Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 06~08.08.2021

Piątek:

Sobota:

  • 09:05 – Mazda MX-5 Cup – Kwalifikacje
    • Filip Wójtowicz #23
  • 10:05 – Audi R8 LMS Cup – Kwalifikacje 1
    • Robin Rogalski #77
  • 10:25 – World SBK – Kwalifikacje
    • Paweł Szopek #19
  • 10:45 – Fiesta Sprint Cup – Kwalifikacje
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 11:35 – BMW M2 Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 11:40 – Brytyjska F3 – Kwalifikacje
    • Romana Biliński #4
  • 12:00 – Mazda MX-5 Cup – Wyścig 1 (30 min)
    • Filip Wójtowicz #23
  • 14:15 – VRM BMW M2 Cup – Wyścig 1 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 14:45 – Brytyjska F3 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 15:15 – World SBK – Wyścig 1
    • Paweł Szopek #19
  • 15:35 – Audi R8 LMS Cup – Wyścig 1
    • Robin Rogalski #77
  • 16:25 – Fiesta Sprint Cup – Wyścig 1 (30 min)
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77

Niedziela:

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: