Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 09~11.07.2021

Piątek:

  • 08:20 – GT4 Germany – Trening 1
    • Robin Rogalski #32
  • 09:00 – Euroformula Open – Trening 1
    • Filip Kaminiarz #88
  • 09:50 – GT i Cup Open – Trening 1
    • Patryk Krupiński i Christian Klien #88
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
    • Maciej Błażek i Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko i Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki i Janem Antoszewskim #100
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33
  • 10:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 1
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
  • 10:10 – GT Masters – Trening 1
    • Igor Waliłko #13
  • 11:00 – Clio Cup – Trening 1
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 11:40 – Francuska F4 – Trening
    • Adamem Szydłowkim #35
  • 11:45 – Brytyjska F3 – Trening 1
    • Roman Biliński #4
  • 12:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 2
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
  • 13:00 – ELMS – Trening 1
    • Robert Kubica #41
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 13:20 – GT i Cup Open – Trening 2
    • Patryk Krupiński i Christian Klien #88
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
    • Maciej Błażek i Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko i Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki i Janem Antoszewskim #100
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33
  • 14:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 3
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
  • 14:15 – GT4 Germany – Trening 2
    • Robin Rogalski #32
  • 14:30 – Euroformula Open – Trening 2
    • Filip Kaminiarz #88
  • 15:20 – Clio Cup – Trening 2
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 15:25 – GT Masters – Trening 2
    • Igor Waliłko #13
  • 16:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 4
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
  • 16:00 – GT i Cup Open – Trening 3 (kierowcy Bronze)
    • Patryk Krupiński i Christian Klien #88
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
    • Maciej Błażek i Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko i Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki i Janem Antoszewskim #100
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33
  • 16:30 – Brytyjska F3 – Trening 2
    • Roman Biliński #4
  • 16:50 – Francuska F4 – Kwalifikacje
    • Adamem Szydłowkim #35
  • 17:00 – ELMS – Trening dla kierowców Bronze
    • Mateusz Kaprzyk #14

Sobota:

  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje 1 (90 minut)
    • Kuba Giermaziak #7
  • 08:45 – ELMS – Trening 2
    • Robert Kubica #41
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 09:00 – Clio Cup – Kwalifikacje 1
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 09:35 – Euroformula Open – Kwalifikacje
    • Filip Kaminiarz #88
  • 09:35 – GT4 Germany – Kwalifikacje 1
    • Robin Rogalski #32
  • 09:40 – Porsche Sprint Challenge – Kwalifikacje 1 – GT4
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Paweł Ziemian i Jakub Litwin #6
    • Błażej Mrugalski #5
  • 10:00 – Porsche Sprint Challenge – Kwalifikacje 2 – GT4
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
  • 10:15 – GT i Cup Open – Kwalifikacje 1
    • Patryk Krupiński i Christian Klien #88
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
    • Maciej Błażek i Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko i Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki i Janem Antoszewskim #100
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33
  • 11:00 – GT Masters – Kwalifikacje 1
    • Igor Waliłko #13
  • 11:50 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 1 (25 minut)
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Paweł Ziemian i Jakub Litwin #6
    • Błażej Mrugalski #5
  • 12:00 – NLS – Wyścig 1 (4 godziny)
    • Kuba Giermaziak #7
  • 12:00 – Brytyjska F3 – Kwalifikacje
    • Roman Biliński #4
  • 13:15 – Clio Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 13:40 – GT4 Germany – Wyścig 1 (60 minut)
    • Robin Rogalski #32
  • 13:45 – ELMS – Kwalifikacje LMP3
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 14:05 – ELMS – Kwalifikacje LMP2
    • Robert Kubica #41
  • 14:10 – Euroformula Open – Wyścig 1 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 14:20 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 2 (25 minut)
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Paweł Ziemian i Jakub Litwin #6
    • Błażej Mrugalski #5
  • 15:10 – GT i Cup Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Patryk Krupiński i Christian Klien #88
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
    • Maciej Błażek i Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko i Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki i Janem Antoszewskim #100
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33
  • 15:20 – Brytyjska F3 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Roman Biliński #4
  • 16:30 – GT Masters – Wyścig 1 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13
  • 16:40 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig „100 Miles of Poland” (60 minut)
    • Franza Dziwok #66
    • Macieja Walenda i Tomasza Lach #64
    • Paweł Ziemian i Jakub Litwin #6

Niedziela:

  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje 2 (90 minut)
    • Kuba Giermaziak #7
  • 09:00 – GT i Cup Open – Kwalifikacje 2
    • Patryk Krupiński i Christian Klien #88
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
    • Maciej Błażek i Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko i Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki i Janem Antoszewskim #100
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33
  • 09:40 – Clio Cup – Kwalifikacje 2
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 10:25 – Euroformula Open – Wyścig 2 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:00 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • Robert Kubica #41
    • Mateusz Kaprzyk #14
  • 11:00 – GT4 Germany – Kwalifikacje 2
    • Robin Rogalski #32
  • 11:15 – Brytyjska F3 – Wyścig 2 (20 minut)
    • Roman Biliński #4
  • 11:35 – GT Masters – Kwalifikacje 2
    • Igor Waliłko #13
  • 12:00 – NLS – Wyścig 2 (4 godziny)
    • Kuba Giermaziak #7
  • 13:00 – GT i Cup Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Patryk Krupiński i Christian Klien #88
    • Marcin Jedliński i Karol Basz #777
    • Stanisław Jedliński i Krystian Korzeniowski #5
    • Maciej Błażek i Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko i Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki i Janem Antoszewskim #100
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #33
  • 14:35 – Euroformula Open – Wyścig 3 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 14:40 – GT4 Germany – Wyścig 2 (60 minut)
    • Robin Rogalski #32
  • 15:40 – Clio Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 16:30 – GT Masters – Wyścig 2 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13
  • 16:40 – Brytyjska F3 – Wyścig 3 (20 minut)
    • Roman Biliński #4

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: