Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 08~10.10.2021

Piątek:

  • 09:00 – Włoska F4 – Trening 1
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 09:55 – Włoskie GT – Trening 1
    • Karol Basz
  • 11:00 – GT4 European Series – Trening 1
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33
  • 11:10 – BMW M2 Cup – Trening
    • Mery Czepiel #4
  • 12:45 – Włoska F4 – Trening 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 15:10 – GT4 European Series – Trening 2
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33
  • 15:15 – BMW M2 Cup – Kwalifikacje
    • Mery Czepiel #4
  • 15:30 – Włoskie GT – Trening 2
    • Karol Basz
  • 17:00 – Włoska F4 – Kwalifikacje 1 i 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37

Sobota:

  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje (90 minut)
    • Kuba Giermaziak #11
    • Franz Dziwok #435
  • 09:00 – Trening – Porsche Sprint GT
    • Mariusz Górecki #69
    • Wojciech Karwan #87
  • 09:35 – Trening – Porsche Sprint Challenge
    • Robert Lukas #20
  • 09:55 – Włoskie GT – Kwalifikacje 1
    • Karol Basz
  • 10:30 – Włoskie GT – Kwalifikacje 2
    • Karol Basz
  • 10:35 – Kwalifikacje – Porsche Sprint GT
    • Mariusz Górecki #69
    • Wojciech Karwan #87
  • 11:00 – EWC – Wyścig (6 godzin)
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Bartłomiej Wiczyński #777
  • 11:10 – Kwalifikacje – Porsche Sprint Challenge
    • Robert Lukas #20
  • 11:15 – BMW M2 Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 11:25 – GT4 European Series – Kwalifikacje 1 i 2
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33
  • 12:00 – NLS – Wyścig (4 godziny)
    • Kuba Giermaziak #11
    • Franz Dziwok #435
  • 13:55 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 14:45 – Wyścig 1 – Porsche Sprint GT (30 min)
    • Mariusz Górecki #69
    • Wojciech Karwan #87
  • 15:50 – Włoskie GT – Wyścig 1 (50 minut)
    • Karol Basz
  • 16:15 – Wyścig 1 – Porsche Sprint Challenge (30 min)
    • Robert Lukas #20
  • 16:40 – GT4 European Series – Wyścig 1 (60 minut)
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33

Niedziela:

  • 09:30 – Audi R8 Cup – Kwalifikacje 3 i 4
    • Robin Rogalski #77
  • 09:40 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 11:10 – BMW M2 Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 11:25 – Wyścig 2 – Porsche Sprint Challenge (30 min)
    • Robert Lukas #20
  • 11:30 – GT4 European Series – Wyścig 2 (60 minut)
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33
  • 12:30 – Wyścig 2 – Porsche Sprint GT (30 min)
    • Mariusz Górecki #69
    • Wojciech Karwan #87
  • 12:40 – Włoskie GT – Wyścig 2 (50 minut)
    • Karol Basz #3
  • 13:00 – Audi R8 Cup – Wyścig 3
    • Robin Rogalski #77
  • 15:40 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 15:55 – Audi R8 Cup – Wyścig 4
    • Robin Rogalski #77

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: