Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 03~05.06.2022

Sobota:

  • 08:30 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin
    • #845 Artur Chwist
  • 08:45 – Lamborghini Super Trofeo – Kwalifikacje 1 i 2
    • #5 – Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski
    • #44 – Damian Ciosek
    • #55 – Andrzej Lewandowski
  • 09:00 – Włoska F4 – Kwalifikacje 1 i 2
    • #37 Kacper Sztuka
  • 09:20 – Swift Cup – Wyścig 1
    • #566 Fabian Dybionka
    • #586 Aleks Sówka
    • #587 Maciej Banaś
    • #599 Kacper Osek
  • 09:45 – FRECA – Kwalifikacje 1
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 10:25 – TCR EE – Kwalifikacje
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek
  • 10:55 – Moto2 – Trening 3
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 11:30 – GT World Challenge – Kwalifikacje
    • #112 – Maciej Błażek i Patryk Krupiński
  • 11:35 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #845 Artur Chwist
  • 13:00 – FIM EWC – Wyścig (24 godziny)
    • #90 Bartłomiej Lewandowski, Bartłomiej Morański
    • #91 Paweł Szkopek
    • #777 Marek Szkopek
  • 13:55 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 1 (50 minut)
    • #5 – Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski
    • #44 – Damian Ciosek
    • #55 – Andrzej Lewandowski
  • 15:10 – Moto2 – Kwalifikacje 1
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 15:15 – FRECA – Wyścig 1 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 15:35 – Moto2 – Kwalifikacje 2
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 16:05 – TCR EE – Wyścig 1 (25 minut)
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek
  • 17:25 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka i Jakub Litwin
    • #845 Artur Chwist
  • 17:50 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka
  • 18:00 – GT World Challenge – Wyścig (6 godzin)
    • #112 – Maciej Błażek i Patryk Krupiński
  • 18:50 – Swift Cup – Wyścig 2
    • #566 Fabian Dybionka
    • #586 Aleks Sówka
    • #587 Maciej Banaś
    • #599 Kacper Osek

Niedziela:

  • 08:30 – ESET Cup – Kwalifikacje Sprint 2
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #845 Artur Chwist
  • 09:00 – FRECA – Kwalifikacje 2
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 09:40 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka
  • 10:05 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 2 (50 minut)
    • #5 – Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski
    • #44 – Damian Ciosek
    • #55 – Andrzej Lewandowski
  • 10:55 – TCR EE – Wyścig 2 (25 minut)
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek
  • 11:35 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #14 Piotr Wira
    • #24 Marcin Kaczmarski
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
    • #88 Jacek Zielonka
    • #845 Artur Chwist
  • 12:20 – Moto2 – Wyścig
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 13:00 – FIM EWC – Meta Wyścigu
    • #90 Bartłomiej Lewandowski, Bartłomiej Morański
    • #91 Paweł Szkopek
    • #777 Marek Szkopek
  • 14:35 – FRECA – Wyścig 2 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński
    • #21 Piotr Wiśnicki
  • 17:40 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć jej utrzymanie i rozwój możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo