Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 05~07.11.2021

Piątek:

  • 07:00 – WEC – Trening 2
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 10:30 – TCR Germany – Trening
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 11:15 – ADAC GT Masters – Trening 1
    • Igor Waliłko #13
  • 11:20 – WEC – Trening 3
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 11:55 – Trening 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 12:50 – TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 14:15 – ADAC GT Masters – Trening 2
    • Igor Waliłko #13
  • 15:20 – WEC – Kwalifikacje
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 15:50 – TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 16:10 – Trening 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74

Sobota:

  • 09:30 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 1
    • Igor Waliłko #13
  • 10:15 – TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 11:55 – Trening 3 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 12:00 – WEC – Wyścig (8 godzin)
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 15:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 1 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13
  • 16:10 – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 16:35 – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74

Niedziela:

  • 09:00 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 2
    • Igor Waliłko #13
  • 10:45 – TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 15:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 2 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13
  • 15:30 – Wyścig – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: