Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 03~05.09.2021

Piątek:

  • 09:00 – TCR EE – Trening
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 09:35 – Swift Cup Europe – Trening
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 09:40 – GT4 European Series – Trening 1
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33
  • 09:45 – BMW M2 Cup – Trening
    • Mery Czepiel #4
  • 10:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 1
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 10:50 – TCR Europe – Trening 1
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 11:10 – Alpine Cup – Trening 2
    • Gosia Rdest #3
  • 11:30 – Lamborghini Super Trofeo – Trening 1
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #90
  • 11:50 – TCR EE – Kwalifikacje
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 12:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 2
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 12:30 – Swift Cup Europe – Kwalifikacje
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 13:50 – GT4 European Series – Trening 2
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33
  • 14:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 3
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 14:35 – ESET Cup – Trening
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 15:00 – TCR Europe – Trening 2
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 15:00 – Alpine Cup – Kwalifikacje 1
    • Gosia Rdest #3
  • 15:40 – Lamborghini Super Trofeo – Trening 2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #90
  • 16:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 4
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 16:25 – BMW M2 Cup – Kwalifikacje
    • Mery Czepiel #4
  • 17:30 – ESET Cup – Kwalifikacje 1
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 18:55 – Alpine Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3

Sobota:

  • 08:30 – Trening – Porsche Sprint GT
    • Mariusz Górecki #69
    • Wojciech Karwan #87
  • 09:00 – Alpine Cup – Kwalifikacje 2
    • Gosia Rdest #3
  • 09:00 – Porsche Sprint Challenge – Kwalifikacje 1 i 2 – GT3
    • Patryk Krupiński #32
  • 09:05 – Trening – Porsche Sprint Challenge
    • Robert Lukas #20
  • 09:40 – Porsche Sprint Challenge – Kwalifikacje 1 i 2 – GT4
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
  • 10:05 – Kwalifikacje – Porsche Sprint GT
    • Mariusz Górecki #69
    • Wojciech Karwan #87
  • 10:10 – TCR Europe – Kwalifikacje 1 i 2
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 10:25 – Alpine Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Gosia Rdest #3
  • 10:40 – Kwalifikacje – Porsche Sprint Challenge
    • Robert Lukas #20
  • 10:55 – Lamborghini Super Trofeo – Kwalifikacje 1 i 2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #90
  • 11:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Jedliński #77
  • 11:05 – BMW M2 Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 11:45 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 1 (25 minut)
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 11:50 – Swift Cup Europe – Wyścig 1 (30 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 11:55 – GT4 European Series – Kwalifikacje 1 i 2
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33
  • 12:25 – Trening – Porsche Endurance Challenge
  • 12:45 – TCR EE – Wyścig 1 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 14:15 – Wyścig 1 – Porsche Sprint GT (30 min)
    • Mariusz Górecki #69
    • Wojciech Karwan #87
  • 14:20 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 2 (25 minut)
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 14:45 – TCR Europe – Wyścig 1 (30 minut)
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 15:45 – Wyścig 1 – Porsche Sprint Challenge (30 min)
    • Robert Lukas #20
  • 15:40 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 1 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #90
  • 16:40 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig „100 Miles of Czech Republic” (60 minut)
    • Franza Dziwok i Florian Janits #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Patryk Krupiński #32
  • 16:55 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Kaczmarski #25
    • Marcin Jedliński #77
  • 17:00 – GT4 European Series – Wyścig 1 (60 minut)
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33

Niedziela:

  • 09:00 – Kwalifikacje – Porsche Endurance Challenge
  • 09:45 – GT4 European Series – Wyścig 2 (60 minut)
    • Piotr i Antoni Chodzeń #33
  • 10:10 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 10:35 – TCR EE – Wyścig 2 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 11:05 – BMW M2 Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 11:15 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 2 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
    • Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut #90
  • 11:25 – Wyścig 2 – Porsche Sprint Challenge (30 min)
    • Robert Lukas #20
  • 11:30 – Swift Cup Europe – Wyścig 2 (30 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 12:30 – Wyścig 2 – Porsche Sprint GT (30 min)
    • Mariusz Górecki #69
    • Wojciech Karwan #87
  • 12:40 – TCR Europe – Wyścig 2 (30 minut)
    • Łukasz Stolarczyk #53
  • 13:30 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Błażej Wojciechowski #93
  • 15:00 – Wyścig – Porsche Endurance Challenge (100 minut)

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: