Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 24~26.09.2021

Piątek:

  • 09:00 – Euroformula Open – Trening 1
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:00 – GT i GT Cup Open – Trening 2
    • Roman Ziemian #73
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 12:10 – TCR Europe – Trening 1
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97
  • 14:20 – Euroformula Open – Trening 2
    • Filip Kaminiarz #88
  • 15:10 – GT i GT Cup Open – Trening 3
    • Roman Ziemian #73
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 16:20 – TCR Europe – Trening 2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek

Sobota:

  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje (90 minut)
    • Franz Dziwok #435
  • 09:00 – TCR Europe – Kwalifikacje 1 i 2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97
  • 10:20 – Euroformula Open – Kwalifikacje
    • Filip Kaminiarz #88
  • 10:55 – GT i GT Cup Open – Kwalifikacje 1
    • Roman Ziemian #73
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 12:00 – NLS – Wyścig (4 godziny)
    • Franz Dziwok #435
  • 13:05 – TCR Europe – Wyścig 1 (30 minut)
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97
  • 15:55 – Euroformula Open – Wyścig 1 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:55 – GT i GT Cup Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Roman Ziemian #73
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100

Niedziela:

  • 09:00 – GT i GT Cup Open – Kwalifikacje 2
    • Roman Ziemian #73
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 09:50 – Euroformula Open – Wyścig 2 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 13:30 – TCR Europe – Wyścig 2 (30 minut)
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Bartosz Groszek #97
  • 14:30 – GT i GT Cup Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Roman Ziemian #73
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Tomasz Magdziarz z Daan-em Pijl #33
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 16:00 – Euroformula Open – Wyścig 3 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: