Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 14~15.05.2022

Sobota:

  • 08:30 – Porsche Sprint Challenge – Kwalifikacje
    • #64 Maciej Walenda i Tomasz Lach
    • #69 Franz Dziwok
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 1
    • #100 – Roman Ziemian
  • 09:00 – Włoskie GT – Trening 2
    • #63 Karol Basz
  • 09:30 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • #3 Gosia Rdest
  • 09:30 – ELMS – Trening 2
    • #14 Mateusz Kaprzyk
  • 10:00 – BMW M2 Cup – Wyścig 1 (60 minut)
    • #7 Tomasz Magdziarz
  • 12:00 – Włoskie GT – Trening 3
    • #63 Karol Basz
  • 12:30 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 13:30 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 1 (25 min)
    • #64 Maciej Walenda i Tomasz Lach
    • #69 Franz Dziwok
  • 13:30 – Ferrari Challenge – Wyścig 1 (30 minut)
    • #100 – Roman Ziemian
  • 14:25 – ELMS – Kwalifikacje – LMP3
    • #14 Mateusz Kaprzyk
  • 14:25 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • #3 Gosia Rdest
  • 15:05 – GT World Challenge – Kwalifikacje 1
    • #86 Igor Waliłko
    • #111 Patryk Krupiński
  • 15:50 – Włoskie GT – Kwalifikacje
    • #63 Karol Basz
  • 19:30 – GT World Challenge – Wyścig 1 (60 minut)
    • #86 Igor Waliłko
    • #111 Patryk Krupiński

Niedziela:

  • 08:45 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 2 (25 min)
    • #64 Maciej Walenda i Tomasz Lach
    • #69 Franz Dziwok
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 2
    • #100 – Roman Ziemian
  • 09:35 – GT World Challenge – Kwalifikacje 2
    • #86 Igor Waliłko
    • #111 Patryk Krupiński
  • 09:55 – BMW M2 Cup – Wyścig 2 (60 minut)
    • #7 Tomasz Magdziarz
  • 11:20 – Clio Cup – Kwalifikacje 2
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 11:30 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • #14 Mateusz Kaprzyk
  • 13:00 – Włoskie GT – Wyścig (2 godziny)
    • #63 Karol Basz
  • 13:10 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig Endurance (60 min)
    • #64 Maciej Walenda i Tomasz Lach
    • #69 Franz Dziwok
  • 13:30 – Ferrari Challenge – Wyścig 2 (30 minut)
    • #100 – Roman Ziemian
  • 15:00 – GT World Challenge – Wyścig 2 (60 minut)
    • #86 Igor Waliłko
    • #111 Patryk Krupiński
  • 17:20 – Clio Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • #125 Jerzy Spinkiewicz

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Jeśli chcesz możesz łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.