Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 10~12.09.2021

Piątek:

  • 08:30 – Włoska F4 – Trening 1
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Test
    • Roman Ziemian #73
  • 09:15 – Clio Cup – Test 1
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 09:30 – ADAC GT Masters – Trening 1
    • Igor Waliłko #13
  • 09:50 – Euroformula Open – Trening 1
    • Filip Kaminiarz #88
  • 10:35 – GT Open – Trening 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 10:55 – Trening 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 11:20 – TCR Germany – Trening 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 13:00 – Włoska F4 – Trening 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 13:45 – Tourenwagen Classics – Trening 1
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 13:50 – Clio Cup – Test 2
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 14:25 – Euroformula Open – Trening 2
    • Filip Kaminiarz #88
  • 14:30 – Formuła 1 – Pierwszy Trening
    • Robert Kubica #88
  • 14:30 – Ferrari Challenge – Trening
    • Roman Ziemian #73
  • 14:30 – ADAC GT Masters – Trening 2
    • Igor Waliłko #13
  • 15:10 – GT Open – Trening 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 15:10 – Trening 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:45 – TCR Germany – Trening 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 16:30 – Tourenwagen Classics – Trening 2
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 17:10 – GT Open – Trening 3 (kierowcy Bronze)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 18:00 – Formuła 1 – Kwalifikacje
    • Robert Kubica #88

Sobota:

  • 08:30 – Włoska F4 – Kwalifikacje
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 1
    • Roman Ziemian #73
  • 09:00 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 1
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 09:30 – Fiesta Cup – Trening 1
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 09:50 – Clio Cup – Kwalifikacje
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 10:20 – TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 10:20 – Euroformula Open – Kwalifikacje
    • Filip Kaminiarz #88
  • 10:55 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 10:55 – Trening 3 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 11:00 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 1
    • Igor Waliłko #13
  • 11:35 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 2
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 11:45 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 12:00 – Formuła 1 – Drugi Trening
    • Robert Kubica #88
  • 12:15 – Brytyjska F3 – Kwalifikacje
    • Romana Biliński #4
  • 13:20 – Ferrari Challenge – Wyścig 1 (30 minut)
    • Roman Ziemian #73
  • 13:40 – TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 14:00 – Fiesta Cup – Trening 2
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 14:35 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 15:10 – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:25 – Brytyjska F3 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 15:30 – Euroformula Open – Wyścig 1 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 15:35 – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 16:30 – Formuła 1 – Sprint Kwalifikacyjny
    • Robert Kubica #88
  • 16:30 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 16:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 1 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13
  • 16:55 – Fiesta Cup – Kwalifikacje
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77

Niedziela:

  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 09:00 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 2
    • Igor Waliłko #13
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 2
    • Roman Ziemian #73
  • 09:35 – TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:40 – Clio Cup – Kwalifikacje
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 10:25 – Euroformula Open – Wyścig 2 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:05 – Tourenwagen Classics – Wyścig (40 minut)
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 11:25 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 12:20 – Wyścig – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 12:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 2 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13
  • 13:20 – Ferrari Challenge – Wyścig 2 (30 minut)
    • Roman Ziemian #73
  • 13:25 – Brytyjska F3 – Wyścig 2 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 13:50 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
  • 14:10 – Fiesta Cup – Wyścig 1 (30 min)
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 14:40 – TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 15:00 – Formuła 1 – Wyścig
    • Robert Kubica #88
  • 15:20 – Euroformula Open – Wyścig 3 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:20 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 16:30 – Fiesta Cup – Wyścig 2 (30 min)
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 16:40 – Brytyjska F3 – Wyścig 3 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 17:15 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: