Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 18~19.06.2022

Sobota:

  • 09:00 – FRECA – Kwalifikacje 1
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 09:35 – DTM Classic – Kwalifikacje 1
    • #66 Łukasz Rawecki
  • 09:45 – GT World Challenge – Kwalifikacje 1
    • #86 Igor Waliłko
    • #111 Patryk Krupiński
  • 09:50 – Włoska F4 – Kwalifikacje 1 i 2
    • #37 Kacper Sztuka
  • 10:00 – TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • #21 Szymon Ładniak
  • 10:55 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • #3 Krzysztof Hołowczyc
  • 11:20 – Clio Cup – Kwalifikacje 1
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 11:25 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 11:40 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 1
    • #100 – Roman Ziemian
  • 12:05 – EF Open – Kwalifikacje 1 i 2
    • #88 Filip Kaminiarz
  • 12:40 – FRECA – Wyścig 1 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 13:10 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 14:00 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka
  • 14:00 – GT World Challenge – Wyścig 1 (60 minut)
    • #86 Igor Waliłko
    • #111 Patryk Krupiński
  • 14:00 – TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • #21 Szymon Ładniak
  • 16:00 – EF Open – Wyścig 1 (30 minut)
    • #88 Filip Kaminiarz
  • 16:00 – Ferrari Challenge – Wyścig 1 (30 minut)
    • #100 – Roman Ziemian
  • 16:30 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • #3 Krzysztof Hołowczyc
  • 17:05 – DTM Classic – Wyścig 1 (25 minut)
    • #66 Łukasz Rawecki
  • 17:30 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • #125 Jerzy Spinkiewicz

Niedziela:

  • 09:00 – Clio Cup – Kwalifikacje 2
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 09:30 – TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • #21 Szymon Ładniak
  • 09:30 – GT World Challenge – Kwalifikacje 2
    • #86 Igor Waliłko
    • #111 Patryk Krupiński
  • 09:35 – DTM Classic – Kwalifikacje 2
    • #66 Łukasz Rawecki
  • 09:40 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka
  • 10:00 – FRECA – Kwalifikacje 2
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 10:35 – EF Open – Wyścig 2 (30 minut)
    • #88 Filip Kaminiarz
  • 10:45 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • #3 Krzysztof Hołowczyc
  • 11:40 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 2
    • #100 – Roman Ziemian
  • 12:30 – Clio Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 12:30 – GT Open – Wyścig (140 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 13:45 – TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • #21 Szymon Ładniak
  • 14:00 – GT World Challenge – Wyścig 2 (60 minut)
    • #86 Igor Waliłko
    • #111 Patryk Krupiński
  • 15:20 – EF Open – Wyścig 3 (30 minut)
    • #88 Filip Kaminiarz
  • 15:30 – FRECA – Wyścig 2 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 16:00 – Ferrari Challenge – Wyścig 2 (30 minut)
    • #100 – Roman Ziemian
  • 16:15 – DTM Classic – Wyścig 2 (25 minut)
    • #66 Łukasz Rawecki
  • 16:35 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • #3 Krzysztof Hołowczyc
  • 17:25 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo