Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 17~19.09.2021

Piątek:

  • 08:00 – MX-5 Cup – Trening 1
    • Filip Wójtowicz #23
  • 08:30 – VRM BMW M2 – Trening 1
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 09:10 – BMW M2 Cup – Trening
    • Mery Czepiel #4
  • 09:35 – TCR Germany – Trening 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:55 – EWC – Kwalifikacje 2
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michał Filla #777
  • 10:10 – Audi R8 Cup – Trening 1
    • Robin Rogalski #77
  • 10:50 – Włoskie GT – Trening 1
    • Karol Basz #14
  • 12:40 – TCR Germany – Trening 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 12:45 – ELMS – Trening 1
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 13:10 – MX-5 Cup – Trening 2
    • Filip Wójtowicz #23
  • 13:40 – VRM BMW M2 – Trening 2
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 14:30 – Audi R8 Cup – Trening 2
    • Robin Rogalski #77
  • 16:10 – Włoskie GT – Trening 2
    • Karol Basz #14
  • 16:15 – ELMS – Trening dla kierowców Bronze
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 16:55 – BMW M2 Cup – Kwalifikacje
    • Mery Czepiel #4
  • 17:45 – VRM BMW M2 – Kwalifikacje
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 18:35 – MX-5 Cup – Kwalifikacje
    • Filip Wójtowicz #23

Sobota:

  • 08:40 – MX-5 Cup – Wyścig 1 (30 min)
    • Filip Wójtowicz #23
  • 09:00 – Włoskie GT – Trening 3
    • Karol Basz #14
  • 09:05 – ELMS – Trening 2
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 09:25 – Audi R8 Cup – Kwalifikacje 1
    • Robin Rogalski #77
  • 10:00 – TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 11:25 – BMW M2 Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 13:25 – ELMS – Kwalifikacje LMP3
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 13:30 – TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 13:40 – Włoskie GT – Kwalifikacje
    • Karol Basz #14
  • 13:50 – ELMS – Kwalifikacje LMP2
    • Robert Kubica #41
  • 14:15 – Audi R8 Cup – Wyścig 1
    • Robin Rogalski #77
  • 15:00 – EWC – Start wyścigu (24 godziny)
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michał Filla #777
  • 17:50 – VRM BMW M2 – Wyścig 1 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7

Niedziela:

  • 09:00 – TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:10 – MX-5 Cup – Wyścig 2 (30 min)
    • Filip Wójtowicz #23
  • 10:15 – Audi R8 Cup – Kwalifikacje 2
    • Robin Rogalski #77
  • 11:00 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 11:15 – BMW M2 Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 13:30 – TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 14:00 – Włoskie GT – Wyścig (3 godziny)
    • Karol Basz #14
  • 15:00 – EWC – Meta wyścigu
    • Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski #90
    • Marek Szopek, Artur Wielebski, Michał Filla #777
  • 17:00 – VRM BMW M2 – Wyścig 2 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 17:10 – Audi R8 Cup – Wyścig 2
    • Robin Rogalski #77

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: