Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 27~29.08.2021

Piątek:

  • 09:10 – NTC – Trening 1
    • Mateusz Molik #7
  • 10:50 – IDM Superbike 1000 – Trening 1
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartłomiej Lewandowski #90
  • 11:25 – Ferrari Challenge – Test
    • Roman Ziemian #73
  • 13:50 – NTC – Trening 2
    • Mateusz Molik #7
  • 15:20 – IDM Superbike 1000 – Trening 2
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartłomiej Lewandowski #90
  • 16:10 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 1
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 16:30 – W Series – Kwalifikacje
    • Gosia Rdest #3
  • 17:00 – NTC – Kwalifikacje 1
    • Mateusz Molik #7
  • 17:00 – Ferrari Challenge – Trening
    • Roman Ziemian #73

Sobota:

  • 09:25 – IDM Superbike 1000 – Kwalifikacje 1
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartłomiej Lewandowski #90
  • 10:55 – NTC – Kwalifikacje 2
    • Mateusz Molik #7
  • 11:00 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 2
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 11:05 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 1
    • Roman Ziemian #73
  • 11:30 – RCN – Wyścig grupy 1 (3 godziny)
    • Damian Lempart #310
  • 14:00 – IDM Superbike 1000 – Kwalifikacje 2
    • Kamil Krzemień #7
    • Bartłomiej Lewandowski #90
  • 14:30 – RCN – Wyścig grupy 2 (3 godziny)
    • Jacek Pydys #56
    • Jakub Glasse #341
    • Bartosz Palusko #344
  • 15:40 – NTC – Wyścig 1
    • Mateusz Molik #7
  • 16:30 – W Series – Wyścig (30 minut)
    • Gosia Rdest #3
  • 16:35 – Ferrari Challenge – Wyścig 1 (30 minut)
    • Roman Ziemian #73

Niedziela:

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: