Kategorie
Zakończone wydarzenia

FIM CEV Repsol – Runda 4: Algarve

01.07 – 04.07 2021

[Aktualizacja – wyniki]

FIM CEV Repsol

  • Ilość motocykli Moto2: 30, ETC: grupa A – 24, grupa B – 24
  • Piotr Biesiekirski #74
    • Trening 1: P10
    • Trening 2: P8
    • Niestety po treningach stan zdrowia Piotra nie pozwolił kontynuować weekendu (angina)..
  • Milan Pawelec #4
    • Trening 1: P13 w gr. B
    • Trening 2: P11 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: DNC
    • Trening kwalifikacyjny 2: P17 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: DNF
  • Oleg Pawelec #5
    • Trening 1: P17 w gr. A
    • Trening 2: P11 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P16 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P13 w gr. A
    • Wyścig: P20
  • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Trening 1: P24 w gr. A
    • Trening 2: P24 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 1: P22 w gr. A
    • Trening kwalifikacyjny 2: P24 w gr. A
    • Wyścig ostatniej szansy: P9 na 12 zawodników
  • Mateusz Pasiuk #58
    • Trening 1: P24 w gr. B
    • Trening 2: P20 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 1: P19 w gr. B
    • Trening kwalifikacyjny 2: P23 w gr. B
    • Wyścig ostatniej szansy: DNF

[Aktualizacja – wyniki]

[Aktualizacja – czwartek]

  • Niestety Jeremiasz Wojciechowski nie weźmie udziału w weekendzie z uwagi na permanentną awarię silnika.

[Aktualizacja – czwartek]

Czwarta runda motocyklowych mistrzostw Europy – serii FIM CEV Repsol odbędzie się na portugalskim torze Algarve w Portimao. W kategorii Moto2 i European Talent Cup wystąpią:

W Moto2:

W ETC (European Talent Cup):

  • Milan Pawelec #4 z zespołem Wójcik Junior Racing Team
  • Oleg Pawelec #5 z zespołem Wójcik Junior Racing Team
  • Jeremiasz Wojciechowski #52 z zespołem Motormania KidzGP Team
  • Mateusz Pasiuk #58 z zespołem H43 TEAM NOBBY

Zapowiedź wideo:

Harmonogram:

  • Czwartek
    • 10:00 – Trening 1 – ETC
    • 12:15 – Trening 1 – Moto2
    • 13:00 – Trening 2 – ETC
    • 15:15 – Trening 2 – Moto2
    • 16:00 – Trening 3 – ETC
    • 18:15 – Trening 3 – Moto2
  • Piątek
    • 10:00 – Trening 1 – ETC
    • 12:30 – Trening 1 – Moto2
    • 13:20 – Trening 2 – ETC
    • 15:50 – Trening 2 – Moto2
  • Sobota
    • 10:00 – Kwalifikacje 1 – ETC
    • 12:30 – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • 13:20 – Kwalifikacje 2 – ETC
    • 15:50 – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • 17:00 – Wyścig ETC Last Chance
  • Niedziela
    • 12:00 – Wyścig 1 – Moto2
    • 13:00 – Wyścig – ETC
    • 15:00 – Wyścig 2 – Moto2

Transmisje i informacje:

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: