Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 01~03.10.2021

Piątek:

Sobota:

  • 08:15 – ADAC GT4 Germany – Kwalifikacje 1
    • Robin Rogalski #32
  • 08:50 – TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:15 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • Gosia Rdest #3
  • 10:15 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 1
    • Igor Waliłko #13
  • 10:30 – Clio Cup – Kwalifikacje
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 11:15 – RCN – Wyścig (3 godziny)
    • Jacek Pydys #56
    • Jakub Glasse #341
    • Bartosz Palusko #344
  • 12:40 – ADAC GT4 Germany – Wyścig 1 (60 minut)
    • Robin Rogalski #32
  • 14:05 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 2
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 14:10 – TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 16:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 1 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13
  • 16:50 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3
  • 19:10 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125

Niedziela:

  • 08:05 – TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 08:40 – ADAC GT4 Germany – Kwalifikacje 2
    • Robin Rogalski #32
  • 08:45 – Clio Cup – Kwalifikacje 2
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 09:15 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • Gosia Rdest #3
  • 10:15 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 2
    • Igor Waliłko #13
  • 11:45 – TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 12:00 – Tourenwagen Classics – Wyścig (40 minut)
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 12:45 – ADAC GT4 Germany – Wyścig 2 (60 minut)
    • Robin Rogalski #32
  • 13:10 – Clio Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 16:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 2 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13
  • 16:35 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: