Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 10~13.06.2021

Czwartek:

  • 11:00 – 24 Heures Motos – Treningi
    • Kamil Krzemień i Bartłomiej Lewandowski #90 – EWC
    • Marek Szopek i Artur Wielebski #777 – SST
  • 16:00 – 24 Heures Motos – Kwalifikacje 1
    • Kamil Krzemień i Bartłomiej Lewandowski #90 – EWC
    • Marek Szopek i Artur Wielebski #777 – SST
  • 21:30 – 24 Heures Motos – Nocny trening
    • Kamil Krzemień i Bartłomiej Lewandowski #90 – EWC
    • Marek Szopek i Artur Wielebski #777 – SST

Piątek:

  • 08:30 – ADAC GT4 Germany – Trening 1
    • Robin Rogalski #32
  • 09:00 – FIM CEV Repsol – Trening 1 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Mateusz Pasiuk #58
  • 09:45 – TCR Estern Europe – Trening
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Szymon Jabłoński #66
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 10:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 1
    • Maciej Walenda lub Tomasz Lach #64
    • Franz Dziwok #66
  • 10:20 – 24 Heures Motos – Kwalifikacje 2
    • Kamil Krzemień i Bartłomiej Lewandowski #90 – EWC
    • Marek Szopek i Artur Wielebski #777 – SST
  • 10:25 – ADAC GT Masters – Trening 1
    • Igor Waliłko #13
  • 11:25 – World SBK – Trening 1
    • Paweł Szopek #19 niestety Paweł doznał kontuzji i nie weźmie udziału w weekendzie
  • 11:30 – FIM CEV Repsol – Trening 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 12:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 2
    • Maciej Walenda lub Tomasz Lach #64
    • Franz Dziwok #66
  • 12:10 – ESET Cup Series – Kwalifikacje 1
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Piotr Wójcik #20
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
  • 12:20 – FIM CEV Repsol – Trening 2 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Mateusz Pasiuk #58
  • 13:00 – ADAC TCR Germany – Trening 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 13:35 – TCR Estern Europe – Kwalifikacje
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Szymon Jabłoński #66
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 14:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 3
    • Maciej Walenda lub Tomasz Lach #64
    • Franz Dziwok #66
  • 15:30 – ADAC GT4 Germany – Trening 2
    • Robin Rogalski #32
  • 15:40 – FIM CEV Repsol – Trening 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 16:00 – World SBK – Trening 2
    • Paweł Szopek #19 niestety Paweł doznał kontuzji i nie weźmie udziału w weekendzie
  • 16:00 – Porsche Sprint Challenge – Test 4
    • Maciej Walenda lub Tomasz Lach #64
    • Franz Dziwok #66
  • 16:15 – WEC – Trening 1
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 16:40 – ADAC GT Masters – Trening 2
    • Igor Waliłko #13
  • 17:40 – ADAC TCR Germany – Trening 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21

Sobota:

  • 08:00 – Swift Cup Europe – Trening
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 08:30 – ADAC TCR Germany – Kwalifikacje 1
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 09:00 – FIM CEV Repsol – Kwalifikacje 1 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Mateusz Pasiuk #58
  • 09:05 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 1
    • Igor Waliłko #13
  • 09:40 – Porsche Sprint Challenge – Kwalifikacje 1 i 2 – GT4
    • Maciej Walenda lub Tomasz Lach #64
    • Franz Dziwok #66
  • 10:05 – Brytyjska F4 – Kwalifikacje
    • Roman Biliński #31
  • 10:25 – World SBK – Kwalifikacje
    • Paweł Szopek #19 niestety Paweł doznał kontuzji i nie weźmie udziału w weekendzie
  • 10:30 – ADAC GT4 Germany – Kwalifikacje 1
    • Robin Rogalski #32
  • 10:30 – Swift Cup Europe – Kwalifikacje
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 10:35 – WEC – Trening 2
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 10:45 – ESET Cup Series – Wyścig 1 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Piotr Wójcik #20
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
  • 11:30 – FIM CEV Repsol – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 11:35 – TCR Estern Europe – Wyścig 1 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Szymon Jabłoński #66
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 11:50 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 1 (25 minut)
    • Maciej Walenda lub Tomasz Lach #64
    • Franz Dziwok #66
  • 12:00 – 24 Heures Motos – Start wyścigu (24 godziny)
    • Kamil Krzemień i Bartłomiej Lewandowski #90 – EWC
    • Marek Szopek i Artur Wielebski #777 – SST
  • 12:10 – ADAC TCR Germany – Wyścig 1 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 12:20 – FIM CEV Repsol – Kwalifikacje 2 – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Mateusz Pasiuk #58
  • 13:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 1 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13
  • 14:20 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig 2 (25 minut)
    • Maciej Walenda lub Tomasz Lach #64
    • Franz Dziwok #66
  • 14:25 – Brytyjska F4 – Wyścig 1 (20 minut)
    • Roman Biliński #31
  • 14:25 – Swift Cup Europe – Wyścig 1 (25 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 15:00 – WEC – Trening 3
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 15:15 – World SBK – Wyścig 1
    • Paweł Szopek #19 niestety Paweł doznał kontuzji i nie weźmie udziału w weekendzie
  • 15:25 – FIM CEV Repsol – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:30 – ESET Cup Series – Wyścig Endurance (60 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Marcin Jedliński #77
  • 16:05 – ADAC GT4 Germany – Wyścig 1 (60 minut)
    • Robin Rogalski #32
  • 16:35 – FIM CEV Repsol – Wyścig ETC Last Chance
  • 16:40 – Porsche Sprint Challenge – Wyścig „100 Miles of Slovakia” (60 minut)
    • Maciej Walenda i Tomasz Lach #64
    • Franza Dziwok i Florian Janits #66
  • 18:20 – Brytyjska F4 – Wyścig 2 (20 minut)
    • Roman Biliński #31
  • 19:00 – WEC – Kwalifikacje
    • Jakub Śmiechowski #34

Niedziela:

  • 08:30 – Swift Cup Europe – Wyścig 2 (25 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 09:00 – ADAC GT Masters – Kwalifikacje 2
    • Igor Waliłko #13
  • 09:30 – ADAC TCR Germany – Kwalifikacje 2
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 10:00 – ESET Cup Series – Kwalifikacje 2
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Piotr Wójcik #20
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
  • 10:20 – ADAC GT4 Germany – Kwalifikacje 2
    • Robin Rogalski #32
  • 12:00 – 24 Heures Motos – Meta wyścigu
    • Kamil Krzemień i Bartłomiej Lewandowski #90 – EWC
    • Marek Szopek i Artur Wielebski #777 – SST
  • 12:00 – WEC – Wyścig (8 godzin)
    • Jakub Śmiechowski #34
  • 12:00 – FIM CEV Repsol – Wyścig 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 12:30 – World SBK – Wyścig 2
    • Paweł Szopek #19 niestety Paweł doznał kontuzji i nie weźmie udziału w weekendzie
  • 12:45 – TCR Estern Europe – Wyścig 2 (25 minut)
    • Bartosz Groszek #1
    • Tomasz Rzepecki #2
    • Sebastian Kołakowski #55
    • Łukasz Stolarczyk #53
    • Szymon Jabłoński #66
    • Jakub Wyszomirski #77
  • 13:00 – FIM CEV Repsol – Wyścig – ETC
    • Milan Pawelec #4
    • Oleg Pawelec #5
    • Jeremiasz Wojciechowski #52
    • Mateusz Pasiuk #58
  • 13:15 – Brytyjska F4 – Wyścig 3 (20 minut)
    • Roman Biliński #31
  • 13:30 – ADAC GT Masters – Wyścig 2 (60 minut)
    • Igor Waliłko #13
  • 14:25 – ESET Cup Series – Wyścig 2 (25 minut)
    • Jacek Zielonka #2
    • Stanisław Jedliński #5
    • Piotr Wira #14
    • Piotr Wójcik #20
    • Adam Rzepecki #34
    • Marcin Jedliński #77
  • 15:00 – FIM CEV Repsol – Wyścig 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:05 – ADAC TCR Germany – Wyścig 2 (30 minut)
    • Albert Legutko #17
    • Szymon Ładniak #21
  • 15:30 – Swift Cup Europe – Wyścig 3 (25 minut)
    • Kamil Serafin #510
    • Aleks Sówka #586
    • Maciej Banaś #587
  • 16:00 – ADAC GT4 Germany – Wyścig 2 (60 minut)
    • Robin Rogalski #32

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się we wpisach dotyczących poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: