Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 09~10.04.2022

Sobota:

  • 09:00 – TCR EE – Trening
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek
  • 09:50 – MX-5 Cup – Trening 1
    • #23 Filip Wójtowicz
  • 10:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Sprint 1
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 10:25 – Fiesta Sprint Cup – Trening 1
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 11:00 – TCR EE – Kwalifikacje
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek
  • 11:00 – MX-5 Cup – Trening 2
    • #23 Filip Wójtowicz
  • 11:30 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #77 Marcin Jedliński
  • 11:35 – Fiesta Sprint Cup – Trening 2
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 12:10 – BMW M2 Cup – Kwalifikacje
    • #7 Tomasz Magdziarz i Daan Pijl
  • 15:10 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 15:40 – BMW M2 Cup – Wyścig 1 (60 minut)
    • #7 Tomasz Magdziarz i Daan Pijl
  • 16:00 – TCR EE – Wyścig 1 (25 minut)
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek
  • 16:55 – MX-5 Cup – Kwalifikacje
    • #23 Filip Wójtowicz
  • 17:30 – Fiesta Sprint Cup – Kwalifikacje
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 17:40 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 min)
    • #5 Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski
    • #77 Marcin Jedliński

Niedziela:

  • 09:00 – Fiesta Sprint Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 10:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Sprint 2
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 10:40 – TCR EE – Wyścig 2 (25 minut)
    • #2 Tomasz Rzepecki
    • #97 Bartosz Groszek
  • 11:35 – MX-5 Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • #23 Filip Wójtowicz
  • 13:40 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 min)
    • #5 Stanisław Jedliński
    • #34 Adam Rzepecki
    • #77 Marcin Jedliński
  • 14:15 – Fiesta Sprint Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • #46 Alan Czyż
    • #77 Aleksander Olejniczak
    • #78 Filip Zagórski
  • 15:00 – BMW M2 Cup – Wyścig 2 (60 minut)
    • #7 Tomasz Magdziarz i Daan Pijl
  • 15:15 – Radical Challenge – Wyścig 3 (25 min)
    • #88 Jacek Zielonka
  • 16:15 – MX-5 Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • #23 Filip Wójtowicz

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz wesprzeć utrzymanie i rozwój racedriver.pl możesz to łatwo zrobić poprzez: Tipo