Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 07~08.05.2022

Sobota:

  • 08:15 – RCN – Kwalifikacje
    • #56 Jacek Pydys
  • 09:00 – Włoska F4 – Kwalifikacje 1 i 2
    • #37 Kacper Sztuka
  • 10:50 – IDM Superbike – Kwalifikacje 1
    • #7 Kamil Krzemień
  • 11:35 – FRECA – Kwalifikacje 1
    • #4 Roman Biliński
  • 11:40 – ETC – Kwalifikacje 1
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 12:25 – Clio Cup – Kwalifikacje 1
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 12:30 – Moto2 – Kwalifikacje 1
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 13:00 – WEC – Wyścig (6 godzin)
    • #9 Robert Kubica
    • #34 Jakub Śmiechowski
  • 13:45 – RCN– Wyścig (3,5 godziny)
    • #56 Jacek Pydys
  • 14:55 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka
  • 14:05 – IDM Superbike – Kwalifikacje 2
    • #7 Kamil Krzemień
  • 15:00 – ETC – Kwalifikacje 2
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 15:50 – Moto2 – Kwalifikacje 2
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 18:05 – FRECA – Wyścig 1 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński
  • 18:30 – 24h Nürburgring – Wyścig Kwalifikacyjny 1 (3 godziny)
    • #16 Kuba Giermaziak
    • #261 Franz Dziwok
    • #397 Jacek Pydys
  • 19:20 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • #125 Jerzy Spinkiewicz

Niedziela:

  • 09:00 – FRECA – Kwalifikacje 2
    • #4 Roman Biliński
  • 09:15 – 24h Nürburgring – Kwalifikacje TOP
  • 10:00 – Clio Cup – Kwalifikacje 2
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 10:30 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka
  • 11:20 – IDM Superbike – Wyścig 1
    • #7 Kamil Krzemień
  • 12:00 – ETC – Wyścig 1
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 13:00 – Moto2 – Wyścig 1
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 14:00 – 24h Nürburgring – Wyścig Kwalifikacyjny 2 (3 godziny)
    • #16 Kuba Giermaziak
    • #261 Franz Dziwok
    • #397 Jacek Pydys
  • 15:00 – ETC – Wyścig 2
    • #52 Jeremiasz Wojciechowski
  • 15:00 – IDM Superbike – Wyścig 2
    • #7 Kamil Krzemień
  • 15:20 – FRECA – Wyścig 2 (30 minut)
    • #4 Roman Biliński
  • 16:00 – Moto2 – Wyścig 2
    • #74 Piotr Biesiekirski
  • 16:30 – Clio Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • #125 Jerzy Spinkiewicz
  • 17:30 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • #37 Kacper Sztuka

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.


Na racedriver.pl nie ma reklam – strona jest tworzona hobbystycznie dla entuzjastów wyścigów. Jeśli chcesz możesz łatwo wesprzeć jej utrzymanie i rozwój poprzez: Tipo.