Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 02~04.07.2021

Piątek:

  • 09:35 – Swift Cup Europe – Trening 1
    • Kamil Serafin #510
    • Julia Schayer #516
    • Jakub Szablewski #566
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 10:00 – FIM CEV Repsol – Trening 1 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Mateusz Pasiuk #58
  • 11:40 – Mistrzostwa Włoch GT – Trening 1
    • Karol Basz #14
  • 12:30 – FIM CEV Repsol – Trening 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 12:55 – W Series – Trening
    • Gosia Rdest #3
  • 13:00 – Swift Cup Europe – Trening 2
    • Kamil Serafin #510
    • Julia Schayer #516
    • Jakub Szablewski #566
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 13:20 – FIM CEV Repsol – Trening 2 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Mateusz Pasiuk #58
  • 15:50 – FIM CEV Repsol – Trening 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 16:30 – W Series – Kwalifikacje
    • Gosia Rdest #3

Sobota:

  • 08:00 – Swift Cup Europe – Kwalifikacje
    • Kamil Serafin #510
    • Julia Schayer #516
    • Jakub Szablewski #566
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 09:00 – Mistrzostwa Włoch GT – Trening 2
    • Karol Basz #14
  • 10:00 – FIM CEV Repsol – Kwalifikacje 1 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Mateusz Pasiuk #58
  • 11:30 – RCN – Wyścig (3 godziny)
    • Jacek Pydys #56
    • Jakub Glasse #341
    • Bartosz Palusko # 344
  • 12:30 – FIM CEV Repsol – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 13:20 – FIM CEV Repsol – Kwalifikacje 2 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Mateusz Pasiuk #58
  • 13:25 – Swift Cup Europe – Wyścig 1 (25 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Julia Schayer #516
    • Jakub Szablewski #566
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 13:55 – Mistrzostwa Włoch GT – Kwalifikacje
    • Karol Basz #14
  • 15:50 – FIM CEV Repsol – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 16:30 – W Series – Wyścig (30 minut)
    • Gosia Rdest #3
  • 17:00 – FIM CEV Repsol – Wyścig ETC Last Chance

Niedziela:

  • 08:15 – Swift Cup Europe – Wyścig 2 (25 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Julia Schayer #516
    • Jakub Szablewski #566
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 11:25 – Swift Cup Europe – Wyścig 3 (25 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Julia Schayer #516
    • Jakub Szablewski #566
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 12:00 – FIM CEV Repsol – Wyścig 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 13:00 – FIM CEV Repsol – Wyścig – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Mateusz Pasiuk #58
  • 14:00 – Mistrzostwa Włoch GT – Wyścig (3 godziny)
    • Karol Basz #14
  • 15:00 – FIM CEV Repsol – Wyścig 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: