Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 29~31.10.2021

Piątek:

  • 07:30 – WEC – Trening 2
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 08:30 – Clio Cup – Trening 1
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 09:45 – VRM BMW M2 – Trening 1
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 10:25 – Włoska F4 – Trening 1
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 11:45 – WEC – Trening 3
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 12:05 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 1 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5
  • 12:10 – Clio Cup – Trening 2
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 13:45 – Włoska F4 – Trening 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 14:15 – VRM BMW M2 – Trening 2
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 15:50 – WEC – Kwalifikacje
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 16:00 – VRM BMW M2 – Kwalifikacje
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 16:50 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 2 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5
  • 17:00 – MX-5 Cup – Trening 1
    • Filip Wójtowicz #23
  • 17:25 – Fiesta Cup – Trening 1
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 18:10 – Clio Cup – Kwalifikacje 1
    • Jerzy Spinkiewicz #125

Sobota:

  • 09:50 – Włoska F4 – Kwalifikacje 1 i 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 09:55 – Clio Cup – Kwalifikacje 2
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 10:00 – WEC – Wyścig (6 godzin)
    • Robert Kubica #20
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 10:00 – MX-5 Cup – Trening 2
    • Filip Wójtowicz #23
  • 10:35 – Fiesta Cup – Trening 2
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 12:00 – Lamborghini Super Trofeo: World Final – Kwalifikacje 1 i 2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5
  • 13:50 – MX-5 Cup – Kwalifikacje
    • Filip Wójtowicz #23
  • 14:00 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 14:20 – Fiesta Cup – Kwalifikacje
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 14:55 – VRM BMW M2 – Wyścig 1 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 15:00 – RCN – Wyścig (3 godziny)
    • Jacek Pydys #56
    • Jakub Glasse #341
    • Bartosz Palusko #344
  • 15:20 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 16:30 – Lamborghini Super Trofeo: World Final AM – Wyścig 1 (50 minut)
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #5
  • 16:55 – MX-5 Cup – Wyścig 1 (30 min)
    • Filip Wójtowicz #23
  • 17:40 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 17:55 – Lamborghini Super Trofeo: World Final PRO – Wyścig 1 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16

Niedziela:

  • 09:10 – Clio Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 10:00 – Fiesta Cup – Wyścig 1 (30 min)
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 10:05 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 11:55 – VRM BMW M2 – Wyścig 2 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 12:05 – Lamborghini Super Trofeo: World Final AM – Wyścig 2 (50 minut)
    • Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski #5
  • 13:10 – MX-5 Cup – Wyścig 2 (30 min)
    • Filip Wójtowicz #23
  • 14:25 – Lamborghini Super Trofeo: World Final PRO – Wyścig 2 (50 minut)
    • Karol Basz i Mattia Michelotto #6
  • 16:35 – Fiesta Cup – Wyścig 2 (30 min)
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: