Kategorie
Aktualności

Rozkład jazdy: 03~06.06.2021

Czwartek:

  • 08:10 – RCN – Wyścig
    • Jacek Pydys #56
    • Jakub Glasse #341
    • Bartosz Palusko #344
  • 12:30 – 24h Nürburgring – Kwalifikacje 1
    • Jacek Pydys #86
    • Kuba Giermaziak #102
  • 20:30 – 24h Nürburgring – Kwalifikacje 2
    • Jacek Pydys #86
    • Kuba Giermaziak #102

Piątek:

  • 10:55 – MotoGP – Trening 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 12:40 – Włoska F4 – Trening
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 13:00 – ELMS – Trening 1
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 13:10 – VRM BMW M2 Cup – Trening 1
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 15:10 – MotoGP – Trening 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:30 – 24h Nürburgring – Kwalifikacje 3
    • Jacek Pydys #86
    • Kuba Giermaziak #102
  • 16:40 – VRM BMW M2 Cup – Trening 2
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 16:30 – ELMS – Trening kierowców Bronze
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 18:05 – Włoska F4 – Kwalifikacje
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 18:30 – 24h Nürburgring – Kwalifikacje TOP
    • Jacek Pydys #86
    • Kuba Giermaziak #102

Sobota:

  • 09:00 – ELMS – Trening 2
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 09:00 – Fiesta Sprint Cup i MX-5 Cup – Trening 1 – odwołano z powodu zniszczeń na torze po ulewie
    • Filip Wójtowicz #23
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 10:50 – VRM BMW M2 Cup – Kwalifikacje
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 10:55 – MotoGP – Trening 3 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 12:50 – Włoska F4 – Wyścig 1 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 13:10 – Fiesta Sprint Cup i MX-5 Cup – Trening 2 – odwołano z powodu zniszczeń na torze po ulewie
    • Filip Wójtowicz #23
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 14:00 – ELMS – Kwalifikacje LMP3
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 14:20 – ELMS – Kwalifikacje LMP2
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 14:45 – VRM BMW M2 Cup – Wyścig 1 (60 minut) – odwołano z powodu zniszczeń na torze po ulewie
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7
  • 15:10 – MotoGP – Kwalifikacje 1 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:30 – 24h Nürburgring – Start wyścigu (24 godziny)
    • Jacek Pydys #86
    • Kuba Giermaziak #102
  • 15:35 – MotoGP – Kwalifikacje 2 – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 17:00 – Fiesta Sprint Cup i MX-5 Cup – Kwalifikacje – odwołano z powodu zniszczeń na torze po ulewie
    • Filip Wójtowicz #23
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 19:35 – Włoska F4 – Wyścig 2 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37

Niedziela:

  • 09:10 – Fiesta Sprint Cup i MX-5 Cup – Wyścig 1 (35 min) – odwołano z powodu zniszczeń na torze po ulewie
    • Filip Wójtowicz #23
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 11:00 – ELMS – Wyścig (4 godziny)
    • Mateusz Kaprzyk #14
    • Robert Kubica #41
  • 12:25 – Włoska F4 – Wyścig 3 (30 minut)
    • Piotr Wiśnicki #24
    • Kacper Sztuka #37
  • 14:30 – MotoGP – Wyścig – Moto2
    • Piotr Biesieskirski #74
  • 15:30 – 24h Nürburgring – Meta wyścigu
    • Jacek Pydys #86
    • Kuba Giermaziak #102
  • 15:35 – Fiesta Sprint Cup i MX-5 Cup – Wyścig 2 (35 min) – odwołano z powodu zniszczeń na torze po ulewie
    • Filip Wójtowicz #23
    • Nikodem Wierzbicki #33
    • Aleksander Olejniczak #77
  • 16:35 – VRM BMW M2 Cup – Wyścig 2 (60 minut) – odwołano z powodu zniszczeń na torze po ulewie
    • Tomasz Magdziarz i Daan Pijl #7

Linki prowadzą do dostępnych darmowych transmisji, a w razie braku takowych do live timingu. Linki są dodawane i aktualizowane na bieżąco. Więcej informacji i alternatywne transmisje znajdują się na wpisach poszczególnych serii.

Na racedriver.pl nie ma reklam, jeśli jednak chcesz nam postawić kawę i tym samym pomóc w utrzymaniu i rozwoju witryny możesz to zrobić tutaj: