Kategorie
Zakończone wydarzenia

ESET Cup – R3: Poznań

24.06 – 26.06 2022

>>> Wyniki <<<

ESET Cup Series:

  • Ilość samochodów: 17
    • Klas. GT3: 6
    • Klas. GTC: 3
  • Jędrzej Szczęśniak #7:
    • Kwalifikacje 1: P3
    • Wyścig 1: DNF
    • Kwalifikacje 2: P2
    • Wyścig 2: P3 oraz P1 w GTC
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje 1: P7
    • Wyścig 1: P8 oraz P5 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Marcin Kaczmarski #24:
    • Kwalifikacje 1: P9
    • Wyścig 1: P7 oraz P1 w GTC
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Adam Rzepecki #34:
    • Kwalifikacje 1: P10
    • Wyścig 1: P9 oraz P2 w GTC
    • Kwalifikacje 2: P7
    • Wyścig 2: P8 oraz P2 w GTC
  • Marcin Jedliński #77:
    • Kwalifikacje 1: P1
    • Wyścig 1: P1 oraz P1 w GT3
    • Kwalifikacje 2: DNS
    • Wyścig 2: DNS
  • Jacek Zielonka #88:
    • Kwalifikacje 1: P6
    • Wyścig 1: P4
    • Kwalifikacje 2: P5
    • Wyścig 2: P4
  • Stanisław Jedliński #555:
    • Kwalifikacje 1: P12
    • Wyścig 1: P12 oraz P6 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P9
    • Wyścig 2: P9 oraz P4 w GT3
  • Robin Rogalski #777:
    • Kwalifikacje 1: P2
    • Wyścig 1: P3 oraz P3 w GT3
    • Kwalifikacje 2: P1
    • Wyścig 2: P1 oraz P1 w GT3

ESET Cup Series – Endurance:

  • Ilość samochodów: 9
    • Klas. GT3: 5
    • Klas. GTC: 3
  • Piotr Wira #14:
    • Kwalifikacje: P7
    • Wyścig: DNF
  • Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski #24:
    • Kwalifikacje: P6
    • Wyścig: P4 oraz P1 w GTC
  • Andrzej i Adrian Lewandowski #55:
    • Kwalifikacje: P8
    • Wyścig: DNS
  • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #88:
    • Kwalifikacje: P4
    • Wyścig: P5
  • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #555:
    • Kwalifikacje: P1
    • Wyścig: P6 oraz P4 w GT3
  • Robin Rogalski #777:
    • Kwalifikacje: P3
    • Wyścig: P1 oraz P1 w GT3

Seria: ESET Cup Series

Kraj: Austria

Tor: Red Bull Ring

Polscy kierowcy:

  • Stanisław JedlińśkiKrystian Korzeniowski
    • Numer: 555
    • Samochód: Ferrari 488 GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Piotr Wira
    • Numer: 14
    • Samochód: Mercedes AMG GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Good-Speed Racing Team
  • Marcin KaczmarskiMateusz Lisowski
    • Numer: 24
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: PTT Racing
  • Adam Rzepecki
    • Numer: 34
    • Samochód: Porsche 911 GT3 Cup
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: Basenhurt A&T Racing
  • Andrzej Lewandowski
    • Numer: 55
    • Samochód: Lamborghini Super Trofeo
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GTC
    • Zespół: GT3 Poland
  • Marcin Jedlińśki
    • Numer: 77
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Olimp Racing
  • Jacek ZielonkaJakub Litwin
    • Numer: 88
    • Samochód: Radical SR10
    • Klasyfikacja: D5
    • Zespół: Psofix
  • Robin Rogalski
    • Numer: 777
    • Samochód: Audi R8 LMS GT3
    • Klasyfikacja: D4 – GT – GT3
    • Zespół: Seffarth Motorsport

Ponadto:

  • #5 Adrian Lewandowski
  • #7 Jędrzej Szczęśniak
  • #21 Jakub Franek
  • #31 Podoba Piotr
  • #51 Artur Paziewski

Harmonogram:

Piątek:

  • 12:05 – ESET Cup – Kwalifikacje 1 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 13:35 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #555 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski
    • #55 Andrzej Lewandowski i Adrian Lewandowski
    • #777 Robin Rogalski
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin

Sobota:

  • 10:45 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #555 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski i Mateusz Lisowski
    • #55 Andrzej Lewandowski i Adrian Lewandowski
    • #777 Robin Rogalski
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin

Niedziela:

  • 08:35 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski
  • 12:15 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Adrian Lewandowski
    • #7 Jędrzej Szczęśniak
    • #8 Grzegorz Grzybowski
    • #14 Piotr Wira
    • #21 Jakub Franek
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #31 Podoba Piotr
    • #34 Adam Rzepecki
    • #51 Artur Paziewski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #555 Stanisław Jedliński
    • #777 Robin Rogalski

Transmisje i informacje:


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Możesz jednak łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.