min)
    • #69 Mariusz Górecki
    • #87 Wojciech Karwan
  • 16:20 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 1 (30 min)
    • #20 Robert Lukas
    • #34 Karol Kręt
  • 18:25 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #14 Piotr Wira
    • #26 Igor Klaja

Niedziela:

  • 09:35 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 2
    • #100 – Roman Ziemian
  • 10:10 – IDM Superbike – Wyścig 1
    • #7 Kamil Krzemień
  • 10:20 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 2 (30 min)
    • #20 Robert Lukas
    • #34 Karol Kręt
  • 11:15 – Porsche Sprint GT – Wyścig 2 (30 min)
    • #69 Mariusz Górecki
    • #87 Wojciech Karwan
  • 11:30 – TCR EE – Wyścig 2 (25 minut) – wyścig odwołany
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek
  • 12:45 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min) – wyścig odwołany
    • #14 Piotr Wira
    • #26 Igor Klaja
    • #34 Adam Rzepecki
  • 14:20 – Ferrari Challenge – Wyścig 2 (30 minut)
    • #100 – Roman Ziemian
  • 14:25 – IDM Superbike – Wyścig 2
    • #7 Kamil Krzemień

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Możesz jednak łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.