Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 20~22.08.2021

Piątek:

  • 09:40 – BMW M2 Cup – Trening
    • Mery Czepiel #4
  • 11:30 – FIM CEV Moto2 – Trening 1
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 14:35 – ESET Cup – Trening
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Martin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124
  • 14:45 – BMW M2 Cup – Kwalifikacje
    • Mery Czepiel #4
  • 14:50 – FIM CEV Moto2 – Trening 2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:45 – TCR EE – Trening
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 17:30 – ESET Cup – Kwalifikacje 1
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Martin Kaczmarski #25
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
    • Maciej Błażek #124

Sobota:

  • 10:50 – TCR EE – Kwalifikacje
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 11:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Jedliński #77
  • 11:30 – 24h Le Mans – Rozgrzewka
    • Jakub Śmiechowski #34
    • Robert Kubica #41
  • 11:30 – FIM CEV Moto2 – Kwalifikacje 1
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 11:40 – BMW M2 Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 13:15 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
  • 14:10 – TCR EE – Wyścig 1 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 14:50 – FIM CEV Moto2 – Kwalifikacje 2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 16:00 – 24h Le Mans – Start wyścigu
    • Jakub Śmiechowski #34
    • Robert Kubica #4
  • 16:55 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Jacek Zielonka i Jakub Litwin #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Marcin Jedliński #77

Niedziela:

  • 10:10 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
  • 11:45 – BMW M2 Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 12:35 – TCR EE – Wyścig 2 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
  • 13:00 – FIM CEV Moto2 – Wyścig 1
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 13:30 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
  • 16:00 – 24h Le Mans – Meta wyścigu
    • Jakub Śmiechowski #34
    • Robert Kubica #41
  • 16:00 – FIM CEV Moto2 – Wyścig 2
    • Piotr Biesieskirski #74

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: