Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 25~27.06.2021

Piątek:

  • 09:00 – Włoska F4 – Testy 1
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 11:30 – Formuła 1 – Trening 1
    • Robert Kubica #88
  • 12:30 – Northern Talent Cup – Trening 1
    • Mateusz Molik #7
  • 13:05 – Brytyjska F4 – Trening 1
    • Roman Biliński #31
  • 13:10 – W Series – Trening
    • Gosię Rdest #3
  • 14:30 – Włoska F4 – Testy 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 16:05 – Northern Talent Cup – Trening 2
    • Mateusz Molik #7
  • 16:30 – W Series – Kwalifikacje
    • Gosię Rdest #3
  • 17:35 – Northern Talent Cup – Kwalifikacje
    • Mateusz Molik #7
  • 17:45 – Brytyjska F4 – Trening 2
    • Roman Biliński #31

Sobota:

  • 08:30 – NLS – Kwalifikacje (90 minut)
    • Kuba Giermaziak i Frank Kechele #2
  • 09:00 – Włoska F4 – Trening 1
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 10:30 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 1
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401
  • 10:30 – Audi R8 LMS Cup – Kwalifikacje 1
    • Robin Rogalski #77
  • 11:00 – Włoska F4 – Trening 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 11:55 – Brytyjska F4 – Kwalifikacje
    • Roman Biliński #31
  • 12:00 – NLS – Wyścig (4 godziny)
    • Kuba Giermaziak i Frank Kechele #2
  • 13:10 – Audi R8 LMS Cup – Wyścig 1
    • Robin Rogalski #77
  • 15:00 – Włoska F4 – Kwalifikacje 1 i 2
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 16:30 – W Series – Wyścig (30 minut)
    • Gosię Rdest #3
  • 16:50 – Brytyjska F4 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Roman Biliński #31
  • 17:15 – Northern Talent Cup – Wyścig 1
    • Mateusz Molik #7
  • 17:45 – Tourenwagen Classics – Kwalifikacje 2
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401

Niedziela:

  • 09:00 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 10:30 – Audi R8 LMS Cup – Kwalifikacje 2
    • Robin Rogalski #77
  • 11:00 – Brytyjska F4 – Wyścig 2 (20 minut)
    • Roman Biliński #31
  • 13:00 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 13:05 – Tourenwagen Classics – Wyścig (40 minut)
    • Łukasz Rawecki i Szymon Waśkowski #401 (awaria techniczna samochodu)
  • 13:10 – Audi R8 LMS Cup – Wyścig 2
    • Robin Rogalski #77
  • 14:50 – Brytyjska F4 – Wyścig 3 (20 minut)
    • Roman Biliński #31
  • 16:30 – Northern Talent Cup – Wyścig 2
    • Mateusz Molik #7
  • 17:00 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: