Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 23~25.07.2021

Piątek:

  • 09:35 – GT Open – Trening 1
    • Patryk Krupiński #88
  • 09:50 – FIM CEV – Trening 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 10:00 – Brytyjska F3 – Trening 1
    • Romana Biliński #4
  • 10:40 – FIM CEV – Trening 1 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 11:05 – BMW M2 Cup – Trening
    • Mery Czepiel #4
  • 11:25 – Włoska F4 – Trening 1
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 11:25 – World SBK – Trening 1
    • Paweł Szopek #19
  • 11:55 – Brytyjska F3 – Trening 2
    • Romana Biliński #4
  • 12:15 – Euroformula Open – Trening 1
    • Filip Kaminiarz #88
  • 13:40 – GT Open – Trening 2
    • Patryk Krupiński #88
  • 14:00 – Brytyjska F3 – Trening 3
    • Romana Biliński #4
  • 14:35 – FIM CEV – Trening 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:20 – BMW M2 Cup – Kwalifikacje
    • Mery Czepiel #4
  • 15:25 – FIM CEV – Trening 2 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 16:00 – World SBK – Trening 2
    • Paweł Szopek #19
  • 16:40 – Włoska F4 – Trening 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 17:05 – TCR EE – Trening
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 17:30 – Euroformula Open – Trening 2
    • Filip Kaminiarz #88
  • 18:20 – GT Open – Trening 3 (kierowcy Bronze)
    • Patryk Krupiński #88
  • 18:25 – Brytyjska F3 – Kwalifikacje
    • Romana Biliński #4

Sobota:

  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 1
    • Patryk Krupiński #88
  • 09:40 – Włoska F4 – Kwalifikacje 1 i 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 09:50 – FIM CEV – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 10:00 – ESET Cup – Kwalifikacje 1
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 10:00 – TCR EE – Kwalifikacje
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 10:25 – World SBK – Kwalifikacje
    • Paweł Szopek #19
  • 10:40 – FIM CEV – Kwalifikacje 1 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 11:00 – ESET Cup – Kwalifikacje Endurance
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 11:50 – BMW M2 Cup – Wyścig 1 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 11:55 – Euroformula – Kwalifikacje
    • Filip Kaminiarz #88
  • 13:05 – ESET Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 13:45 – FIM CEV – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 14:20 – Brytyjska F3 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 14:25 – GT Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Patryk Krupiński #88
  • 14:35 – FIM CEV – Kwalifikacje 2 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 14:45 – TCR EE – Wyścig 1 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 15:15 – World SBK – Wyścig 1
    • Paweł Szopek #19
  • 16:10 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 16:25 – ESET Cup – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 18:40 – Brytyjska F3 – Wyścig 2 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 19:15 – Euroformula Open – Wyścig 1 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88

Niedziela:

  • 08:00 – ESET Cup – Kwalifikacje 2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 09:00 – GT Open – Kwalifikacje 2
    • Patryk Krupiński #88
  • 10:20 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 10:50 – Brytyjska F3 – Wyścig 3 (20 minut)
    • Romana Biliński #4
  • 11:00 – FIM CEV – Wyścig 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 11:20 – Euroformula Open – Wyścig 2 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:50 – BMW M2 Cup – Wyścig 2 (30 minut)
    • Mery Czepiel #4
  • 11:50 – TCR EE – Wyścig 2 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 12:00 – FIM CEV – Wyścig 1 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 12:30 – World SBK – Wyścig 2
    • Paweł Szopek #19
  • 13:05 – ESET Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Marcin Jedliński #77
    • Adam Rzepecki #34
    • Jacek Zielonka #2
  • 14:00 – FIM CEV – Wyścig 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 14:55 – GT Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Patryk Krupiński #88
  • 15:00 – FIM CEV – Wyścig 2 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
  • 17:15 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 18:20 – Euroformula Open – Wyścig 3 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: