Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 22~24.10.2021

Piątek:

  • 09:00 – GT Cup Open – Trening 1
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 09:40 – ADAC GT4 Germany – Trening 1
    • Robin Rogalski #32
  • 09:55 – GT Open – Trening 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 10:35 – ADAC GT Masters – Trening 1
    • Igor Waliłko #13
  • 11:05 – Euroformula Open – Trening 1
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:10 – Alpine Cup – Trening 1
    • Gosia Rdest #3
  • 12:45 – ADAC GT4 Germany – Trening 2
    • Robin Rogalski #32
  • 12:50 – ELMS – Trening 1
    • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14
    • Robert Kubica #41
  • 14:00 – TCR Germany – Trening 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 14:20 – GT Cup Open – Trening 2
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 14:20 – GT Open – Trening 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 14:40 – ADAC GT Masters – Trening 2
    • Igor Waliłko #13
  • 15:40 – Alpine Cup – Trening 2
    • Gosia Rdest #3
  • 16:25 – Euroformula Open – Trening 2
    • Filip Kaminiarz #88
  • 17:15 – GT Cup Open – Trening 3
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 17:15 – GT Open – Trening 3 (kierowcy Bronze)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 17:30 – ADAC GT4 Germany – Kwalifikacje 1
    • Robin Rogalski #32
  • 18:00 – TCR Germany – Trening 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 18:10 – ELMS – Trening dla kierowców Bronze
    • Patryk Krupiński #14
  • 18:50 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • Gosia Rdest #3

Sobota:

  • 09:00 – TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:30 – ADAC GT4 Germany – Kwalifikacje 2
    • Robin Rogalski #32
  • 09:30 – ELMS – Trening 2
    • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14
    • Robert Kubica #41
  • 10:40 – GT Cup Open – Kwalifikacje 1
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 10:40 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 10:45 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 1
    • Igor Waliłko #13
  • 11:10 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • Gosia Rdest #3
  • 11:20 – Euroformula Open – Kwalifikacje
    • Filip Kaminiarz #88
  • 12:50 – TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 13:45 – ADAC GT4 Germany – Wyścig 1 (60 minut)
    • Robin Rogalski #32
  • 14:55 – GT Cup Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 14:55 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 15:20 – ELMS – Kwalifikacje LMP3
    • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14
  • 15:40 – ELMS – Kwalifikacje LMP2
    • Robert Kubica #41
  • 16:10 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3
  • 16:30 – Euroformula Open – Wyścig 1 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 1 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13

Niedziela:

  • 09:00 – TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:00 – GT Cup Open – Kwalifikacje 2
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 09:30 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3
  • 10:25 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 2
    • Igor Waliłko #13
  • 11:35 – Euroformula Open – Wyścig 2 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 13:20 – TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 13:25 – GT Cup Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jan Antoszewski i Mark Speakerwas #45
  • 13:25 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 14:00 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • Mateusz Kaprzyk i Patryk Krupiński #14
    • Robert Kubica #41
  • 15:45 – Euroformula Open – Wyścig 3 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 2 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: