Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 18~20.06.2021

Piątek:

  • 09:00 – Euroformula Open – Trening 1
    • Filip Kaminiarz #88
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Test
    • Roman Ziemian #73
  • 09:10 – Clio Cup Europe – Trening 1
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 09:50 – GT i GT Cup Open – Trening 1
    • Patryk Krupiński #88
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 11:00 – Alpine Elf Europa Cup – Trening 1
    • Gosia Rdest #3
  • 11:30 – Lamborghini Super Trofeo – Trening 1
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
  • 12:55 – Clio Cup Europe – Trening 2
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 13:30 – Euroformula Open – Trening 2
    • Filip Kaminiarz #88
  • 14:20 – GT i GT Cup Open – Trening 2
    • Patryk Krupiński #88
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 15:30 – Ferrari Challenge – Trening
    • Roman Ziemian #73
  • 15:40 – Lamborghini Super Trofeo – Trening 2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
  • 16:20 – GT i GT Cup Open – Trening 3 (kierowcy Bronze)
    • Patryk Krupiński #88
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 17:00 – Clio Cup Europe – Kwalifikacje 1
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 17:10 – Alpine Elf Europa Cup – Trening 2
    • Gosia Rdest #3

Sobota:

  • 08:30 – Porsche Sports Cup – Trening – Porsche Sprint GT
    • Mariusz Górecki #69
  • 09:00 – Clio Cup Europe – Kwalifikacje 2
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 09:00 – Alpine Elf Europa Cup – Kwalifikacje 1
    • Gosia Rdest #3
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 1
    • Roman Ziemian #73
  • 09:05 – Porsche Sports Cup – Trening – Porsche Sprint Challenge
    • Janusz Szymański #19
  • 10:00 – Lamborghini Super Trofeo – Kwalifikacje 1 i 2
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
  • 10:05 – Porsche Sports Cup – Kwalifikacje – Porsche Sprint GT i Challenge
    • Janusz Szymański #19
    • Mariusz Górecki #69
  • 10:40 – Euroformula Open – Kwalifikacje
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:15 – GT i GT Cup Open – Kwalifikacje 1
    • Patryk Krupiński #88
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 12:25 – Porsche Sports Cup – Trening – Porsche Endurance Challenge
    • Robert Lukas i Janusz Szymański #20
    • Arkadiusz Grycz i Wojciech Karwan #69
  • 12:45 – Alpine Elf Europa Cup – Wyścig 1 (25 minut)
    • Gosia Rdest #3
  • 13:45 – Clio Cup Europe – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 14:15 – Porsche Sports Cup – Wyścig 1 – Porsche Sprint GT (30 min)
    • Mariusz Górecki #69
  • 14:30 – Ferrari Challenge – Wyścig 1 (30 minut)
    • Roman Ziemian #73
  • 15:40 – Euroformula Open – Wyścig 1 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 15:45 – Porsche Sports Cup – Wyścig 1 – Porsche Sprint Challenge (30 min)
    • Janusz Szymański #19
  • 16:00 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 1 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
  • 16:40 – GT i GT Cup Open – Wyścig 1 (70 minut)
    • Patryk Krupiński #88
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 17:30 – Northern Talent Cup – Wyścig 1
    • Mateusz Molik #7

Niedziela:

  • 09:00 – GT i GT Cup Open – Kwalifikacje 2
    • Patryk Krupiński #88
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 09:00 – Ferrari Challenge – Kwalifikacje 2
    • Roman Ziemian #73
  • 09:00 – Porsche Sports Cup – Kwalifikacje – Porsche Endurance Challenge
    • Robert Lukas i Janusz Szymański #20
    • Arkadiusz Grycz i Wojciech Karwan #69
  • 10:20 – Alpine Elf Europa Cup – Kwalifikacje 2
    • Gosia Rdest #3
  • 10:25 – Clio Cup Europe – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jerzy Spinkiewicz #125
  • 11:00 – Euroformula Open – Wyścig 2 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 11:25 – Porsche Sports Cup – Wyścig 2 – Porsche Sprint Challenge (30 min)
    • Janusz Szymański #19
  • 11:50 – Lamborghini Super Trofeo – Wyścig 2 (50 minut)
    • Karol Basz i Andrzej Lewandowski #16
  • 12:30 – Porsche Sports Cup – Wyścig 2 – Porsche Sprint GT (30 min)
    • Mariusz Górecki #69
  • 13:30 – GT i GT Cup Open – Wyścig 2 (60 minut)
    • Patryk Krupiński #88
    • Maciej Błażek z Mateuszem Lisowskim #24
    • Maciej Darmetko z Arturem Janoszem #26
    • Jakub Dwernicki z Janem Antoszewskim #100
  • 14:30 – Ferrari Challenge – Wyścig 2 (30 minut)
    • Roman Ziemian #73
  • 15:00 – Porsche Sports Cup – Wyścig – Porsche Endurance Challenge (100 minut)
    • Robert Lukas i Janusz Szymański #20
    • Arkadiusz Grycz i Wojciech Karwan #69
  • 15:05 – Euroformula Open – Wyścig 3 (35 minut)
    • Filip Kaminiarz #88
  • 16:30 – Northern Talent Cup – Wyścig 2
    • Mateusz Molik #7
  • 17:05 – Alpine Elf Europa Cup – Wyścig 2 (25 minut)
    • Gosia Rdest #3

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: