Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 16~18.07.2021

Piątek:

  • 10:00 – FIM EWC – Kwalifikacje 2
    • Marek Szopek #777
  • 10:00 – Fiesta Sprint Cup & Mazda MX-5 Cup – Test
    • Filip Wójtowicz #23
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 13:05 – BMW M2 – Trening 1
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 13:15 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 1
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 14:40 – BMW M2 – Trening 2
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 15:30 – WEC – Trening 1
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 16:20 – Fiesta Sprint Cup – Trening 1
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 17:10 – Mazda MX-5 – Trening 1
    • Filip Wójtowicz #23

Sobota:

  • 08:30 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 2
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 09:00 – Trening – Porsche Sprint GT
    • Mariusz Górecki, Wojciech Karwan
  • 09:05 – Fiesta Sprint Cup – Trening 2
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 09:30 – WEC – Trening 2
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 09:35 – Trening – Porsche Sprint Challenge
    • Robert Lukas, Janusz Szymański #20
  • 09:40 – Mazda MX-5 – Trening 2
    • Filip Wójtowicz #23
  • 10:00 – FIM EWC – Wyścig (12 godzin)
    • Marek Szopek #777
  • 10:15 – BMW M2 – Kwalifikacje
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 10:35 – Kwalifikacje – Porsche Sprint GT
    • Mariusz Górecki, Wojciech Karwan
  • 11:10 – Kwalifikacje – Porsche Sprint Challenge
    • Robert Lukas, Janusz Szymański #20
  • 13:00 – Trening – Porsche Endurance Challenge
    • Robert Lukas, Janusz Szymański #20
    • Mariusz Górecki, Wojciech Karwan
  • 13:00 – Mazda MX-5 – Kwalifikacje
    • Filip Wójtowicz #23
  • 13:25 – Fiesta Sprint Cup – Kwalifikacje
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 14:00 – WEC – Trening 3
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 14:50 – BMW M2 – Wyścig 1 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 14:50 – Wyścig 1 – Porsche Sprint GT (30 min)
    • Mariusz Górecki, Wojciech Karwan
  • 16:20 – Wyścig 1 – Porsche Sprint Challenge (30 min)
    • Robert Lukas, Janusz Szymański #20
  • 16:40 – Fiesta Sprint Cup – Wyścig 1 (30 min)
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 17:25 – Mazda MX-5 – Wyścig 1 (30 min)
    • Filip Wójtowicz #23
  • 18:00 – WEC – Kwalifikacje
    • Jakub Śmiechowski #34

Niedziela:

  • 10:20 – Wyścig 2 – Porsche Sprint Challenge (30 min)
    • Robert Lukas, Janusz Szymański #20
  • 11:15 – Wyścig 2 – Porsche Sprint GT (30 min)
    • Mariusz Górecki, Wojciech Karwan
  • 12:00 – WEC – Wyścig (6 godzin)
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 12:10 – BMW M2 – Wyścig 2 (60 minut)
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 13:25 – Fiesta Sprint Cup – Wyścig 2 (30 min)
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 14:45 – Tourenwagen Classics – Wyścig (40 minut)
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 14:55 – Mazda MX-5 – Wyścig 2 (30 min)
    • Filip Wójtowicz #23

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: