Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 11~12.06.2022

Sobota:

  • 08:30 – Porsche Sprint GT – Trening
    • #69 Mariusz Górecki
    • #87 Wojciech Karwan
  • 09:00 – Porsche Sprint Challenge – Kwalifikacje 1 & 2
    • #64 Maciej Walenda i Tomasz Lach
    • #69 Franz Dziwok
  • 09:00 – ETC – Kwalifikacje 1
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 09:00 – Yamaha R3 Cup – Trening
    • #46 Dawid Nowak
    • #47 Jurand Kuśmierczyk
  • 09:05 – Porsche Sprint Challenge – Trening
    • Robert Lukas #20
    • Karol Kręt #34
  • 09:05 – MX-5 Cup – Trening 1
    • #23 Filip Wójtowicz
  • 09:35 – Hiszpańska F4 – Trening 1
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 09:40 – Fiesta Sprint Cup – Trening 1
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 10:05 – Porsche Sprint GT – Kwalifikacje
    • #69 Mariusz Górecki
    • #87 Wojciech Karwan
  • 10:30 – WEC – Warm Up
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 10:40 – Porsche Sprint Challenge – Kwalifikacje
    • #20 Robert Lukas
    • #34 Karol Kręt
  • 10:55 – MX-5 Cup – Trening 2
    • #23 Filip Wójtowicz
  • 11:30 – Moto2 – Kwalifikacje 1
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 11:30 – Fiesta Sprint Cup – Trening 2
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 11:45 – Hiszpańska F4 – Trening 2
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 11:50 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 1 (25 min)
    • #64 Maciej Walenda i Tomasz Lach
    • #69 Franz Dziwok
  • 12:40 – ETC – Kwalifikacje 2
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 13:30 – Yamaha R3 Cup – Kwalifikacje
    • #46 Dawid Nowak
    • #47 Jurand Kuśmierczyk
  • 14:15 – Porsche Sprint GT – Wyścig 1 (30 min)
    • #69 Mariusz Górecki
    • #87 Wojciech Karwan
  • 14:20 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 2 (25 min)
    • #64 Maciej Walenda i Tomasz Lach
    • #69 Franz Dziwok
  • 14:45 – Hiszpańska F4 – Kwalifikacje 1
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 15:10 – Moto2 – Kwalifikacje 2
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 15:20 – BMW M2 Cup – Wyścig 1 (60 minut)
    • #7 Tomasz Magdziarz i Daan Pijl
  • 15:45 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 1 (30 min)
    • #20 Robert Lukas
    • #34 Karol Kręt
  • 16:00 – WEC – Wyścig 24h Le Mans
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 16:35 – Fiesta Sprint Cup – Kwalifikacje
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 16:40 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig Endurance (60 min)
    • #64 Maciej Walenda i Tomasz Lach
    • #69 Franz Dziwok
  • 16:55 – Hiszpańska F4 – Wyścig 1 (25 min)
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 17:15 – MX-5 Cup – Kwalifikacje
    • #23 Filip Wójtowicz

Niedziela:

  • 09:00 – Hiszpańska F4 – Kwalifikacje 2
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 10:05 – Fiesta Sprint Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 10:50 – MX-5 Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • #23 Filip Wójtowicz
  • 11:15 – Hiszpańska F4 – Wyścig 2 (18 min)
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 11:25 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 2 (30 min)
    • #20 Robert Lukas
    • #34 Karol Kręt
  • 11:45 – Yamaha R3 Cup – Wyścig 1
    • #46 Dawid Nowak
    • #47 Jurand Kuśmierczyk
  • 12:00 – Moto2 – Wyścig 1
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 12:30 – Porsche Sprint GT – Wyścig 2 (30 min)
    • #69 Mariusz Górecki
    • #87 Wojciech Karwan
  • 13:00 – ETC – Wyścig
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 14:40 – Fiesta Sprint Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 14:45 – Hiszpańska F4 – Wyścig 3 (25 min)
    • #7 Tymek Kucharczyk
  • 15:00 – Moto2 – Wyścig 2
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 15:25 – BMW M2 Cup – Wyścig 2 (60 minut)
    • #7 Tomasz Magdziarz i Daan Pijl
  • 16:00 – WEC – Meta 24h Le Mans
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 16:15 – Yamaha R3 Cup – Wyścig 2
    • #46 Dawid Nowak
    • #47 Jurand Kuśmierczyk
  • 16:40 – MX-5 Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • #23 Filip Wójtowicz

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo