Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 21~22.05.2022

Sobota:

  • 09:00 – Moto2 – Kwalifikacje 1
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 09:35 – IDM Superbike – Kwalifikacje 1
    • #7 Kamil Krzemień
  • 10:20 – GT Cup Open – Kwalifikacje 1
    • #50 Antoni Chodzeń
  • 10:40 – ETC – Kwalifikacje 1
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 11:20 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 11:30 – Radical Challenge – Kwalifikacje
    • #88 Jacek Zielonka
  • 11:45 – TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • #21 Szymon Ładniak
  • 12:20 – Moto2 – Kwalifikacje 2
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 13:35 – IDM Superbike – Kwalifikacje 2
    • #7 Kamil Krzemień
  • 14:00 – ETC – Kwalifikacje 2
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 14:35 – GT Cup Open – Wyścig 1 (50 minut)
    • #50 Antoni Chodzeń
  • 15:25 – Radical Challenge – Wyścig 1 (25 min)
    • #88 Jacek Zielonka
  • 16:45 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 18:15 – TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • #21 Szymon Ładniak
  • 18:25 – Radical Challenge – Wyścig 2 (25 min)
    • #88 Jacek Zielonka

Niedziela:

  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 09:15 – TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • #21 Szymon Ładniak
  • 09:40 – GT Cup Open – Kwalifikacje 2
    • #50 Antoni Chodzeń
  • 11:00 – IDM Superbike – Wyścig 1
    • #7 Kamil Krzemień
  • 11:00 – Radical Challenge – Kwalifikacje 2
    • #88 Jacek Zielonka
  • 12:00 – ETC – Wyścig 1
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 13:00 – Moto2 – Wyścig
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 14:05 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #73 Roman Ziemian
    • #777 Marcin Jedliński i Karol Basz
  • 15:00 – IDM Superbike – Wyścig 2
    • #7 Kamil Krzemień
  • 15:00 – ETC – Wyścig 2
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 15:35 – TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • #21 Szymon Ładniak
  • 16:15 – Radical Challenge – Wyścig 3 (25 min)
    • #88 Jacek Zielonka
  • 16:35 – GT Cup Open – Wyścig 2 (50 minut)
    • #50 Antoni Chodzeń

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Możesz jednak łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.